|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:34:00   
Anonimen
Pusti to, mojemu je ratalo user posted image pozabit dat v avto in se je hotel odpeljatuser posted image . Naložil je voziček, njegovo torbo, dekice.......njega pa v kuhinji na mizi v lupinici pustil in zaklenil vrata, prišel v avto v katerem sem jaz že sedela in se hotel odpeljatuser posted image . Jao bože....

Drugače pa večno iščemo ključe od avta (ker jih je sila težko vedno na isto mesto odložit), mobitel.....pa tisto kar je bilo najnujnejše za iz trgovine prinest bo ziher pozabil.....kdaj ima zobarja pa nalašč pozabiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:38:07   
solatja
moj na pol. svoje ima poštimano v nulo, vse na pildkih, za družinske in moje pa mu lahko vsak dan 5x povem, pa si še vedno ne bo zapomnil. 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:42:14   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Pusti to, mojemu je ratalo user posted image pozabit dat v avto in se je hotel odpeljatuser posted image . Naložil je voziček, njegovo torbo, dekice.......njega pa v kuhinji na mizi v lupinici pustil in zaklenil vrata, prišel v avto v katerem sem jaz že sedela in se hotel odpeljatuser posted image . Jao bože....



Če ta ni zmagovalec user posted image .
Ampak upoštevajmo mu olajševalno okoliščino, da še ni navajen na otroka user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:45:56   
natasaom
ah,moj je že zdravstveno kartico zgubu,potni list je tko pospravu,da ga noben ni najdu 14 dni..ključi so moji vedno na istem mestu-njegovi povsod pa itak mu jih jest skrijemuser posted image  hani je pozabu plenico dat,ko je bila stara 7mesecev,na morju jo je dal opoldan spat....pa sem bila jest kriva,ker nu nisem povedala,da naj jo da na rit....mene nič več ne gane....sam smejim se mu

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:47:25   
lukec
Ne, pri nas sem jaz tistauser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:48:54   
solatja
oprosti za tole:

ampak tole je pa ena najbolj razvedrilnih tem na DPO (pa čeprav je črni humor) user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:49:59   
kalbo
Po moje so vsi isti. Pač rabijo celo življenje eno "mamico" zraven


Jest mam tud tebe zelo raduser posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:50:58   
Magi*
kaj naj rečem. moj je še hujši. ne samo, da pozablja stvari, kakšno stvar po pomoti tudi uniči. primer:

sestavlja zibko in ker mora bit vse sproti tip topi spucan, gre kartonasto škatlo skupa zlagat (jo skompresira - računalničar pač user posted image ). nekaj težko mu gre od rok, pa s vseeno potrudi. naredi enkrat HRSSKKK, on pa dalje zlaga še an polovico. še težje mu gre, pa se še malo bolj potrudi in naredi drugič HRRSSSSSSK. potem pa v stilu A-JE-TO grunta kaj za vraga bi lahko počilo v kartonasti škatli.

a podn od zibke maš? ga vprašam... O FAK, POZABU!!!


isti dan mu uspe na koščke zrezat bankomat kartico. WRONG! moral bi uničiti staro Eurocard, ampak je POZABU in je pač uničil prvo, ki mu je prišla pod parklje  user posted image


drugače je pa sila prijazen mož user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:51:01   
kalbo
Sam največji hec od vsega pa je, da je tamal točno isti. Gleda direktno v igračo, ki jo mrzlično išče, pa je ne najdeuser posted image , a ne mami?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:51:13   
aluš
Moj pa pozabi in ne pozabi. Pozabi tisto, kar je njemu brez veze (kdaj ima tamal zobarja-TO JE ZANJ BREZVEZE, da si zapoomni, ker se moram jaz). Kar se pa njemu zdi, da si mora zapomint si pa vse, še preveč. Včasih ga imam kar poln kuser posted image .

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:56:07   
kalbo
Pa te stvari niso lahke, niti smešne, ko se ti dejansko dogajajo. Primer, ki se meni redno dogaja. Vežem štrom omarico, visim na lojtri, v gofli spojka, z levo roko držim ene pet žic, jih končno spravim not v spojko, pol pa z desno roko mrzlično iščem po žepih delovne obleke pravi šraufciger. Ko zakleto, vedno ga najdem v zadnjem možnem žepu, po možnosti se pa ta žep nahaja nekje na levi hlačnici, da moram akrobacije zganjat...za ****user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:56:18   
*ANA*
Mi smo včeraj zjutraj ko je imel za it v službo iskači ključe od avta ko eni butli user posted image .
In kje so bili ključi?
V avtu user posted image - je čisto pozabil- je montiral stolček od ta velike in potem kar šel user posted image

Še dobro da ga niso odpeljali user posted image

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 9:58:02   
kalbo
Jest zjutraj po navadi iščem kartico za fočkat ko zmešan in po navadi mi jo lepo ženka najde vsa krmežljava, ko me poln kufer, ker pizdim,  kjuči so po navad vrženi nekje na mizi, to ni za zgrešit.

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:02:19   
Strawberrie Cherrie
No, moj ima vsaj tisto v denarnici (kartico za fočkat user posted image user posted image user posted image ) - > in denarnico ima ponavadi (skoraj vedno) v včerajšnih hlačah, tako da je to že neka rutina, da jo gre tja iskat user posted image user posted image
Pri nas se redno zgubijo:
kljući od avtomobila
njegova sončna očala
Pika kartica (imava samo eno, in vedno mu jo uspe založiti - skrajni čas, da nabavimo družinsko.)

In to še ni vse: zadnjič je šel v SLUŽBO in je imel dva različna čevlja goruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:05:49   
Anonimen
moj sicer ni takuser posted image tudi če ma kdaj kake prebliske, ga ne šljivimuser posted image najdi, išči, študiraj, ker mamice mu pa res na bom špilalauser posted image (a maš ključe/sendvič/spodnjo majco/šal.....bljak)mislim da tud noben dedc si v postli ne želi mamice in tak naj bo tud na ostalih področjih...
me pa čist iztirijo razna bedasta vprašanjauser posted image v stilu : kje maš kruh....ja fak, ko da ne živiš tuki....v kopalnici pod umivalniku valdauser posted image itd....

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:07:54   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie


In to še ni vse: zadnjič je šel v SLUŽBO in je imel dva različna čevlja goruser posted image user posted image user posted image user posted image


to se je pa men tud naredlo user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:09:28   
Strawberrie Cherrie
In kako tega ne moreš opazit? daj mi ti razloži, ker on ni znal.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:10:23   
Nasy
user posted image user posted image user posted image ste me nasmejale zdajle! Moj ni tak, se kr dopolnjujeva v iskanju, največkrat iščeva kake ključe, mobitel ali denarnico. Drugače pa si pomembne stvari, ki jih morava opravit piševa na namizni koledar. Pozabljam pa bolj jaz kot on, sploh zdaj, v user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:10:42   
kalbo
kje maš kruh....ja fak, ko da ne živiš tuki


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:12:05   
tanikaa
Moj dragi je pa .... user posted image  čuden. Ja, to bo prava beseda. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:13:20   
Anonimen

Ko sem še v LJ delala sem s trolo na šiht hodila - resda sam tri postaje ampak sem. In pridem ene jutro na delo, pa se čudim, kaj me vsi tako čudno gledajo. Bla sem čist normalno uštimana - plašček, kostim s krilom kjutkaste štunfke... Nakar se vidim v vratih od firme, da sem popolnoma upicanjena pršla delat v domačih copatih in to takih, ki so imele na zgornjem delu prišite račke v kopalkah user posted image ....

Za take bedarije jst ne rabim moža, sem sama sebi čist dovolj user posted image

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:14:27   
Magi*
kaj je zdaj Piko, si že naredla izpit, al kuga?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:15:10   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

In kako tega ne moreš opazit? daj mi ti razloži, ker on ni znal.

tud jest ne znam razložit..zjutraj sem bila zaspana ko user posted image ..zbrihatala sem se pa na šihtu,ko sem se v čevlje pogledala user posted image user posted image

ja,men je pač to smešno-lažje prebolim jezo user posted image



pa če me vpraša kje je kak pulover mu vedno odgovorim v pečici al pa v hladilnikuuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:16:21   
Anonimen
Popldan, upam, da ne bom pozabla it...user posted image  tud to je možnouser posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:17:06   
solatja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pikec user posted image user posted image user posted image

kaj boste prestavile na Zabavo? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?