|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijčice 08
31.10.2007 18:57:26   
Anonimen
živjo punce.  najprej -- pozdravljenaaaa anonimna. sem ful vesela, da nas je vedno več user posted image user posted image  bravo mamice user posted image  baja, ful lepo da si nas prišla pozdravit, upam da bomo vse imele isto srečo in bomo junija, julija že cartale naše dojenčke. uživaj še naprej ob svojem zakladkuuser posted image  nena22, prosim prosim ne sekiraj se in ne obremenjuj. upam da se je krvavitev skrila in držim pesti, da je vse ok. ma itak je ane user posted image  glede črtice, tudi moja je rahlaaaa, pa je minilo od prvega testa že 5 dni, ampak jaz vem da je trenutno vse ok z mojim majhnim bitjecem, tako da imamo pač še malo hormona.sicr pa priznam...  tudi mene je strah. božam trebušček (no ja pri meni je kar trebuh ahaha), pa s strahom hodim lulat, če bo kje kri, pa temperaturo merim in paničarim, če se mi zdi premajhna. danes sem imela še malo kao menstrualnih krčev, dosti manj kot prejšne dni, pa zgaga me nič ne peče, čeprav sem jedla slabe stvari, pa prsi imam še čisto iste, nič nabite in seveda iščem težave, kaj pa če je kaj narobe, da ni znakov.... ampak vem da je vse ok!!!! user posted image  zdaj pa dolgiiih 26 dni do pregleda.   punce, držte se...papa 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijčice 08
31.10.2007 21:29:48   
nena22
pozdravljene!!!

tako kmalu pa vas že zapuščamuser posted image  že drugič in 2-ma user posted image angelčkoma bom jutri prižgala svečkouser posted image user posted image user posted image  tako pač je....


zjutrja sem bila v G amb in je dežurala na srečo moja G. pregledala pod Uz vzela hcg, ki je manjši in kaže na predklinični splavuser posted image . mam menstrualne krče in krvavitev take da že cel dan ležim. prevzaprav mi ni tako zelo hudo(čustveno) kot prvič, kjer je bila potrebna abrazija. na vsake toliko časa sem tako potrta da ne vem več kam naj se dam, čez pet min pa je vse ok. bolj me daje to, da se mi zadnje 8mesecev vedno dogajajo slabe stvari(zdravje) in imam že počasi dost tega....
bo že... kmalu bo novo leto in nov začetekuser posted image

želim vam iz vsega srca, da se resnično zavedate kaj imate v bušku in jih varujteuser posted image  !!!!čimlepših, brezskrbnihuser posted image mesecev


papa 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijčice 08
31.10.2007 22:08:03   
Anonimen
nena22 en velik user posted image , upam, da kmalu zbereš nove moči in te bomo kmalu spet zasledili kje tu blizu. Joj imam kar slabo vest ko te takole berem, jaz pa sem trenutno čist zmedena in ne vem ali na bom vesela ali naj jokam. Še sreča da mi user posted image  in user posted image user posted image  stojijo ob strani.

Lep pozdrav vsem ostalim.
anonimna 2

(odgovor članu nena22)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijčice 08
31.10.2007 22:18:09   
najsi
nena user posted image  
upam ,da boš kmalu nazaj med namiuser posted image

_____________________________

naš čudež je privekal na svet 26.6.2008,ob 2:17 zjutraj. Na ta svet je prišel kot krepak fantek z imenom Oskar

(odgovor članu nena22)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijčice 08
31.10.2007 22:29:10   
Anonimen
nena user posted image user posted image user posted image  kakšna žalostna novica... ne morem si predstavljat kako ti je. drži se, upam da čimprej spet zagledaš user posted image  user posted image   mah jebeno vse skupaj no

(odgovor članu najsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julijčice 08
31.10.2007 22:30:56   
Anonimen
nena22, sploh ne vem, kaj naj napišemuser posted image
žal mi je, da se je to zgodilo.
če ti bo kaj lažje, če potrebuješ pogovor, mi lahko pišeš tudi na zs.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu najsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijčice 08
31.10.2007 23:17:16   
mis
nena, žal mi je za žalostno novico. upam da boš kamlu spet srečka user posted image , pa le še kaj pokukaj k nam. Pa sporoči veselo novico ko bo.user posted image

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijčice 08
1.11.2007 9:53:25   
Anonimen
pa je nov dan. se mi zdi, da do 12 tedna bom hvaležna za čisto vsak dan, ko bo vse ok.  zvečer me je malo mučila zgaga, ni blo hudo, špikanje v spodnjem delu kadar izdihnem je na momente, rahla slabost zjutraj, glavobol bolj ali manj nonstop, drugače pa super fino fajn. user posted image  kako ste pa ve?   ps. komaaaj čakam 9 tedn, ko mam pregled, do takrat se bo pa vleeeeeeklo user posted image     lunica24   user posted image  4t 6/7

(odgovor članu mis)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijčice 08
1.11.2007 18:20:22   
Anonimen
kje pa ste vse? samo midve z lunico 24, sva prišle pokukat danes sem gor.
kako se držite ostale? kaj slabosti, utrujenosti?
mene daje predvsem veliiiiika zaspanostuser posted image

no javite se kaj čvekice julijke, da kakšno rečemouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijčice 08
1.11.2007 21:04:34   
lex
no meni še ni nič, razen malo bolj pogostega lulanja in občutka, da čutim želodec in skoz sem žejna, pit pa toliko ne morem. Jaz bom sicer malo manj tu (zaenkrat), ker sem bolj dejavna na majčicah 2007 in mi je to tretja nosečnost, ker sta ti dve blizu skupaj, se mi zdi,  kot da bi bila brez presledkauser posted image user posted image user posted image .
anonimna 2

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijčice 08
1.11.2007 23:02:11   
mis
Samo da se vam malo javim, grem počasi spat.

Vsem lepo noč!

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 8:13:49   
Anonimen
En lep petkov doberdan vsem nosečkam :)

Tudi jaz imam predviden PDP julija - 4.julij, 2008...upam, da dete ne bo tako neodvisno in revolucionarno kot Amerika user posted image

Sicer sem z gorenjske, ginekologinjo pa imam v Ljubljani. Je še kakšna gorenjka tu?

Zanima me tudi ali imate vse šele konec 10. tedna prvi pregled? Jaz ga imam 23. novembra, pa se mi zdi strašno daleč user posted image  

Lp Anja

(odgovor članu mis)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 8:24:52   
mis
Jaz ga imam 19.11. Naj bi ga imel nekje do 10. tedna ja.

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 12:21:03   
lex
jaz imam prvi pregled 15.11, ko bo okoli 7 tednovuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 12:48:13   
Anonimen
Saj se mi je zdelo da imam pozno datum user posted image

Kaj morda veste po kakšnih kriterijih naročajo? Morda zdravstvena preteklost?

Lp Anja

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 13:20:48   
Anonimen
Po mojem naročajo predvsem po tem, kakšno gnečo imajo.
Pri mojem je pa tudi tako, da če te pozna kot "rizično" -prejšnje težave itd., te naroči prej.
Jaz bom danes popoldan klicala, pa vam povem kdaj je mene naročila.

Sicer je pa spet full lep sonček zunaj, jaz se mu grem mal nastavljatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 14:43:03   
slovenka
jaz imam pregled v torek 6.11., ko bom 7t1d noseča (sem junijčica) - pregled pa ni naročen glede na mojo nosečnost, ker me niso nič vprašali, kdaj je bila zadnja M. Samo so rekli, da naročajo v 3. tednu od sedaj in ker sem rekla, da bi popoldne po službi, je rekla, potem pa v torek. tako da se strinjam, da je to verjetno bolj odvisno od gužve. So me pa res naročili kot da ni nič posebnega, kot prej za redne preglede user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 15:27:25   
zarjica
Drage moje! Z veliiiikim veseljem se vam pridružujem med julijčicami. Danes je moj test pokazal dve črtici. In moj PDP je tako (po mojih izračunih) 15. 7. 2008. Jooooj, tako zelo sem vesela! In strah me je. Letos maja sem namreč imela ss v 15. tednu nosečnosti user posted image . Septembra sva se spustila znova v to nepredvidljivo avanturu, ker je želja po prvem otroku grozno močna. Jaz srčno upam, da nas bo čimveč na tem seznamu in da gremo skupaj našemu juliju naproti! Pa da seveda vse uspešno prispemo.
Aja, pa še to: krče imam, slabosti nič, prsi normalne. Pa malenkost rjavega izcedka namesto M. Upam, da je vse OK.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 16:12:20   
Anonimen
živjo punce. zarjica helooooo, nova med nami fino fino, upam da nas bo res še velikooo več. glede pregleda, jaz ga imam tudi šele 26.11 ko bom že skoraj 10 tednov noseča, ampak se mi zdi kr ok, da se bo več vidlo pa še bolj sigurno se mi zdi. se mi je pa danes vsakič ko sem na hitro vstala zgodila fulll močna zarezujoča bolečina v spodnjem delu trebuha in upam da to ni znak za kaj hujšega. kaj pa vaše prsi, kako kaj? jaz ne čutim nobene razlike, nič kaj ne bolijo, pečejo, nič. tudi slabosti nimam nobenih, krči podobni menstrualnim so že skoraj izginili, malo me daje zgaga na momente, drugače me pa dosti špika okoli jajčnikov.   zdaj pa res grem, papa

(odgovor članu zarjica)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 18:16:18   
Anonimen
Da še jaz malo pojamram kako mi je hudo user posted image

Na momente imam občutek, da mi bo razneslo prsi!
Nikoli nisem imela prav velikih, ampak zdaj so pa bombe in to že tako zgodaj!

Sicer se mi je pa parkrat ponoči zgodilo, da sem se zbudila zaradi pekoče bolečine v desni dojki. Imela sem občutek, kot da bi se nekaj pletlo skozi tkivo user posted image  Po približno treh minutah je pekoča bolečina izginila in nanjo ne polagam velike pozornosti...očitno je to nekaj normalnega.

Slabo mi je pa tudi kot strela user posted image  Sicer ne bruham, imam pa občutek, da se mi bo ravnokar dvignilo. Sploh ne vem kaj naj. Lačna sem, da mi kruli, potem pa jem, pa se mi dviguje user posted image  Kakšen dober recept?

Lp Anja




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 18:18:24   
lex
Evo danes je za mano moja prva jutranja slabost na splohuser posted image . Še sreča, da nisem bruhala, ker sem bila cel dan pri mami s svojima user posted image . Danes sem ponovila test s clear blujem, da je res 100%, ker sta ob baby cheka tako rahla, da ni blo za nikamor. Pri prvem sem najprej mislila da se mi je samo zdelo. Pa še za spomin bo, ker imam že prej od obeh v albumih nalimane in datiraneuser posted image .
No mene drugače nič druga ne daje kot današnja slabost. Zizikeuser posted image  me že v drugi nosečnosti niso bolele za kaj drugega pa je prehitro.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 18:25:25   
Tinky
Tok, tok...

Se vam lahko pridružim? user posted image

Zjutraj sem tudi jaz zagledala plusek (sicer rahel, vendar viden). Po mojih podatkih naj bi pdp imela 8.7.
V ponedeljek bom test ponovila, zato da se 1000% prepričam, da je to to.

Uf, kako sem srečna user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 18:35:10   
lex
user posted image
 
mis PDP 3.7.08 (2user posted image )
Katy/o/ PDP 4.7.08 (1user posted image )
Anja PH PDP 4.7.08 (1user posted image )
lex PDP 7.7.08 (3user posted image )
KKmts PDP 8.7.07 (1user posted image )
*Angelina* PDP 12.7.08 (1user posted image )
zarjica PDP 15.7.08 (1user posted image )
Via Mala ?
lunica 24 ?
slovenka ?
anonimna ?
 
Evo seznam, če kaj manjka, je narobe ali se želite dodati mi javite.
 


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 19:10:26   
nanka
Se jaz se pidružujem, po današnjem opravljenem testu. Po koledarčku tukaj naj bi bil pdp 12.7.08, bo pa to najin četrti sonček. Drugi teden se bom naročila pri g., potem bomo pa videli kako naprej.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijčice 08
2.11.2007 19:47:31   
lex

user posted image
 
mis PDP 3.7.08 (2user posted image )
Katy/o/ PDP 4.7.08 (1user posted image )
Anja PH PDP 4.7.08 (1user posted image )
lex PDP 7.7.08 (3user posted image )
KKmts PDP 8.7.07 (1user posted image )
Tinky PDP 8.7.07 (1user posted image )
*Angelina* PDP 12.7.08 (1user posted image )
nanka PDP 12.7.07 (2user posted image )
zarjica PDP 15.7.08 (1user posted image )
Via Mala ?
lunica 24 ?
slovenka ?
anonimna ?
 
Evo seznam, če kaj manjka, je narobe ali se želite dodati mi javite.
 


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?