|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 10:41:17   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Erin zanimiva odločitev glede priimka. Glede na to, da boš imela oba priimka kasneje, boš mela vsaj istega kot otrok. user posted image user posted image user posted image



naty - dobro opraviuser posted image user posted image user posted image

Glede priimka bi samo še nekaj dodala...imela bom LE svojega ( v primeru poroke). user posted image

Glede urejanja samohranilstva je pa tako - jaz živim sama in moj bo študent drugo leto, jaz za čas porodniške nezaposlena (plus študentka) in se mi splača to urejat. On ne bo spreminjal svojega naslova (še) ker tudi njemu ustreza glede vsega da ga ima kjer je, dokazat da pa pri meni spi pa ne morejo. Imela bom iste dohodke kot v primeru če bi bila prijavljena skupaj, šla bova pa na sodišče in uredila za preživnino s katero bova skupaj kupovala (plus moj delež) dobrine za otroka oz mu nakazovala na hranilno knjižico. Poročila se bova pa (mogoče) kasneje ko bodo otroci v šoli tako da bodo zavedno spemljali najino zaobljubo in se je spominjali. Ker pa nisva verna nama tisti papir in ceremonija ne pomeni nič (in se samo zaradi otrok in navad ne misliva sedaj poročat), v kolikor bo ljubezen še vedno tako močna kot je, bova samo pred najbližjimi dala svoje zaobljube in si prisegla... Nekje v naravi, z matičarjem in veliko žurko...take so najine predstave in želje(in prosim ne naju obsojat ker sva takega mnenja, navsezadnje imamo pravico do drugačnosti in nikomur ne vsiljujem svojih prepričanj)...user posted image



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 10:43:57   
Višnja
Sayuri_ ja, si bo treba kaj takega izmislit, ker že sedaj če primem kakšnega dojenčka v roke je jezen in se noče niti približat. Jaz ga bom skušala čim bolj privadit na prihod novega člana ampak kaj , ko si moram priznat, d aje mamin sinko in malo razvajenček - že od vseh in verjetno ne bo najlažje ga navadit na še enega člana .....se prav malo bojim.

anita goitan - lahko se preseliš tudi na obalo, ker je tudi pri nas leeep sonček user posted image

_____________________________

Nasmeh mojih dveh princev je nekaj najlepšega na svetu!!!!!!

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 10:46:56   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: mishel
... že zbudijo ptičeki. Jaz jih tak rada poslušam. Sploh če sem še v posteljiuser posted image . sem doma bolj na podeželju, kjer je mir, pa opazim take stvari. Pa tako je lepo, ko že rožice cvetijo. Se opravičujem, me je mal odneslo...


Pomlad tudi mene zasanjauser posted image ...nil lepšega kot prebujanje naraveuser posted image user posted image user posted image Ne vem če tudi vam ampak meni definitivno pomlad da en nov zagon, kot da bi dobil novo priložnost..in imam energije toliko da ne vem kam z njo...ampak...moram počivatuser posted image ..no za pikico se bom tudi tukaj nazaj držalauser posted image

Meni so pa danes dostavil vozek (PP GT3) in lupinico(maxi-cosi - je eden lažjih in lansko leto najbolje ocenjen) in sta takooooooooooooooooo lepa da se kar tresemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 10:53:53   
bambi14
Pozdravljene nosečke,

tudi mene so zbudili ptički,...ptiči(fazani,...pa kr nekaj), res je lepo živet na deželi. Poleti sem sicer zelo hitro budna, ker ima sosed polno ovc, ki se začnejo kregat ob sončnem vzhodu,....malo sem vam naredla lušte a.

Pozdravček novim user posted image in veliko  BLA BLA.

Sem opazila, da nam nosečnost kr dobro gre,....vse se je dobro izteklo, prej naše slabosti( no saj vsem bo počasi izvenela), potem razni testi( nuhalna,..). user posted image user posted image user posted image
user posted image  Uff nam je lepo!

Jaz tud grem malo v toplice med vikendom, na Otočec in se bom kopala, vendar se bom šla hitro stuširat in preoblečt v suhe kopalke,...
Baje, da obstajajo masaže za user posted image , imajo tudi posebne stole za opravljanje takih masaž. Bom malo povprašala na Dolenjskem.

Lep dan v službi ali doma. Se tipkamo,..
user posted image


< Sporočilo je popravil bambi14 -- 12.3.2008 10:55:22 >

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 10:57:58   
mishel
Joj kake lušte mi delate. Kar na dopuste hodite. Jaz grem šele junija na morje user posted image . Kje je še to?! Ampak zgleda da se bo vsaj sonček vrnil in bomo lahka uživale v naravi. Se mi je kar sladoleda zluštalo user posted image .  

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 11:12:03   
Ryssa
Pozdravljene!

Se kar nekaj časa nisem oglasila, ker enostavno nisem imela časa.

Nell čestitke za zdravega fantka user posted image user posted image user posted image
Jaz sem imela pa včeraj amniocentezo, tako da bom morala še 3-4 tedne čakat na rezultate. Pa bo že. Se bom nekak zaposlila, da ne bom imela časa razmišljati o tem.

Zdaj grem pa nazaj ležat user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 11:15:05   
Anonimen
Pozdravček, punce user posted image !

Že kar lep čas se nisem oglasila. Preprosto ne utegnem. Še prebrati sproti mi ne znese, kaj da bi se javljala in komentirala. Pa bo že bolje. Mi sedaj samo (pre)urejamo mansardo, pa je tako našponano, da si niti ne predstavljam kako bi izgledalo, če bi se lotili gradnje hiše.  Res pa je, da smo se lotili kompleksnega posega - rušimo tako rekoč vse stene (seveda ne hkrati) in postavljamo nove tam, kjer nam bodo zaradi prerazporeditve prostorov bolj odgovarjale, menjujemo streho in delamo frčade, menjujemo okna,.......Najprej je na vrsti mini dnevna soba z jedilnico in polovica hodnika z vsemi najmanjšimi detajli, nato sledi zunanje stopnišče zaradi lastnega vhoda, vzročno temu moramo preurediti skorajda celotno obstoječo okolico dveh strani hiše,....ko pa bo to gotovo in prestavimo tudi mini pralnico, naredimo še drugo otroško sobico, hodnik z vetrolovom in pisarno (oz. kabinet ali rač. sobico), nato pa pridemo do najgrozovitejše stvari. Zopet se vrnemo v notranjost mansarde, da porušimo obstoječe stopnišče med nadstropjema, zaradi razširitve kopalnice in samostojnega WC.........Prah, prah, prah,.....zopet bomo kar lep čas živeli dobesedno na "gradbišču". Vem, da mi tega nobena ne zavida in to pišem bolj zato, da nekako opravičim moje nejavljanje. Kar imamo gotovo je le kuhinja, ki pa je res le kuhinja. Brez mize in stola, le en barski stol je v njej in otroška mizica z dvema mini stoloma iz Ikee. Sedaj pa nas že teden dni skorajda ni doma, ker smo v fazi zaključnih del spalnice in otroške sobice in se brusijo in lakirajo tla. Ko se pojavi parketar, nas hlapi kar preženejo od doma in že nekaj dni nismo prespali doma. Komaj čakam, da še današnji dan mine in da se še zadnjič prelakira pod. Še enkrat prebelimo stene, prebarvamo radiatorja, nekatere stene prebarvamo z živahnimi barvami, namontiramo podboje in vrata, obesimo zavese,... Potem pa največje veselje - selitev v novo spalnico in otroško sobico - juuuhuuuuhuu. Samo postelje za Erazma še nimamo in bo nekaj časa spal še v dosedanjem kinderpedu.

Kar sem na hitro zasledila, je govora o priimku otroka. Midva še tudi nisva poročena, pa sva se odločila, da otrok dobi moj priimek. Prav tako bo poleti, ko se nam pridruži najmlajši član, dobil moj priimek. Mi je še najbolj logično in najmanj  bode v oči,  če kaj urejam za otroka, da nosiva isti priimek. Če imata mati in otrok isti priimek je navidezno vse OK. Drugače situacija kar kliče po vtikanju in razglabljanju ali gre za ločene starše ali za nezakonskega otroka ali otroka iz prejšnjega zakona ali.....niti ne vem kaj še. Predvsem kakšne (stare) čudne koke se rade vtaknejo v to, to pa s sabo potegne še birokracijo in pravice ali (ne)pravice centra za socialo itd...... Vsaj za moje prepričanje je bolje tako. Ko pa se bomo poročili, pa tudi ne bo takšen problem otrokom spremeniti priimek in narediti nove dokumente. No, seveda je drugače, če ste že v poročnih pripravah, potem je razmišljanje o priimku seveda drugačno.

Ja, pri nas razmišljamo o darilu novorojencu in obratno. Jaz sem že našega Erazma tako po ovinkih spraševala, kakšno darilo bi on nesel dojenčku in kaj bi si npr. želel, da dojenček prinese njemu. Pričakovala sem precej bolj otročji in egoističen odgovor, kot pa sem ga prejela. Vedno znova me naš skoraj 3,5 letni mulček preseneča s svojim odraslim razmišljanjem. Me pripopa na rit. On bi si želel nek avto ali bager oz. saj ne vem pravzaprav točno kaj. Nekaj v tem fantovskem smislu, predvsem pa nekaj precej skromnega in nič kaj posebnega. Za dojenčka pa bova šla v Pikapolonico in bova kupila dudico in pleničke. Vuuauuu, res ne bi kaj takšnega pričakovala. Bi pomislila, da bi tudi novorojencu namenil kakšen traktor ali kaj takega user posted image ......lepo poba, sem kar ponosna nanj, čeprav pogosto skrbi da me z izjavami preseneča in mi pobere sapo. Ampak pozitivno, seveda!!! Mislim pa, da bom še veliko pred poletjem morala v trgovino in kupiti za fanta nekaj precej nenavadnega in to je kakšno lutko - dojenčka. Je čisto "not padu" in v vrtcu, ko se spravijo k počitku vedno skrbno prinese igrače - dojenčke, jih polubčka, pokrije,......Predvsem sedaj, ko večina tudi v vrtcu ve, da pričakujemo naraščaj, namenja vso skrb in pozornost. Torej, še nič določnega, bomo pa zagotovo tudi nekaj v zvezi s temi darili izpeljali. Kako pa drugi razmišljate?

Bilo je govora o srečanju. Jaz sem tudi ZA!!! Sicer naprej ne morem vedeti, kako bo kaj s časom, vendar če bo le izvedljivo, se z veseljem pridružim, najverjetneje kar pridružimo. In če vsaka nekaj prinese je to čisto odlična kombinacija.

Joj, pa sem kar nekaj naklofala. Saj dvomim, da bo sploh katera vse to prebrala.  Približujejo se prazniki. Ker drugače ne utegnemo, si bomo verjetno na velikonočni ponedeljek privoščili izlet na obalo in tako našemu miškolinu uresničili željo. Že nekaj časa sprašuje, kdaj bomo spet šli v Portorož. Če bo katera slučajno tam, se lahko dobimo na kakšni pijači. Ali že obratujejo tista igrala (avtomobilčki-železnica itd.) ali je še malo prehitro in premrzlo za to? Katera kaj ve?

Tokrat bi pa še kar pisala, pa je že napisanega nastalo več kot preveč! Imejte lep dan in uživajte vsak dan sproti!!! Lp vsem!

P.S. Nell - čestitke za čudovito in dobro novico user posted image user posted image user posted image !!!

     Ryssa - držim pesti, da bo vse OK, tako kot mora biti user posted image user posted image user posted image !!!

< Sporočilo je popravil PABLO -- 12.3.2008 11:28:11 >

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 11:25:23   
naty13
Evo mene iz pregleda. UZ-ja mi ni delala. Čez 4 tedne 9.4. imam MF. Voda in kri sta ok. Kilce pa vse skupaj +1.  Poslušala sem srčka mojga pikca, pa mi je šlo kar na user posted image , ko sem ga slišala.

Erin a že vozek imaš? Mal poslikaj. Verjamem da je lep.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 11:30:00   
naty13
Sayuri - glede darilca za otročka sva se midva odločila, da Nejc prinese malemu ropotuljico, nejc bo pa dobil od Bratca ali sestrice tablo za risat (tista s svinčnikom in štanpiljkicami).

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 12:18:55   
erta
Pozdravljene!
V ponedeljek sem imela pregled pri mojem G in morem reči da sem še vedno mal razočarana, kot prvo delal mi je UZ ampak monitor je bil pokvarjen tako da nisem čist nič videla user posted image , srčeka pa tudi nismo poslušali user posted image user posted image , ko pa sem se pritožila da mi občasno trebuh trd rata in da me boli če sem mal več pokonci, pa je G rekel: " ja je user posted image začel pritiskat" user posted image user posted image ,... naslednji pregled imam 2.4. verjetno bo to morfologija, ne vem, kajti sestro sem vprašala če jo  bom imela, ker mi G ni nič omenil pa je rekla: "ja jo  boš imela ker ti pripada" user posted image hmmm pa sej bi tudi plačala ni problem, ampak bodite malo bolj prijazni user posted image , pa sestra mi je dala nalogo da jo naslednjič spomnim da me pošlje še v laboratorij user posted image a je bil problem da mi takoj da napotnico, a sedaj sama moram skrbet še za te stvari? Nad našim zdravstvom sem že doooooolgo razočarana!
Imam pa par vprašanja, namreč pravijo da nam v nosečnosti pripadata 2 UZ, ampak kaj se šteje kot UZ - samo vaginalni pregled al tudi tisti čez trebuh? Kajti do zdej sem jaz imela 4 redne preglede  in 3 izredne, od tega me je 3x vaginalno pregledal, 4x pa čez trebuh (samo 1. pregled , ki je bil vaginalni sem plačala,ker je bilo pred 11. t user posted image in ker je moj G zasebnik, vse ostalo brez doplačila)
Kako se računa porodniško nadomestilo? (sem zaposlena za nedoločen čas in več kot eno leto)
Katere kremice vi uporabljate za raztezanje kože oz. proti strijam? Mene prav pošteno na bokih koža srbi in čutim kako zateza, sej ni čudno, pridobila sem 6 kguser posted image pa sploh nisem pretiravala s hrano oz. jedla za dva!
Ali je katera izmed vas računovodkinja, če je prosim da se mi oglasi z zs, ker imam poslovno ponudbo user posted image hvala!
Ma imam še ogromno vprašanj, ampak ne smem vas več obremenjevati, lepo se imejte doma ali kjer koli že ste, caw.




_____________________________

Nasmeh je brezplačno sredstvo za izboljšanje videza.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 12:22:48   
erta
p.s.: Nekatere sprašujete kje se dela 3d UZ, http://www.ordinacija.net/members/www-pzs.php?mg_pzs_id=477&lang=slo
se mi zdi najcene pa tudi zasledila sem same pohvale čez to ordinacijo


_____________________________

Nasmeh je brezplačno sredstvo za izboljšanje videza.

(odgovor članu erta)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 12:30:16   
Neža7
Lep sončni pozdrav user posted image

Jaz sem še živa in s pikico je tudi vse ok user posted image  čeprav mi je dala G antibioti proti vnetje. (še 2 dni in bo konec zdravljanje) trebušček mi počasi raste user posted image
Ima ta mesec 3 izpite, da sem ful zaposlena pri učenju user posted image  Jutri ima ta prvega "finančno računovodstvo" user posted image  19.3 ta drugi in potem 27.3 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Erin.... naslednji GP ima 21.3 in hvala, ker misliš name user posted image  sem minus 9kg upam, bom končni rezultat povedala po 21.3.

Sedaj grem v šolo, da bom morala kar hitro user posted image

ciao, ciao

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 13:28:06   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Meni so pa danes dostavil vozek (PP GT3) in lupinico(maxi-cosi - je eden lažjih in lansko leto najbolje ocenjen) in sta takooooooooooooooooo lepa da se kar tresemuser posted image user posted image user posted image



Slikce, slikce, slikce user posted image user posted image user posted image  Hočmo slikce user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 13:40:37   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Meni so pa danes dostavil vozek (PP GT3) in lupinico(maxi-cosi - je eden lažjih in lansko leto najbolje ocenjen) in sta takooooooooooooooooo lepa da se kar tresem



Slikce, slikce, slikce Hočmo slikce

jaaaaaaauser posted image user posted image user posted image ,
prosim, ker se ne morem nikakor odločiti glede vozeka.user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 13:57:02   
Erin
Uf..sem bila sedaj jezna...mi ni delal internet 2 uri in pol...sem mi je že kadilo iz ušesuser posted image

Slikce pravite...bom dala sem gor kar slikce ki so na internetu...napovala sem pa v sončku ker imajo še najceneje vse...vozek sem pa šla gledat kak teden nazaj kakšen je v živo in mi je zelo všeč, kvaliteten je in ima vse funkcije ki jih potrebujem pa še v akciji je sedaj in to za 100€ cenejši. Ma ful je lepuser posted image user posted image user posted image user posted image http://www.soncek.si/si/peg-perego-gt3-naked-completo-toffee-i9301.shtml

user posted image
http://www.soncek.si/si/maxi-cosi-avtosedez-cabriofix-2008-magic-rose-i9308.shtml



(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 14:05:14   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: erta

kaj se šteje kot UZ - samo vaginalni pregled al tudi tisti čez trebuh?
Uz se šteje za vsak pregled z UZ, nekatere dodatne ti naredi gin po lastni presoji, drugače ti pa pripadata 2 in sicer za potrditev nosečnosti do 12 t in morfolofija okoli 21 tedna.
Kako se računa porodniško nadomestilo?

Nekaj glede tega piše tukaj:

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunSN.asp

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp

Katere kremice vi uporabljate za raztezanje kože oz. proti strijam?

Jaz uporabljam navadno mandljevo olje ki ga dobiš v lekarni, uporabljam pa tudi kremo proti strijam od Aventa  ki ga kupiš v DM-u.

(odgovor članu erta)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 14:10:01   
cebrca
Živijo!

Danes malo prej, če ne moram preveč brat.

Danes je pa tako lep sonček, da bi se kar ven preselila kuhat kosilo, ampak je zdaj tako začelo pihat, da te prestavi skoraj za meter. Ko sem nabirala regrat sem se morala za travo držat da me ni odneslo user posted image user posted image user posted image . Trenutno sem se odpovedala sprehodu popoldne ker me malo špika po ušesih, jih nočem prehladit do konca.

Ryssa držim pesti zate, da bodo rezultati OK, pa veliko user posted image user posted image user posted image da bodo malo zraven pomagale.

mishel o dopustu tudi jaz samo sanjam letos, moj user posted image kar vriska ker mu letos ne bo treba na morje. V toplice pa raje ne grem, ker ne morem gledat vode potem pa ne plavatuser posted image user posted image user posted image , potem je raje ne vidim. Se bomo pa zadovoljili samo z namakanjem nog. Se tolažim da bomo čez par let vse not prinesli.

Neža, user posted image user posted image user posted image za srečo na izpitih, da bodo minili hitro pa čimbolj uspešno.

erta mislim da se vaginalni in površinski UZ obravnavata enako, je pa res da se vidi bolje pri vaginalnem. Po zakonu mislim da zdravim nosečnicam pripadata dva UZ, v 11. in v 20-24. tednu(MF), ostalo pa se G odloča sam. Mislim da pri tebi s porodniško ni blema, določi pa se mislim tako, da vzamejo dohodke od zadnjih 12 mesecev in zračunajo neke procente ne vem točno. Mislim da boš vse odgovore našla tukaj http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp

Za kožo jaz uporabljam mandljevo mleko in olje za reaktiviranje od JUST-a, če je to kaj poznano. Meni tako zelo paše, ker imam suho kožo in me še bolj srbi kot ponavadi, pa po mleku srbečica takoj mine.

Erin zadnjič sem se tako hudo zagnala v temo samohranilstva, upam da me ni katera zastopila narobe, nikogar ne obsojam, to je samo moje mišljenje in moja odločitev. Midva sva se poročila civilno in cerkveno zaradi tega ker nama to pomeni ogromno in ne samo zato ker dobiš papir. Zame je bila to obljuba ki jo daš izbranemu za vedno pred vsemi pričami, če ne bi mislila resno se raje ne bi poročila.
Tudi tvoja odločitev je hvalevredna, saj stojiš za njo in veš zakaj in kaj ti pomeni. Najbolj važno je da si zaradi tako velikih življenjskih odločitev srečen in ne kaj si drugi ljudlje pri tem mislijo.
Poročila sem se na vas in ne maram vaškega opravljanja in čenč, ko sem slišala razne komentarje in čenče o sebi ko sem se priselila sem rekla mojemu user posted image , hvala bogu imajo vsaj temo za opravljat drugače bi jih pobralo od dolgega časa, v smislu če imajo veselje naj govorijo, meni njihovo mnenje ne usmerja mojega življenja.

Kako znam stvari zafilozofirat ko imam časuser posted image . Se spet opravičujem za roman.


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 14:18:13   
anita goitan
Ojla, sonček je. Erta men je zelo všeč olje od Eucerina, sam je fajn če si roke prej mal zmočiš se bolje namaže- vsekakor priporočam.
Danes sem pred službo šla v Popek-v Diamant, mah ne vem, luštne so mi tiste majice z napisom pridem avgusta, sam halo 28€ men se to zdi mal too much, pa drugi kroji so ful taki klasični-tko no bel za ženske take ta resne, kar pa jaz nisemuser posted image .
Uživajte, čau čau

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 15:10:51   
Julija08
Evo tudi jaz sem že s pregleda. Kri OK, urin pa ne. Spet imam neko vnetje in sem dobila cenesten svečke.user posted image user posted image  Rekla je še naj vsak dan popijem 2-3 litre vode, mislim halo!!! No, se bom potrudila.
Ali lahko ta vnetja kaj škodujejo plodu???

Za seznam pa:

17.04.08 - MF
07.05.08 - GP (kontrola kri, voda)

Drugače pa srček lepo bije in se ful fajn počutim.user posted image


Aha drugače pa glede masaž. Pri nas v Šiški imamo take za nosečnice. Jaz sem drugače prej hodila sem v savno občasno pa tudi na kakšni masaži sem že bila. Priporočam!!!user posted image user posted image user posted image

Bom šla pa v kratkem tudi na to za nosečnice in bom poročala.

evo tuki še link    http://www.thai.si/

(odgovor članu erta)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 15:43:44   
anita goitan
Julija08 evo to masažo si bom pa jaz privoščila za rojstni dan oz kot darilo sama sebi oz nama z user posted image . A sama si že bila tukaj? In povej, kako si bila zadovoljna?

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 15:50:04   
Zoja Miša
Seveda tudi jaz ne morem spustiti kakšnega dne, da se ne bi javila! No, jaz za vikende nisem ravno pridna, a če pa nimam interneta še doma. user posted image  Ampak nama ga pridejo priklopit konec meseca, tako da bom ažurna!

Katja, Neža7, držim pesti za izpite!user posted image

Erin, glede poroke se tudi jaz mislim isto. Papirji mi ne povedo nič, obrekovanj glede tega še nisem doživela, seveda pa se strinjam s Cebrco, da je na vasi verjetno malo drugače. Klasična poroka mi je dolgočasna, verna nisva, tako da cerkvena ne pride v poštev, torej meni razen prstana na poroki ni všeč nič. Res pa je tudi, da se prstanov zelo hitro naveličam, da bi tudi to znal biti problem, kako celo življenje nostiti istega!?user posted image  Ja, smo si pač različni in hvala bogu, da je tako. Svet je tako bolj pester! In prosim, da mi katera ne zameri, to je pač moje mnenje.
Voziček je pa ful lep! Tudi jaz bi ga že kar kupila, če bi ga imela kam pospraviti za ta čas. Tudi potem bo malo gužve delal, ampak kaj naj, potem ga bom dejansko rabila.user posted image

Ryssa, sem te že pogrešala in se spraševala, kje si?! Rezultati bodo seveda super, kako pa drugačeuser posted image user posted image user posted image ! Da pa ti bo hitreje minil čas, ko čakaš na rezultate, pa se nam večkrat pridruži!

Pablo, mislim, da pri vsem tem res ne moraš najti časa! Ko bo vse konec, pa ti bomo vse zavidale tvojo lepo mansardo! V pozitivnem smislu, seveda! user posted image

Erta, jaz sem bila v Domžalih na NS in sem bila zadovoljna. In če pokličeš, misli, da kar naročajo v doslednem času. Tudi jaz bom šla še na kak UZ tja. Sedaj bom sicer počakala na pregled, pa da vidim kako bo...

Cebrca, v morju kopanje menda ni problematično. Celo zelo priporočljivo je! Poznam več nosečk, ki so se kopale - v morju še 2 tedna pred PDP in so rekle, da ni bolj božanskega občutka! Menda kar lebdiš in vse mišice se ti sporstijo, kar je zelo dobro!

Tejkaz, tudi jaz sem slišala za to trgovino. Če boš šla tja, javi. Jaz sem v Goričanih v službi in mi je vse to blizu, zato...

Drugače pa grem danes malo v lov za pomladanske jakne in upam, da najdem kaj pametnega. Potem pa naj bo še toplo, da jo bom dejansko lahko tudi nosila! Ampak to si bom kupila klasično, ne nosečniško (niti ne vem, če obstajajo), da jo bom lahko nosila tudi kasneje!

Lepo se imejte, božajte bušije!
Včasih imam občutek, da me nekaj požgečka....pa je to verjetno samo velika želja, da bi bilo res!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 17:12:25   
Erin

user posted image SEZNAM GIN. PREGLEDOV user posted image

13.3. - aradej
13.3. - majah
14.3. - matejchi
14.3. - žanneža
14.3. - K_a_t_j_a
17.3. - anaya
18.3. - Maja T. 3D UZ
18.3. - anita goitan
18.3. - kaja02 MF
19.3. - Krysia
20.3. - buruolan
20.3. - Jelenche
20.3. - Nevaeva MF
20.3. - Jelenche
21.3. - gajka MF
21.3. - Neža7
21.3. - PABLO MF
21.3. - miškolinček
MF
21.3. - iva77
21.3. - arait 
MF
21.3. - Maja T.
23.3. - Muklla
25.3. - Višnja
25.3. - bella02 MF
25.3. - sandra123 MF
26.3. - m@ja MF
26.3. - košuta
27.3. - nyna84
27.3. - cebrca MF
27.3. - Ryssa
27.3. - mishel MF
28.3. - vika1
28.3. - sonce84 MF
31.3. - Zoja Miša
01.4. - Višnja
MF
02.4. - tejkaz MF
02.4. - čipka
02.4. - erta
MF
03.4. - cicmic MF
03.4. - Erin
07.4. - dar10
MF
07.4. - matejchi MF
08.4. - astrea
MF
08.4. - Cebrca
08.4. - Jelenche MF
09.4. - Naty13
MF
09.4. - nell MF
10.4. - Lana777 MF
14.4. - Vilika
MF
14.4. - sayuri
17.4. - Julija08
MF
07.5. - Julija08
23.5. - astrea 3D UZ


user posted image         
Punce, datume prosim sproti sporočajte, da bomo imele lepo pregleden seznamček in ne bomo katero pozabili.
Za vse napakice prosim povejte, da se bodo lahko čimprej odpravile. Hvala.user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 17:14:07   
Erin

user posted image user posted image user posted image

                  ~  trenutno nas je 89  ~
user posted image PDP

Ime
(št.user posted image , spol-št.-imeuser posted image ) starost, kraj roj.user posted image /+kg
------------------------------------------------
user posted image 28.07.
~ Gajka (1.user posted image ,user posted image ) 28.let  CE/ +2 kg

user posted image 30.07.

~ Muklla (1.user posted image ,user posted image )  +0,5 kg

user posted image 31.07.

~ PABLO (2.user posted image ,user posted image ) 33.let  CE  

user posted image 01.08.

~ Erin (1.user posted image ,user posted image ) 26.let  Jesenice/ +5 kg
~ ozziebo (2.user posted image )
~
ankhesenpaaten

user posted image 02.08.

~ arait (1.user posted image ,user posted image ) 26.let  LJ/  +1 kg

user posted image 03.08.

~ mkj
(1.user posted image ,user posted image ) 26.let  LJ

user posted image 04.08.

~ bella02
(2.user posted image ,user posted image ) 28.let  +1 kg
~ nyna84 (2.user posted image ) 24.let Šem. pri Gorici


user posted image 05.08.

~ sayuri
(2.user posted image ,user posted image  user posted image ) 31.let  PO/ +4 kg

~ cebrca
(1.user posted image ,user posted image Erika/Klemen,Kristjan) 30.let LJ/ +5 kg
~ izabella08
(1.user posted image ,user posted image ) 27.let
~ m@j@
(2.user posted image ,user posted image ) 27.let  LJ 

~ Odette (3.user posted image ,user posted image ) 32.let Jesenice/ -1 kg
~ katjakoc


user posted image 06.08.

~ Nevaeva (1.user posted image ,user posted image ) 27.let  LJ/ +1 kg
~ mishel (1.user posted image ,user posted image ) 23.let CE/ +0 kg
~ sonce84 (1.user posted image ,user posted image ) 23.let  MS/ -1 kg
~ kaja02
(3.user posted image ,user posted image ) CE/ +5kg


user posted image 08.08.

~ Maja T.(1.user posted image ,user posted image ) 33.let  MB/ +4 kg
~ PikaPola34 (2.user posted image ,user posted image )
~ simona2
(2.user posted image ,user posted image ) LJ


user posted image 10.08.

~ Arašida
(1.user posted image ,user posted image ) 24.let
~ *zvezdica*
(2.user posted image ,user posted image )
30.let


user posted image 11.08.

~ miškolinček (3.user posted image ,user posted image ) 29.let Jesenice
~ iva77
(3.user posted image ,user posted image ) 30.let  KR/ +3 kg


user posted image 12.08.

~ daja27
(user posted image )
~ sonjaa
(1.user posted image ,user posted image ) 30.let
~ kat007
(1.user posted image ) 28.let
~ K_a_t_j_a (1.user posted image ,user posted image ) 22.let  CE/ +2 kg

user posted image 13.08.

~ buhtlčk
(1.user posted image .user posted image ) 31.let  Jesenice/ +5 kg
~ meeryana
(1.user posted image ,user posted image ) 30.let
~ žanneža (3.user posted image ,user posted image ) 35.let CE/ -1,5 kg
~ iskanje
(1.user posted image ,user posted image ) 25.let PO


user posted image 14.08.

~ naty13 (2. user posted image ,user posted image ) 23.let  KR/ +1 kg
~ ANA_P (1.user posted image ,user posted image ) 29.let
~ anita goitan (1.user posted image ,user posted image ) 30.let -1 kg
~ m_m
(2. user posted image ) 26.let


user posted image 15.08.

~ košuta (1.user posted image ,user posted image ) 25.let  CE/ -1 kg
~ Ninaaa (1.user posted image ,user posted image ) 28.let


user posted image 16.08.

~ mbrume6 (3.user posted image ,user posted image )

user posted image 17.08.

~ erta (1.user posted image ,user posted image ) 28.let +6 kg
~ ena_mici
(2.user posted image )
~ Jelenche (3.user posted image ,user posted image Katarina) 27.let LJ

user posted image 18.08.

~ Vilika (1.user posted image ,user posted image ) 27.let LJ/ +2 kg
~ Neža7 (2.user posted image ,user posted image ) 27.let  CE/ -8 kg
~ anaya (1.user posted image ,user posted image ) 27.let  MB
~ tejkaz (2. user posted image ,user posted image ) 24.let  LJ/ +0 kg
~ astrea (1.user posted image ,user posted image ) 30.let  +1,5 kg
~ buruolan (1.user posted image ,user posted image ) 27.let  LJ/ +3 kg
~ Višnja (2.user posted image ,user posted image )
~ BOJTKA (1.user posted image ,user posted image ) 25.let  Trbovlje
~ dar10 (1.user posted image ,user posted image ) 27.let LJ
~ čipka
(1.user posted image ,user posted image ) 25.let LJ/ +5 kg
~ KRNEKDO


user posted image 19.08.

~ maya maya (1.user posted image ) 25.let  PO

user posted image 20.08.

~ nell
(1.user posted image ,user posted image ) 27.let CE/ +3 kg
~ srecka30
(1.user posted image ,user posted image ) 30.let
~ Ariella
(1.user posted image ,user posted image ) 31.let
~ TINA0100 (2.user posted image )


user posted image 21.08.

~ bambi14
(1.user posted image ,user posted image ) 27.let  +3 kg
~ soncek3
(1.user posted image ,user posted image ) 29.let NM/ +2 kg
~ bibika24 


user posted image 22.08.

~ lana777 (1.user posted image ,user posted image ) 30.let  CE
~ NJINJA (1.user posted image ,user posted image ) 28.let Lj/Po
~ sandra123
(2.user posted image ,user posted image  user posted image ) 30.let CE/ -1,5 kg
~ renatka  (1.user posted image ,user posted image ) 28.let MB/ +1,5 kg
~ matejchi (2.user posted image ,user posted image ) 29.let MB
~ majah (1.user posted image ,user posted image ) 28.let  LJ/ +2 kg
~ andrejaboris (2.user posted image user posted image ) 26.let


user posted image 24.08.

~ Ryssa (1.user posted image ,user posted image ) 21.let CE/ +1 kg
~ Krysia (1.user posted image ,user posted image ) 31.let   LJ/ +0 kg
~ Manika
(2.user posted image ,user posted image ) 24.let  -4 kg

~ Julija08 (1.user posted image ,user posted image Julija/Tristan) 27.let KR
~ karmar
(1.user posted image ,user posted image ) 29.let Šem. pri Gorici/ +4 kg
~ tatly (1.user posted image ,user posted image ) Ptuj/ +4 kg

user posted image 25.08.

~ Barbarinha (1.user posted image ,user posted image ) 28.let Ptuj/ +1 kg

user posted image 26.08.

~ ČebelicaMaja (2.user posted image ,user posted image )

user posted image 27.08.

~ aradej (2. user posted image ,user posted image ) 25.let  CE/ +0 kg

user posted image 28.08.

~ pingo80 (1.user posted image ,user posted image ) 27.let  +0 kg
~ anonimnauser posted image (1.user posted image ,user posted image ) +4 kg

user posted image 29.08.

~ vika1
(5.user posted image ,user posted image ) 33.let MS/ +8kg
~ Zoja Miša
(1.user posted image ,user posted image ) 31.let LJ/ +3 kg

user posted image 03.09.

~ cicmic (3.user posted image ,user posted image ) 30.let

user posted image xx.08.

~ srki
~ Neja31

~ cinca marinca
(2.user posted image ) 

~ anonimna AJ


Z nami so začeleuser posted image :
kind ladyuser posted image user posted image ,kajsicauser posted image user posted image ,urskajuser posted image ,mišuser posted image ,*nina*user posted image ,vebo user posted image , supermiskauser posted image
----------------------------------------------
Lepo in mirno nosečnostuser posted image ter zdrave user posted image vam želim!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 18:02:27   
karmar
Tejkaz a misliš da pol ni važno kako posteljo imamo,..... nasplošno slabo spimo? Povej mi glede dormea- je res tako fajn, kot ga opisujejo? Moja sorodnica ga je že dvakrat zamenjala, ker ji je splesnal...

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: Avgustovke 2oo8
12.3.2008 18:30:23   
Erin
Jaz sem ravno danes naročila nepremočljivo podlogo in jogi od dormea (60x120)...upam da ne bo splesnel user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?