|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 12:26:17   
Naty_ka
user posted image user posted image user posted image

Bravo jaz. Začela sem to debato in jo tudi končala.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zdaj si pa ti na vrsti user posted image

< Sporočilo je popravil Naty_ka -- 29.2.2008 12:27:18 >


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 13:43:16   
petarda
user posted image user posted image user posted image user posted image  kolk težav je povzročil našim računalniškim programom 29. 02 . 2007 user posted image user posted image user posted image

Vidim, da pridno čvekate...vas doma preberemuser posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 13:51:47   
amy26
hellouser posted image

pridne, pridne 200 straniuser posted image  kateri moram čestitat

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 13:55:03   
amy26
za Tinouser posted image user posted image user posted image  upam da bo kmalu bolje in da se rešite zdravil

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 15:50:54   
jana26
Tudi jaz pošiljam Tini user posted image user posted image user posted image ,  da se čimprej pozdravi.

Jaz sem tudi teden, dva nazaj imela A na Ventolinu in dobili smo dozo Singulair-ja. Sta pa oba imela vnete učke in sem jima, kar svoje mleko špricala in so se jima pozdravili. Danes ko sem ju šla iskat v vrtec, pa sem opazila, da imata zopet oba gnojne user posted image .
Pa me zanima ali opstaja kakšno zdravilo za gnojne učke brez recepta user posted image ali bom morala ponovno do P user posted image .
Sem v zdravstvenem domu vsak teden najmanj dvakrata, če ne za sinove pa zase in ponavadi se pol ure voziš, da sploh dobiš kakšno parkirno mesto user posted image in bi šla zato raje direkt v lekarno iskat.  

< Sporočilo je popravil jana26 -- 29.2.2008 16:01:18 >

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 16:11:25   
NinaŠ
Pa me zanima ali opstaja kakšno zdravilo za gnojne učke brez recepta ali bom morala ponovno do P

boš žal morala do P user posted image V lekarni za vnete učke niti za odrasle ni nič. Tina je dobila (ja tudi enga učka je imela vnetega) mazilo Tobrex (ali nekaj podobnega), v primeru hujšega vnetja dobiš kapljice (oboje je antibiotično).
Sam to si se pa dobro spomnila, da si jima svoje mleko v očke našpricala user posted image , jaz se ne bi spomnila, da bi starejšemu otroku tako pomagala user posted image

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 16:14:21   
NinaŠ
Šmeko S, pa kaki pozer user posted image ...že sedaj obvlada poglede za topljenje src user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 16:15:35   
tincci
Za gnojne učke zelo pomaga izpiranje s kamiličnim čajem.

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 16:15:49   
NinaŠ
Zdaj pa na hitro pospravim po kuhinji, dokler je Tina zatopljena v risanko Pika Nogavička user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 16:49:06   
ada2
kolk težav je povzročil našim računalniškim programom 29. 02 . 2007


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  7 ali 8 user posted image user posted image user posted image



drugače pa: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 16:51:56   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

kolk težav je povzročil našim računalniškim programom 29. 02 . 2007


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  7 ali 8 user posted image user posted image user posted image



drugače pa: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Se opravičujem...napisano v naglici user posted image


Čemu pa user posted image ? user posted image  Kaj se ti je lepega pripetilo?user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 16:53:17   
petarda
Za Tino user posted image user posted image user posted image user posted image  in J&A user posted image user posted image user posted image user posted image , da bodo hitro zdraviuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 16:56:34   
petarda
Sem v zdravstvenem domu vsak teden najmanj dvakrata, če ne za sinove pa zase in ponavadi se pol ure voziš, da sploh dobiš kakšno parkirno mesto in bi šla zato raje direkt v lekarno iskat.


Jana...jaz parkiram na tistem makedamu pri železniški postaji. Sicer mastno zaračunajo...mislim, da čez dva EUR user posted image user posted image user posted image ...ampak je za cel dan...se pravi, tudi če se moraš vrnit, dat kri, po izvide...in mi na misel ne pade, da bi še kdaj iskala prazen parkirni prostor pred novomeškim zdravstvenim domom, ker tam se pa res vsi zrinejo, en druzga zaparkirajo, skoraj vsakič vidim kak obdrgnjen avto user posted image user posted image user posted image ....se res ne splača živce zgubljat.user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:03:58   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Zdajle sem izvedela, da je moj bratec zmagal za naslovnico revije Mens health! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

Nas boš kaj predstavla? user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....daj, da boš sporočila kdaj bo....user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:05:04   
petarda
pa tudi oddajo ima na TV.


Katero pa? user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:05:31   
ada2
drugi teden bi naj imela dopust


so mi že 2 dni vzeli, pa za en dan popoldan naštimali obvezno 3 urno predavanje, juhuhu, spet nič od prostega časauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:06:47   
ada2
Nas boš kaj predstavla?


kaj bi pa ti zdaj rada? a nisi srečno vezana? al si rezervo iščeš?user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:09:15   
ada2
aja, petarda, sem v službi rekla, da imam že vplačan polni penzion v Karlobagu, a mi izstaviš kako potrdilo, da mi bodo verjeliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:10:30   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

Nas boš kaj predstavla?


kaj bi pa ti zdaj rada? a nisi srečno vezana? al si rezervo iščeš?user posted image


vezana sem, vezana user posted image user posted image user posted image user posted image

Drgač pa.....saj se lahko samo pogovajava, ne? user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:11:26   
ada2
no, pa da vam še povem, da sem si včera kupila tisto malo žabico za v akvarij in je prava facauser posted image , najbolj hecna je medtem ko je. si kar s sprednimi kraki baše hrano v ustauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:11:39   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

aja, petarda, sem v službi rekla, da imam že vplačan polni penzion v Karlobagu, a mi izstaviš kako potrdilo, da mi bodo verjeliuser posted image user posted image user posted image


a za drug teden? user posted image user posted image user posted image ...ni problema...izstavim...samo povej al češ štampiljko od banke al od renault servisa gor? user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:12:22   
ada2
saj se lahko samo pogovajava, ne?


absolutno jauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:13:04   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

aja, petarda, sem v službi rekla, da imam že vplačan polni penzion v Karlobagu, a mi izstaviš kako potrdilo, da mi bodo verjeliuser posted image user posted image user posted image


a za drug teden? user posted image user posted image user posted image ...ni problema...izstavim...samo povej al češ štampiljko od banke al od renault servisa gor? user posted image user posted image user posted image user posted image .


mah, ganz egal, samo da bouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:13:25   
petarda
najbolj hecna je medtem ko je. si kar s sprednimi kraki baše hrano v usta


nekaj podobnega kot pri človeku user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 17:14:05   
ada2
in ka se zgodi, ko prideš do 200 strani? a se kar avtomatsko tema zaklene?user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?