|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijčice 08
10.2.2008 19:41:38   
karamela6
Ojla, ojla...končno sem malo spet tu. Sem v fazi selitve v novo stanovanje in dan je takooooo kratek!
Tudi jaz komaj čakam v sredo, upam, da se do takrat še kakšna pofočka. Me pa samo zanima, če mislite na slaščičarno pri Baumaxovem vhodu, kjer je tudi zraven Humanic? Saj mislim, da v city-u druge sploh ni, pa vseeno.

lex, mislim, da boš zaenkrat še ti naš prepoznavni znak - z vozičkom in Alino. Ko bomo malce obilnejše, nas itak ne bo za zgrešit. user posted image V glavnem, komaj čakam, da vas spoznam, pa tudi, da se končno preselim in spet pogosteje čvekam z vami.

Aha, še to, ali pozna katera "cam" vozičke? Videla sem jih v Arielu in so mi zelo všeč. Ima katera kakšne izkušnje? Drugače pa imam že izbrano barvo MaxiCosiCabrioFix lupince - taka živo oranžna-rdeča, super je, sem se čisto zagrela. Kupila sem si tudi plišasto lunico, skozi katero potegneš vrvico in igra uspavanka. Zdaj seveda vsak večer zaključim v postelji z lunico na mojem trebuhu. Tako umirim sebe in verjetno tudi mojo pupiko. Res luštna stvarca.

Pridne bodite in pazite nase.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Julijčice 08
10.2.2008 19:45:47   
maja24
Karamela ja v tisto slaščičarno tm k je humanic,sej zravn so pa ene restavracije

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Julijčice 08
10.2.2008 20:20:16   
Blacky30
Lex, ja, če bi le bilo tako. Cel dan smo vozili brez vročine, zdaj pa je spet zakuhal na 38. Saj ga nimam srca dat jutri v vrtec takega. Kakšno praznovanje pa bo imel, revček, ko ne bo nič razpoložen. Pa še vročina ponavadi naraste okoli poldneva.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Julijčice 08
10.2.2008 20:38:44   
lex
a ponovilo se mu pa ni. recimo da je dobil premalo dozo AB? Naj ga jutri pogleda, ker tole ni ok. Po kolikem času si ga dala pa nazaj v vrtec? Mogoče je bilo to krivo. Ma saj nikoli ne veš kaj je prav in kaj niuser posted image
Upam, da se čimprej pozdravite!user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Julijčice 08
10.2.2008 20:56:27   
Blacky30
V vrtec sem ga dala po 9 dneh, ab je jedel potem še 4 dni redno, ko je bil v vrtcu. Jedel jih je skupaj 10 dni, kot je rekla zdravnica. Gnoja nima več v grlu. V četrtek popoldan je pojedel zadnjo dozo ab, v petek zvečer pa je že imel vročino. Tokrat ima drugačne simptome kot pri gnojni angini. Jutri popoldan se gremo pokazat, pa naj ga pogleda. Čeprav danes čez dan ni več kašljal, le kihal je, zdaj zvečer pa se je vse poslabšalo, vročina se je vrnila in kašelj tudi. user posted image  Morda gre res za kakšno virozo, ker teh menda ab ne zdravijo. Mi je povedal, da je en fantek v igralnici bruhal, ker še ni bil zdrav, tak da mi to pove vse. user posted image
Samo saj z vročino otroka ne smemo dati v vrtec, ne? Pa s kašljem? Zdravnica dela šele popoldan, tako da bom ostala doma na lastno roko.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Julijčice 08
10.2.2008 22:31:35   
lex
vročina nima kaj delat v vrtcu. Kašlji so si pa tako različni, da ne moreš enega z asmatičnim kašljem poslat domov, ker v bistvu nima kaj prenašat.

Pojdita se pokazat.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 8:01:57   
ilatic
Lex, če sem prav sledila: VSE NAJBOLJŠE za roj. dan!
user posted image
Tako pa smo preživeli podaljšan vikend. Pri nas je bil živ dolgčas, mož je delal me punce smo se lotile pa pospravljanja. Kr neki. Včeraj pop ko smo se zmenili, da se gremo potepat je pa bilo tako mrzlo, edino od vsega kar je bilo zanimivo je to da smo šli pogledat medveda tja do Ribnice. Ogromen je in full lep. Ker živimo v teh krajih, kjer so medvedi me je zdaj še bolj strah iti v gozd. Noro.
LP



(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 8:46:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ilatic)
  Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 8:49:33   
nanka
Lex vse najboljše in lepo praznujte.user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 9:21:38   
Blacky30
Lex, vse najboljše za tvoj rojstni dan!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Želim ti mirno nosečnost in da bi tvoji otročki bili zelo zdravi in pridni!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
 
user posted image

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 9:22:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 9:24:28   
netki
lejo lejo Mojcej.....
user posted image
a nisi ti rekla da se boš uglasla pri zasavčankah......

ni blo ne duha ne sluha o teb.....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 9:25:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 9:52:11   
ina82
Lex vse najboljše za rojstni dan!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 10:12:44   
maja24
Lex  user posted image to you

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 10:14:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ina82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 10:14:57   
maja24
Mojcej sej tisto slaščičarno v zgornem nadstropju mislmo.A boš pršla,pa kolk nas sploh pride,upam da čim več user posted image

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 10:16:04   
maja24
Rebeca a ti prideš v sredo?

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 10:20:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 10:28:18   
Blacky30
_rebeca_, sem opazila, da nama trakca kažeta enako dolžino nosečnosti, PDP pa imava en dan narazen. So tebi kaj prestavili PDP? Jaz sem imela prvi dan zadnje M 9.10.2007, pa ti?

Samo malo me firbec....user posted image

Pa čestitke za prve brcike!!!! Komaj čakam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 10:36:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 10:51:43   
Blacky30
Ma, sem se malo ukvarjala s temi številkami in to, pa sem opazila. Ker nekak imam že cel čas občutek, da nimam določenega pravega PDP, moj je namreč 17.7.

Jaz sem vedno mislila, da nosimo točno 40 tednov, torej, če sem imela prvi dan zadnje M v torek, potem moram tudi PDP imeti na torek, ker je to natanko 40 tednov. Vsaj tak sem imela pri prvi user posted image . Zdaj pa imam PDP v četrtek, kar pomeni, da bom noseča 40t/2d.  Saj vem, da je vseeno, samo jaz bi imela PDP v torek, ker je takrat moj rd.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 11:15:56   
Inigo
vse najboljše lex!!!
želim ti, da se ti izpolni vse kar si želiš, predvsem pa čimlažji porod in veliko sončnih dni s tvojimi malimi sončki!

hja, tut mi smo včeri dobili brce. zdaj vem, da so ble res brce. ne moreš jih sfalit! res ne...

drgač pa se jutr pospešeno začnem učit statistiko, mam 23.2. izpit. enkrat sm že pogrnala, zdj pa ne smem več. morm se res potrudit, da mi zimski izpiti ne ostanjo za poleti, kr takrat bo že nov kupček - poletnih izpitov user posted image takrat se bo pa trebaše bolj potrudit!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 11:26:48   
Blacky30
Inigo, poleti se boš ti ukvarjala s pokakanimi pleničkami in otroškim jokom, ne pa z izpiti?!?!?!?user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa čestitke za brcike!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Julijčice 08
11.2.2008 11:50:10   
Blacky30
Tako, pa sem se tudi jaz opogumila in objavila sliko svojega trebuščka v 18. tednu. user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?