|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
6.1.2010 11:01:45   
Iz lune
Pozdravljene,

zelo zelo si želim te podloge ali katera ve kje se jo da dobaviti oz jo katera prodaja?

prosim za pomoč, ker imamo kužeka in se mi zdi  dvignjen rob idealen,  da ne gredo vse dlake na podlago.
Nanašam pa se na to podlogo
tiny love gymini total playground

Hvala hvala hvala

lep pozdravček vsem

< Sporočilo je popravil Iz lune -- 6.1.2010 11:02:25 >

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
6.1.2010 13:44:51   
živa
Takrat (2007) so jo imeli v Baby centru in v trgovini Buši.

(odgovor članu Iz lune)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
6.1.2010 17:08:21   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča


user posted image  

mi imamo takšno in je super, res vredna svojga denarja. mali not zelo dolgo zdrži, pol ko mu pa postane dolgčas pa se vsedem zraven njega in se skupaj "igrama". naš ima najraje tisti sonček, ki šumi in ono račko, ki ciglja.



A tok stara je že ta tema user posted image  
Kakorkoli, mi imamo točno tako, kupili smo jo v BC, preverjaj malo akcije, jaz sem jo dobila za 40 evrov.

Ima pa tudi naš najrajši sonček, ki šumi in račko user posted image  Jo tako lepo pogleda user posted image  

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
6.1.2010 17:17:51   
MiNa*
za koliko stare je pa aktualno tole?

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
6.1.2010 17:23:34   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: MiNa*

za koliko stare je pa aktualno tole?


Od 3 mesece naprej menda, vsaj jaz sem čakala toliko časa, pa bi ga lahko tudi prej not dala. Do kdaj mu bo pa zanimivo, pa ne vem user posted image  Samo kasneje daš tiste loke stran, pa samo podlogo na tla, tako da mislim, da bomo še kar nekaj časa uporabljali ...

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
6.1.2010 22:20:30   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Iz lune

Pozdravljene,

zelo zelo si želim te podloge ali katera ve kje se jo da dobaviti oz jo katera prodaja?

prosim za pomoč, ker imamo kužeka in se mi zdi  dvignjen rob idealen,  da ne gredo vse dlake na podlago.
Nanašam pa se na to podlogo
tiny love gymini total playground

Hvala hvala hvala

lep pozdravček vsem


Mi imamo tudi tako, iz BC, ko jo je mož kupu je bla 60€, zdaj pa gledam že v ene treh ABC novičkah za nazaj, je bla menda okoli 30-40€. Meni je super, kar pa se tiče tega dvignjenega roba, ko se bo začel obračat ti to nič več ne pomaga... vsaj naš se odkotali ven na sredino sobe... user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Iz lune)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
6.1.2010 22:40:15   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: živa

S katero imete dobre izkušnje? Vprašali so me, kaj bi za darilo, pa ne vem, katero naj si zaželim. Cena ni problem, sem rekla, da bom malo dodala, če bo draga.

Ta mi je simpatična (tiny love gymini total playground), je v redu? Se vam katera zdi boljša?

user posted image

Lp,

živa 

Točno to ima naš fantič (je sicer ne uporablja več) pa je super.user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
6.1.2010 22:46:39   
Galateal
Tudi mi imamo podobno igralno podlogo z loki in igračkami, kot je ta na sliki (ista firma, drug model). Pri dveh mesecih je večinoma le gledala igračke in lučke (naša varianta ima neke vrste touch pad zraven, ki spušča različne zvoke in pesmi). Pri treh in štirih mesecih se je lepo zaigrala na njej. Sedaj pri petih, ko se obrača, je pa tik tak dol s podloge in ji je vse ostalo naokoli bolj zanimivo.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
7.1.2010 8:34:49   
baby blue
Pri nas imamo tudi to podlogo Gimini brcni in se igraj... Mala uživa se ji fajn zdi ko igračke dol visijo pa ko se v ogledalu vidi... Kasneje ko je otrok večji pa te loke dol daš in imaš navadno igralno podlogo

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Galateal)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
7.1.2010 17:02:23   
Vixen
IZVIRNO SPOROČILO: MiNa*

za koliko stare je pa aktualno tole?

Sem že večkrat prilepila tole, pa bom še 1x. Na tej igralni podlogi je moj ful užival že pri mesecu dni, tudi po 20 minut skupaj. Zdaj ima dobrih 5 mesecev in je še vedno navdušen - sem pa dokupila igračke (recimo konjička, ki ga lahko potegne k sebi in spusti, pa se sam dvigne nazaj gor, pri čemer ropota :) - od iste firme, Tiny Love). Pa malo obračam - včasih njega, drugič igračke. :) Pa ugotovil je, da z brcanjem sproži muziko, kar je sploh zabavno. ;)

Evo ga: user posted image user posted image

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
7.1.2010 23:27:47   
Sempervivum
Vixen, ful lušten filmček user posted image  Saj sem napisala, da mi je žal, da ga nisem že prej kupila. Sem preveč upoštevala določeno starostno mejo user posted image  A konjička si kupila v BC? Kaj takega bi bilo našemu fantu ful zanimivo, se mi zdi, da bi se moralo še kaj dogajat ... Pa zdaj si me spomnila na to, da mu naštimam tisto reč za noge, sem stran vzela, ker se mi še ni zdelo aktualno ... V glavnem, super je tale igralni center, ane?

(odgovor članu Vixen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
8.1.2010 13:13:54   
Vixen
Ja, konjička majo v BC. user posted image Tole za brcat noter je super, če mu naštimaš ta kratko melodijo - so tri ali štiri različne, ena za drugo. Moj je hitro pogruntal, da je treba brcnit, ko je melodije konec, pa spet špila. user posted image

Jaz sem tole podlogo dobila za darilo, ko se je Anže rodil. In ker sem jo že imela, sem si rekla, škodit ne more, če gre malo noter ležat. user posted image Najprej je samo opazoval, potem je tolkel po igračah, potem jih je začel prijemat... Vsak mesec kaj novega. user posted image
Sigurno ena boljših stvari, ki smo jih dobili. user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
13.1.2010 13:44:41   
Iz lune
Pozdravljene,

lepo lepo vas prosim, če proda katera to odrabljeno podlogo in dobro ohranjeno, da me kontaktira ali preko te strani ali na mail janja.sukljan@gmail.com

Res hvala in lep pozdrav,

Janja

(odgovor članu Vixen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
18.1.2010 9:25:39   
živa
Iz lune, mi jo bomo žal rabili še za tretjega člana user posted image . Sicer pa sem jo v soboto videla v Mercatorju v Dravljah, ampak ne vem, kateri model, niti nisem pogledala cene - če slučajno katero zanima.

Lp,

živa

(odgovor članu Iz lune)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: otroška telovadnica/igralna podloga
18.1.2010 11:00:38   
malažabica

IZVIRNO SPOROČILO: MiNa*

Sem že večkrat prilepila tole, pa bom še 1x. Na tej igralni podlogi je moj ful užival že pri mesecu dni, tudi po 20 minut skupaj.


tudi moja, ki ima komaj 7 tednov, že uživa v njej. Leži, in gleda malo levo, malo desno, in je tiho tudi do 20 min. Drugače pa uživa tudi, ko jo dam na kavč, da sedi in gleda okoli. Nima pa radaonega stolčka, ko je v pol-ležečem položaju. Tam pa se takoj začne dreti.


_____________________________

pa ga končno imamo! čisto pravi forum o pralnih pleničkah namreč...
http://pepentke.forumotion.com/forum.htm

(odgovor članu Vixen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?