|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:18:00   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Formalna izobrazba niti ne, mi je pa zelo pomembno razgledanost. Pa da ni tup. Da razume stvari, da zna razmišljat, pa čeprav drugač k jst, da ni ovčkaste sorte.
Čeprav po pravici povedano si težko predstavljam da bi bila z nekom k ima sam osnovno šolo in dela v fabrki za 400€user posted image . Pa ne da je to kej sramotnega, sam ne predstavljam si pač. Pomoje bi slej ko prej začela morit nej kej nardi iz sebe.
Pač dosti pričakujem od sebe, pa posledično tudi od drugih.

Moj je na poti da bo imel 7 stopnjo. Sam še diploma. Brihten je pa že od prejuser posted image . Včasih še prevečuser posted image .

Sem pač mnenja da morata biti kar se "pameti" tiče, partnerja dosti na isti ravni. Ja pa tud jst nebi mogla bit z človekom k je vojak al pa kkšn mesar. To pa priznam da niti približno ne bi mogla sprejet. Pa kkšnga striptizerja al pa pop pevca tud neb prenašalauser posted image .


karin se čisto strinjam s teboj

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:27:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmrucek

Se mi zdi, da je precej lažje, če je vsaj približno enaka... se lažje ujameta, če delujeta v podobnem okolju...


Odvisno od partnerjev... lahko pa to povzroči tekmovalnost in posledično dojemanje partnerja kot konkurenco in ne kot dopolnitev. Kar seveda ni ravno najbl fajn, ker pol to ni več zdrav odnos, ampak rata tekmovanje.

Je pa to odvisno od tega kakšen človek je kdo. Kakšne so želje in ambicije predvsem pa kakšna ima kdo pričakovanja DO partnerja.

Če nekdo pričakuje, da mu bo partner opora po kateri bo lezel nekam v višave, pa tega partner ne bo zmogel...bo itak logičen konec zveze... in obratno, da nekdo ubija željo po več v drugem le ta verjetno ne bo dolgo toleriral takega obnašanja, če ima količkaj samospoštovanja...

(odgovor članu cmrucek)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:31:25   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

.....izobrazba oz. poklic, ki ga opravlja?



ne, ni mi pomembno. Mi je pa hudo pomembna razgledanost, nivo komunikacije in ja, priznam, tudi inteligenca.
Nikakor ne bi mogla živet z nekom, ki ne bi sledil politiki, gospodarstvu, zakonodaji, v glavnem zadevam, ki mene dnevno zanimajo.
In ja, ful sem vesela, da z možem delava v isti stroki, ker imava ogromno tem za debatiranje in v tem uživam. Uživam v najinem prepričevanju, argumentiranju, ko drug drugega prepričujeva v svoj pravuser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:32:31   
sneška_
Ni mi pomembna ampak sem srečna da imam mojega ki ima univerzitetno pa še visoko izobrazbo. To nam je dosti pomagalo v življenju.Sicer moja univerzitetna izobrazba ni še v uporabi ampak bo prišel čas tudi za njo. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:34:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Ja, mi je. To mi je bilo že od nekdaj pomembno - da je tip razgledan in pameten. Nikoli (niti v najbolj norih najstniških letih) mi ni bilo pomembno, da je nevemkak maneken ali da je bogat ali da ima dober avto, moral pa je biti pameten, da sem se lahko z njim pogovarjala user posted image . No, danes (pravzaprav že zadnjih 14 let) imam lepega in pametnega user posted image . Pa seveda izobraženega user posted image .


Izobrazba še ne pomeni, da je tip razgledan in da se lahko z njim pogovarjaš. Žal. So primerki, ki majo šole in šole, in jim je to tak stopilo v glavo, da z njimi ne moreš niti normalen dober dan povedat, ne da bi te gledali z viška.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:36:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ne. Pomembno je to, kakšen človek je. Tako kot je napisala Piko - nobena hudičeva izobrazba ti ne da srčnosti in kulture in razumevanja in sočutja in povezanosti in vseh pozitivinih človeških lastnosti. Nobena izobazba ti ne da topline in razumevanja...






Raho. Ratalo ti je. Napisala si svoj naboljši post. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:41:28   
Raho
Se strinjam s Piko.

Jaz in moj soprog sva si v vsem kar ste napisale zelo različna. Od stopnje formalne izobrazbe naprej do plače do gibanja v različnem delovnem okolju...
Pa nikoli nisem gledala na to. Meni je pomembno le to, da je človek z veliko začetnico, da je vedno, ko ga potrebujem ob meni, da me spoštuje in ljubi z vsemi mojimi dobrimi in slabimi lastnostmi in da jaz ljubim z vsemi dobrimi in slabimi lastnostmi njega.
Da me zna postaviti na realna tla, ko je ptorebno in da z mano sanjari potem, ko se lovim po visokoletečih ciljih. Da me podpira pri vseh mojih neumnostih in da mi pove, da dobro izgledam tudi takrat, ko imam na sebi najbolj raztegnjeno trenerko in sem 30 kg težja kot bi lahko bila.
Pomembno mi je to, da sredi noči odide s tečnim otrokom v dnevno sobo in se z njim igra, da se jaz lahko naspim. Pomembno mi je, da mi v največji paniki prinese skodelico kave in mi pove, da bo jutri boljše. Pomembno mi je, da se vedno postavi na mojo stran, četudi ve, da nimam prav.

In najbolj pomembno mi je to, da je vedno, ampak res vedno, ko ga potrebujem, ob meni.

Pa k. po izobrazbi in razgledanosti. Jaz ga sprejemam takšnega kot je in tudi on sprejema mene takšno kot sem. In tukaj je smisel življenja v dvoje. Ne v izobrazbi (formalni ali nefomalni).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:43:09   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ne. Pomembno je to, kakšen človek je. Tako kot je napisala Piko - nobena hudičeva izobrazba ti ne da srčnosti in kulture in razumevanja in sočutja in povezanosti in vseh pozitivinih človeških lastnosti. Nobena izobazba ti ne da topline in razumevanja...






Raho. Ratalo ti je. Napisala si svoj naboljši post. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala, hvala... Sem nadaljevala...

Samo še to bi dodala: Nikoi pri nobene znancu ali prijatelju nisem niti vprašala, kakšno izobrazbo ima, ker me sploh ne zanima. Nismo si vsi enaki. Tudi nimamo vsi enake štartne osnove. Jaz ljudi ocenjujem na podlagi tega, kakšni so v medčloveških odnosih in kakšna je njihova čustvena inteligenca...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:44:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Hvala, hvala... Sem nadaljevala...



Lavjutu. user posted image user posted image user posted image  Samo res. Post je za plus pet. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:50:03   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Raho. Ratalo ti je. Napisala si svoj naboljši post. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:54:00   
Anonimen
Jaz pa pač priznam da me butasti, nerazgledani, ovčkasti ljudje živcirajo. In ne bi mogla živet z enim takim.

Evo, nikul nebi mogla živet z nekom k ne ve kdo je predsednik naše države(al pa s kom k bi hotu jelinčiča voltuser posted image ), k ne ve da ste amerika pa europa različni celini, k ne bi vedu kolk je 2x5, k nebi vedu kdo je prešern, k bi se mu zdelo največ  kar je odnesu recimo iz potovanja v egipt to da je dubu arašide na avionu, k bi mu bilo višek intelektualnega branja k bi Ekipo prebral....ipd.
Pa je lahko mati terezija, čudovit človek po srcu....če nima osnovne razgledanosti ne bi mogla normalno funkcionirat skupaj.

More imet oboje. Srčnost in pamet. Na srečo sm najdla enga tacga.user posted image

Tud taki mormo živet.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 19:55:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

al pa s kom k bi hotu jelinčiča voltuser posted image



user posted image user posted image user posted image  Jaz pa sem upala, da boš me nekoč zaprosila. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 20:00:27   
sončnica24
Izobrazba meni ni pomembna, ker je lahko doktor pa je totalno neumen, lahko pa je trgovec s 3 letno srednjo šolo in je bolj pameten kot nekdo s 7.
Meni je bolj pomembno, da ni do mene nesramen in da me ne zaničuje, kot pa to kakšno izobrazbo ima. Ker kot sem napisala je lahko doktor pa jaz pri njemu ne bom človek, ali pa dimnikar pa bova srečna in zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 20:04:22   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz pa pač priznam da me butasti, nerazgledani, ovčkasti ljudje živcirajo. In ne bi mogla živet z enim takim.

Evo, nikul nebi mogla živet z nekom k ne ve kdo je predsednik naše države(al pa s kom k bi hotu jelinčiča voltuser posted image ), k ne ve da ste amerika pa europa različni celini, k ne bi vedu kolk je 2x5, k nebi vedu kdo je prešern, k bi se mu zdelo največ  kar je odnesu recimo iz potovanja v egipt to da je dubu arašide na avionu, k bi mu bilo višek intelektualnega branja k bi Ekipo prebral....ipd.
Pa je lahko mati terezija, čudovit človek po srcu....če nima osnovne razgledanosti ne bi mogla normalno funkcionirat skupaj.

More imet oboje. Srčnost in pamet. Na srečo sm najdla enga tacga.user posted image

Tud taki mormo živet.user posted image


se strinjam, jaz sem tud taka, priznamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 20:05:27   
jakoLUlana
Ni mi pomembna diploma, pomembna mi je razgledanost. Z nekim tupim, butastim clovekom, ne bi nikoli zivela

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 20:09:35   
Dashenka
Da, obema z možem je oboje pomembno.

Noben od naju si ne predstavlja, da bi imel za življenskega sopotnika neizobraženega bunklna, ali pa nekega parazitskega nesposobneža.

Sicer pa slej ali prej v vseh zakonih in zvezah, v katerih so ženske formalno!!! bolj izobražene ter v poslovnem oz.  strokovnem svetu bistveno uspešnejše resno zaškriplje.

Emancipacija gor ali dol, slovenceljni še vedno težko prenesejo, da so njihove ženke uspešnejše.
Izjeme so tako redke, da na njih ni za računat.






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 20:17:09   
Pia73
Ne. to pa res ni pomembno.

Čeprav zdaj , ko imava otroke bi me verjetno motil kakšen poklic, ki bi od moža terjal, da bi bil veliko odsoten. No, to itak je, bolj v smislu več dnevnih oz. tedenskih odsotnosti.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 20:25:51   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Ne. to pa res ni pomembno.

Čeprav zdaj , ko imava otroke bi me verjetno motil kakšen poklic, ki bi od moža terjal, da bi bil veliko odsoten.


Se strinjam.
Razen tega, da ne bi tolerirala večtedenskih odsotnosti, mi je izobrazba totlano nepomemben faktor. Naše šole žal niso merilo znanja niti pod točko razno.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 20:31:00   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka.

Sicer pa slej ali prej v vseh zakonih in zvezah, v katerih so ženske formalno!!! bolj izobražene ter v poslovnem oz.  strokovnem svetu bistveno uspešnejše resno zaškriplje.


Iz tega pa se sedaj moj reži tako, da se bolj ne bi mogel. Pravi, da je skrajni čas, da se ločiva, ker ga v vsem šibam in da on nerad izstopa iz povprečja.user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 21:07:03   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

.....izobrazba oz. poklic, ki ga opravlja? Kakšne stopnje izobrazbe pa imajo vaši dedci?

Ne, to mi sploh ni pomembno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 21:16:56   
Anonimen
Ljubezen se ne meri z izobrazbo. Še najmanj. In ravno tako se je ne meri, kje partner dela. Tud če je v tovarni za 400€ ali manj.  Je pa lepo živet z nekom, ki je splošno razgledan in se znajde v neprijetni situaciji.

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 21:20:19   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Formalna izobrazba niti ne, mi je pa zelo pomembno razgledanost.

Sem pač mnenja da morata biti kar se "pameti" tiče, partnerja dosti na isti ravni. Ja pa tud jst nebi mogla bit z človekom k je vojak al pa kkšn mesar. To pa priznam da niti približno ne bi mogla sprejet. Pa kkšnga striptizerja al pa pop pevca tud neb prenašalauser posted image .



Enako!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 21:57:10   
lelaval
Ne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 22:24:22   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka.

Sicer pa slej ali prej v vseh zakonih in zvezah, v katerih so ženske formalno!!! bolj izobražene ter v poslovnem oz.  strokovnem svetu bistveno uspešnejše resno zaškriplje.


Iz tega pa se sedaj moj reži tako, da se bolj ne bi mogel. Pravi, da je skrajni čas, da se ločiva, ker ga v vsem šibam in da on nerad izstopa iz povprečja.user posted image


evo, glih tak moj. mojga ne moti, da sem doktorca on pa "sam" srednjoškolac user posted image  pa se na ven sploh ne opazi user posted image user posted image user posted image

ma dajte nooo. izobrazba ne naredi človeka! ženska naredi čoveka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
6.11.2007 22:26:34   
Anonimen
Ne. Jaz bom imela visjo, ko koncam solanje. Da pa ima dragi nizjo, je pa kriva zgolj samo njegova lenoba, ker je raje bedarije pocel, kot hodil v solo user posted image  Je pa razgledan, tisto kar ga zanima, obvlada ful. Mene politika ne zanima, se denvnim novicam ne sledim (kar zvem na RR in kar mi pove dragi). Bi sel tudi on studirat, pa se seveda zdaj vse zatakne pri €. Ah ja .. Za njegovo sluzbo pa jaz z ne vem koliko nazivi ne bi bila in ga obcudujem, da to sploh prenasa. Jaz ne bi user posted image

Moji starsi in ta najstarejsa sestra so pa s tem blazno obremenjeni.

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 6.11.2007 22:29:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?