|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 13:25:57   
rija
Kuhanje: naš mali uživa sto na uro v teh kuhinjah, pa tudi v onih pravihuser posted image  To strast je ugotovil že zelo zgodaj, pri enem letu, ko smo bili pri Raho in je njen mali imel tefalovo elektrosko kuhinjo in ga nismo mogli dobit stran user posted image
Tako tefalovo ki piska  in cvrči in delajo lučke, to ima pri babici, doma pa ima eno leseno, vendar ta ni pol tako zanimiva......user posted image
Sicer pa po novem zelo pomaga babici: pere solato, naredi toast, dodaja moko k palačinkam, pomiva posodo.....

Srečna Ela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 13:57:12   
bobika
Kuhinje: Tudi mi jo imamo namen kupiti. Ima pa že ene pol leta takšen mini kompletek. In skoraj vsakemu obisku ona postreže kavico user posted image . Pravtako speče klobaso in včasih še kaj drugega. Velikokrat se igra sama in iz (otroškega) pekača za muffine jemlje enega po enega ven in jih piha, pol pa kao poje. Pa vedno pove za koga bo pecivo spekla. Ovezno pa mora imeti gor rokavico, da se ne spečeuser posted image . Meni jo je tako zanimivo gledati, ko tako hrani in se igra s pupami ali pa s kakšnim odraslim. Tako, da pri nas ziher bo zanimiva kuhinja že leto prej.
Meni pa tudi rada pomaga. Sedaj je bila sezona rojstnih dnevov in sma skoraj vsak teden pekli torte. Zelo pridno mi pomaga pri miksanju in pri ostalih mini opravilih. Je bila nazadnje jezna na obisk (babico) ker jo je hotla vstran od piskrov spraviti, pa ni želela iti user posted image . Babica ni imela od obiska nič od Mance, ker je Manca pomagala pečti torto user posted image .

Hvala za tolažbo, glede vrtca. Bom pa verjetno še kar kdaj pa kdaj pojamrala.

Rahelca: jaz bi tudi imela še en dvd pujse. Ker je vsak dan bolj zanimiva. Reži se kot nora, ko sliši kaj v zvezi z "muco Manco" pa nenormalno ponavlja za njimi. Kaže jezik, špuka in se kdaj pa kdaj spomni, da  jo kovca, čeprav je ne user posted image . Res je smešna.
Le s čim ti naj povrnem te dvdeje?
Pozdravi se user posted image
Tašonka: a,da je tvoja nežna Špela tak tehnični tip? user posted image Pa taka cartika jeuser posted image Manca ima tudi rada te stvari, ampak njo razumem, ker je bolj taki divjakec user posted image
Lonja: sem ravno včeraj gledala Egipt in brala o tem. Pa me tak mika. Tudi cenovno je kar ugodno a ne. Samo še vsak kakšni dve leti ne bomo šli tako daleč. Tudi jaz vam želim, da drugo leto ne greste v Egipt in da bo dobavni rok user posted image čimkrajšiuser posted image
Za spol še ne vemo. Pa verjetno ne bom vprašala, tako kot pri manci nisem.
Tinka: tudi meni je hudo za biznis.
Slikic sobice se pa že ful veselim.
Fiona Apple: super slikece vaše princeske. Kak je luškana user posted image user posted image . Kot iz reklame.
AjdaN: pa saj ne morem verjeti, da je vašafrčefela že pol leta stara. ČESTITKE user posted image Si me pa spomnila, kaj je MAnca delala na pokopališču. Ko je zagledala eno punčko se je kar k njej zakadila in začela "lupčka". Punčka pa ji ni hotla dati lupčka in pol je bil jokec.
Tako, ko se jaz spravim pisat, ne končam prej dokler ni napisan roman user posted image . Če vam ni za brati, me pa kar preskočite, nič ne zamerim user posted image




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 14:00:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rahelca

Tašonka, itak da dobiš še drugi dvd. Tudi naša raje šraufa kot kuha. Zanima jo risanje, pa tobogan, pa puzzle, posodice pa čisto nič. Tiste mamine seveda, ampak plastične...ni šans.

No, pol sta si kar podobni najini punci.user posted image Za dvd pa hvala že vnaprej!

Rija, Jana je že vedla, komu ponudit svojo tamalo, da se ji bo dobr godil.user posted image

Bobika
, Špela je malo po meni v smislu, da videz vara...user posted image

(odgovor članu Rahelca)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 14:33:00   
Anonimen
Moja dva lepotca user posted image :
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 14:33:55   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka
Rija, Jana je že vedla, komu ponudit svojo tamalo, da se ji bo dobr godil.user posted image


In da se ne bo marElina tašča pritoževala, ji bomo (marEli namreč) kupili za 2.RD skor taprave gospodinjske pripomočke... nekaj v tem stilu:

user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 14:46:36   
Anonimen
Sam a ti veš, kako zajuser posted image taščo bo mela marEla?user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 14:56:06   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Sam a ti veš, kako zajuser posted image taščo bo mela marEla?user posted image


sej Til ne bo nič na boljšem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 14:56:23   
lonja
Joj, kolk sta luštna Taši tale tvoja cukra. Za požret...user posted image . Jih ne moreš zatajit!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 15:37:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Sam a ti veš, kako zajuser posted image taščo bo mela marEla?user posted image


sej Til ne bo nič na boljšem user posted image

user posted image Aja, pol pa kar.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 15:51:12   
Anonimen
Lonja, hvala.user posted image Muffini so pa zdej kadarkol.user posted image Jst bom morala en drug način za hujšanje najdet. No, če sm bolj natančna, voljo zbrat.user posted image

Joj, nisem povedala nove Špeline obsesije. Poleg Pujse Pepe so to zdaj še Avtomobilčki.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 17:26:28   
alenkica
Glede na to, da bo kmalu januar '08 mi prosim pomgajte, kaj naj kupim Juretu za roj.dan.

Najraje bi mu kupila kako kolo malo bolj konkretno,, da bo lahko sam vozil.
Ne vem...

Kok so vašo otroci pridni! Naš niti kuhance noče držat, kaj šele da bi kuhal. Najbolj se zamoti z zlaganjem kock v stolp, rad bere revije in knjigice in vozi avto.

Me je kar sram. Vaši pa že puzle, pa kuhanje in ne vem še kaj vse. user posted image

Danes pa je tudi naš staknil buško,je metal kamenčke v jašek in pof s čelom lih na tisto železo, je grozno jokal, buška pa ni tako grozna, kot sem mislila da bo.

Pozdrav!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 19:00:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Me je kar sram. Vaši pa že puzle, pa kuhanje in ne vem še kaj vse. user posted image

Ah, kaj te bo sram. No evo, naša nič ne kuha, še manj pa puzle zlaga.
Za darilo pa ne vem. Jaz tudi še za našo ne vem, kaj bo dobila.

In evo, ravnokar smo dubli Nodija in je tamala pošizila še za Nodijem.user posted image Zdej pa sam še risanke hoče gledat. Ojej.. Kdo nam je kriv, ne?

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 19:42:21   
renan
Pozdravljene punce!

jaz sem boljše, ampak še vedno me zaboli glava, če predolgo gledam v monitor.

danes smo bili cel dan pri tašči, ker je imel mož tam blizu tečaj in je bilo super, da sem lahko malo počivala. Naš vladimir tudi počenja raznorazne vragolije. kuha občasno, še najbolj ima rad. če lahko kuhalnico namaka v lonec, medtem ko jaz kuham in jo potem  liže. zadnje čase je začenjal hraniti svojo veliko plišasto miško in potem ji prej seveda mora nekaj skuhati.user posted image pri nas so še vedno najbolj aktualni vsi aparati na elektriko: od sesalca, kaloriferja, mikrovalovne, starega radija in mobitelov s polnilci. včasih se sprašujem, zakaj smo sploh kupovali igračke.user posted image zanimiva mu je postala edino lesena železnica, ki jo je dobil in zdaj si že sam zloži enostavnejšo progo in vozi vlak.

novo pri nas je to, da zadnje čase kar naprej žlubodra in nekaj pripoveduje, sploh se ne ustavi. zadnjič sva ga poslušala celo pot od prekmurja do zagreba.user posted image ponavlja vse kar sliši in se lahko že fajn sporazumevamo.

to je vse, ker še nimam energije za kaj več. moj kompliment vsem fotografijam.user posted image user posted image user posted image bom tudi jaz kmalu kaj prilepila.

lp, renan

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 21:28:21   
KatjaD
Rahelca in Fiona apple - Matic se igra v kuhinji kot nor. Peče "ajčka" (ker so za v pekač pač plastični jajčki zraven), v pečici pa "pišaca" (beri piščanca), potem pa ga vzame ven in ga kao reže z nožem in je, potem kuha "uho" - zelenjavno, z "ezanci" user posted image . Jaz se tako narežim zraven, da je hudo. Potem pa obvezno prinese še meni celo kosilo, da tudi mamim sproba. Je pa sicere kuhinjo dobil za 1. roj. dan od moje kolegice, ker je meni skoz pomagal kuhat (pa sem razlagala, da mi je res počasi škoda piskrov, ker ni bil ravno nežen). Potem sem pa od začetka pospravila nože in drobne stvari, pred kakšnimi tremi meseci smo pa kar skompletirali, ker ne nosi več vsake traparije v usta.
Res pa, da so bagri, tovornjaki, "lego" kocke zakon, takoj za njimi pride pa kuhinja.
AjdaN - čestitke za upihnjene pol svečke user posted image user posted image !!!!! Pa upam, da bo Lovrov nos čimprej zaceljen...

Tinka - nič se sekirat. Sej veš kako pravijo: Če se nekje zaprejo ena vrata, se drugje odprejo druga!!!

A ja, pa še potrdim besede od Bobike - tudi jaz sem dobila postrežen kofetek in klobase user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Januarke 2006-2
6.11.2007 22:02:21   
lifcsi
Kuhinjo pa imamo tudi mi že naročeno. Upam, da bo tudi Tara uživala, kot večina vaših.user posted image

Darila
- ker je naša mahnjena na glasbo in ples, ji bomo nabavili tudi inštrumente (lesene): ksilofon, boben, ropotulje... Pa tabla tudi ne bi bila zgrešeno darilo, saj ji slikarski duh tudi še ni ugasnil. Nasprotno, jaz ji kupim kar velim šeleshamer, da bi po njem po mili volji risala, a kaj kmalu postanejo stene in omare zanimiviejše. Pa se ne hudujem, bomo pač živeli v mavričnih barvah.user posted image



(odgovor članu KatjaD)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Januarke 2006-2
7.11.2007 12:55:54   
tinkamiška
Hojlauser posted image

Smo zlezle na drugo stran...


Lifci, tebe moram pa posebej pozdravit, te zadnje čase berem na drugem forumu, tukaj pa bolj malouser posted image

Iza tudi rada kuha, pa potem moramo tudi vsi jest, tudi njeni pliškoti, največkrat njen noj in ostale igrače, nima pa nič podobnega loncem in kakšni hrani,zato sva s eodločila za kuhinjo, kjer je zraven če paket loncev in nekaj plastične hrane.
Zadnje čase se tudi rada igra z avtomobilčki, jih parkira v garažo(pkatlico od palčk za ušesa čistit), pa puzzle so zakon, sva kupila Pokca in zdej vsak dan trenira.
Pa lesene kocke so tudi zakon, čeprav še ne postavlja stolpov, jih raje podira, ima pa ta škatla pokrov z luknjami različnih oblik, pa jih potem ona notri v pkatlo meče.

Za darila bi blo lahko kr dosti idej, tudi riše rada in poje, pa pleše, tako, da bi lahko res zapravljala in zapravljala za darila...

Hvala za vzpodubo glede posla, pa lepe besede...pašeuser posted image

Renan, te je pa res fejst zdelalouser posted image , ti želim, da boš spet kmalu na starih tirih...

Alenkica, tega te pa res nerabi bit sram, sej veš, da so otročki različni, eno delajo eno prej, drugi pa drugo. Pri Izi se res pozna, da hodi v vrtec, ker tam vse živo počnejo in ona vse oponaša, se pa še vedno noče vozit s kolesom, to ji sploh ni zanimivo, pa hodi tudi ne rada,...takšni so pač naši mulčkiuser posted image

Taši, res mi je kr dih zastal ob pogledu na slikico, pa kako sta si podobna!user posted image Pa pujso Pepo vidim v ozadjuuser posted image user posted image

Rahelca, hvala za dvduser posted image in dinarčke...Čimprej se pozdraviuser posted image

Bobika, kako fino, da si lahko Manca pomaga, Iza se mi zaenkrat samo še za noge obeša in me vleče za rokico in govori "Plidi mami!"user posted image
Pa kr pojamraj, če ti bo hudo, jst sem tudi, pa še bom kdaj verjetnouser posted image

Rija, Tila se pa spomnim ja, da je že zgodaj soedeloval v kuhinji in miksal razno sadje in druge zadeveuser posted image

A&T, helouuser posted image

Lonja, pri biznisu je šlo bolj zato, da sva prekratka z dinarčki, ni šlo toliko za naivnost, ampak bo že, čisto sigurno še ni, je pa zelo natanki vejici...
Pa stiskam pesti, da se vam kmalu pridruži še kakšen član...enkrat bo že ratalo, tudi jst si tako pravim...

Tako, zdej pa šibam naprej delat...

Lep dan
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lifcsi)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Januarke 2006-2
7.11.2007 13:26:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška

Taši, res mi je kr dih zastal ob pogledu na slikico, pa kako sta si podobna!user posted image Pa pujso Pepo vidim v ozadjuuser posted image user posted image

Res sta si ful podobna. Sej moram enkrat dat slikce enakih starosti gor, se še bolj vidi.user posted image Pa Pepa je v ozadju, ja.user posted image


(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Januarke 2006-2
7.11.2007 14:41:34   
ajdaN
user posted image  user posted image  user posted image

Lovro se je pred spanjem drl kot zmaj in nekej sanjal o nekem peskovnikuuser posted image . Ana me je po celi majici popljuvala s korenjemuser posted image  (kdo bo to spravil ven ne vemuser posted image ), pol se je afnala na joški, pol pa še neki zaspat ni hotlauser posted image ... Ma v 15 minutah sta mi požrla vse živce! Dopoldne sta bila pa takooooo pridnauser posted image .

Trenutno je mir, ampak dolgo itak ne bo trajalo.

Orka** kuhinjo v Toys-u imajo - cena 42,99€, prospekt sem pa najdla samo ta božični z igračami - če ga hočeš mi pošlji naslov na ZS.

Končno smo najdli plenice št 5+user posted image . Tako da bo Lovro ene pol leta še preskrbljen, potem pa ma da začne hodit na kahlo.

Kuhinjo tudi naš ful porajta - no vsaj pri sestrični jo je. Doma je pa še ne bo imel, ker se je ati odločil da kuhinja pa že ni za fanteuser posted image  - bo rajši dobil delavnico. Kuhinjo pa dobi Ana drugo leto.

Glede daril je lažje za Lovra. Za miklavža bo dobil un "megasketcher", za novo leto en ogromen duplo komplet z vlakcem, za rojstni dan pa še razmišljam. Za Ano pa nimam pojmauser posted image . Moram še nekaj naumit.

Taši kok sta dobrauser posted image . A Špela tudi navdušeno pase kravce? Jaz dam včasih Ano na previjalno na trebuh, pa se Lovro takoj začne dret "kjavce pasm" pa hoče še on gor in pol vsak na svoji previjalni "paseta kravce" pa se režita en drugmuuser posted image user posted image .

"jokica" je še vedno aktualna - dans je spet najdel eno "žrtev"user posted image . Na srečo je bil fantek zainteresiran in mu je dal rokico, pa sta šla enih 200m skupaj. Tako da pol ni bil problem it narazen.

No Anči se mi je vmes sevede že zdrla user posted image , pa zaspala nazaj - upam da za kaj dalj kot pol urceuser posted image .

Ja pa hvala za čestitke za Ančiuser posted image .

Nč zdej se grem pa mal smilit sama sebi, dokler se mi kdo ne zbudiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Januarke 2006-2
7.11.2007 14:55:19   
lonja
no, da malo tudi vam luštov po toplih krajih naredim...

user posted image

takole pa v Egiptu morje zgleda...čudovito...in toplo...

user posted image

takole dobre volje je bila Ajda skoraj cel teden...

user posted image

na 1.november smo obiskali beduinsko pokopališče...

user posted image


zadnji dan pa smo poslikali celo hotelski bazen...

user posted image


No, ste se pogrele?user posted image

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Januarke 2006-2
7.11.2007 15:04:18   
renan
 lonja, jaz bi tudi....user posted image

ajda kakšen megasketcher? kaj je to za čudauser posted image  

rahelca: si že poslala pujso?

srečanje: mogoče oni naslednji vikend? zdaj bi pa res že bilo fajn videti napredek naših januarčkov, da se ne bodo šele za maturo spet srečali...user posted image

lp, renan


< Sporočilo je popravil renan -- 7.11.2007 15:05:54 >

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Januarke 2006-2
7.11.2007 15:42:19   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: renan
ajda kakšen megasketcher? kaj je to za čudauser posted image   


Tale riši-briši tabla. Jo je zadnjič nekje na obisku videl in bil ves navdušen.

user posted image

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Januarke 2006-2
7.11.2007 16:23:54   
shooo
ojla,
Kuhinja: Niti pomislila nisemuser posted image na kuhinjo dokler niste tukaj s tem zacele.pa spet imam slabo vest.niti ne vem kam bi jo daliuser posted image user posted image .. mislila sem ji za novo leto kupiti kompletek majhnih posodic v ikei in ji dovoliti da kuha na pravem stedilniku (tipke pa zaklenit)..saj mi že sedaj tu pa tam , ko ne gre drugače pomaga kuhati . najraje meče olupke v vrečko in umiva solatouser posted image user posted image . tudi sicer zeloooo rada umiva karokoli (to je menda podedovala po tašči).

Pri puzzlah smo bolj nespretni, a bo že. uživa pa v slikarijah.jaz narišem "gavo" on pa doda oči, usta in asek-za crknit, usta so ponavadi pod glavo.ali jaz sem pa full ponosna da se tako trudi. včeraj je risala pika polonico (mami krog, neža pike in noge)..v svoji sobi ima tudi tablo za risannje in še nekaj praznega zidu za počočkati.

mi tudi že dva dni barvamo 1 steno v temno rjavo. prej je bila svetlo rumena al odkar imam ta gromozanski lcd je vse skupaj grozno. tako da se bo sedaj malo ta ekran zlil z temouser posted image . drugače zgleda kot oltaruser posted image .

BobIKA,
manca in matic  sta prava fraajercaka. ful odraslo delujeta. nic se nes sekiraj za vrtec.sem sigurna da se bo manca super imela. meni je tuid včasih žal da neža ni šla v vrtec. sploh ko vivim kako uživa 1.2 krat na teden ko ji uspem zorganizirati drzbo otok.

jaz pa imam včasih full zopern občutk ko folk tako čudno reagira ko rečem da ima neža varuško.nimam slabe vesti, še zdaleč ne.gre mi na živce, da tak malo zavijejo z očmi ko prdem k fruzerju (trgovino, kozmetičarju, knjižnico...) in me vprašajo po neži če je v vrtcu in rečem da je doma z varuško. " aaa gospa pa mal k frizerju?" JAAAAAA, seveda.MISLIM, HALOOO , če pa bi bila 8 ur v vrtecu in jaz doma pred tv buljila v nanizanke bi bilo ok. ojoj. jaz si pa privoščim frizerjauser posted image . beda. ah, sori, sploh nisem imela namena težiti s tem.
PETRA: ELA je pa res kot deklica iz reklame. user posted image
TINKA: saj ne bos obupala, valjda da ne.sigurno se odpre kaj novega.kako je pa Iza?
Rahelca: upam da se čimprej pozdraviš in da se Sara ne naleze. sem spregledala vaše izvide od alergologa?kakšne ste imele rezultate?
AJDAn: ČESTITKE ZA 6 Muser posted image .in čestitke tebi da jih tako ekspresno spraviš v cotke.PROSIM podeli svoje dragocene izkušnje ...
Koliko kg pa ima lovro?neža jih je nabrala že 15 in so ji bobažki od racmana premajhni , od papmersk pa še nosi 5 activ fit. me tudi že grabi panika.kakhlo niti pogledat noče. zadnjič je sicer izjavila da bi kakala na stranšču in se je sama začela slačit . pa sem jo posedla gor . nakar je skrmežila lička in izjavila "mami stjah!doj!"user posted image
JAO TAŠONKA: tale dva sta res lepotca. pa kakšni laskiuser posted image user posted image .
LIFSCI: ojla?pozdrav!
Lonja, meni si orto lušte po soncu naredila.
DARILA za rd: Razmisljala sem da ji kupimo (ali naročimo ) kakšno pregrešno drago igračo od HABE. kakšen komplet lesenih kock ki se dajo zložit v tobogan za žogico ali lesen voziček za pupe, ali pupo...nekaj kar sicer ne kupimo . (kupujemo pa: knjige, barve vseh vrst, kolaž papir,lepilo, in danes recimo ptičjo hiško za na baalkon da bo neža sam hranila ptičke. to veselje bi morali videti se je kar drzla "rojtendan!rojtendan!!"
ja pa lesena železnica iz ikee bo prišla v poštev če bo kdo kaj vprašal ker je dobila par kosov on starejših sosedov in si sama zlaga in vozi "poldija"..

lepo se imjte jaz grem nekaj pojesti.user posted image



_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Januarke 2006-2
7.11.2007 16:40:39   
rija
shooo: habo maš tudi v toysu v grazu, sicer ne vem kakšna je kaj izbira....user posted image  je pa res super.
pa poglej malo SEVI kocke, meni so še veliko lepše od habinih, cenovno pa so tu nekje user posted image

jaz pa bi mojemu  malčiju kupila habino posteljo, samo 2500 eur je tudi za tak dragulj le malo preveč

user posted image

samo je pa vun lepa user posted image user posted image user posted image

evo pa še našega mladiča, ki je atiju pripravil narezek.....designed by til...user posted image

user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Januarke 2006-2
7.11.2007 16:48:05   
Rahelca
Hojla,
ostala sem doma, Sara je pa bila v vrtcu. zaradi tega imam majčkeno slabo vest. Ampak sem malo bolje.
Renan: Pujso sem že zapekla, nisem je pa še poslala. Bom ju3. Danes nisem bila za nikamor. Naslov pa imam.
Tinkamiška: hvala tebi za vse.....

Tašonka: kakšna cukrčka!!! Meni je posebno všeč Špela s temi loknčki.....

Zdaj pa se grem malo s Saro ukvarjat, da ne bo samo Telebajske gledala....

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Januarke 2006-2
7.11.2007 16:54:33   
shooo
rija, hvala za info. postelja je res VUN lepa (jaz imam tudi  eno za princeske nagledano ) .
imamo pa par igrač od sevi-ja tudi. samo se mi je na dveh živalih (zebri in se nekaj) odkrušila barvauser posted image , pa imam nekak slab feeling.kar me ni ustavilo da sem zadnjič kupila eno njihovo igrco- kot en memory.seveda da je neža še premajhna da išče po dve skupaj.tako da odpre leseno rožico in se navdušuje nad vsem kar najde odspodaj"jooooj mami, KUŽA"..

ČAO


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Rahelca)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?