|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bebe Confort - High Trek
23.12.2011 22:01:22   
cilla
Če katera išče novega High Treka po spodobnih cenah... v Babycentru (v spletni trgovini) imajo komplet 3v1 do 26.12. znižan http://b2c.baby-center.si//Article.asp?ArticleID=242412

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Bebe Confort - High Trek
7.1.2012 22:37:20   
martka
oj!
tudi jaz sem bila zelooo zadovoljna uporabnica HT. rodila sem decembra 2008 in piška se je vozila do junija v košari (s podlogo za glavo, da je kukala okoli) in kasneje z velikim veseljem njaprej 14dni v jajčki in pol v šp delu. no, pa smo ga lani junija odstopili svakinji. sedaj pa...hm... ga bomo maja potrebovali. ker bo "sestrična" stara takrat komaj 10mesecev, seveda vozička ne bomo jemali nazaj. veliko sem gledala razne ponudbe drugih vozičkov, ampak high trek še vedno na celi črti zmaga. rada bi kupila rabljen športni del vozička, saj bomo košaro in jajčko dobili nazaj. (tudi jajčko sem imela creatis bebe c. se mi zdi da je najbolje da je vse od ene firme) torej, ALI KATERA PRODAJA? hvala, čau


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Bebe Confort - High Trek
10.11.2012 9:29:22   
tam45
A mogoče kdo prodaja voziček Bebe Confort high trek? Potrebovali bi cel komplet, kupimo pa tudi po delih. Lp, Tina

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Bebe Confort - High Trek
2.1.2013 17:52:59   
tam45
Smo že dobili svojega high treka temno modre barve in smo zelo zadovoljni. Hvala obema.

(odgovor članu Nenai)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.1.2013 11:41:24   
lepjedan
Pozdravljene!

Zanima me, ali ima katera pri Bebe Confort High Trek izkušnje s kompatibilnostjo med različnimi leti? Namreč, lahko si sposodim lupinico in košaro letnik 2008, kupila pa bi ogrodje in športni del (letnik 2012). V Baby centru sicer pravijo, da se jim zdi, da niso nič spreminjali, niso pa 100% ... Preizkus bi pa lahko naredila šele marca, ker takrat dobim lupinico. Pa ne bi rada tako dolgo čakala, če bi slučajno morala izbrat kaj drugega (in seveda čakat na dostavo user posted image ) .. Za vsako informacijo ali nasvet bom hvaležna.

Sem se pa zanimala za nakup tega vozička v trgovini v Italiji (Monfalcone) in so mi sporočili, da so se odločili, da od letos naprej tega modela ne bodo naročali, ampak bodo raje imeli novejše, modernejše znamke in modele ... Da ne bo katera zaman hodila. Seveda so mi svetovali druge modele (predvsem Jane Trider), ampak je cena seveda "novosti" primerna.

Prijeten dan!

(odgovor članu tam45)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Bebe Confort - High Trek
20.3.2013 15:50:56   
Bejba T
pozdravljene mamiiiiceeee user posted image !!

Jaz imam pa en problemček... nekak je trenutno prva izbira beb confort trio high trek, ampak na cesti vedno vidim tistega v krem barvi ki mi je padel v oči...ni pa mi jasno kje mamice dobijo to barvo user posted image ? namreč vse sem prebrskala (francoske, angleške internet strani...) in ga nikjer ne najdem :( če že je, ga ni na zalogi in ga tudi ne bo (sem se pozanimala)user posted image . Katera ve če in kje se ga da dobiti ?

Hvaalaa...

LP

(odgovor članu lepjedan)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Bebe Confort - High Trek
20.3.2013 15:51:57   
Bejba T
aja še tole sem pozabila prilimati- slikico https://www.google.si/search?q=Otro%C5%A1ki+vozi%C4%8Dek+Bebe+Confort+TRIO+HIGH+TREK+steel+grey&hl=sl&client=firefox-a&hs=ta0&rls=org.mozilla:en-US:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=VsVJUbLyF4SShgfVqoDgCA&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1280&bih=881#hl=sl&client=firefox-a&hs=Qb0&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&tbm=isch&sa=1&q=Bebe+Confort+trio+high+trek&oq=Bebe+Confort+trio+high+trek&gs_l=img.3..0i24.45703.49498.2.50641.15.6.0.9.9.0.105.518.5j1.6.0...0.0...1c.1.7.img.9-LCRripsAE&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.44011176,d.ZG4&fp=36b6f9772f9e873&biw=1280&bih=881&imgrc=FdBvRmkpDagfFM%3A%3BD0P1WDjS6WEqqM%3Bhttp%253A%252F%252F4.bp.blogspot.com%252F_-huGvoXQ2fo%252FTUwCXlmz-aI%252FAAAAAAAABS0%252FC89oXdpYbF0%252Fs400%252Fpost-20-bebe-confort-high-trek1.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fassholamofoluvakiss.blogspot.com%252F2011%252F02%252Flindispensable-du-bibou-pour-notre.html%3B400%3B400

(odgovor članu Bejba T)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.3.2013 13:12:00   
izalina
BejbaT to je po mojem barva za od kolekcije 2009. Nevem če je bila v kasnejših kolekcijah ta barva, zato jo boš verjetno težko dobila. Mi smo voziček te barve kupili l.2009. Poskusi z rabljenim, poglej na bolhi če kdo prodaja.

(odgovor članu Bejba T)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.3.2013 18:33:24   
Bejba T
Helou..

Ja sem pol preiskala use živo in ga nikjer ni več mogoče dobiti :( tako da sem se sprijaznila in vzela "metalik" temno sivga :)

Hvala vseeno za odgovor :)

LP

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Bebe Confort - High Trek
13.8.2013 17:31:03   
NATAPU
Živijo,

mi lahko poveša, kje si kupila ta voziček? (link)
hvala,
lp

(odgovor članu Bejba T)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Bebe Confort - High Trek
16.8.2013 20:07:33   
Bejba T
www.ebaby.it/ ;) je velik cenej , pa use sem dobila super, v redu , celo, nepokvarjeno ;)

(odgovor članu NATAPU)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   [Brisano sporočilo]
6.9.2013 11:24:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bejba T)
  Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Bebe Confort - High Trek
8.9.2013 8:08:08   
sunprincess
Tiste, ki pišete,da sta vse naštudirale...Kakšne so prednosti tega vozička pred Mutsyem?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.10.2013 10:06:29   
šunkica
Ojla bejbe. Če katera prodaja lepo ohranjen High Trek s košaro (in lupinico) star največ 3 leta, naj mi javi. user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.10.2013 11:50:50   
lili8
Živjo!
Mi ga imamo ravno v tem tednu namen pripraviti, da damo oglas za prodajo. Je pa v kompletu lupinica, košara in športni del (zraven dam še dežnik za sonce v črni barvi ter pokrivalo za dež). Voziček je v bež barvi s črnim ogrodjem. Tak kot je na sliki.
Če te zanima, me lahko pokličeš na 041/897-422.
user posted image

(odgovor članu šunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.10.2013 14:01:09   
Bejba T
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) jaz sem ga v tej barvi iskala pol leta nazaaaj :) pa ga nikakor nism mogla dobit...tut rablenga ne...škooda da ga niste pol leta nazaj prodajali :)

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Bebe Confort - High Trek
20.12.2013 23:21:57   
nezzek
Živjo,

imate kakšne nove izkušnje s tem vozičkom (bebe confort High Trek)? Je izpolnil vaša pričakovanja?

Jaz sem imela v ožjem ogledu najprej concord in mutsy, pa mi je potem kapnilo, da ta dva pa že nimata koles za teren (sprehodi s psom..). Jane se mi nekako ne dopade, pri PP GT3 se športnega dela ne da obrnit proti tebi, pri Chicotu tudi ne.. in tako sem nekako prišla na HT, pa še cenovno je ugoden (v It 640e nov za celoten komplet, spremljam pa tudi bolho). user posted image user posted image

Vnaprej hvala za posredovanee izkušnje user posted image user posted image

(odgovor članu Bejba T)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Bebe Confort - High Trek
21.12.2013 11:44:51   
Livija Lily
Nezzek, imaš ZS user posted image

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Bebe Confort - High Trek
13.1.2014 9:29:56   
nezzek
V Baby Centru imajo že nekaj dni akcijo tega vozička + košare - skupaj za 549,99e. Sem malo razmišljala o tem, ker bi lupino že nekje dobila, pa sem klicala na Rudnik in nato še v BTC. Želela sem rjavega. Prodajalka tam mi je rekla, da imajo rjave v vseh poslovalnicah samo razstavne modele, da nimajo nikjer na novo zapakiranega. Glede na to, da dodatnega popusta za razstavni model ni omenjala, sem jo vprašala, če je morda bolj smiselno, da komplet naročim preko spleta (nekako sem doslej živela v prepričanju, da je tisto, kar naročiš preko spleta, novo-novo). Pa je bila k sreči toliko iskrena in rekla, da bom na istem, da bom dobila točno tega razstavnega iz BTC, glede na to, da sem iz Ljubljane.

user posted image user posted image Šok. Kolegica je v Pikapolonici kupila razstavljeno lupino in dobila za to še dodaten popust. Enako bi pričakovala za voziček, glede na to, da ga dnevno obdela in zmaha več strank, pa tudi sama prodajalka z njimi ni nič nežna, kakor sem se še sama prepričala.

Pisala sem mail v Baby Pulman (Italija, Udine). Gospodična mi je v roku 20 min odgovorila, da imajo na zalogi vse barve in da ga lahko rezerviram (preko maila) in pridem iskat. Cena: 549 € z originalno lupino in 589 € z lupino pebble (MC). V tej ceni je vključeno: voziček, lupina, košara, prevleka proti dežju IN torba (ki je, mimogrede, SUPER).

V soboto sva se odpeljala dol, starejši gospod prodajalec je bil izredno prijazen, še enkrat nama je pokazal lastnosti vozička na razstavljenem modelu in z veliko večjim občutkom kot v BTC in to je to.

549 € za voziček, lupino, košaro, prevleko proti dežju in torbo v Udinah vs.
550 € za košaro in RAZSTAVLJENI model vozička v BTC (oboje v akciji).

user posted image user posted image

(odgovor članu Livija Lily)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Bebe Confort - High Trek
16.1.2014 13:37:09   
Alina31
nezzek smem vprašati katere barve vozičkov imajo na voljo v it (če si kaj pogledala) in pa ali si vzela original BC lupinico? Meni jo je prodajalka v babycentru čisto popljuvala oz. je rekla da ni vredna omembe kako slaba je user posted image , zdj pa nevem se odločam za maxi cosi.
Aha in pa, če mogoče veš kakšen je delovni čas trgovine v it ob sobotah?
Bi ti bila zelo hvaležnauser posted image

< Sporočilo je popravil Alina31 -- 16.1.2014 13:38:56 >

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Bebe Confort - High Trek
17.1.2014 21:36:47   
nezzek
Barve so te nove - rdeča, črna, rjava.

Ob sobotah imajo odprto:
9-12.30 morning
15-19 afternoon

Kaj pa je rekla prodajalka o lupini? Jaz sem vzela original, da se mi ni treba še z adapterji hecat. Kakor sem jaz po forumu brala, nisem zaznala nič slabega..

Če te zanima še kaj več, se lahko tudi preko ZS zmeniva. :)

(odgovor članu Alina31)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Bebe Confort - High Trek
17.1.2014 22:11:49   
nezzek
Jaz sem voziček sicer gledala v Ljubljani v Baby Centru - BTC, pa je prodajalka rekla, da ima tri stranke, ki so ta voziček kupile in s katerimi je v kontaktu in ni nič posebnega rekla glede lupine. Voziček sam je ful pohvalila.

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Bebe Confort - High Trek
21.1.2014 11:34:25   
Alina31
nezzek hvala za informacije.Si ga prej rezervirala ali jih imajo na zalogi?

Glede lupinice..že ko sem omenila samo ime lupinice me je kr ustavila,da o njej ne bo izgubljala besed, ker ni vredna omembe...sm bla kr šokiranauser posted image in že mi je pod nos turila maxi-cosijevo (190€). No pa sem jo prosila, če lahko vseeno "zgubi par besed" in nevem, rekla je, da na testu varnosti ni dosegla točk ki bi jih mogla, da je dojenček čisto utesnjen v njej (ker je tako majhna) , da jo po 5 mesecih že preraste in z njo nimaš več kaj. Uglavnem čist me je zmedla, ker jst sem bila že odločena za cel komplet, no zdaj nevem kaj bom user posted image .
Glede vozička samega ni bilo pripomb, je zelo pohvaljen.




(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Bebe Confort - High Trek
21.1.2014 12:00:35   
nezzek
Jaz sem se preko maila vse zmenila. Prvič mi je odgovorila v pol ure in nato praktično takoj. Bil je petek dopoldne. Mail je bil tale: info@babypulman.it - pa vmes sem vprašala za potrditev glede naslova trgovine - Martignacco - UD, Via Angoria, 103 Passons, 33100 Udine .

Jaz sem jo rezervirala potem preko maila, za vsak slučaj, in šla takoj naslednji dan (sobota) iskat. Takrat so imeli vse na zalogi, mogoče je zdaj tudi tako. Tole mi je med drugim odpisala takrat: "We have in stock in all colours, the price is 549€ with creatis, 589€ with pebble."

Čudno glede lupine. Moja sestra je imela dve leti nazaj Maxi Cosi in je bila čist navdušena, ko je videla tole (Creatis). Pa rekla je, da je velika in da je boljša kot tista njena.

Sej, če nisi ziher, pojdi še enkrat primerjat, po tejli ceni zgoraj ni bistvene razlike. Pa močno dvomim, da je tudi dejansko neka bistvena razlika.. Ne morem ti še nič povedati iz prakse, ker je še ne uporabljam, mogoče se pa kakšna druga uporabnica oglasi. :)

(odgovor članu Alina31)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Bebe Confort - High Trek
20.5.2014 13:28:14   
relativna
Pozdravljene!

Mene pa zanima, če morda katera ve, kdo je uradni uvoznik Bebe Confort v Sloveniji? Pa kako je z uveljavljanjem garancije, če voziček kupiš v tujini/na spletu. Je mednarodna ali ne?

Hvala za odgovore user posted image

(odgovor članu nezzek)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?