|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 20:34:52   
Teni_
Ja, ampak mojemu tako pomaga, ko je prehlajen. Ja, še malo pa bo pijanec. Joj, kako sovražim alkohol. No, ne ko so kakšne čage, pa če imaš mero. Takrat tudi jaz kaj spijem.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 20:41:31   
ZARA
MISKA... zate 1 vprasanje...no za vse...
A je mozno da ima Zara od zob 38.9 vrocine,zdele me je skor kap,k sm ji jo zmerla??!!

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 20:46:04   
lan
Ne moremo priti domov,ker je ima dragi vsak dan treninge in v nedeljo že tekmo.Žal,tako pač je.

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 20:49:04   
lan
Tudi lahko.Vsak otroček reagira drugače.Saj boš videla ,če se bo temperatura še povečala in,če ne bo padla več dni.Drugače pa ji daj kakšno svečko,če se poveča.

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 20:53:13   
india
Zara, ne vem iz osebnih izkušenj, pri nas so ponavadi bile vročine tu okoli 37,5 pa nič več, mark pa vročine sploh nima ob dobivanju zobkov.
Daj ji kakšno svečko, al pa krompir naveži na zapestja, pa bo potegnilo ven. Če pa vročina ob tem ne bo padla, pa ni kriv zob!

Ian, ja to pa verjamem, da moraš v takem primeru potrpet,ja. Sicer pa, a za Novo leto pa pridete?


Tako, zdaj sems e tudi posode že rešila, pa kavo sva spila z možem, zdaj pa spet samujem....hihi, pri taki familiji pa sem sama!:miska:

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 21:01:04   
ZARA
ok,hvala obema...:rozica:

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 21:18:44   
lan
Ne tudi za Novo leto bomo tukaj.Verjetno bomo šli spat že pred polnočjo.Joj,ko bi vsaj imeli slovensko TV,bi imeli kaj za gledat,tako pa poslušam in gledam tele švabe cel dan.

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 21:22:49   
Anonimen
Lan, kolimo časa pa ste že v Nemčiji?

(odgovor članu SANDY)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 21:25:53   
Vera*
No punce še od mene dober večer.Sem bila pri tašči na edlični večerji.Mi bo kr trebuh poknu.Zdej smo pa doma,z :love: in :duda:.Seveda malo praznujemo moj roj.dan:ups:.Sej nič posebnega.Najprej bi mogla bit pri mojih starših.Bi mi mogla moja mami torto nardit(je slaščičarka)pa ima salmonelo.Jo je dobila v eni gostilni,če ste mogoče kej TV gledale o tem.:(No pa drugo leto

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 21:29:46   
lan
Vse najboljše:torta:za rojstni dan

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
24.12.2004 21:42:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SANDY)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 21:53:06   
Sarina
Ja, Vera vse najboljše ti želim!!! :torta::rozica::darilo:
Mi smo se tudi vrnili z obilne večerje z :darilo::darilo::darilo:, Sara :roza::duda: spi kot :angel:, :love: gleda Tv, jaz pa seveda na RR - da čimprej mine cajt, da greva potem še k polnočnici.
Lep dan je spet za nami in sem v 9nebesa9nebesa9nebesa!
Lepo se imejte tudi vse ostale :rozica:!!

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 22:34:33   
Anonimen
Mi pa nič ne počnemo. Oči gleda tv, mami ne vem kaj počne trenutno, sis1 je v Gorici pri fantu1, sis2 gre zdele ven...jaz pa gledam revijo Super mami in mi ni preveč všeč. Sem pa našla 4 RRjevke noter:)
lp,:fis:

(odgovor članu SANDY)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
24.12.2004 22:54:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SANDY)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 23:06:04   
lan
Lubi je že od začetka avgusta,midva s tamalim sva pa prišla 23.septembra.Se pravi 3 mesece,tam nekje.Dolga,a ne?

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 23:07:36   
lan
Bagi smo v Krefeldu.To je pol urce stran od Dusseldorfa.

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   Zaključek božičnega večera ;)
24.12.2004 23:42:13   
Pikabu
Jaz sem tudi sama obsedela za računalnikom. Možička se nekaj prehlad loteva, pa je šel vseeno na pevske vaje, ker poje pri polnočnici, jaz jo bom pa verjetno poslušala po radiu, saj jo prenšajo iz naše cerkve, da slišim, kako možek poje. Ema pa že nekaj časa pridno spančka.

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 67
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?