|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bebe Confort - High Trek
10.2.2008 17:10:45   
Roberta69
Jaz sem pa zdajle jezna kot user posted image . To je pa prov svinjarija! Zdejle sem ugotovila, da so nama (v Baby Pulman, Gradisca d'Isonzo) prodali kar model 2007! Kaj bi moral človek po novem v trgovini škatle odpirat user posted image Sploh ne morem verjet, takoj ju3 pokličem, da razjasnimo zadevo. Še zadnjič sem čist tko spraševala, če imajo kakšne lasnke modele po ugodnješi ceni, pa je rekla, da je vseh zmanjkalo user posted image To je pa tko, kot da bi si oni rekli:" Pridejo Slovenci, dejmo jih nat..." Halooo! Pa tok sva bla drugač zadovoljna. In zdaj tok potnih stroškov, da ne rečem časa, ki ga midva prov nimava!!! So pa prov user posted image (pa ne taki luškani) - pa tut zapravila nisva prov mal, ker sva knakupila še druge reči user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Bebe Confort - High Trek
11.2.2008 12:34:44   
sinskaT
Sicer ni nevem kakšna razlika model 07 in 08, vendar so res p"#$%, da vama niso rekli, da je star model, da vsaj veš če ne drugega. Je pa še ena fora, meni je ta striček v Baby P. rekel, da bodo prišli novi modeli čez 1 teden (ja itak...) in da bo cena za športni del 380€, mi ni nič več jasno. Prav tako sem vprašala v Tuti per Il Bambini v Monfalcone, pa je reku prodajalec, da bo tudi pri njih cena za nove modele višja. Tko da bodite malo pozorni, saj veste da so Italijani trgovci v pravem pomenu besede...

Obilo dobrih nakupov želim!


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Bebe Confort - High Trek
13.2.2008 11:05:37   
pikica_30
kje pa vidiš razliko med modelom 2007 in 2008? user posted image  ali je kje napisano? ker nočem, da bi me zafrknil...

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Bebe Confort - High Trek
13.2.2008 12:18:10   
cv3rklic4
Meni se zdi da je razlika v tem, da so kolesa od modela 2008 popolnoma črne barve
Če se motim, naj me katera popravi.
Lep dan vsem skupaj!

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Bebe Confort - High Trek
13.2.2008 12:32:46   
sinskaT
Po ogledu vozička sem ugotovila, da je reazlika 07/08 v strehici pri športnem delu, lanski model ima dva žepka na vrhu, novejši pa le mrežico. Sicer je meni lanski bolj všeč, ker lahko zapreš reže, da ne sveti sonček notri, lahko pa tudi odpreš, pa še v žepke daš kakšno malenkost...aja pa pri novem modelu imaš zraven dežno prevleko user posted image . Potlej je še razlika v barvni shemi...

_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Bebe Confort - High Trek
15.2.2008 20:53:12   
moya
Kako pa kaj izkušnje mamic, ki ga že imajo pa varnost lupince? Se priporočamo za vsak namig !

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Bebe Confort - High Trek
18.2.2008 15:01:22   
dejand
Hej!

Še zadnji info iz Italije. Bli v soboto v io Bimbo v Trstu in Monfalconu. Ne ve eni ne drugi nimajo teh vozičkov (v Trstu so imeli le temno moderga) Da se jih naročit in čakalna doba je tri mesece. Ob naročilu je barve v Trstu je lahko celo zagotovila, v Monfalconu niti to ne. Rakla da ni zagotovil, kakšne barve jim pošljejo.

Cena kompletnega trojčka je 680 EUR.

Po poti nazaj prosti avtu smo se ustavili v Chicco trgovini in si nenačrtovano do pšodrobnosti ogledali nov model Chicco TRIO S3 BLACK in kot zanalašč so imeli tako barvo, kot je bodoči mamici najbolj sedla. Čeprav je malenkost bolj neroden kot high treck se ponaša z veliko kvalitet

Prodajalka imela še sezonski popust iz 720€ na 598€ in voziček je že v garaži :).

Veliko sreče pri nakupu vam želim in sporočim kako deluje "novo prevozno sredstvo", brž ko ga v praksi sprobamo (junija)...

Lp
Dejan

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Bebe Confort - High Trek
18.2.2008 16:09:33   
majci23
punce pejte pogledat v Gradiščico čez mejni prehod Vrtojba. tam majo vozičke. smo že nekej strani nazaj pisale. pa še najbolj ugodni so.

(odgovor članu dejand)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Bebe Confort - High Trek
18.2.2008 16:41:55   
eole
midva sva ga naročila v gradaščici. rdečega. oranžnega še nakaj časa ne bo. cena za trojček bo baje cca 630 eur.

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Bebe Confort - High Trek
18.2.2008 21:09:31   
lea23
kakor sem razumela, je ta voziček težek 16 kg user posted image

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Bebe Confort - High Trek
19.2.2008 10:35:18   
cv3rklic4
IZVIRNO SPOROČILO: lea23

kakor sem razumela, je ta voziček težek 16 kg user posted image


Živjo,
nabolje bo, če preveriš karakteristike na temle naslovu:
http://www.bebeconfort.com/collection-2008/UK/prom_poussette_high_trek_fiche.htm
Pa srečno pri izbiri!


(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Bebe Confort - High Trek
19.2.2008 20:22:48   
amaya
razlika model 07 in 08:razlika je v materialu. jaz imam 08. je iz tanjšega materiala-poletna verzija, pozimi pa montiraš gor streho in za nogice od košare...fanja varjanta


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Bebe Confort - High Trek
7.3.2008 11:47:06   
soraia
A mi lahko katera napiše točen naslov te trgovine: Baby Pulman, Gradisca d'Isonzo

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Bebe Confort - High Trek
7.3.2008 18:17:01   
eole
IZVIRNO SPOROČILO: soraia

A mi lahko katera napiše točen naslov te trgovine: Baby Pulman, Gradisca d'Isonzo


Baby Pulman Retails
Di Tonino A&C SNC
Via Udine 25/H

Gradisca D'Isonzo

tel 0481/961292

prepisano iz računa user posted image

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Bebe Confort - High Trek
7.3.2008 22:33:49   
soraia
Najlepša hvala!!!

Katere znamke razen beby confort pa še prodajajo v teh trgovinah?

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Bebe Confort - High Trek
8.3.2008 8:14:28   
eole
veliko znamk, maxi cosi, quinny, peg perego, pa stokke .. tem sem si zapomnila .. mogoče tudi jane (ker sva midva tam kupila jane leželnik)

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.3.2008 15:44:12   
gajka
Kakšne pa so kaj vaše izkušnje s tem vozičkom? Kako hitro se ga da zložit, tudi odstranit vsa kolesa, da gre v manjši prtljažnik? Kaj pa teža? Pa okretnost? Vsako mnenje bo več kot dobrodošlo!

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.3.2008 16:50:35   
cv3rklic4
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Kakšne pa so kaj vaše izkušnje s tem vozičkom? Kako hitro se ga da zložit, zloži se ga ful na hitro, samo potegneš dve ročki in že je skupaj. Tudi košara/lupinica/športni del se odstrani tako, da pritisneš dva gumba, potem pa reč dvigneš. Super se mi zdi to, da ni treba hkrati pritiskat in obenem dvigovat, da ločiš zogrnji del od podvozja - ne rabiš 3 rok. tudi odstranit vsa kolesa, kolesa gredo ful lepo dol da gre v manjši prtljažnik ne vem koliko je tvoj prtljažnik majhen, ampak če boš dala dol kolesa, bo verjetno šlo, čeprav se voziček ne zloži tako kot kaka marela - npr. Loola (prav tako od firme Bebe Confort)? Kaj pa teža? Ni sicer peresno lahak, če pa ti cca 12 kg (ogrodje je 7 kg, ostalo pa tisto kar daš gor) ne pomeni veliko, potem je lahak. Itak verjetno nikoli ne dvigaš celega vozička hkrati, ampak ga razstaviš. Več o karakteristikah pa najdeš TUKAJ. Pa okretnost? Okreten je ful, z eno roko lahko zavijaš brez težav sem in tja. Mogoče je nastaviti sprednje kolo da je fiksno ali pa vrtljivo za 360 stopinj - vse na ročaju vozička - ni treba hodit spredaj in tam nastavljat te "funkcije". Vsako mnenje bo več kot dobrodošlo!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.3.2008 17:30:07   
Aurea
Okreten je ful, zloži se hitro na poteg, praktičen je tudi... samo sedalni del ne gre v ležeč položaj (oziroma ima 3 naklone, ampak user posted image  ima nogice pokrčene) in cena je kar huda, sploh če računaš še košaro in lupinico.

Mojemu user posted image  je bil kar praktičen, mene je pa vendarle najbolj motil izgled s tem prvim kolesom, ne vem no, jaz sem vedno pomislila na eno tako neuspelo varianto gorskega kolesa ali pa traktorja user posted image . Sto ljudi sto čudi user posted image .

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Bebe Confort - High Trek
29.3.2008 15:53:53   
najč
Mimogrede v trgovini Baby Pullman v Gradišču ob Soči dobiš zraven kompleta (športni voziček + košara + lupinica) še mehko torbo in previjalno podlogo, kar v BC stane skoraj 50E in je posebej. Barve majo pa trenutno kar na zalogi.
Pa model 2008 nima črnih koles ampak svetla.
Glede varnosti je lupinica solidna (primerljiva s peg peregovimi, vendar slabša kot maxi cosi), lahko pa dokupiš še osnovo, da je bolj varna in praktična. Sicer lahko v avtu pripneš tudi košaro, da otroček leži ampak je menda zelo ne-varno, kjub temu da ima zadeva certifikat. Žal pa maksi cosijeva lupinica ni kompatibilna z osnovo vozička in tudi kakšni adapterji ne obstajajo.
Glede velikost, je eden manjših terenskih trikolesnikov, vendar neprimerljivo večji od marel. Po mojem dober kompromis med velikostjo in robustnostjo, vendar ne za majhen avto in ne če ga misliš uporabljati predvsem po mestu.
Glede estetike se strinjam - grd!user posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Bebe Confort - High Trek
3.5.2008 15:14:20   
Juno
Živjo,

evo sveže informacije glede vozička High Track. Z možem sva ga kupila pred nekaj dnevi. Glede uporabnosti se popolnoma strinjam s cv3kllc4, zato ne bom pisala še enkrat.
Cena - Midva sva se zapeljala v Italijo in se splača. Kupila sva ga v trgovini Tutto per il bambino v Monfalconeju, prej sva poklicala in preverila, če imajo na zalogi barvo ki sva jo želela. Za športni del, košaro, lupinico in previjalno torbo skupaj sva dala 634 EUR, kar je precej bolj ugodno kot v Baby centru. Midva sva z nakupom vsekakor zadovoljna.

_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu najč)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.5.2008 11:27:26   
Tejchy
Ojla!

Tudi js imam High Treka že lepo spakiranega v garaži in čaka na prihod našega user posted image .
Kupljen dober teden dni nazaj v Gradiščah v Italiji - trgovinica Baby Pulman.
Cena celega kompleta 625€ + 55€ nastavek za lupinico v avto. So bili zelo prijazni, barve so tud mel vse, tko da smo zelo zadovoljni z nakupom.

(odgovor članu Juno)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.5.2008 8:15:20   
pikica_30
Punce, kakšen je delovni čas trgovine Baby Pulman v Gradisci d'isonzo? Danes grem tja, pa se ne bi rada zafrknila... Hvalaaaaa!!!!

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Bebe Confort - High Trek
6.5.2008 8:31:56   
Tejchy
Punce, kakšen je delovni čas trgovine Baby Pulman v Gradisci d'isonzo? Danes grem tja, pa se ne bi rada zafrknila... Hvalaaaaa!!!!


Mislim, da imajo deljen delovni čas... od 8h-13h pa potem od 15-19h.. vsaj mislim, da je tako. Al pa je to samo ob sobotah user posted image  Pojma nimam.. Js sem tud šla kr na blef, pa še to v soboto, ampak se je vse ok izteklo.. ob 9h sem bla v trgovini, ob 10h voziček že naložen user posted image  user posted image  user posted image  

Lepo kupuj..

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.5.2008 9:08:06   
optimizem
Tudi midva sva izbrala High Trek za favorita med vozički za katerimi sva se ogrevala, tako da se bo naša pupa vozila kar v njem.
Me pa zanima kakšna je ta torba? Trda ali mehka? Ali obstaja tudi v barvi vozička ali se jo da dobit samo v eni barvi?

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?