|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
6.11.2007 15:51:36   
taras76
čestitkeuser posted image user posted image  in želja, da bi Klara čim prej prišla domov..user posted image

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
6.11.2007 19:22:33   
Noseckica
Iskrene čestitke ob rojstvu user posted image user posted image .

Ker sem tudi sama mamica nedonošenke, vem, da so ti mali otročički, ki morajo veliko prestat, neverjetni borci.......in Katka je borka!

user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
15.11.2007 17:47:50   
Noseckica
Kako je kaj Klara? user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
16.11.2007 22:10:26   
emaa
Klara se pridno bori, je pa katka rekla, da bo ob priliki kaj več napisala. 

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
17.11.2007 8:18:14   
Noseckica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
17.11.2007 9:21:32   
dory
še vedno držimo pesti za malo klaro...tile mali nedonošenčki so taki borci...

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
27.11.2007 20:47:48   
KATKA 3
Pozdravljene še tukaj!
Pozdravljene punce!
Evo mene po dolgem času. Najprej vse najboljše in najlepše vsem tistim ki ste že postale mamice in potem vso srečo tistim ki še čakate!
Sem odlašala z oglašanjem ker sem hotela da bi našo zgodbo malo bolj podrobno opisala in sem v stiski s časom, razpeta med Klaro in Aljažem in me potem ko pridem domov iz Ljubljane po štirih urah kar malo vest peče in hočem biti čimveč z Aljažem tko da si za internet kar ne vzamem časa. Pa sem se odločla da je Gruška kar dobro opisala vse skupaj in se niti ne bom več ubadala s porodom ker je zgodba zelo boleča. Naša punca je bila brez kisika,imela krče, je krvavela, se okužila z bakterijo streptokok b, dobila sepso, še par drugih okužb, počilo ji je črevesje, odpovedovali so ji že organi in še kaj bi se našlo, njeno stanje se je spreminjalo iz dneva v dan.
Skratka danes je en srečen dan! Naša mala pikica Klara se je po 46-ih dneh in štirih operacijah odločila da ima dovolj intenzivne in je prišla na navaden oddelek otroške kirurgije. Sicer bo okrevanje še dolgotrajno, ima še težave s črevesjem, dobila je začasno vrečko in venski kateter za pomoč da bi vse lepo zafunkcioniralo in sedaj upamo da bo čimprej odšla domov. Ker je bilo do pred kratkim stanje še tako kritično da nismo vedeli niti ali bo preživela se nismo ubadali s tem koliko časa bo v bolnici, ampak sama pri sebi računam na dva do tri mesece. Par dni nazaj smo se že prvič crkljali, danes pa smo se že sami previli in poskušali jesti po flaški s čimer pa imamo še težave saj je bolj komt če ti hrana teče direktno v želodček. Skratka sedaj upamo da ne bo več nobenih pretresov, ampak bo šlo naši punci samo še na bolje. Je res prava borka in je že večkrat presenetila vse zdravnike. Kljub vsemu kar je v tako kratkem življenju že dala skozi se ne da, je zadovoljna punčka in se zelo rada smejčka.
Naš Aljaž pa je že pravi frajer. Lepo je, spi, kaka še za sestrco zraven in se lepo redi. Sedaj tehta že več kot tri kilograme in pol. Je popolnoma zdrav, tudi v topli posteljici mu ni bilo treba biti po porodu, čeprav je imel samo 2070g. Hvala bogu da ob vsem stresu nisem izgubila mleka tako da ga imam zaenkrat za oba dovolj. Če bo vse uredu ga peljemo jutri na prvi obisk k sestrci da ji da še malo energije za hitrejše okrevanje.
To bi bilo moje javljanje zaenkrat, sem se potrudila in dala slikice mojih cukrčkov v album in si jih lahko ogledate.
Lep pozdravček,Katja

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
27.11.2007 21:07:34   
piškamiška
Katka3, mi trije še naprej držimo pesti za malo Klaro. user posted image   Dobre novice vedno radi slišimo!

Mislim, da sva bile istočasno v porodnišnici, tisti teden, ko si rodila. Jaz sem bila na oddelku E Lj P. zaradi krčev. Tudi jaz namreč nosim dvojčka. Tvoja zgodba me je kar malo stisnila, sploh ker nameravam naravno roditi.

upam, da se boste vsi štirje čimprej cartali doma in vam vsem pošiljam eno veliko
za srečo.

lp
piškamiška
user posted image user posted image


(odgovor članu KATKA 3)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
27.11.2007 21:18:52   
gruška
KATKA, pojma nimaš kako sem se razveselila tvojega sms-a, sem takoj letela na RR gledat fotke ..... Oba sta prava cukra. Bravo Klara, upam, da gremo res kmalu skupaj na en sprehod! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
27.11.2007 23:13:36   
mala pikica
Katka verjamemo, da vam bo vsem uspelo, predvsem pa mali Klari, ki je res prava borka user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
28.11.2007 0:35:32   
Raho
Katka! Na drugi strani Slovenije še vedno držimo pesti za malo Klaro. Veseli smo, da se je zgodba razpletla tako kot se je!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
29.11.2007 10:13:10   
Lusa
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Katka! Na drugi strani Slovenije še vedno držimo pesti za malo Klaro. Veseli smo, da se je zgodba razpletla tako kot se je!user posted image user posted image user posted image


Tudi mi!user posted image user posted image user posted image za Klaro!To so naši mali borci!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Novembrka Katka3 rodila Klaro in Aljaža
2.12.2007 20:24:35   
siskamiska
user posted image user posted image user posted image user posted image  dobre novičke je vedno lepo prebrat...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?