|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
17.10.2007 22:11:16   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: max81

Berem, da pač,ene nehajo dojiti, ker bodo potem lahko končno celo noč spale . Halooooooooooo.



halo, ni lepšega, kot dojenje in ne rabiš sredi noči hodit v sponji štuk in čakat, da  voda zavre, pa pol da se ohladi, jest sm drgač dojila in sem spala celo noč, razen prvi mesec, ko sem tamalo budila, da je jedla, ampak smo to pol ukinili, ker je tamala spala do jutra


NI GA LEPŠEGA, KOT POSTATI STARŠ!!!!!!


Se strinjam. No, jaz tudi spadam med tiste, ki bodo nehale dojit svojo 10,5mesečno hčerko, pa ne samo zaradi spanja ponoči., ampak zato, ker sem spet user posted image  in me dojenje preveč izčrpava. Zdaj, ko mala bolje spi, se itak jaz zbujam zaradi lulanja user posted image

Mislim pa in to je moje skromno mnenje, da se ene preveč obremenjujete z drugimi mamicami. Vsaka sama ve, kaj je za njenega otroka najboljše. In če se z njo ne strinjate, je za vašega pač kaj druga najboljšega. Ne vem, zakaj je treba delat take farse iz tega.

Marogica, Seven in solatja user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 7:09:34   
miškot
Natanko tako Ela!
In vse mamice, ki so vedno pri najboljši volji za ukvarjanje z otrokom, možem...zelo občudujem, še bolj verjetno se mi pa zdi, da enostavno lažejo.

Dejstvo je, da je tudi mamica samo človek, ki potrebuje spanje, počitek, hrano inNEKAJ ČASA ZASE!
p MNENJU NEKATERIH TUDI POPORODNA DEPRESIJA očitno v resnici ne obstaja ampak je samo nekaj, kar je sramotno in priča o tem, da si slaba mati.

Moj odgovor zate Ela - odkar se ne trudimo z dojenjem vsakih deset minut ponoči ampak po dvajsetih minutah dojenja 2x na noč dodam flaško, moj otrok res več in bolje spi.In zarad tega smo vsi srečnejši, še posebej otrok, ki ima čez dan nasmejano in naspano mamo. Tako, da kar poskusi flaško.
Tudi če ti mleka čisto zmanjka uporabljaj dojko pred hranjenjem za crkljanje, flako pa zato, da je sit in zadovoljen.

Nam pomaga! Upam, da pomaga tudi tebi.

(odgovor članu ELA06)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 7:17:46   
Anonimen
Imam pa se vedno svoje misljenje okrog tega, ampak raje molcim.. Ziher je ziher.


jaz tole debato tudi samo čitam in modro molčnim. Vsaj enkrat. Ker če bi kaj povedala, bi bilo verjetno takoj preveč.

(odgovor članu miškot)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 8:27:52   
Ajvy
Ah ja..eni majo preveč časa....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 8:54:36   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR
V ta post bi lahko strnila kar nekaj tem, ki se trenutno nahajajo na RR. Namrec, se vedno trdim, da mame premalo poslusajo sebe in svoj instinkt. Pogosto delajo tako kot pravijo tete ali neumne patronazne ali nerazgledane pediatrinje (oprostite, ampak imam tak siht, da sem jih obiskala vsaj ene 200 na svojem koncu, nekako so vedele kaj govorijo ene dve ali tri.. user posted image user posted image )


Torej je tale forum totalno brezveze, ker vsaka ima svoj instinkt, nasveti so pa tako ali tako vsi neumni!

Pa še tale kategorizacija pediatrov mi je malo huda! Seven, zgrešila si poklic, mogla bi it za pediatrinjo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 10:06:54   
Stefka
Ja, se že spomnim zakaj nikoli ne berem tega foruma user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 12:05:29   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

IZVIRNO SPOROČILO: NRMM

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Nikoli ne pozabite reka: "Zadovoljna mama je najvecje darilo svojemu otroku".




Mal za šalo malo za res.......seven brez zamere prosim user posted image .

Ko se jaz tebe spomnim pred dvemi leti,kako huuuda zagovornica si bila tega dojenja,kar ne morem verjet,da sedaj tako razmisljas.No ti si koncala,pa se je pojavila cvetka pastetkauser posted image user posted image .





Se vedno sem huda zagovornica vendar je razlika v tem, da sem se nehala trudit in da odgovarjam vecinoma preko ZS tistim, ki si to zasluzijo. Skoda energije, sem ugotovila. user posted image user posted image  Pa nobena od debat ni imela velikega smisla. Imam pa se vedno svoje misljenje okrog tega, ampak raje molcim.. Ziher je ziher. user posted image


Seven user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 12:16:47   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Ah, ne bom prevec filozofirala, lahko pa pripomnim kaj sem se naucila v teh stirih letih odkar sem na RR.

V ta post bi lahko strnila kar nekaj tem, ki se trenutno nahajajo na RR. Namrec, se vedno trdim, da mame premalo poslusajo sebe in svoj instinkt. Pogosto delajo tako kot pravijo tete ali neumne patronazne ali nerazgledane pediatrinje (oprostite, ampak imam tak siht, da sem jih obiskala vsaj ene 200 na svojem koncu, nekako so vedele kaj govorijo ene dve ali tri.. user posted image user posted image )




Matr Seven še dobro, da nisem šla študirat medicine in zgubljat časa s specializacijo pediatrije.


< Sporočilo je popravil Mič RR -- 18.10.2007 21:29:18 >

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 12:52:35   
sneška_
  Jao Paštetka  Kaj ti je ? Poglej  jaz dojim pa spim ponoči.Kako? Tako ker je moja Iva sama je ukinila dojenje čez noč.In to pri dveh mesecih.Pa sem spočita,vesela, zadovoljna z lahkoto vse naredim in svojega otroka crklja.Tudi tavelika to opazi .Ker imam več časa tudi za njo. Mogoče sem sebična zato ker spim celo noč? Mogoče sem slaba mama da je ne zbujam  po noč pa da je podojim? Ne, nisam slaba mama  in svojega otroka  čuvam tako kot jaz mislim da je dobro pa z pomočjo ene prekrasne patronažne sestre z velikimi izkušnjami.Srečna sem da nimam eno neumno patronažno pa še ta ista je bila pri tavečji in ko sem rodila Ivo sem je klicala  spet.   Pa tudi Sarico sem tako čuvala in verjemi da ji nič ne manjka.

In kot je povedala Marogica otrok rabi spočito in zadovoljno mamico


p.s  Mič pa tako te rada beremuser posted image user posted image



_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 15:47:48   
Pobalami
karkoli je že paštetka napisala je to njeno mnenje in mi se z njo strinjamo ali pa ne. Ampak še zmeraj je to forum, kjer se da kolikotoliko normalno pogovarjat in tudi odgovori v stilu brigaj se zase so čist normalni.


Tudi jaz ne vem zakaj imajo nekateri otroke, ker so jim samo v breme. s tem mislim starše, ki otroke dejansko zanemarjajo tako psihično kot fizično (dojenje in frutki nimajo nič s tem). Ampak takih pa mislim, da jih na rrju ni.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 18.10.2007 21:30:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 17:33:24   
Seven*
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Ah, ne bom prevec filozofirala, lahko pa pripomnim kaj sem se naucila v teh stirih letih odkar sem na RR.

V ta post bi lahko strnila kar nekaj tem, ki se trenutno nahajajo na RR. Namrec, se vedno trdim, da mame premalo poslusajo sebe in svoj instinkt. Pogosto delajo tako kot pravijo tete ali neumne patronazne ali nerazgledane pediatrinje (oprostite, ampak imam tak siht, da sem jih obiskala vsaj ene 200 na svojem koncu, nekako so vedele kaj govorijo ene dve ali tri.. user posted image user posted image )




Matr Seven še dobro, da nisem šla študirat medicine in zgubljat časa s specializacijo pediatrije.


Je ze vredu. Malo zadihaj, pa nehaj se sekirat ker nisi dojila. Do zdravnikov pa ne hodim vec.. ;) No saj najbrz sem se zmotila. Ene desetih jih je blo, ne samo tri. user posted image

Lahko kaj na temo znanosti podebatirava ob priliki. Z veseljem se pustim prepricati v nasprotno. user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 18.10.2007 21:33:00 >


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: kaj se dogaja z nekaterimi mamicami
18.10.2007 17:36:23   
Anonimen
Temo zaklepam.

Debata je šla v drugo smer.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 18.10.2007 21:31:39 >

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?