|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:15:43   
Naty_ka
Dober večer.

Malamaja dobrodošla nazaj user posted image . Jaz te vsekakor nisem pozabila. Vedno ko sem pošiljala kakšne maile, sem ga poslala tudi tebi user posted image .
Čestitke za user posted image . Ti privoščim da greš 3 dni prej rodit (takrat imam tudi jaz rojstni dan user posted image ). A že veš kaj bo? user posted image  ali user posted image ?

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:21:45   
Naty_ka
No, pa da vam povemkakšne težave imamo mi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

S ima rdečega lulčka. Sem pred kakšnim tednom opazila da nekaj pod kožico in sva lepo tisto umila a zgleda da ne čisto vse. Včeraj in pa danes pa ima lulčka rdečega in rahlo zatečenega. Boli ga nič. Pa nikakor mu ne morem potegniti kožice gor-vsaj do konca ne. In na gatikah sem opazila nek izcedek. Čisto malo kapljico. Prej sem ga dolgo pustila v bani da se je namakal in se je koža lepo zmehčala. Ven mu gre cel čas bela snov.
In malemu frajerju je postalo nerodno tako da ga moram kar pošteno prijet v roke, če želim kaj pogledat.
Zdaj sem umila koliko se je dalo in namazala z bepanthenom. Če se do ponedeljka ne popravi bova verjetno morala k P. Razen če ga prej začelo boleti.
Ve ki imate fantke? Ve katera za kakšno žavbo?

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:34:23   
Urša
Aja, podaljšano imaš, točno! Fajn, če ne bi bila zdajle že v službi.

Naty, pojma nimam kaj bi to bilo...Jaka ima tudi kdaj malo pordečen lulček, mogoče če ni previt takoj ko se pokaka. user posted image  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:35:10   
Urša
Jaz namažem kar z Bepantenom ali pa z rumeno žavbo od Just, pa je naslednji dan že skoraj OK.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:42:24   
Naty_ka
Bomo videli kaj se bo zgodilo. Zdaj se je zadeva itak kar malo spucala ko je bil v vodi in ali se bo stanje izboljšalo ali pa do konca pokvarilo. Bomo videli jutri zjutraj.
Joj, jaz pa tako pogrešam kremo od Justa. Mi jo je tašča vedno dobavljala od ene sodelavke, zdaj pa se več ne ukvarja s tem. 
Tista krema Tea tree mi je bila zakon. Res se je lahko za vse ponucala in je tudi takoj pomagala. Vem lani ko je S imel viroze in mu je ritko dobesedno osmodilo od driske. Niti umivati se ni pustil tako ga je peklo in bolelo.
Ko pa sem mu namazala s to kremo pa se je čez noč stanje popravilo. 

< Sporočilo je popravil Naty_ka -- 29.2.2008 21:44:30 >


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:43:24   
amy26
Evo kamilčke sem skuhala, zvečer dobita še vsak malo mleka v očke in če do ponedeljka ne bo OK gremo pa k P. Po možnosti z vsemi tremi


Jana, poskusi izpirat še z fiziološko raztopino, to je nam ful pomagal bolj kot karkoli.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:43:57   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: Urša
mogoče če ni previt takoj ko se pokaka. user posted image  


Lani od avgusta že nisem imela pokakane plenice v rokah. Na srečo.user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5032
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:45:28   
amy26
Joj, jaz pa tako pogrešam kremo od Justa.


Naty_ka teatree kremo ti lahko zrihtam če želišuser posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5033
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:48:12   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Šmeko S, pa kaki pozer user posted image ...že sedaj obvlada poglede za topljenje src user posted image


Moram enkrat še ujet tisti "ubijalski" pogled. Ko te pogleda tako da ne veš če bi še kaj rekel ali ne.

Hja in med drugim obvlada tudi izsiljevanje. Ker prej nekaj ni dosegel je začel kašljat in kar naenkrat pravi da mu je slabo in bo bruhal. Sem mu s takim tonom rekla da naj neha, da ga je v trenutku minila slabost.
Kriza. user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5034
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:50:17   
Naty_ka
Amy, jaz bi bila ful vesela. Ti pošljem denar, ti pa meni kremo- pa kar na moje stroške pošlji. 100 krat ti hvala.

Se je cena že kaj dvignila ali je še vedno 16 €?

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5035
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:50:53   
malamaja
Uf koliko vprašanj......

Ja no počutje, če odštejemo nosečniško sladkorno (zaradi katere sem na bolniški) je vredu. Glede na to da mojega dragega popoldne praktično nikoli ni doma sem zvečer kar precej zmatrana, saj je z našim malim navihancem težko iti v korak.....ma pa saj veste kaj mislim...user posted image user posted image user posted image

Naty_ka - Ob pomanjkanju prijaznih ginekologov pride tudi do pomanjkanja informacij. Ne resno morfologijo nama je delal nek drug gin. in ko sva ga prašala za spol je samo sitno pogledal in ves vznejevoljen zamomljal da se mu zdi da fantek ni......Glede na njegovo razpoloženje tej oceni ne verjamem nit 1%, saj je to natančno toliko kolikor se je potridil da bi vidal.....TAKO DA  ne vem kaj  bo.....imam pa 6.3. spet UZ mogoče takrat..... Glede lulčka pa ne vem kaj bi bilo lahko......kako malo unetje-potem bo Bepanthen pomagal....

No poleg usega se še učim, za eno bedarijo......saj ne vem če katera pozna Upravni izpit za imenovanje v naziv.....no če ne poznate niste nič zamudile.....user posted image user posted image

Ej Amy26 kako funkcionira zadeva z dvema otrokoma, mene je kar malo strah. Naš je namreč samo mami mami in mami.....tako da pričakujem kar malo krize...







_____________________________

Mala maja

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5036
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 21:53:23   
amy26
Naty_ka ni treba plačevati vnaprej, jo bom najprej naročila, pa ko jo dobim ti jo pošljem in mi pol plačaš, mi pa pošlji naslov na ZSuser posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5037
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 22:03:38   
amy26
Ej Amy26 kako funkcionira zadeva z dvema otrokoma, mene je kar malo strah. Naš je namreč samo mami mami in mami.....tako da pričakujem kar malo krize...


ni taka kriza, tako da nič bat
sploh pri tebi bo sedaj dosti lažje ker bo kar precej razlike torej več kot dve leti.

na koncu nosečnosti je bil Aleks tudi ful navezan na mene, skos ga je blo treba nosit, njega pa še trebuhuser posted image  pa skos mama, mama, ko sem rodila in prišla iz porodnišnice me je kar ignoriral, skos je bil ati, ati, no sej mi je kar pasalo da se je takrat mojuser posted image  končno moral z njim več ukvarjat, ker takrat mi ni bilo glih do tega da bi ga nosila.

če bo Andraž v varstvu oz. vrtcu ti bo dosti lažje, torej dopoldne se boš posvetila dojenčku popoldne velikem bratcu in zadeva kar gre. Pa vsak dan bo lažje, ker se boste navadili na en ritem.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5038
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 22:12:59   
Naty_ka
Malamaja, karkoli že bo, glavno da bo zdravo in da bo vse ok. Ostalo pa se potem že vse porihta samo od sebe.
Sicer ve ki imate dva otroka pravite da ni hudo, a jaz si res ne morem predstavljat da bi trenutno imela še enega otroka.
Čeprav se zavedam da je(bo to postalo) nujno. Ko tako opazujem S vidim da pogreša družbo. Itak je iz vrtca vajen otrok, tako da ko mora biti doma "sam" postane prav tečen. Pa se vsi ukvarjamo z njim in je itak v središču pozornosti, a vseeno ni to isto.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5039
   RE: Novemberke 2005- 2. del
29.2.2008 22:16:19   
Naty_ka
Tako, jaz počasi odhajam. Sem že čisto utrujena in še samo user posted image .
Pa slišim kako zunaj piha veter. Verjetno bo vse odpihnilo. user posted image

Mirno noč vsem skupaj.

Zjutraj pa vabljene na kavico. user posted image

Lahko noč.user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5040
   RE: Novemberke 2005- 2. del
1.3.2008 7:01:17   
petarda
Zjutraj pa vabljene na kavico


Ala...čakam user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5041
   RE: Novemberke 2005- 2. del
1.3.2008 7:16:16   
petarda
No...sem jo pa jaz skuhala user posted image , na novi temi user posted image user posted image user posted image user posted image ... Sem jo označila s palcem navzgor, da ne bomo preveč mešale z novembrkami 2006, user posted image user posted image user posted image user posted image bo pa povedala, če lahko tako ostaneuser posted image


To temo zaklepam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 5042
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?