|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke-2.del
2.12.2007 21:07:09   
Mamathea
Pozdravljene

Vanja in Dajica jst sem tud še z vama, tud men trebuh trdi ampak kaj drugega posebnega se pa zanekrat še ne dogaja, grem jutri zjutraj v P in upam, da se kaj premakne. Glede jelkice pa je še nisem utegnila postaviti, čeprav sem močno verjela v to, da jo bom, ampak sva dobila obisk. Letos bomo imeli umetno belo jelkico, okrašeno v rdečo-srebrni kombinaciji. Za umetno smo se odločili zato, da ne bo iglice ne bodo padale povsod po stanovanju...
Scubadiver vas vse pozdravlja, ji nekaj internet šteka, zanima jo, kako je z nami čakajočimi. Pravkar ji javljam, da še čakamo.
Dragi moji čakajoči mamici, lepo opravita jutri na pregledu, držimo pesti druga za drugo pa se slišimo. Srečno.


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Novemberke-2.del
2.12.2007 22:03:44   
Oranža
Živjo punce

Jst vam vsem za dons želim lahko noč, mamicam čim daljše spanje, vama Mamathea in Dajica pa čim mirnejšo noč.
Jst mam dons sicer občutek da mi bo spodaj glihkar neki ven padlo, mi tolk dol pritiska, da je joj.
Želim vama srečlno in držim pestkeuser posted image user posted image user posted image
Se beremo....

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Novemberke-2.del
2.12.2007 22:20:00   
Mamathea
Pozdravček

Draga Vanja tud jst imam zelo podoben občutek, kot da mi bo ravnokar nekaj ven padlo, ful me dol tišči, pa skoz me lulat... sam popadkov pa od nikoder, jezi me, ker pravijo, da sem ful malo odprta in si res ne predstavljam, kako bo lahko detece ven prišlo, če se ne bom končno mal bolj odprla. No pa nekako že bo, saj skoz pijem malinov čajuser posted image user posted image user posted image .
Veliko sreče jutri na pregledu pa upam, da vse tri rodimo že jutri. Držim peste za nas.
Vsem ostalim pa hvala za podporo in bodite lepo, pa miro noč, polno dobrega spanja.


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Novemberke-2.del
2.12.2007 23:04:22   
gruška
Mamathea, Dajica in Vanja - SREČNO JUTRI - upam, da boste res kmalu zibale ......... Če boste jutri rodile, bojo vaši user posted image  pravi "umetniki" - jutri je obletnica rojstva Franceta Prešerna ...........

Lepo spite!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 3:29:31   
Dajica
Ojla!

Pravkar sem prisla s P, kajti okoli polnoci so se mi zaceli popadki in so bili kar redni, sicer ne tako mocni, ampak mene je kar bolelo v spodnejm delu trebuha, kot pri menstruaciji in kar skupaj me je vleklo. Pa sva z mojim klicala v P kaj naj storiva, pa je sestra rekla, naj se kar pridem pokazat. Pa sva sla malo pred drugo uro... Babica me je vaginalno pogledala in rekla, da sem 1cm odprta in da so se popadki res zaceli, ni pa se tisto pravo za akcijo. Lahko bi me obdrzali v P, pa sem rekla, da bi raje sla se domov, tudi ce se moram cez par ur vrniti. Delala mi je se CTg, srcek vredu, popadki prisotni. Tko da zdej cakam na mocnejse popadke, ceprav se meni ze teli zdijo mocni. Itak imam se pri svoji G pregled danes, ce bom docakala do takrat.
Me je pa kar strah ratalo popadkov oz. bolecine in samega poroda, ker zdej vsaj priblizno vem, kako to izgleda, le da bo se mnogo, mnogo mocneje.... Sploh ne morem verjeti, da se je kar tako naenkrat zacelo. Se zdaj, ko pisem, me dajejo popadki, pa vseeno tipkam, ker se nekak psihicno bolje pocutim, da opisem svoje obcutke vam.

Grem pa vseeno pocivat in upam, da mi bo ratalo kaj zaspati, ceprav kar mocno dvomim pri teh bolecinah. Upam le, da ce se bo nadaljevalo, da bo vse cimprej za mano. Drzte pestke zame, se se jutri oz. danes dopoldne ali pa po pregledu javim. Tukaj ali preko sms-a.

Vanja in Mamathea-pestke tudi za vaju!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 8:03:12   
Mamathea
Dajica drži se, blagor tebi, ker so se ti popadki začeli. Pri meni nič novega grem pa zdaj na pregled v P, saj sem tam naročena. Stiskajte pesti, da se tudi pri meni kaj začne.
Vanja V veliko sreče tudi tebi. Z Dajico se pa mogoče celo srečava v P.
LP in krasen dan vsem, pa mislite na nasuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 8:26:10   
Ilije
Dobro jutro!

user posted image user posted image user posted image  dajica. Po moje bomo kmalu dihale s tabo. Pri mamathea in vanji pa po moje tud ne manjka velik. Držim pesti za vse in za vsako posebej.

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 8:29:37   
Laubica
DAJICA -DIHAJ DIHAJuser posted image user posted image user posted image
Ostali dve pa hitri za njouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 10:08:46   
neli99
dajica evo srečno tudi tebi, zdaj pa bo ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 10:11:08   
Oranža
user posted image user posted image user posted image Dajica držim pesti, naj ti mine čimhitreje:))
Mamathea tebi tud držim pestiuser posted image user posted image . Dobro opravi. Pa punce javite se kakorkoli že.

No kot vse kaže bom jaz dobila stavo saj sem danes že iz pregleda. Delali so mi amnio, voda se mlečni, odprta za 2(al prsta al cm ne vem - niso povedal), ctg je bil ok, popadki so prisotni samo morajo se še zgostit in bit bolj redni, pritisk je bil spet previsok 160/95, vendar so me spustili domov, ker v KR enostavno nimajo več poistelj, prav tako jih je 5 rojevalo in 5 porodnih imajo, s tem da sta še 2 prišle na novo. Situacija vsaj dopoldan zelo kaotična, tko da men se dons kr ne gre v tisto gužvo silit. Upam, da je situacija vsaj v Lj kaj drugačna in da Dajica in Mamathea KMALU ZIBLJETA. No pol bom pa počasi že jst na vrsti.
Jst moram jutri in v sredo spet na ctg v P. in na merjenje tlaka, v četrtek pa spet amnioskopija.
Punce samo roko na srce, tale moj user posted image  je en lenušček, jst ful hodim, včeraj smo več kot 2 uri hodili, doma imam v kleti shrambo, tko da grem po dvojnih stopnicah tisočkrat na dan gor in dol, pospravljam, 3 amnioskopija je že za mano - pa nič. Upam da bo tko priden tud pol k bo zunaj, da ne bo pol pa žurke meluser posted image user posted image user posted image .
Hvala vsem mamicam kk nas bodrite in k še vedno vztrajate tud tuki z nami, pa ne me prosim zapustit, k sama s sabo se pa res ne bi pogovarjala.
Lp


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 10:28:44   
Tanayya29
Jutro!
OOOOOOO Dajica..........dihaj dihaj......super,končno!
Mamathea in Vanja vama pa tudi srečno,pa da bo čimprej.....!!!!!user posted image user posted image .

sem pa ravno čvekala po tel. z scubo,pravi,da se ma super in da je Lana fulll pridna!Da jo še mejčkn bolijo šivi,da se bo kj javla,vendar ji neki šteka internet.

Joj,danes spet dež,že včeraj nisva šla ven,upam,da bova danes lahko,da neha deževat.

Lep dan,kljub temu!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 10:33:22   
rozika12
Živjo.
 
HVALA ZA ČESTITKEuser posted image

Meni se je čas malo ustavil. Bom ob priliki prebrala zamujenouser posted image .
 
Porod je bil zelo lep. Babca 1A. Neža pa je sonček zlat. Od vseh imen v zalogi, si je izbrala čisto drugega user posted image .
 
Punce želim vam dobro babco in vse bo dobro. Zaupajte ji in ji sledite in ko vas bo stiskal strah, ji povejte, predihajte skupaj in vse bo OK. user posted image
 

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 11:04:45   
Tanayya29
Mamathea sporoča....

Dobila svečko,zdaj grem na oddelek.Upam,da svečka čimprej prime.Malo tudi svojih popadkov,ampak odločilna bo svečka...držite pesti prosim..lep dan vsem!

srečnoooooo in dihaj,dihaj......user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 11:05:36   
jooly
no dejmo zamudnice - nimam tok časa po dveh forumih skakat user posted image . Hec! Vse ob svojem času!

Rozika... res me zanima kero babco si mela pri porodu - ker se čist strinjam s tabo. S to isto (Lila Hojsak) bi lahko rodila še 12 otrok (če bi jih lahko prežvelauser posted image )

Drugač me pa tale dež "ubija". Že tko je edina primerna ura za sprehod samo nekje od 12h-15h, pa še takrat bo dežuser posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 11:39:42   
Ilije
ojla!

zgleda, da bo res vanja stavo dobilauser posted image

mamice... za vas pa en sonček, saj po dežju vedno posijeuser posted image .

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 11:46:22   
Oranža
user posted image user posted image user posted image Bravo Mamathea, bravo Dajica, zdej pa dihat dihat dihat, pa da sta čimprej rešeni. Srečnouser posted image user posted image user posted image .
No stava je moja - jupi - user posted image user posted image user posted image , sem pa tuki zdej res sama ostalauser posted image user posted image user posted image . Pa se vseen veselim za Dajico in Mamtheo, saj sta ble itak v prednostiuser posted image .
Mamice pridte me še kaj pogledat, jst vas itak spremljam tud tam, tko da pol ne bom v prevelikem zaostanku.
Rozika, dobrodošla domauser posted image .

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 12:15:19   
Laubica
VANJA-ZATEuser posted image nisi sama mislimo nate in skozi hodim gledat kaj je novegauser posted image
MAMATHEA IN DAJICA ČAKAMO NA NOVIČKEuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 12:48:18   
mama11
Bravo punce, dihat, dihat, dihat.  Zdaj pa ne more biti več dolgo. Vanja hitro hodit po stopnicah, mogoče ju pa še lahko dohitiš user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 13:33:02   
scubadiver
OO vidim da sta se dve zamudnici le spravili k delu user posted image . Bravo punci. Dajmo Dajica in Mamathea, za obe močno stiskam pesti. Lepo predihajta popadke pa bo šlo user posted image


Mi se doma krasno crkljamo. Lana je zaenkrat totalno pridna, pančka po 4 ure skupaj, tako da mami in ati še ne zgledata kot dva zombija. upam samo da se ne hvalim prehitro. Dojenje nama še ne gre, ker imam jaz še čisto premalo mleka, tako da moramo na žalost še vedno dodajati. upam da bo čimprej steklo.

Ker očka še ni snel slikc s fotoaparata imam eno samo, slikano včeraj, pa še takrat je naša princeska pančkala. jo je slikal stric večraj ko je bil na obisku.

user posted image


< Sporočilo je popravil scubadiver -- 3.12.2007 13:34:00 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 13:36:54   
ajtak
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mamathea in Dajica zelim vama cimlazji in cimhitrejsi porod!!
Vem, da tega ne morta vec prebrat pa vseeno (morda pa vanji prav pride) popadki ki si jih opisovala Dajica so mene bolj boleli kot karkoli drugega pri porodu tako, da ni nujno, da je huje. Pa se nasvet, ki sem ga sama dobila pred porodom od kolegice in mi cel porod ni sel iz glave- NE RITI SKUP TISAT!!!user posted image
slisi se hecno sam je full pomembno!

Se enkrat vso sreco!
Tebi Vanja pa zelim, da gres cimprej po njunih stopinjah!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 13:38:46   
ajtak
Mamathea se javlja, da svecka zaenkrat se ne ucinkuje in da caka na akcijo. Lepo pozdravlja vse na RR !!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 13:45:14   
Tanayya29
Scuba,kako luškana je Lanči.....user posted image user posted image .

Mamathea in Dajica dajmo ,dihajta dihajta, dihajta.....

jst sm pa ko sm mogla pritiskat full v obraz pritiskala..groza,bolj,ko so mi govoril,naj ne pritiskam v obraz,bolj sm pritiskala v obraz...,ko sem se končno "naučila",so me pa odpelal v operacijskouser posted image ..svašta....

No,Vanja še tebe čakamo.

Lep dan.......čeprav dežuje.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 13:59:53   
Laubica
SKUBA-KAKO LEPAAAAAA PUPIKAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image in če je še pridna kot praviš -si pa na konjuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 14:11:27   
nicolina
Ojla, da se vam malo na hitrco javim. Tin lepo spančka, ampak se kar pogosto doji, bi rekla se bolj crklja, je pa priden. user posted image

Dajica, Mammthea, vanja... dejmo punce, me vse dihamo z vami.user posted image user posted image

Da vam opišem na kratko svojo porodno zgodbo.
Kot že veste, sem imela iz ponedeljka na torek ponoči rahle popadke, ki so se proti jutru umirili, ampak sem jih še vseeno čutila. V torek, me je potem user posted image  peljal v P se pokazat. CTG ni zaznal nič, odprta 2 cm. Zdravnica se je odločila, da me bodo sprejeli na oddelek. Prišla gor ravno na kosilo, cel popoldan preležala, nič drastičnega se ni dogajalo.
Okloi 6 zvečer so se začele bolečine v predelu križa in to tako močne ko sam user posted image , vendar na 10 min. Ob 20 me da sestra na CTg, na zaznava popadkov. Pa ji rečem, ja kaj me pa tako boli? Mi reče, ja pripravlja se. Vedla sem, da spet ne bom nič spala tako kot prejšnjo noč. Utrujena sem bila na smrt, bolečine vedno huje.
Sem se potem sprehajala gor in dol po hodniku, šla gledat mal TV, ker nisem vedla, kaj bi sama s sabo.
Ob 23 zvečer me je že tako bolelo, da se mi je na trenutke že mešalo. Pokličem sestro in ji rečem, naj nekaj ukrepa. Je poklicala zdravnika, me je pregledal, je rekel, ja zdej ste že 3 cm odprta, gremo kar v porodno.
Kar kamen se mi je odvalil od srca, samo da se je začelo nekaj dogajat. Tisti trenutek mi ni blo več mar za bolečine, samo da bom imela čimprej svojega sončka v rokah.
Sem poklicala dragega, da lahko počasi pride. Sestra me je pripeljala v porodno, tam mi je babca dala klistir. Ob 1 zjutraj sem šla v porodno, rečem še prej babci za epiduralno,in mi reče, bomo pogledle, kolk ste odprta. Me pregleda in pravi 6 cm, brezveze vam je epiduralna, vam obljubim, da boste v dobri uri rodila. Jaz sem jo kar debelo pogledala. Me ja ta čas skos masirala po roki, mi je dala še eno inekcijo proti bolečinam, ampak sem bila bolj omamljena od nje, kot da bi primla. Vsak popadek je bolel res kot sam user posted image . Potem je prišel še moj njadražji in potem je šlo res hitro. Sta bili dve babci, res vsaka jim čast, babca Metka in Verida. Sta me tako spodbujali in se potrudili, da sem res hitro rodila.
Še moj dragi no mogel verjeti, da bo šlo tako hitro.
Par popadkov sem še predihala na boku, pol sem se obrnila na hrbet, parkrat pritisnila in ob 2. 51 je prijokal Tin. V trenutku so bile bolečine pozabljene. Dobila sem par šivov in to je bilo to. Moja izkušnja s porodom je zelo pozitivna, nisem se dosti namatrala, je bilo na trenutke hudo, ampak tako kot vsaka mamica reče, te bolečine pozabiš v trenutku, ko ti položijo otroka na trebuh.

Zdej pa šibam, Tin joka...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 15:24:12   
Tanayya29
Dajica sporoča....

Ojla.Sem v P.,in vsak čas grem v porodno.Držte pesti zame....

Držimoooooooooooo.......dihaj dihaj dihaj.......user posted image user posted image user posted image

mamathea in dajica...katera bo prej?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?