|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudkinja
22.10.2007 19:25:52   
samomi
mislim da če bi bila jaz ob takšni nesreči kot je bila junior sama, bi se vam tudi jaz oglasila in z vami poklepetala, se vam zaupala. Si ti anonimna pomislila, da ji je umrl partner, ona pa je bila sama s hčerkico v stanovanju? V najhujših trenutkih ni imela nikogar ob sebi in takrat se je spomnila na splet in na ta forum. Očitno ji je ta forum in vsi ki na njem sodelujete že všeč, da se vam je zaupala. Upam, da je tvoje besede ne bodo še dodatno prizadele in ji bolečine še povečale. user posted image   z to mamico zelo sočustvujem in upam, da se nam bo še kdaj zaupala, mi pa se bomo potrudili in ji skušali žalovanje čimbolj olajšati. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Čudkinja
22.10.2007 19:26:42   
Anonimen
Nivess hudo je verjetno če si sam. Čisto sam v takem trenutku. In ta punca je bila čisto sama. In verjetno se je hotela s čem zamotit.



Ja kaj sem jaz rekla da to ni res al kaj, saj pa jaz to vem nisem glupa. Saj nisem rekla da je kaj narobe s tem, pač meni je to žalostno, nič drugega. Sem že napisala da mi jih je žal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Čudkinja
22.10.2007 19:28:13   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

[Nivess hudo je verjetno če si sam. Čisto sam v takem trenutku. In ta punca je bila čisto sama. In verjetno se je hotela s čem zamotit.



Tudi jaz tako mislim in ne vidim v tem nič slabega, prej obratno. Naj tipka, če ji pomaga.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Čudkinja
22.10.2007 19:29:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Nivess hudo je verjetno če si sam. Čisto sam v takem trenutku. In ta punca je bila čisto sama. In verjetno se je hotela s čem zamotit.



Ja kaj sem jaz rekla da to ni res al kaj, saj pa jaz to vem nisem glupa. Saj nisem rekla da je kaj narobe s tem, pač meni je to žalostno, nič drugega. Sem že napisala da mi jih je žal.


Meni je žalostno to da nima nikogar ki bi ji bil blizu in bi bil v takih trenutkih ob njej. To mi je žalostno. To da je bla na netu pa prav nič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Čudkinja
22.10.2007 19:48:14   
eya
Anonimna, res je škoda, da si svoje razmišljanje napisala kot anonimna-menim, da bi tvojo temo precej drugače sprejeli, če bi bila pod svojim nickom.

Drugače pa ja-če bi bila jaz sama, bi tudi verjetno skušala najti nekoga, da bi se mu zaupala...Pa tudi lažje se je zjokat pred ekranom kot pa na sosedini rami, še posebej, če ti ta ni dosti blizu. To pišem za primer prometne nesreče-za Juniorko.

Glede Hermine-mislim, da je zelo pogumna, ker si je upala njena razmišljanja napisat na forum...marsikatera si ga ne bi upala, pa če tudi bi enako razmišljala.

Za Paštetov kruh pa mislim, da se takrat, ko se je to z Mašo zgodilo, ni čisto dobro zavedala, kako nevarno je vse skupaj bilo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Čudkinja
22.10.2007 19:51:37   
Anonimen
Meni je žalostno to da nima nikogar ki bi ji bil blizu in bi bil v takih trenutkih ob njej. To mi je žalostno. To da je bla na netu pa prav nič.



Joj karin, živce mi piješ resno. Saj sem tudi to jaz mislila da mi je žalostno da je sama, ne pa da na netu visi, to je samo rezultat tega da pač nima nikogar. Kaj moram risat al kaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Čudkinja
22.10.2007 19:53:22   
Šaki
o jej..a se res obremenjujete s takimi zadevami in se obesite na vsako besedo ki jo kdo napiše?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Čudkinja
22.10.2007 20:16:20   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Meni je žalostno to da nima nikogar ki bi ji bil blizu in bi bil v takih trenutkih ob njej. To mi je žalostno. To da je bla na netu pa prav nič.



Joj karin, živce mi piješ resno. Saj sem tudi to jaz mislila da mi je žalostno da je sama, ne pa da na netu visi, to je samo rezultat tega da pač nima nikogar. Kaj moram risat al kaj?


namernouser posted image

Dej riši....prosim, prosim....user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Čudkinja
22.10.2007 20:25:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Kaj moram risat al kaj?


namernouser posted image

Dej riši....prosim, prosim....user posted image user posted image




O madona, Nives, saj zdaj pa lahko nehaš risat, resno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Čudkinja
22.10.2007 20:53:39   
Anonimen
Še nekaj je takšnih in drugačnih zgodb, ki me vržejo na rit.


Upam, da te bodo na rit metale samo zgodbe.

Da te ne bo tvoje življenje samo. Ker nas včasih dobi nepripravljene. Zato se ne vtikaj, kaj, kdo, kaj in zakaj, da se ne bo življenje vtaknilo vate tam, kjer si to niti najmanj ne moreš predstavljati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Čudkinja
22.10.2007 21:09:31   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Drugi takšen primer, ko so mi pred leti ukradli torbo. Moja reakcija: Moja šminka, sedaj pa nimam šminke!!! Pa kaj si ti nor....kakšne neumnosti človek razmišlja.

user posted image Haha, ob temle sem se pa res nasmejala. Ampak dejansko je res, da, ko te zagrabi panika, ti možgani odpovedo in se vklopi "avtopilot".
Mojemu user posted image se je pripetila precej podoben dogodek kot Paštetkini Maši. Ko sem ga oživljala, sem poslala svojega dragija, da je nujno poklical mojo mami, da pride pomagat user posted image Pa da nau pomote, ni iz medicinske stroke, nima opravljenega nobenega tečaja oživljanja... ampak takrat mi je edino to padlo na pamet, to se mi je zdelo najbolje. Vendar, ko je zadihal in si nekoliko opomogel od šoka, pa smo kar hitro šli k zdravniku. Ko se je kasneje isto pripetilo še 1x, pa si nisem niti toliko časa vzela, da bi se preoblekli; jaz sem bila v pidžami, mali pa v samem bodiju, ko sva ga peljala na oddelek...
Smrt v družini... o groza. Takrat sem ravno bila čez vikend pri fantu (ja to so bili še časi user posted image ), me je ob 7 zjutraj klical brat in povedal, da je umrla babi. Jaz sem ga narobe razumela, ker me je s klicem prebudil in še nisem dobro funkcionirala, poleg tega je jokal... jaz sem ga takrat razumela, da je rekel: Mami je umrla... Jaz sem takrat doživala grozovit šok, jokala, ne, tulila sem tako, da sem najbrž prebudila vse Velenje, srce mi je dobesedno otrpnilo od groze... user posted image user posted image user posted image in ko mi je vendarle lahko dopovedal, da je umrla BABI, sem si tako oddahnila... pravzaprav sem bila srečna, da je umrla babi... saj vem, da se grozno sliši, ampak res se mi je oddahnilo, pa čeprav sem tudi babico imela zelo rada. In potem, ko sem odložila telefon, sem zaradi tiste groze, tistega občutka, da sem za trenutek ostala brez moje mamice, da sem razumela in čutila, kako bi bilo, če bi umrla, zaradi tega sem jokala nato še pol ure. Šele kasneje zaradi babice. Tako, da v takšni situaciji, jaz gotovo ne bi zmogla sedeti za računalnikom.
Tako, da tudi jaz težko razumem, kako lahko po takšnih dogodkih sedijo za compom. Ampak vsak reagira pač drugače. 100 ljudi, 100 čudi.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Čudkinja
22.10.2007 21:11:42   
paris
Nikoli ne sodim o tujih dejanjih ali mislih, enostavno zato, ker tudi sama nočem biti sojena. Tudi, če se mi za hip kakšno dejanje zazdi po mojih merilih čudno, si rečem, pa kaj to ni moja stvar, vsak naj živi in dela kar in kot mu paše. Nikoli ne veš, kaj te doleti v življenju. Pa ne da nimam svojega mnenja, o ja, o vsaki stvari, ampak enostavno ga največkrat zadržim zase. 

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Čudkinja
22.10.2007 21:14:31   
Anonimen
Tako, da v takšni situaciji, jaz gotovo ne bi zmogla sedeti za računalnikom.
Tako, da tudi jaz težko razumem, kako lahko po takšnih dogodkih sedijo za compom. Ampak vsak reagira pač drugače. 100 ljudi, 100 čudi.


Ja nekateri otrpnemo. Od samega hudega. In potem ljudje pravijo da nam ni hudo. Veš solze lahko marsikdo zaigra, to otopelost bolj težko. Sem bila ravno prejšni teden na pogrebu mojega bratranca in sem gledala njegova otroka. Starejši "ni bil tam", in se mi je zasmilil v dno duše. Ljudje so pa govorili nej kako se fejst drži fant.user posted image

Ljudje imamo zelo različne reakcije. Jaz razumem da ti ne bi bila zmožna bit za compom, razumem pa tudi da nekdo ni zmožen jokat. Ali pa si ne upa.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Čudkinja
22.10.2007 21:15:36   
Anonimen
Evo mene je tvoje pisanje sprovociralo, pa kokr koli pišeš, da ne želiš provocirat (saj tudi eni pravijo, da niso mislili nič slabega, pa so vseeno slabo storili. s tem, ko pa si še napisala besedo provociranje, pa si tudi sama pomislila, da je to lahko provociranje).
Zakaj si me sprovocirala, ker enostavno ne razumem kako lahko nekdo tako naglas razmišlja, medtem ko izpostavi poimensko nike šokiranih, žalostnih oseb, medtem ko se sam zakrije v ozadje. Kako lahko tako naglas razmišljaš o teh zgodbah, ko pa ne veš kaj se je sploh v ozadju dogajalo. A s tem ko si prebrala nekaj besed o zgodbah, misliš, da veš vse???? si pomislila, da rešilci niso vedno na voljo, da jih čakaš po eno uro, da nekdo nima avta, da je v velikem šoku za vožnjo, da nima nikogar ki bo jo pelal, da je bolnišnica vsaj 10km vstran, da je mož na poti domov, da ju bo pobral in odpel v bolnico. Da v tem času, ko čaka na moža, javi svoji familiji kaj se je zgodilo in ja tudi po netu, ker smo nekateri predaleč, da vmes ko se mi toži, se še potoži na RR, da jo še kdo pomiri, da kak nasvet in tako tudi lažje počaka tistih najdaljših 5-10 min, ko mož pride...............o tem kako druge žalujejo za dragimi osebami in kako so reagirale, pa so že druge povedale.

Na RR je mnogo butastih vprašnj in odgovorov, za katere se lahko sprašuješ na kateri stopnji razvoja so, koliko razredov OŠ imajo končane...... pa jih noben ne markira, celo prijazne odgovore se jim daje. Tu pa se pod anonimnostjo razglablja o šokantnih, žalostnih življenjskih trenutkih, v katerih živ bog ne ve, kako bi kdo reagiral. Ne niti ti ne, ko tako na glas rada razmišljah o takih dogodkih. Koliko mamic bi dalo življenje za svojega otroka, pa so v takih situacijah v šoku zlomile otročkom vrat, zdrobile rebra, ali pa si celo niso upale k zibki in se dotaknit otročka, so tavale po hiši in si zanikaleuser posted image . pa četudi se ti 1x ali 2x zgodi ista stvar ne boš vedela kako boš reagirala 3, 4, 5ič......... V takih trenutkih enostavno ne veš in bolje da ne razmišljaš, še najmanj da za anonimnostjo izpostaviš poimensKo določene osebe in komentiraš v smislu (NE DOBESEDNO), kolk bolj bi bila ti pametna oz kolk bolj pametna odločitev oz reakcija bi bila tvoja.
Lahko je govoriti in na glas razmišljati o takih situacijah, jauser posted image user posted image user posted image . pusti lepo osebe pri miru, naj žalujejo, naj se veselijo življenju, ti pa če že moraš razmišljat razmišljaj o bolj pametnih zadevah ali pa na bolj pameten način, brez nikov s katerimi si označila in na določen način obsodila osebe. Kako kdo žaluje ali doživlja določeno situacijo je njegov problem, pa četudi cel dan visi na netu

in še to, če imaš kaj povedat na ta post, bodi vsaj toliko fer in se izpostavi, če nisi mislila nič hudega, nič slabega, ne provocirat, torej zakaj se skrivašuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Čudkinja
22.10.2007 21:29:50   
Anonimen
Sploh ne bom komentirala, ker sem šokirana.user posted image  Resnično šokirana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Čudkinja
22.10.2007 21:57:09   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13
Koliko mamic bi dalo življenje za svojega otroka, pa so v takih situacijah v šoku zlomile otročkom vrat, zdrobile rebra, ali pa si celo niso upale k zibki in se dotaknit otročka, so tavale po hiši in si zanikaleuser posted image .


Ojej, groza... user posted image user posted image Joj, jaz sem mdr. ob oživljanju pri svojem user posted image izvajala tudi Heimlichov prijem, pa me je bilo potem ful strah, da mu nisem slučajno prsnice poškodovala, ker se mi je zdelo, da sem ful močno pritiskala, da bi ja mali že končno zadihal. In dejansko je res, da lahko narediš še slabše... Joj, ko sem tole prečitala, me je pa res kar streslo. Ker takrat sploh ne pomisliš, kako krhko bitjece je to, ampak delaš vse, da bi otročka spravil k sebi... Sorči, sem malo zašla s teme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Čudkinja
22.10.2007 21:58:09   
mama54
Ob tem sem se sedaj spomnila na Misko01,katera nas je redno obveščala o svojem očetu.Od kapi do njegove smrti.In komaj smo čakale novega dne,da smo dobile od Miske01 informacije.In niti na kraj pameti nam ni prišlo,da bi jo obsojale.
V tako kočljivih trenutkih,pač pišeš na forum katerega si vzel za svojega in debatiraš o težavah z puncami,ki jih poznaš pa čeprav samo virtualno.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Čudkinja
22.10.2007 22:04:26   
rija
Ljudje smo si različni. In različno reagiramo.

Jaz sem zase vedno mislila, da bom v hudi situaciji odrevenela in bom enostavno nesposobna narediti karkoli.

Pa sem se presenetila in naredila točno tisto, kar sem morala in kar je situacija od mene zahtevala.

Tako pač je.

Eni držijo v sebi. Eni skričijo. Eni natipkajo.

Kot vedno: vsak po svoje.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Čudkinja
22.10.2007 22:25:23   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Tako, da v takšni situaciji, jaz gotovo ne bi zmogla sedeti za računalnikom.
Tako, da tudi jaz težko razumem, kako lahko po takšnih dogodkih sedijo za compom. Ampak vsak reagira pač drugače. 100 ljudi, 100 čudi.


Ja nekateri otrpnemo. Od samega hudega. In potem ljudje pravijo da nam ni hudo. Veš solze lahko marsikdo zaigra, to otopelost bolj težko. Sem bila ravno prejšni teden na pogrebu mojega bratranca in sem gledala njegova otroka. Starejši "ni bil tam", in se mi je zasmilil v dno duše. Ljudje so pa govorili nej kako se fejst drži fant.user posted image

Ljudje imamo zelo različne reakcije. Jaz razumem da ti ne bi bila zmožna bit za compom, razumem pa tudi da nekdo ni zmožen jokat. Ali pa si ne upa.


To, da mnogi jokajo samo v duši, dobro vem tudi sama, ker je moja mami takšna. In vem, da jo grozno boli, ne vem, včasih se mi zdi, da celo bolj, kot mnogo tistih, ki so že skorajda teatralni s svojimi solzami. Ampak, kot pravim... vsak reagira drugače.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Čudkinja
22.10.2007 22:44:57   
cindy
Ze veckrat sem opazila da nekdo z vzdevkom anonimna vcasih prav grdo in nesramno odgovarja na nekatera zastavljena vprasanja driugih uporabnic. Ce se ti kaksno vprasanje zdi neumno ga raje ne glej. Glede zgoraj navedenega pa ne sodi druge saj sama ne ves kako bi ravnala v taksnih situacijah.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Čudkinja
22.10.2007 23:09:56   
Vijoličarka
Da so situacije v življenju različne, da ne moreš vedeti, kako boš reagiral, dokler se ti ne zgodi, da enemu pomaga eno, drugemu drugo, so že predhodnice povedale.

Jaz bom pa dodala samo še staro reklo: 'če že ne znaš pomagati, vsaj škodovati ni treba'.

Četudi kdo ne razume, zakaj kdo v določeni situaciji ravna, kakor ravna, pa, če je zmožen vsaj malo sočustvovati, lahko razume, da je hudo in da je težko. Čeprav se morda ljudje, ki trpijo iz enih ali drugih vzrokov, ne obnašajo 'po standardih neke anonimne', pa ni treba dodatno v rano drezati, ampak vsaj enostavno iti mimo, če ne moreš nič pametnega v tolažbo napisati.

Zato se mogoče taka pisanja zdijo tistim, ki jih preberejo bolj površno in razmišljajo v glavnem zraven samo o sebi, nenavadna. Mogoče bi bilo treba samo bolj pozorno prebrati in s srcem.

Kar se tiče izpostavljenih problemov, se mi pa sploh zdijo taki, da se je mogoče lažje pogovoriti z neznanci, s širokim krogom ljudi, ki lahko prispevajo zelo različna mnenja in široko paleto tolažbe.

Sploh zadnje čase opažam porast zgražanja: kaj je torej primerno, da se piše in kaj ni primerno da se piše in take bedarije. Ljudje, ki ne prenesejo takih tem, naj gredo na kakšen kulinaričen portal in si izmenjujejo recepte. Za tiste, ki se zgražajo ali pa celo norčujejo, je pa Mič zelo lepo napisala - se vsakemu lahko zgodijo hude stvari, ob najbolj neprimernih trenutkih.

Tako je življenje in to je dejstvo.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu cindy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Čudkinja
22.10.2007 23:24:29   
nicnic
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Še nekaj je takšnih in drugačnih zgodb, ki me vržejo na rit. A smo res postali tako odvisni od računalnika in virtualnega sveta, ki nam ga le-ta omogoča, da niti v tako skrajnih primerih, kot so opisani zgoraj, ne moremo brez njega. To temo sem odprla zgolj iz razloga, ker me zanima ali sem res jaz tako čudaška ali pa je vendar še kdo, ki podobno razmišlja.



Zgleda, da si tudi ti zeloooo odvisna od računalnika, da spremljaš vse te zgodbe. In ja, si čudakinja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Čudkinja
23.10.2007 14:33:56   
Liya
anonimna ,anonimna,a ti nimamš nibenga drugega dela kot da tukaj obekuješ nedolžne ljudi???
kar name se spravi če upaš???

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Čudkinja
23.10.2007 14:59:41   
študentka Mici
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zadnje čase berem tu na RR takšne in drugačne zgodbe in se čudim, kam se vrti ta svet. A sem res samo jaz tako čudna, a imam staromodne nazore, ki več ne spadajo v ta čas? Ne vem. S to temo, nikakor ne želim provocirati, zanima me le, ali je katera podobnega mišljenja.



A smo res postali tako odvisni od računalnika in virtualnega sveta, ki nam ga le-ta omogoča, da niti v tako skrajnih primerih, kot so opisani zgoraj, ne moremo brez njega. To temo sem odprla zgolj iz razloga, ker me zanima ali sem res jaz tako čudaška ali pa je vendar še kdo, ki podobno razmišlja.




Poglej, Micka, jaz bi rekla, da ne obsoja, ampak sprašuje, ali je še kdo tak, ki misli tako, kot ona, ali samo ona "narobe" misli. Take reakcije se ji zdijo čudne.
Meni tud, ampak ne vem, kako bi reagirala, če bi bila jaz v takem poloaju. Sem res že toliko odvisna? Upam, da ne, ampak človek nikoli ne ve.


SEj imaš prav splišni. Malo narobe sem napisala, saj sem se že opravičila. Tudi jaz ne morem presodit kako naj bi reagirala. Nimam pojma, če po pravici povem. Verjetno bi si takrat nekaj zmislila, ali bi pa okamenela in to bi bilo vse...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Čudkinja
23.10.2007 15:02:26   
študentka Mici
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Meni je žalostno to da nima nikogar ki bi ji bil blizu in bi bil v takih trenutkih ob njej. To mi je žalostno. To da je bla na netu pa prav nič.



user posted image user posted image user posted image

Mislim, da je to nekaj najhujšega če nimaš človeka, ki bi ti pomagal ali stal ob strani in da si v takem primeru sam. Bodite vesele punce, da ste ji lahko stale ob strani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?