|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 22:25:37   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: altati

a si komaj po porodu Muki?
a šivi še bolijouser posted image user posted image ?

a veš da pa to res user posted image


No, naj odprem prvo resno debato na drugem delu.
A vas kaj špikajo šivi?
 
 
Ko se resno meša vreme, me ornk špika v moji...khm, khm....saj veste user posted image


naj te mož takrat malo bolj prešpika in se boš takoj bolje počutilauser posted image user posted image user posted image


Ja, itak user posted image . A z bormašino user posted image ?


Šit, mislim, da bomo brisane user posted image .


a tvoj ma pa bormašino????
upam, da mi jo bo pokazal čez 14 dniuser posted image user posted image .
To si pa res želim videti.....user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:26:34   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

IZVIRNO SPOROČILO: altati

jaz grem pa možeka mal osvajat, da ga spravim stran od računalnikauser posted image
se mi še nekaj luštauser posted image user posted image user posted image

nočka punce!!!


Mi tudi od danes naprej spet lahko.... user posted image


kaj pa potem še počneš tukajuser posted image user posted image


Čakam, da pride s pevskih... user posted image


obleci rožnate gatke  in se nasmej, to je tvoja šansa, lepo ga poglej...tovj prvi randevuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:26:44   
Pikabu
Eh, ste falile. Zdaj bi se morale pogovarjati, kakšne tortice boste pekle, pa kako boste praznovanje pripravile in podobne fore.... Šive pa pustite tam, kjer so. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 22:27:41   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: beki24

Altati- a letos pa že kar po 1 dnevu iz porodnišnice spuščajouser posted image
Moram pa povedat, da se danes počutim veliko bolje, kot lani ob istem času!


jaz sem pa skoraj enako. Mi ni nič falilo lani.
samo na istem kaju nisem bilauser posted image user posted image user posted image  in punci ter moža sem fullll pogrešala.


Joj, če se samo spomnim tistih prekrasnih občutkov...sladko pričakovanje, porod, ko prvič ugledaš otročička, prihod domov...tako mi je vse sveže, kot bi bilo pred nekaj dnevi....zdaj pa me že grize, špika in kašico vame pljune user posted image .

Joj, in spet me skomina....ampak res ne morem zdaj imeti še enga, bi se mi pa do konca in naprej zmešalo, ker tak kot je zdaj, če bi še samo malo bolj napeto bilo, ADIJO PAMET.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:28:21   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Eh, ste falile. Zdaj bi se morale pogovarjati, kakšne tortice boste pekle, pa kako boste praznovanje pripravile in podobne fore.... Šive pa pustite tam, kjer so. user posted image user posted image user posted image

meni itak manjkajo šivi, zato pa nimam bormašineuser posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:28:30   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

IZVIRNO SPOROČILO: altati

jaz grem pa možeka mal osvajat, da ga spravim stran od računalnikauser posted image
se mi še nekaj luštauser posted image user posted image user posted image

nočka punce!!!


Mi tudi od danes naprej spet lahko.... user posted image


kaj pa potem še počneš tukajuser posted image user posted image


Čakam, da pride s pevskih... user posted image


obleci rožnate gatke in se nasmej, to je tvoja šansa, lepo ga poglej...tovj prvi randevuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pomojem danes ne bo nič. Bo preveč utrujen, pa še zaradi mene je zgodaj vstajal, mu dam malo frej. Mogoče ga pa vseeno kaj piči.... Pustimo se presenetiti.... user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 22:29:31   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: beki24

Altati- a letos pa že kar po 1 dnevu iz porodnišnice spuščajouser posted image
Moram pa povedat, da se danes počutim veliko bolje, kot lani ob istem času!


jaz sem pa skoraj enako. Mi ni nič falilo lani.
samo na istem kaju nisem bilauser posted image user posted image user posted image  in punci ter moža sem fullll pogrešala.


Joj, če se samo spomnim tistih prekrasnih občutkov...sladko pričakovanje, porod, ko prvič ugledaš otročička, prihod domov...tako mi je vse sveže, kot bi bilo pred nekaj dnevi....zdaj pa me že grize, špika in kašico vame pljune user posted image .

Joj, in spet me skomina....ampak res ne morem zdaj imeti še enga, bi se mi pa do konca in naprej zmešalo, ker tak kot je zdaj, če bi še samo malo bolj napeto bilo, ADIJO PAMET.


muki, počakaj še 3 leta, potem pa AKCIJA!!!!!
Na 5 let je ravno prav, verjemi MAMI ALTATI!user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:30:54   
Pikabu
Maxica, a sem nekje zasledila, da imaš danes god? Je res?

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:33:02   
altati
a vš Pikabu, da sem jaz tud to nekje zasledila!

Čestite Maxi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:39:29   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Maxica, a sem nekje zasledila, da imaš danes god? Je res?
 

Jap, oktober je naš mesec, ni dneva, da ne bi kdo v žlahti česa praznoval.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:39:35   
Pikabu
Vse najboljše, naša draga Maxica. Naj te žegen tvojega zavetnikca vedno spremlja. user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:40:04   
Maxica
Borovnicka, WB, kje nam ti hodiš? Te bomo res še pozabile.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:40:47   
Maxica
Hvala, hvala za čestitke.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:40:53   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu

Maxica, a sem nekje zasledila, da imaš danes god? Je res?


Jap, oktober je naš mesec, ni dneva, da ne bi kdo v žlahti česa praznoval.user posted image


Pri nas je tudi kar pesto. Maks ga ima tudi v petek. Potem je pa še kup rojstnih dnevov in godov. Moram prav vsak dan na koledar pogledat, da koga ne izpustimo.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 22:41:40   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Eh babe črnoglede...user posted image


kaj?


Sem mislila, da bomo na prejšnji temi vztrajale do onemoglosti.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:43:16   
Pikabu
Zdaj je pa moj možek doma, grem pogledat, kakšne volje je. user posted image user posted image user posted image Me je pa že "razveselil" user posted image z novico, da ima jutri koncert, v petek pa generalko. Jaz sem se pa že tako veselila, da bomo ta dva dneva popoldne in zvečer skupaj. Če mi uspe dobiti varstvo za jutri, pridem z njim v Kranj. Vam še povem, ker ga bom morala v času vaj čakati, se bom kar h kakšni povabila. user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa res lahko noč, pa lepe sanje vsem. user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 22:43:44   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: beki24

Altati- a letos pa že kar po 1 dnevu iz porodnišnice spuščajouser posted image
Moram pa povedat, da se danes počutim veliko bolje, kot lani ob istem času!


jaz sem pa skoraj enako. Mi ni nič falilo lani.
samo na istem kaju nisem bilauser posted image user posted image user posted image  in punci ter moža sem fullll pogrešala.


Joj, če se samo spomnim tistih prekrasnih občutkov...sladko pričakovanje, porod, ko prvič ugledaš otročička, prihod domov...tako mi je vse sveže, kot bi bilo pred nekaj dnevi....zdaj pa me že grize, špika in kašico vame pljune user posted image .

Joj, in spet me skomina....ampak res ne morem zdaj imeti še enga, bi se mi pa do konca in naprej zmešalo, ker tak kot je zdaj, če bi še samo malo bolj napeto bilo, ADIJO PAMET.


Mmm, lepo, res, Muki, jaz se tudi velikokrat spomnim na te krasne občutke in krasne spomine. Ampak zaenkrat bom raje še počakala, da se vse skupaj mal ustali. Pol pa ja. Oktober 2010, če se še katera javi, recimo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:45:48   
muki1
Punce, a se ve sploh zavedate, kako nas imajo ti naši črvički radi?
To, da jih me obožujemo in smo nore nanje itak da vemo user posted image .
Zdaj je Iva dobila svojo dozo antibiotika, pa je potem zaspala nazaj. Pa se je znova zbudila in jokala, sem se stisnila k njej in je spet zaspala. Potem je v spanju zamomljala MAMA, s prstki se je zakopala v moje lase in ponovno zaspala. user posted image


Jaz donda pa seveda hopa cupa na RR user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:48:50   
muki1
.....eh, šele druga stran. Kako bedno user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: OKTOBER 2006 - 2
10.10.2007 22:50:53   
@lina
No lepa reč - rojstni dan mojega sinka je tudi rojstni dan nove temeuser posted image ... pomemben je ta datum, 10.10.... bila sem ravno v porodnišnici, ko so brisali tiste naše poste, nisem nikoli prebrala če ste mi sploh namenile kakšno vrstico, ko sem rodila user posted image user posted image user posted image  sedaj, na 10.10. pa štartamo iz novih korenin... dajmo, postavimo RR znova na preizkušnjo... samo ne vem kaj bo z nami, saj tukaj na čvekamo o naših otrocih pa menda ostajamo kar nekaj let user posted image user posted image user posted image

Maxica, čestitke za god!

Moci, kako do teme po mailu - a ZS moderatorju, ali kako?

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktober 2006 - 2
10.10.2007 23:20:29   
frrrr
to so še komentarji iz prve teme user posted image

muki -  fajn si me nasmejala user posted image
mi smo pa danes po dolgem času imeli oljno kopel in je mali kot ponavadi brcal in vse pošprical - strop bo za preštrihat user posted image

muki in Maxica - lepe otroke imata! sem vesela, da nista več med bolanimi.

plenice - prejšnjič rekla, da so Sparove zanič... pa sm se zmotila. sm mislila Pretty Baby al neki takega, kar so nam zraven Pampersk dali enkrat za sprobat. no, v našem Sparu so nehali Huggies prodajat in sm Sparky sprobala, pa jih morm pohvalit. že dizajnersko so full fajne, ker ni unga odvečnega materiala okrog. raztegljive v pasu. niso take trde, ko se polula. vglavnem dnevne plenice za doma so super. za ponoči in potovanja so pa Fitke zakon.

beki - a imajo v vašem vrtcu možnost oba zajtrka jest, al je na jedilniku mau mlečnega + mau kruha? ker pri nas je rekla, da bo ali ali in bodo mali lahk sami izbirali.
drgač si pa prejšnjič rekla, da je Tinkara spala do 6:50 in sta skor v vrtec zamudili. takrat js vstajam in se mi zdi sredi noči. Jaša in mož pa spita vsaj do 8ih. včeraj sta celo do 9:10 spala user posted image kako bosta pa prišla do 8ih v vrtec na zajtrk mi pa ni jasno user posted image pa zvečer ob 20ih zihr spi. no, čez dan pa odvisno. včeraj uro in pol, danes uro.

vidim, da ste novo temo odprle... bom tole tja postala user posted image

altati - ne znam svetovat glede hranjenja kaj preveč. mi smo imeli vmes 3 al 4 dni, ko je zelo malo jedel, a se je uštimalo in imamo spet pravega jedca. kose je sam, z žličko ga pa še vedno lahko pitamo, proti koncu pa še sam poskusi, a brez večjih uspehov. do sitega se že ne bi mogel tako nahranit. sem pa med branjem opazila cepetanje user posted image no, o takšnem izsiljevanju sem enkrat pisala. to naše dete dela že nekaj časa - cepeta, se začne posili jokat,... vglavnem vidi se, da mu ni nič hudega. in sem spraševala kaj v tem primeru naredit, ker sem ga na začetku tolažila. no, zdej ga pa sam stisnem in sm tiho. včasih se mu pa začnem smejat in temu sledita dve varianti: se še bolj razhudi ali pa se začne tudi on smejat

joškanje - naš mali se mi prilepi med joške, ko pridem domov pa čeprav jih dobi šele zvečer v postelji user posted image prav smešen je in je mož ugotovil, da mogoče pa to le ni tolk luštno -> si predstavljate kako bo to zgledalo, ko bom ponj v vrtec prišla user posted image user posted image

lucika - hranjenje v kopalnici mi je pa všeč user posted image

v oktobrski supermami je članek o cepljenju naših otročkov... zdej sm pa še js začela mau razmišljat o tem user posted image
aja, pa o alergijah je neki... vsem, ki imate otročke alergične, pripada okrog 90€ dodatka za posebno nego otroka

moci in tasha - pozdravite se!
moci
- bodi močna in ne nervirat Zoje user posted image če ti kaj pomaga, lahk rišeš, pišeš na privat user posted image   pa še to: kolk je tema oktober 2006 velika, da jo lahk po mailu dobiš?

@lina, kakšne torte babi peče, vau! Matjaža pa očitno že dolgo nisem videla, ker je pravi korenjak!

piskot, vas tut babi fino razvaja user posted image

pikapolona - js sploh ne šljivim tvja user posted image sm se šla kr v banjo vrečt in kakšno urco namakala + brala -> počutim se kot nova user posted image user posted image za ikeo seznam bom pa js kr zase obdržala, ker se bom tut kmalu odpravila v tisto smer user posted image

na stari temi sm mogla bit še glasna user posted image sem link do te teme pripela, če nas bo katera iskala user posted image user posted image

zdej vas grem pa prebrat user posted image



(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 23:21:27   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

...in zdaj se bo pojavil problem, ko bo prišla Frrrr in bo hotela za nazaj vse pokomentirati in ....ojej....verjetno je najboljše če staro temo še zaklenejo user posted image  user posted image  user posted image  smrk smrk
hihihihi, sem tu pokomentirala user posted image pa še link do sm sem pripela za ostale user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 23:24:12   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: altati

a si komaj po porodu Muki?
a šivi še bolijouser posted image user posted image ?

a veš da pa to res user posted image


No, naj odprem prvo resno debato na drugem delu.
A vas kaj špikajo šivi?
 
 
Ko se resno meša vreme, me ornk špika v moji...khm, khm....saj veste user posted image
js tut nimam šivov. se je pa lani tak čas orng začelo user posted image mož je glih ta trenutek v porodno priletel in me videl vso zadeto user posted image že 57 minut in mali bo 1 leto na tem svetu

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktober 2006 - 2
10.10.2007 23:30:00   
@lina
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

@lina, kakšne torte babi peče, vau! Matjaža pa očitno že dolgo nisem videla, ker je pravi korenjak!



kakšna babi??? user posted image user posted image
to je spekla mami, torej jaz, ich, I, @lina!!!user posted image user posted image

Matjaža pa verjetno res dolgo niste videle, priznam... se ne udeležujem srečanj, ne pripravljam novih albumov...kriva na celi frontiuser posted image user posted image

Zdaj pa lahko noč!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: OKTOBER 2006
10.10.2007 23:30:14   
@lina
zdaj je veliko lepše priklopit na RR, ko je oktober 2006 spet v samem vrhu user posted image

no, frrrr, da še tebe mal pokomentiram:
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

aja, pa o alergijah je neki... vsem, ki imate otročke alergične, pripada okrog 90€ dodatka za posebno nego otroka


mislim, da dodatek pripada, če je otrok alergičen na tri osnovna živila ali več...če se ne motimuser posted image


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?