|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pralne bombazne plenicke
19.9.2011 11:00:54   
Mala_princeska
Prodam pralne bombažne pleničke - večinoma Bambus Racmanke, pa nekaj dnevnih Bombažnih Racmank, pa nočna Racmanka + prekrivne hlačke.
Jih bom poskusila poslikat s fotoaparatom.

Priznam, da pralnih pleničk nisem ves čas uporabljala, so pa lepo ohranjene.

Sem pa letos poleti večkrat uporabila Popolinijev trainer za odvajanje od pleničke in moja hči je pri 2.letih in 3 mesecih čez dan suha, brez pleničk user posted image

Če katero zanima, naj mi na RR pusti zasebno sporočilo.


(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Pralne bombazne plenicke
12.10.2011 12:53:52   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: _perla_

Tudi mi se odločamo za pralne bombažne pleničke. In sicer med Dnevnim racmanom (ki je iz 100% bombaža) in One size organic od Popolinija (dobijo se tudi pri Racmanu), so pa iz 100% BIO bombaža. Katerega od teh dveh bolj priporočate?
In še to - kaj je bolje: da se plenice zapirajo z ježki ali s pritiskači?


Jaz bi na tvojem mestu probala z bambusom. Mi imamo Racmanke bombažne in bambusove, pa so bambusove boljše. Po pranju niso trde, so mehke in prožne. Ker mehčalca ne smeš uporabljati (vsja ne pri vsakem pranju), se to kar močno pozna. Popolini ne poznam, tako da tega ne morem komentirat. So pa racmanke res super pleničke in mi smo zelo zadovoljni. user posted image

(odgovor članu _perla_)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.10.2011 18:22:47   
izalina
Jaz prodajam bambus racman 20 kom...uporabljali smo jih pol leta. Več info pa na ZS.

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Pralne bombazne plenicke
21.10.2011 22:28:15   
temic
Tudi sam prodam pralne plenice Popollini. Bile so enkrat oprane in dve od teh preiskušeni, pa se pač ne obnese.

V setu je 10 plenic in prekrivne hlačke velikosti S.

Poleg seta so vključene še tri dodatne prekrivne hlačke. Vse hlačke se zapenjajo z ježki.


(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Pralne bombazne plenicke
5.11.2011 14:55:58   
ava_sa
Če je mogoče katera v dilemi... Uporabljam Štorkljine plenice, dobila pa sem še nekaj Racmank. Prve so mi veliko bolj všeč, ker so ožje. Racmanke so za našega 8-kg dojenčka preširoke in prevelike med nogicami. Če ga že dam v njih, ne dam notri vložka, ker bi bilo preveč. Racmanke so ful promovirane, Štorkljine pa malokdo sploh pozna. Pa še pri Štorklji imajo volnene hlačke za čez plenico, kar je tudi nedvomno dosti boljše, kot pa plastične hlačke, ki jih ima Racman.

(odgovor članu temic)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Pralne bombazne plenicke
2.12.2011 20:38:25   
Teyla
Racman nima plastičnih hlačk, to so hlačke iz mikropora, ki dihajo. Imajo pa tudi pri racmanu na voljo volnene hlačke, če so ti bolj všeč. user posted image

(odgovor članu ava_sa)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Pralne bombazne plenicke
3.12.2011 11:31:17   
frufru
Sprobala racmanke, 1 popolini, bambus in bombaž, pa so mi najboljše racmanke iz bombaža. Bambusove so mehke, ampak hitreje premočijo, so primerne samo za podnevi. Dale so čez že 4 otroke (smo posodili), pa so še vedno dobre. Nekaj se jih je sicer potrgalo, ampak jih bomo dopolnili z nekaj rabljenimi pa bo...
mala princeska a jih prodajaš po kosih?

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Pralne bombazne plenicke
9.12.2011 17:58:50   
MojaV
Kupim zaponko snappi ali menjam za eno pop-in ali haipa daipa plenico. Več na ZS.


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Pralne bombazne plenicke
26.12.2011 10:04:52   
mamiz
Drage mamice prodam komplet pralnih plenic racman bombaž ali obične (NIKOLI rabljene).
Koplet vsebuje 10 dnevnih pleničk in 2 nočni + prekrivna plenička.
Kontakt: ast.metka@gmail.com

(odgovor članu MojaV)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Pralne bombazne plenicke
26.1.2012 10:17:51   
Tinchy83
Uporabljamo pralne plenice iz bombaža Racman. Peremo vedno na 95° s kisom, po 2. mesecu pa dodajam v kis 3-5 kapljic naravnega eteričnega olja sivke in občasno (1x na teden) belilo na osnovi kisika, ker pozimi ne moremo sušiti zunaj na soncu user posted image sušim vedno v sušilcu na polovično sušenje in do konca posušim v prostoru. Peremo vsak dan in imamo 2 seta (20 plenic s podlogami) in nekaj dokupljenih prekrivnih hlačk. Smo zelo zadovoljni.

Od 2. meseca dalje se sin že sam "oglasi" kdaj je polulan ali pokakan user posted image

Lp

(odgovor članu mamiz)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Pralne bombazne plenicke
26.1.2012 17:09:09   
Mala_princeska
Evo, če katero zanima, slikice-še prodajam:

http://www.mojalbum.com/mravljica-manca/racman-plenice-vse-v-kompletu-130

(odgovor članu Tinchy83)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Pralne bombazne plenicke
9.2.2012 22:57:01   
Mala_princeska
še na voljo, cena po dogovoru:
http://www.mojalbum.com/mravljica-manca/racman-plenice-vse-v-kompletu

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Pralne bombazne plenicke
12.2.2012 17:33:39   
Marhzeljka
jaz bi pa kupila rabljene ''bombažne'' racmanke ali štorkljo, en komplet, recimo 10dnevnih, pa 2-3nočne, pa nekaj prekrivnih hlačk. A zeleni racman so navadne bambusove pleničke ali prav posebne nočne bambusove? Hvala.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   [Brisano sporočilo]
15.2.2012 13:20:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marhzeljka)
  Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Pralne bombazne plenicke
15.2.2012 17:45:59   
caramel
Dobrodošla v klubu pericuser posted image .
Kot sem napisala že stran nazaj uporabljamo pleničke Pop-in, Fuzzi Bunz in Itti-Bitti tuto. Vse so super, bi pa se najlažje odrekla Itti-Bitti.
Pop-in imam sicer prejšnjo "generacijo", ampak po videnem, so tanove le malo zmejkapirane. So super vpojne, prilagodljive in hitro se sušijo. Nočni vložek res vpije enormne količine.
So pa Fuzzi Bunz z dvema vložkoma definitivno bolj vpojne kot Pop-in z osnovnima vložkoma (to pride do izraza šele pri malo večjih otrocih). Pri majhnih otrocih je prednost Fuzzi Bunz vsekakor tudi "majhnost" pleničke - se res zelo pozna, da se velikost prilagaja z elastikami, ne pritiskači.
Pri nas se omenjeni plenički izvrstno dopolnjujeta - imata že od začetka pleničnega obdobja vsaka svojo nalogo. Se mi zdi, da ena vrsta pralnih plenic (sploh all-in-one) težko zadosti različnim potrebam v različnih obdobjih. Zato ti predlagam, da tudi ti izbereš vsaj dvoje različne. V vsakem primeru bi ti priporočala Fuzzi Bunz (ker sta si Pop-in in Gro Via bolj podobni).Z Gro Via sicer nimam izkušenj, sem pa pri pregledu ponudbe opazila, da nimajo nočnega vložka - v tem je npr. prednost Pop-in. Pa Pop-in imajo ježke (super prilagodljivost, enostavnost za uporabo za očije, babice...). Sicer Gro Via z elastičnimi krilci zgledajo tud precej prilagodljive. Mi je pa pri Gro Via všeč ideja z vložki za enkratno uporabo. Čeprav ne vem, koliko je to v resnici praktično, ker če ti ni problem "tovoriti" (čisto ali umazano) plenično "lupino", ti po moje tudi cela pralna plenica ne predstavlja težave. Kar pa se tiče večkratne uporabe zunanjega dela plenice (menjanje le vložkov), pa mi ni preveč simpatična. Po moje pride v poštev le ko se otrok čisto malo polula.
No, jaz bi se še enkrat odločila za Pop-in in Fuzzi Bunzuser posted image .




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   [Brisano sporočilo]
16.2.2012 10:56:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu caramel)
  Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Pralne bombazne plenicke
16.2.2012 22:12:11   
*pujsapepa*
Kuku!
Še ena perica tukajuser posted image .

Pri nas je pa takole.
FuzziBuns sem gledala, pa mi nekako ne potegnejo z vsemi tistimi pritiskači in elastikami ... Amoak če uporabnice pravijo da so OK, potem...

Jaz imam Pop-In, Grovia, Delfi in Racman bambus.
Razen Racmank, so vse AIO.

Racmanke so mehke (tudi če jih sušiš na zraku) in super vpojne Mi jih imamo samo za ponoči, ker so za čez dan meni malo prevelike. Se pa po vpojnosti nobena plenica ne more primerjati z njimi. Mladiček je v njih od 20.00 do 7.00. Še nikoli niso premočile.user posted image (razen 2x, ampak sem bila kriva jaz, ker sem enkrat pozabila vstaviti vložek, enkrat pa obleči prekrivne hlačke Ups!user posted image ) Lepe pa nič kaj niso.

PopIn : Grovia
Grovia so super! Se jim ne bi mogla odpovedati. Zasedejo zelo malo prostora (skoraj 3x manj kot PopIn), so preproste za uporabo. Namestiš jih z dvema pritiskačema, da sestaviš PopIn, jih moraš zapeti 7. Zapirajo se obojne na ježke, le da so pri Grovia veliko nežnejši (kaj bo to pomenilo po dolgotrajni uporabi še ne vem). Res lahko hlačke brez pranja uporabiš večkrat, ker večinoma niso mokre. Mogoče rahlo vlažne. Ampak jaz imam 3 hlačke in 9 pleničk, pa ko previjem vzamem druge hlačke, da se te prezračijo in posušijo. Na ritki so manjše, kar pomeni tudi lažje oblačenje in večjo okretnost. Ja, in veliko lepše so. Obstaja tudi dodatni vložek, ki pa res ni niti približno tako vpojen kot nočni PopIn-ov. In čeprav PopIn velja za eno najvpojnejših pleničk, pri nas spusti veliko bolj pogosto kot Grovi ali Delfi. Nimam pojma, zakaj. Tako da naših 5 PopInk bolj čaka v predalu in pridejo na vrsto vedno zadnje, ponavadi kadar je že kriza, ker sem prepozno dala prat in se še ni posušilo. Če bi se še enkrat odločala, PopIn ne bi več kupila. Še vedno pa upam, da bodo malo kasneje bolj uporabne.

Delfi so AIO, pocket varianta (vložke vstaviš v pleničko). So vpojne, mehke, simpatične za pogledat, zelo poceni, če sta vstavljena oba vložka (bambus in mikrofibra), so dokaj velike.

Sem pa pravkar naročila 2 Racman AIO. Teh še ni bilo, ko sem se jaz odločala za plenice. Poročam, ko jih dobim in preizkusim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   [Brisano sporočilo]
17.2.2012 9:57:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *pujsapepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Pralne bombazne plenicke
17.2.2012 15:44:34   
*pujsapepa*
Racman bambus ti sigurno ne bo spustil. user posted image
Ampak je rita v njem tako velika, da imam jaz probleme z oblačili. Ne morem zapreti bodijev, čeprav ima večje, potem so mu pa rokavi fejst predolgi in ogromen vratni izrez. Hlače so pa sploh problem. Pri pižamicah sem zdaj ugotovila da gre, če so vsaj 1 št.večje in na gumbke, da lahko pustim 2 odprta, pa gre.
Ne vem pa, kaj bom čez nekaj časa, če bo šlo tako naprej. Saj ima že zdaj, pri 4 mesecih skoraj 8,5 kguser posted image

Drugače pa pleničke rade spustijo, če je bodi preveč na tesno. Veliko se da rešiti s podaljškom, ampak ne prime na vse pritiskače.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Pralne bombazne plenicke
20.2.2012 19:05:33   
caramel
Pralne pleničke res ne smejo biti stisnjene - tako da zategovanje naredi več škode kot koristi. Pri nas smo morali npr. tudi dodati drugi vložek, ko je hčerka začela sedeti in se je povečal pritisk na pleničke (lulala pa po moji oceni ni nič več).
Drugače nam Pop-in dobro tesnijo, tudi vpojne so dovolj. Je pa res, da desetmesečna hčerka že nekaj časa kaka, večinoma pa tudi lula v kahlico.
Za FuzziBunz sem se tudi jaz bala, da bodo prezamudne za namestitev. Ampak sem elastike do sedaj nameščala 2x (če ne štejem začetnih poskusov), pritiskači so pa tudi en dva tri zapeti. Sem pa namenoma izbrala tudi pleničke s pritiskači, ker so bolj zdržljivi od ježkov.

Pa še to - vložkom iz bambusa sem se jaz poskušala malo izogniti (imam jih v Itti-Bitti in pa nočne od Pop-in), ker imamo zelo trdo vodo. In lahko pritrdim opozorilom proizvajalcev, da trda voda "uničuje" bambus - s časom postaja vse trši. Na ostalih vložkih (in plenicah) pa posledice pranja niso opazne. Mogoče bo komu ta info koristna...

IZVIRNO SPOROČILO: caramel
Se mi zdi, da ena vrsta pralnih plenic (sploh all-in-one) težko zadosti različnim potrebam v različnih obdobjih.

Tukaj sem seveda mislila one sizeuser posted image

Bom pa tudi jaz vesela povratnih info o preizkušenih plenicah. Upam, da mi bodo kdaj prišle pravuser posted image . Zaenkrat imam na žalost dovolj plenic.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   [Brisano sporočilo]
5.3.2012 16:00:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu caramel)
  Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Pralne bombazne plenicke
6.3.2013 17:35:59   
tam45
Da malo osvežim staro temo in ne odpiram nove :) Če je katera kupila pralne bambusove plenice pred časom (mi smo kupili racmana), kako ste kaj zadovoljne (šivi, blago) na prvi pogled? Namreč meni izgledajo šivi čisto preveč "švoh", blago pa je tudi takšno, da se malce "cefra", ne vem kako bi točno opisala.. Sem jih komaj enkrat preprala. No v glavnem jaz upam, da bodo zdržale enega otroka ..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Pralne bombazne plenicke
7.3.2013 10:01:11   
nusi
pozdravljene. Podarim pralne pleničke Bum Genius all in one (10 kom) - organski bombaž, pa še eno bambusovo in eno bombažno racmanko zraven user posted image . Uporabljala sem jih par mesecev, sicer so res enostavne za uporabo, ker jih namestiš enako kot navadne pleničke, ampak pranja je bilo pa preveč zame user posted image . Torej, če jih katera hoče, naj se javi.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Pralne bombazne plenicke
9.3.2013 21:40:03   
nusi
pleničke so že našle novo lastnico.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Pralne bombazne plenicke
27.3.2013 20:03:13   
mandi89
Živjo punce!
Vidim, da gredo plenicam Grovia AIO same pohvale, zato bi jih želela za svojega malčka tudi sama naročiti, vendar ne vem KJE :/
Kakšna ideja torej? :S

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 [27] 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?