|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:27:26   
petarda
No, v žepe ravno ne, bi si pa rad vse naložil. Pa traktor in prikolico in sparkija, žogo pa še par malih avtomobilčkov in itak da mu leti na vse strani, potem pa me kliče da naj mu pomagam.


pri nas isto s tem, da ni šans, da mu jaz pomagamuser posted image ....se raj raz*** in razjoče, kot pa da bi dovolil pomagatuser posted image ...Mora vse samuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:27:37   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

Aja, to sem hotela vprašat: kako je kaj s sluhom pri vaših otrocih? A vsi dobro slišijo?
Jaz imam včasih občutek, da naš S bolj slabo sliši. Posebej takrat ko je treba it pospravljat ali pa kako drugo stvar narediti. Pa mu rečem že 3 krat, pa me kar gleda in reče: ha?
 
user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    naš je tudi tak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



Drgač pa super sliši...res..še vse tisto kar ni treba in je treba že orng pazit kaj se pred njim govori... Spomin ima pa tudi tak, da groza....se spomne kako stvar tudi pol leta nazajuser posted image ....pa kak mu povezava delauser posted image  Točno ve kater otrok je od koga, kdo kam spada, kdo v katero šolo hodi...pa se ne pogovarjamo o tem vsak dan...ampak se določene stvari spomni res ful za nazaj...ko še jaz pozabim, da smo se kaj menili user posted image




Jap. Enako. Že ko na glavni cesti vidi, da se proti vrtcu pelje rdeči Kangoo začne razlagat da se pelje ********* ata. Pa kot praviš. Se peljeva mimo cerkev in reče: pri din donu je pokalo. Pa je bilo to že decembra ko smo hodili gledat žive jaslice.

Pa včasih mu spomin seže res zelo daleč nazaj. Nasprotno temu pa pride dnevi, ko mi na vprašanje: kaj ste danes delali v vrtcu? reče nazaj: ne spomnim se več...user posted image

< Sporočilo je popravil Naty_ka -- 27.2.2008 21:42:10 >


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:28:58   
Naty_ka
Drugače S tudi zelo dobro sliši (kar treba in kar ne)

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:29:25   
petarda
Jaz sem se ravno natelovadila



oooo user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj si pa delala? user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:29:41   
*bubi*
Spomin ima pa tudi tak, da groza....se spomne kako stvar tudi pol leta nazaj


Enako user posted image  priznam, da včasih pozabim, kako je ime kakemu liku iz risank..... pa kar bubija vprašam user posted image  user posted image user posted image user posted image

Še zdaj se spomni, da je Zoki pral babici avto v avtopralnici user posted image  In to pove vsakič, ko se mimo peljemo user posted image

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 27.2.2008 21:32:10 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:30:05   
Naty_ka
O bubi welkom.

Urša a ti treniraš že za poletje? Bi rada bila lepa in fit?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:31:44   
*bubi*
No, pa še najpomembnejše: za danes so vaše user posted image  pomagale, ampak jutri jih rabim spet user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:32:31   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

No, v žepe ravno ne, bi si pa rad vse naložil. Pa traktor in prikolico in sparkija, žogo pa še par malih avtomobilčkov in itak da mu leti na vse strani, potem pa me kliče da naj mu pomagam.


pri nas isto s tem, da ni šans, da mu jaz pomagamuser posted image ....se raj raz*** in razjoče, kot pa da bi dovolil pomagatuser posted image ...Mora vse samuser posted image


S npr. ne pusti da bi mu pomagala ko kakšno stvar sestavlja. Takrat trmari in pič**** da je hudo in ne pusti nikogar blizu.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:33:20   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

Nasprotno temu pa pride dnevi, ko mi na vprašanje: kaj ste danes delali v vrtcu? reče nazaj: ne spomnim se več...user posted image


No, bubi pa ima zadnje čase foro, da enostavno reče: nič. PA nič ni jedel, nič ni delal v vrtcu, nič ni delal pri babici,.....

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:34:09   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

No, pa še najpomembnejše: za danes so vaše user posted image  pomagale, ampak jutri jih rabim spet user posted image


Dobiš cel prtljažnik. Če je potrebno ti jih kar v Mb pripeljem user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:35:40   
*bubi*
Ja, bubi pa se bo zjutraj sam slekel. In danes grem v njegovo sobico po oblačila, on se v kopalnici slači in spravlja na kahlico. Pa naenkrat zakliče: mami, jujam! Jaz vprašam, če v kahlico, on pa reče: ne, v peničko. user posted image  Je imel odlepljeno pleničko in si jo je med nogicama gor držal, ker ga je lulanje prehitelo user posted image  Potem pa je le malo stisnil in končal v kahlico user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:36:27   
petarda
kaj ste danes delali v vrtcu? reče nazaj: ne spomnim se več...


meni pa zmeraj reče, da so jedli juho s kroglicami user posted image user posted image user posted image user posted image ....drgač pa vse lepo pove kaj so delali, kaj je katera vzgojiteljica rekla, kaj je kateri prijatelječek rekel... kdo je jokal, kdo je bolan, koga je mamica prišla iskat....

Pa enkrat si natakne sončne špegle na glavo...ampak prav tako NA GLAVO, ne na očiuser posted image ....pa pride v sobo pa  začne vpiti : MARKO, MARKO greva user posted image user posted image ....(sem si ime zmislila, da ne bom koga izpostavljalauser posted image ) Pa ga gledam in vprašam kaj mu je pa zdaj prišlo?user posted image  Pa mi pravi, da je on zdaj kot Markova mamicauser posted image user posted image user posted image ...sam ma pa ona res zmeri sončne špegle na glavi, ko pride po Markauser posted image ....

ne moreš verjet, kako že za bejbami gledauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:38:13   
Naty_ka
user posted image user posted image user posted image  Bubi. In glavno da ni teklo po tleh ali pa po pižami.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:39:55   
petarda
Pa naenkrat zakliče: mami, jujam! Jaz vprašam, če v kahlico, on pa reče: ne, v peničko. Je imel odlepljeno pleničko in si jo je med nogicama gor držal, ker ga je lulanje prehitelo


Priden! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ah...mi še nismo tak daleč, da bi se sam slačiluser posted image ....pa tudi nič ne stremimo k temu, ker zjutraj itak zmeraj tak jurimo, da ga še jaz komaj na brzino oblečemuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:40:54   
Urša
Urša a ti treniraš že za poletje? Bi rada bila lepa in fit?


V fitnes sem se vpisala! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:41:09   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

ne moreš verjet, kako že za bejbami gledauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ko smo bili na eni fešti februarja, si je eno punčko kar prisvojil in cel čas plesal z njo (moje dete namreč zelo rado pleše). Pa sta se najprej lepo držala za roke, potem pa naenkrat to ni bilo več dovolj in jo je prijel okrog ramen in jo stisnil k sebi. Smo revico komaj odmotali iz njegovega objema...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:41:28   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

No, pa še najpomembnejše: za danes so vaše user posted image  pomagale, ampak jutri jih rabim spet user posted image


Dobiš cel prtljažnik. Če je potrebno ti jih kar v Mb pripeljem user posted image


user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  za danes....za jutri bo pa Naty lahko še moje dostavilauser posted image , k se že glih odpravljauser posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:42:40   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Urša a ti treniraš že za poletje? Bi rada bila lepa in fit?


V fitnes sem se vpisala! user posted image user posted image user posted image


Reees? user posted image  Pridna user posted image ....čeprav meni fitnes ne diši...prej aerobika...sam kaj, ko je treba migatuser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:45:25   
Urša
Najprej sem 10 minut na orbitreku, potem pol ure razne fitnes vaje za rit, trebuh ,stegna, na koncu pa še 20 minut kolesa ali kaj podobnega. No, zdaj hodim skoraj en mesec in sem kar zadovoljna! Grem pa 2-3x na teden...nekaj moram, se prav psihično sprostim.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:45:27   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Urša a ti treniraš že za poletje? Bi rada bila lepa in fit?


V fitnes sem se vpisala! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz že dolgo razmišljam o tem. Pa se mi ne da predaleč vozit. In so lani odprli enega 7 km vstran od mene. Pa je tako zaseden da ni šans da prideš zraven. Imajo tudi organizirano aerobiko, pa je bilo toliko prijav da so v najem vzeli športno dvorano in je vse polno.
Tako da imam dober izgovor da ne hodim v fitnes...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:47:53   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

ne moreš verjet, kako že za bejbami gledauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ko smo bili na eni fešti februarja, si je eno punčko kar prisvojil in cel čas plesal z njo (moje dete namreč zelo rado pleše). Pa sta se najprej lepo držala za roke, potem pa naenkrat to ni bilo več dovolj in jo je prijel okrog ramen in jo stisnil k sebi. Smo revico komaj odmotali iz njegovega objema...user posted image user posted image user posted image



...a daj...kar v paru pleše? user posted image  Petardito je soler user posted image user posted image user posted image ...najraje sam in čisto po svoje. user posted image

Pa tudi drgač je ful sramežljiv...ne vem po komuser posted image ....smo bili recimo na maškarah v Tušu, pa zagleda svojo prijateljico iz vrtca, se mu očke kar zasvetijo, na glas reče...LEJ MANCO (spet izmišljenouser posted image )....potem, ko ga pa ona opazi, pa glavico nagne, se stisne k meni in ni šans, da spregovori z njouser posted image , pol bo pa doma in vseokrog razlagal kako je bila Manca tudi na maškarah, je plesala... enako se je zgodilo z eno prijateljico zadnjič na igrišču...opazi jo, se je razveseli, ni pa šans, da bi se z njo igraluser posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:47:53   
Urša
No, pa tud trener je lušten za pogledat.user posted image user posted image user posted image  Skoz na razpolago, haha!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:49:23   
Urša
Bubi, kdaj imaš strokovnega? Kmalu?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:49:32   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

No, pa tud trener je lušten za pogledat.user posted image user posted image user posted image  Skoz na razpolago, haha!


to pa zna bit gonilna sila, ja! user posted image user posted image user posted image user posted image ....je čudno pol, da nisi vsak dan tam! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Novemberke 2005- 2. del
27.2.2008 21:50:10   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

No, pa tud trener je lušten za pogledat.user posted image user posted image user posted image  Skoz na razpolago, haha!


Se pravi motivacija je prava...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?