|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 16:06:25   
Oranža
Dajica zdaj pa bouser posted image user posted image user posted image  kmalu boš svojeo sončico držala v naročju. Drži se, držim pesti da čim hitreje in čim lažje mine.
Mamathea dajmo dajmo, saj bo zagrabilo, držim pesti da čimprej odpekataš v porodno in da ti bo čimhitreje minilouser posted image user posted image user posted image .
ja punce hvala k ste še z mano in me spodbujate. No pri meni se nič kaj ne dogaja razen tega kar se vleče že cel teden. Kot sem že zjutraj rekla, popadki so, vendar se še ne gostijo in tudi niso v rednih intervalih. Ma bo že ko bo. Prehitet ne morem ničuser posted image .
Nicolina takole v križu tud mene zavije vsake tolk časa, da kar zvezde vidim

No jst močno upam da se jima oz vam vsem kmalu pridružimuser posted image
Lep pozdrav od zadnje novemberske user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 16:07:40   
Ilije
user posted image pa sta že skoraj dve v porodniuser posted image . seveda držim pesti tako za dajico kot za mamatheo...

mi je pa tudi za vanjo malce sumljivo, se že par urc ni javla, da ni tud ona v P pobegnala?

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 16:16:39   
Ilije
sem predolgo pisala sporočilo, pa se je tud vanja javlauser posted image

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 16:26:05   
Magi*
še enkrat čestitke, scubadiver, za hčerkico Lano user posted image

zelo, zelo lepa punčka. user posted image  

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 17:01:56   
naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: že 35

VANJA-ZATEuser posted image nisi sama mislimo nate in skozi hodim gledat kaj je novegauser posted image
MAMATHEA IN DAJICA ČAKAMO NA NOVIČKEuser posted image user posted image user posted image


Tudi jaz sem še tuki. Dajmo punce,
Vanja saj kmal prideš tut ti na vrsto. Sama vem kaka mučno je čakat, jaz sem bla 9dni čez user posted image user posted image user posted image . Ampak se splača počakat na tazga sončka.
Dajica in mamatheja, dajmo

Nayya, jaz sem isto pritiskala  ful v obraz, je reko moj, da še mal pa bi se dret začel name. user posted image user posted image
Lahko je govort, sam pritiskat mal teže, men se je zato zavlekl za kako uro, ni in ni šlo prtisnt na "kakanje" kot pravjo. no pol pa je ratal. Je pa blo vse natur.

Scuba, lana je ful cartkana. bravo mami in oči.


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 17:53:26   
gruška
DAJMO MAMATHEA IN DAJICA, DIHAJTA, DIHAJTA user posted image user posted image user posted image
 
VANJA, nate pa ta trenutek misli toliko mamic, kot verjetno še nikoli user posted image  ..... Se pa že veselim tvoje tortice user posted image user posted image user posted image  ( če ne boš presenetila in prehitela katero od so-nosečk) ..............

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 18:24:37   
nicolina
Dajmo punce: Mamathea, vanja, Dajica, dihajte,me smo vse z vami....user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 19:04:42   
Yasminka
Evo....SMS od moje prijateljice Mamathee :

Dobila sem drugo svečko - odprta še vedno samo 2cm. Bo zgleda še kar nekaj časa trajalo. Držite prsti prosim.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 19:31:44   
scubadiver
Mamathea in Dajica ful držim pestke za vaju!! upam da se čimprej sproznata s svojimi sončki!!!

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 19:42:26   
Oranža
O Mamathea dajmo , saj bo, mi smo s tabo in navijamo zate.user posted image user posted image
Dajica upam da že pestkaš in da se kmalu javiš. Držim pestiuser posted image user posted image .
Scubadiver, Lana je res cukrčekuser posted image user posted image . Pa še pridna povrhu vsega. Dojenje vama bo pa tud steklo, boš vidla, tika tak, pa bosta privatniciuser posted image user posted image .
No js še zmeri strašim naokoli, sem se cel popoldan naokol potepala, zdej bom pa mal pred tv sedla in se razvajala, kajti tega bo prav kmalu konec.
Hvala k vse navijate tud zame, upam da se vaše besede pozlatijo in da res čimprej grem.
Se beremo...


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 19:51:04   
scubadiver
Mamathea je prej tudi meni poslala SMS o drugi svečki. Sem ji odgovorila da škoda da jo filajo s svečkami, da meni so popadke nabili kar z infuzijo in je šlo ful hitro. In da upam da bo kmalu kaj novega.

Pa mi je odgovorila:
Nc posebnega se ni, imajo ful guzvo v porodni pa nam filajo sam svečke. Moji popadki 60, tako da bo še neki časa trajalo. Pa bo ze. Za detece se splaca potrpeti. LP M. 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 19:52:05   
scubadiver
Najlepša hvala vsem za pohvale naši princeski. Sem tako ponosna da kr pokam po šivih. No pa ne tistih ki jih res imam, ampak se pač tako reče user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 20:27:05   
Laubica
Skuba-bodi srečna da ne po tistih ker pol si pečena -14 dni nisem sedela user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 20:33:47   
scubadiver
Že35 to pa poznam, ker tud ne morem sedet. Zato je bit Na RR-ju kr podvig user posted image . A 14 so te matrali ?? Joj upam da bo mene kaj prej nehalo. Mi gre že zdej na živce...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 22:58:52   
Tanayya29
user posted image user posted image Solzico sreče sem potočila,ko mala KAJA na svet se je rodila.Ta naša sreča je prispela ob 20.40 uri,težka 3210 in dolga 51cm.
Vesela starša,Dajica...

draga družinica...iskrene čestitkeuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil nayya28 -- 3.12.2007 23:08:19 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: Novemberke-2.del
3.12.2007 23:42:59   
ninocka
Dajica, cestitke za tezko pricakovano princesko Kajo user posted image user posted image user posted image user posted image

A pol ti castis tortice, ker si bla prva user posted image user posted image

Mamathea, upam, da se pri tebi tud ze kaj bolj konkretnega dogaja in da se zjutraj zbudim  in preberem se eno lepo novicko o novem otrocku.

Ja, seveda, pa da preberem se eno, da je nasa Vanja tud ze odromala v porodnisnico user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: Novemberke-2.del
4.12.2007 0:30:49   
scubadiver
O draga Dajica iskrene čestitke ob rojstvu Kaje user posted image user posted image user posted image

Mamathea pa še ni odrešena?? Bogica, upam da bo kmalu. Mislim nate Mamathea user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: Novemberke-2.del
4.12.2007 8:45:29   
jooly
Bravo Dajica! user posted image

Samo še dve... dejmo, dejmo,... user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: Novemberke-2.del
4.12.2007 9:00:24   
Oranža
Dajica, Kaja in očka iskrene čestitke!!
user posted image

Mamathea upam da si ti tudi že rešena in pestuješ svoj zakladek, če pa ne pa da si vsaj na pol poti. Še vedno držim pesti zate.

Joj punce pri meni nič novega, ponoči me je ful zbadalo tko da mi manjka kake 3 ure spanja, ampak bo že.
Sem pa dons neverjetno razdražljiva in cmerava....pol me pa še navsezgodi že s telefoni zasuvajo, tko da se oglašam samo še selektivno....Včasih se mi že zdi da nisem več normalno, k se vse skup tolk vleče...user posted image user posted image
No kakorkoli že, okoli 10 imam v P. ctg, pol bom pa šla še mal v šoping(rehabilitacija), moram še par stvari nabavit, pa za našenega prvorojenca eno darilve, ki naj bi mu ga prinesel novi član naše družine  - ko se odloči nas počastit s svojim prihodomuser posted image .
Vsekakor se še javim pa hvala vsem za podporo. Če ne bi vas našla tuki gor bi se mi pomoje pa že strgalouser posted image user posted image .
Se beremo....


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: Novemberke-2.del
4.12.2007 9:33:45   
Tanayya29
mamathea sporoča....

oj.Pri meni nič novega,tudi druga svečka ni zgrabila,popadki ponoči bili ampak premalo.Zdj čakam vizito,najbrž dobim še eno svečko.Pa sj bo.Kako Vanja?Dajica je rodila,saj najbrž že veste.Lepo bodte mamice,pozdrav vsem.Čakajoča mamathea...

Mamathea,upam,da te čimprej rešijo.....bogica!

Držimo pestiuser posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: Novemberke-2.del
4.12.2007 9:45:45   
Laubica
DRAGA DAJICA ISKRENE ČESTITKE OB ROJSTVU KAJEuser posted image user posted image user posted image user posted image
ZDAJ ŠE PA SAMO 2-DAJMO PUNCEuser posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: Novemberke-2.del
4.12.2007 11:26:00   
nicolina
DRAGA DAJICA ISKRENE ČESTITKE ZA KAJO user posted image user posted image user posted image
 
Mammathea, upam, da boš čimprej cartala....user posted image
 vanja, drži se....user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: Novemberke-2.del
4.12.2007 13:58:46   
naraščaj
Dajica, iskrene čestitke ob rojstvu hčerke.

Mamatheja upam, da te kmalo rešijo in da vanja ti odkorakaš za njo s svetlobno hitrostjo. in kmalu slišim novičko, da smo vse novembrke pod streho  user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: Novemberke-2.del
4.12.2007 14:09:57   
Oranža
Pozdravljene,

No jst sem spet doma, nič kaj novega se ne dogaja, ctg je bil ok, popadki so, ampak....ne taki kot bi naj bili, tlak normalen, jutri jovo na novo.
No vidim Mamathea da pri tebi tud še nič novegauser posted image . Se pravi da čist stave še nisem dobilauser posted image . Mah so smotani, tebe tam packajo, mene tu packajo....no v glavnem jest ti držim pesti, tko da Nayya, povej ji, da vsi stiskamo pesti da bo čim prej rešena, pa da grem pol še jst in da pol udarmo mamast čvek.
Lep pozdrav vsem mamicam in Mamathei, ki bo to tud prav kmaluuser posted image user posted image .
Do nadaljnega....

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: Novemberke-2.del
4.12.2007 14:11:02   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj

Mamatheja upam, da te kmalo rešijo in da vanja ti odkorakaš za njo s svetlobno hitrostjo. in kmalu slišim novičko, da smo vse novembrke pod streho  user posted image user posted image user posted image




Naj se tvoje besede pozlatijouser posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?