|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijčice 08
7.2.2008 20:16:55   
ina82
hruška debeluška-saj bo šlo, vsem nam bo uspelo, ko boš enkrat noter padla bo šlo vse kot po maslu.
želim ti dober tek
lex tebi pa svaka čast za tortico, si zelo pridna

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Julijčice 08
7.2.2008 20:20:28   
ina82
dans sem sama sebe presenetla kolk sem se javljala oz. čvekala z vami-je prav fajn,te kr not povleče
fajn se mejte še naprej, jaz pa sa grem tuškat in v postlo, mogoče celo dragega presenetim s user posted image user posted image
nočko

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Julijčice 08
7.2.2008 20:29:08   
lex
ina veš me smo ZELO čvekaste in ti kar čvekaj z nami, je fajn če nas je več.
Jaz počakam, da mali spije kakav, potem se umijeva in spat, no jaz grem malo na kavč - ker pri nas ati hodi spat poleguser posted image . Jutri se vstanem ob 6h da se učim za strokovnega. Mi je žal, da ga že nisem šla delat takoj po koncu pripravništva, ko sem mela še samo Aleksa.

Punce lotite se z diplomami in podobnim, ker pol se nikakor ni lahko zravn spravit. Pa kar ven te povleče, pa samo  da si z otrokom, ostalo je pa zadaj. Potrudite se, da vam ne bo žal.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   [Brisano sporočilo]
7.2.2008 20:31:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Julijčice 08
7.2.2008 20:32:57   
maja24
Ti jest tut razmišlam da bi se končno z mojim maluser posted image ,sam me je strah da ne bo spet kej narobe in da bo ista zgodba kokr je bla 3t nazaj,kaj nej nardim pa ful mi že paše se mi že kr blede,če nam korak naprej naredla se zna zgodit da do oktobra nava nčuser posted image ,ker to bi bla pa že ful kriza.
A mate kšn nasvet glede tegauser posted image ,bi blo zej vse dobrodošlo,sm pa tut ena pepa k nism G prejšn tedn nč vprašala,če zej pa lahkouser posted image al nej mam še mal pavze.

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Julijčice 08
7.2.2008 20:58:31   
lex
maja jaz ti posodim moja 2 gangsterja pa niti pomislila ne boš na user posted image , ampak pred 3 nosečnostjo sva bila pa ko dva zajcauser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Julijčice 08
7.2.2008 20:59:48   
lex
A mi pride 1 kuhno pospravit? Pečem in kuham zelo rada, pospravituser posted image user posted image  to je pa problem.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   [Brisano sporočilo]
7.2.2008 21:02:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Julijčice 08
7.2.2008 21:30:53   
klarazan
Hojla Sasi13,
se mi že svita kdo si, ja slabosti so mimo, zdaj je nastal drug problem - nizek pritisk, in kako si ti.?

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Julijčice 08
7.2.2008 21:35:40   
lex
flower zato sem pa jaz tako debela!user posted image  Sploh ne morem meti miru kar po kuhni neki prčkam. Mi je še Ales zadnjič rekel, da naj grem kar nazaj v kuhinjouser posted image

user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 10:36:49   
najsi
Hruška jst sm priseljena na koroško.....moj je od tu....bolj točno z Legna. Tak da če si korošica boš vrjetno prej njega poznala user posted image

_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   [Brisano sporočilo]
8.2.2008 10:37:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 10:44:59   
najsi
Ojla,
no jst Prešerna ne deklamiram kaj pogosto....ponavadi ob njegovem prazniku pridejo pijančki na luft, tokrat majo še srečo, je glih vikend user posted image
Tak da morm jst mal našo bandico poklicat, da bojo še kak deci namest mene, fige bo pa moj dragi jedu, ker jst jih ne maram. Pa bo prešernov dan praznovan tk ko se spodobi user posted image

_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   [Brisano sporočilo]
8.2.2008 12:09:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu najsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 12:27:57   
papir
moaj krvavitrev po pregledu se je danes nehala.zgleda da mam tako občuljivo sluznico.aja pa dobili smao brcike.kako lepo je to.ni ga lepšega občutka.user posted image res je lepo


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 12:45:27   
sasi13
klarazan zdej sm super od začetka je blo pa kr luštno user posted image   jz bom pa vidla ko mi bo kej rekla ginekologinja ko mam v sredo pregled, upam da bo vse okej! tebe ni neki velik tule gor? in že veste kaj bote imeli?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 12:50:35   
sasi13
joj pozabla sm še napisat inigo fajn da je vse okej in škoda da ni 14.2 pregled! a sta šla v graz z dragim? jz tud na žalost ne morem pridit na srečanje ker mam zjutri izpit pol pa še pregled!

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 14:50:23   
klarazan
Ja, sasi13, prav maš, ni me velikrat tuki gor, mam mal premal časa.
Jaz mam pregled v torek, kaj bomo pa imeli??
Mogoče ti bom v torek lahko povedala, če mi bo delala ultrazvok, oziroma, če bo ta mičkani pustil pogledat.user posted image
Lep pozdrav vsem nosečkam.user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 16:31:07   
klarazan
Aja, čist sem pozabla, lep trebušček sasi13, moj je kr mal večji,  pa zanimive slikice iz UZuser posted image user posted image , prvič vidim kak to zgleda, če sta dva, kaj bo pa pri tebi, a sta enojajčna.?

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 16:38:06   
sasi13
kje pa maš ginekologa? vrjamem da nimaš velik časa če morš še za dva skrbet! (šola, kuhanje ...) jz sm na srečo še sama in si lahk privoščim! to sm si dons zrihtala album user posted image   sej če bom v sredo dobila slikce od user posted image  user posted image jih bom tud dala gor! ne dvojajčna sta tk da je tud upanje da sta lahka user posted image in user posted image ! in kaj si zdej želiš ko že maš doma par?

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 16:58:30   
sasi13
kje pa ste vse čveke dans? se vse martinčkate zunaj ko je lepo vreme?


(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 17:11:24   
klarazan
Ginekologinjo imam v Žalcu, ja časa res ni, kaj si želim?, lepega, zdravega sončeka pa bom najbolj srečna, glede spola, ja čist mi je vseen, tamala dva si sicer želita vsak svojega,  Klara bi imela sestrico, Žan pa brateca,  na koncu bo pa sam eden srečko, upam, da nobeden ne bo preveč razočaran, neglede na spol našega user posted image .


(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Julijčice 08
8.2.2008 22:04:14   
najsi
Hruška sm ti poslala ZS, upamda maš u SG-ju tud internet. Sm se tk dolgo potepala dans, da si ti vrjetno že na koroško prispela preden sm ti jst uspela odpisat user posted image user posted image

_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Julijčice 08
9.2.2008 8:52:05   
klarazan
Dobro jutro user posted image , kje pa ste danes, a vas je kultura tolk utrudla?!user posted image  

(odgovor članu najsi)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Julijčice 08
9.2.2008 14:26:11   
Inigo
helooooooooooooooow souser posted image !

včeraj sma z dragim peljala bodoče babice zapravljat v Graz. in blo je super! enkrat za spremembo sem veselo in z energijo nakupovala. smo kar nekaj nakupili! user posted image 2 bodija, 2 hlačke, brisačko s kapuco, trenerkico - kompletek, 1 majčka (Milk built this body user posted image piše gor), pižamico s sočnki, glavniček, lavorček, stekleno flaško, škatlico za dudo in vrtiljak za na kinderpet (btw: je od Fišer prajsa in je stal 39€, danes sem pa v BC vidla in stane 59€). ja ja, smo kr nakupli.

drugače si je pa še dragi kupu ene hlače, dve srajci in mikico v H&M in to veliko bolj poceni kot pri nas. majo nekatere stvari precej bolj znižane... ne vem, zakaj?!

pa kupla sm si modrček user posted image user posted image

hj, morfo mam pa šele 28.2... že komaj čakamo vsi, da zvemo kaj bomo meli!!!

(odgovor članu klarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?