|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.1.2008 19:50:17   
amaya
jaz sem pa ful žalostna, ker nimajo barv, razen temno modre in kombinacijo svetlo in temno modre...in to je to....v Monfalkone pa samo črnega ali pa moraš kupit cel trio paket (sama pa imam že lupinico) user posted image Zdej pa ne vem kaj naredit...ali počakat ali iskat kje drugje po Italiji

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.1.2008 21:03:36   
majci23
kje pa nimajo barv? V Trstu? kdaj pa kaj pridejo nove barve? ker mi se tudi odpravljamo tja po voziček. a je pol res tista cena prava 229 € za voziček al je več? ker v sloveniji košta 420 €.je možno, da je taka ogromna razlika??

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Bebe Confort - High Trek
31.1.2008 14:53:24   
Hrniman
Pozdravljeni!
V trgovino IO BIMBO(TRST) klicemo ze 3 tedne in se dogovarjamo za željen voziček(high trek oxygen red)!
Prodajalka nam je povedal za cene ki pa so naslednje:
voziček:300eur
košara:250eur
Na zalogi imajo samo modrega(oxygen blue),za druge  barve pa moraš počakati 1 mesec in pol!!!
Prvic ko sem  klical mi je rekla da poklicem cez 1 teden da bodo do takrat dobili pošiljko!Ko sem poklical je rekla da so dobili napačno pošiljko!!??Potem je rekla da naj spet poklicem cez 1 teden,sem poklical in SPET niso dobili,potem je vzela mojo tel.številko in rekla da bo poklicala nazaj!In sem čakal vendar ni poklicala,pokličem nazaj ter se malo razburim ona pa mi pove da imajo probleme z dobaviteljem(high trek)in da bi moral na željeno barvo pocakati mesec in pol!!!Tako da verjetno bova kupila voziček v sloveniji!!user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Bebe Confort - High Trek
31.1.2008 15:13:15   
amaya
Meni je nazadnje povedala tiste cene....grem pa v soboto v Udine, ker tukaj v Trstu mi grejo že počasi na živce. non stop mi nekaj obljubljajo pa iz tega ni nič. Imajo pa tam skoraj vse barve (košar)....vozički pa so bolj na slabem in to prav povsod....

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Hrniman)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Bebe Confort - High Trek
31.1.2008 15:14:40   
amaya
Hrniman: pokliči v Udine...na spletni strani imaš ful njihovih trgovin. jaz sem kar vsako posebej poklicala in spraševala kaj imajo in kaj ne

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Bebe Confort - High Trek
31.1.2008 17:07:20   
Roberta69
Kolikšen del High Treka je pralen? 

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Bebe Confort - High Trek
31.1.2008 21:46:00   
Hrniman
Živjo!

Sva šla danes v Gradiščico v Italiji(10km od Vrtojbe) v trgovino BABY PULMAN,kupila sva high trek oxygen red(2008)windoo+športni del za 495 eur!!!!user posted image user posted image
športni del-310eur
windoo(košara)-188eur(dobila sva popust 3 eur haha)
SE splača iti pa ni dalec!!
Amaya poklici v Baby pulman imajo jih na zalogi!!

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.2.2008 15:45:04   
cv3rklic4
Midva sva bila v sredo v Villi Vicentini - 25 km od Gorice v Io Bimbo. Želela sva High Trek Oxygen Red, pa niso imeli barve. Rekli so, da pustiva številko, pa naju bodo poklicali, ko bo prišla nova pošiljka. Cena za vse troje (košara, lupinica, športni del) je 630 EUR. Zdaj pa čakamo na klic. Sicer se nama še ne mudi toliko, ker imam rok šele v začetku junija, ampak upam, da se ne bo kje zataknilo, tako kot ste pisale nekatere.
LP.

(odgovor članu Hrniman)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.2.2008 15:58:31   
cv3rklic4
IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

Kolikšen del High Treka je pralen? 


Mislim, da se da vse oprat - pri košari se sname cela prevleka, pena pa je itak posebej, mislim, da gre tudi z lupinice prevleka dol, le za športni del ne vem točno.
LP.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.2.2008 16:02:59   
cv3rklic4
Aja, pozabila sem povedat - na spletni strani www.e-baby.it
(kompleti so na http://www.ebaby.it/carrozzine/bebe-confort-1-2-3.html)
dobite vse troje (košaro, lupinico in športni del) za 699 EUR + cca 45 EUR za poštnino. To pa je še vedno ceneje kot v Baby Centru, ne?

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.2.2008 11:40:46   
amaya
Jaz sem bila v soboto v Villi Vicentini in kupila vse. Ful sem zadovoljna. Prodajalke prijazne, ustrežljive in mislim, da znajo tudi slovensko

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.2.2008 11:43:55   
amaya
Aja , cena: 555 evrov: voziček, torba in košara. S tem, da je prevleka proti dežju sedaj zastonj zraven.user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.2.2008 11:44:22   
amaya
uh, no...oboje je iz nove kolekcije...

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.2.2008 12:14:18   
cv3rklic4
amaya - samo eno vprašanje - kakšne barve si vzela? Midva bi rada Oxygen Red, pa me zanima, če so v letošnji kolekciji okvir in kolesa popolnoma črni?
Hvala.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.2.2008 15:12:58   
eole
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Jaz sem bila v soboto v Villi Vicentini in kupila vse. Ful sem zadovoljna. Prodajalke prijazne, ustrežljive in mislim, da znajo tudi slovensko


kje je to?
kakšne barve imajo? Hvala za odg. že vnaprej ...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Bebe Confort - High Trek
5.2.2008 9:19:18   
Buši06
eole - midva sva bila tam prejšnjo sredo in so imeli samo črnega. So pa rekli, da naj bi v petek dobili novo pošiljko, in očitno so jo res, če je amaya kupila cel komplet - razen če je vzela črnega. Je pa tako, da so rekli, da oni sicer naročijo toliko in toliko teh in teh barv, ampak da ne dobijo vedno vsega tako kot naročijo. Naročijo recimo 5 rdečih in 5 črnih, dobijo pa kr ene druge barve. Midva sva se zmenila, da ko bodo dobili najino rdečo barvo, da naju pokličejo. Sicer se nama še ne mudi ful, ampak upam, da ga bova v roku enega meseca imela. Vso srečo!

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Bebe Confort - High Trek
5.2.2008 14:30:46   
amaya
Jaz sem vzela Blue night in košaro svetlo modro...nisem hotela kompleta....sem ga pa prej rezervirala po telefonu. Bolj se splača poklicat in vrašat kaj imajo ter dat na stran. Ko sem bila dol so imeli le še črnega in še ta je šel malo pred mano ven iz trgovine. Bolj je problem vozička, košar imajo koliko hočeš...barve različne. Oxygen reda niso imeli....moraš poklicat, vprašat in magari naročit. Se pa baje čaka tudi do 40 dni. Če se ti ne mudi je kul.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Buši06)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.2.2008 11:00:18   
majci23
no, da še jaz povem. midva sva bila včerej v gradiščici in so imeli tam samo črn voziček, za košaro pa ni problem, majo vseh barv. zato so naju napotili v isto trgovino v Udine (cca 35 hm stran po avtocesti), tam so pa meli kr izbiro. midva sva vzela košaro in voziček optic chocolate. če se katera odpravlja tja, imajo od danes naprej tudi v gradidcici vse barve. je pa fajn prej poklicat in vprašat. voziček pride 310 €, košara 188 €, lupinca pa 130 €. dost ugodno!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.2.2008 15:19:45   
sinskaT
majci23 a to je ziher, da imajo zdaj v Gradiscici vse barve? Ima katera tel. št. od te trgovine in ali se lahko zmeniš v angleščini? Joj, kompliciram s tem vozičkom, sam zdaj bi bil pa že čas, da se ga gre kupit.

_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.2.2008 16:40:51   
Roberta69
A glede nezmožnosti (če se ne motim) namestitve isofixa ste se vsi sprijaznili? Mene pa to kar malce skrbi. Bi ful raje imela Maxicosi lupinico, sam kaj ko ne gre na ta voziček user posted image . Sej zanekrat smo itak še brez vsega...

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.2.2008 19:52:20   
majci23
ja baje majo. tk je reku stric včerej. samo jaz bi na tvojem mestu kr poklicala, se da zmenit v angelščini vse, samo vprašaj al majo to barvo ki jo hočeš tm v gradisci! telefonsko sm zgubila oz. sem listek vrgla stran. dej poglej na 1. al 2. stran te teme, se mi zdi da je ena punca zadnjic napisala telefonsko. drugace ne vem kje sem jo jaz dobila. al pa ce poisces na internetu baby pulman, gradisca.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.2.2008 20:16:07   
sinskaT
Majci hvala, sem pa malo poguglala in dobila cifro, če katera rabi:

GRADISCA D'ISONZO (GO)
Via Udine 25/h
Tel.- Fax  0481.961292



_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Bebe Confort - High Trek
9.2.2008 10:51:16   
Roberta69
Mi2 sva pa včeraj opravila nakup v trgovini Baby Pulman, Gradisca d'Isonzo, Via Udine 25/h (Centro commerciale La Fortezza), in sicer sva vzela bež košaro in lupinico ter črn športni del, zraven pa sva dobila tudi torbo s previjalno podlogo (črno-bež) ter dežno prevleko. Za vse skupaj sva odštela 635 eur + nekaj popusta, ker sva kupila še nekaj drugih reči. Trgovinico se splača obiskati tudi zaradi česa drugega, je kar dobro založena in ne tako majhna, kot sem si predstavljala. 

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Bebe Confort - High Trek
9.2.2008 19:29:08   
Kattty
Pozdravljene!

Tudi midva sva šla v petek v Gradiščico v Baby Pulman in sva zaenkrat voziček zaarala, ker niso imeli vsega. Naročila sva High Trek Oxygen red (2008) in sicer:
- športni del (z vklj. dežno prevleko) - 310 €
- košara - 188 €
- torba - 38 €
- sončnik - 24 €
- mreža proti insektom - za to pa še ne veva cene, ker sva naknadno poklicala in naročila.
Dobila sva 10 € popusta, tako da naju bo prišlo vse skupaj 550 € + še mreža proti insektom. Glede na cene pri nas se mi zdi to super cena. Sva pa bila isti dan pred tem tudi v Trstu v Io Bimbo (sva ga komaj našla, ker v centru prej še nikoli nisva bila) ampak so imeli samo barvo Ox. Blue pa še to bi morala počakati. Cena je pa bila za športni del 349€, za košaro 220 € in za torbo 40 €. Bi prišlo kar precej dražje kot v Gradiščici pa še nad barvo nisva bila ravno navdušena.

Zdaj morava počakati kakšnih 10 dni, potem ga pa greva iskat, komaj čakam.

Aja, kljub temu, da bo fantek, sva se odločila za barvo Oxygen red, ta nama je bila še najbolj všeč, sicer sva bila navdušena nad barvo pop line orange, vendar je pri tej barvi športni del v celoti črn. Upam, da ne bo preveč čudno izpadlo.

No, pred tem sva ga pa gledala že v Baby centru (ŠD-420€, košara-277€), v Turbo Limaču je šp. del tudi 420 €.

LPuser posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Bebe Confort - High Trek
10.2.2008 14:50:27   
Roberta69
Tisti, ki imate košaro (Windoo), kaj ste naredili s tistim pasom pod "vzmetnico" (se mi zdi, da žuli)? Sem sicer bolj na hitro pogledala, ampak je videti, kot da če vse skupaj potegnem ven, se trakcev ne bo dalo več nazaj (čeprav kdaj bi jih pa res rabili user posted image ). V avtu je itak ne mislimo uporabljati.



(odgovor članu Kattty)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?