|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 7:47:47   
corfu
A bi katera kavo, si jo ravno kuham, pa Aljaž je primaširal iz sobe...

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 8:17:48   
bačko
Dobro jutro!
Afnica super sta tvoja dva!Me je ravno zanimalo kako ju pustiš sama zaradi Laninega znamenja!Pa sem potem prebrala.
Žana še pančka!Noči ne bom nič hvalila ker potem bo takoj naslednjo noč vse drugače!Je pa včeraj popoldne bila kar naenkrat zelo čudna.Smp bili pri tašči in atastu in ko smo prišli domov se je ene 15 minut še igrala potem pa kar naenkrat jok!Tak jok kot smo ga imeli ko je imela krče.Čisto je bila premočena od joka.Jokala ene 10 minut vmes je prdela.Tako se mi je smilila.Nosila sem jo sem ter tja in jo tolažila z raznimi pesmicami.Ko je to minili se je pa ko pečena smejala.NIč mi ni bilo jasno!Mogoče je bilo to narobe ker sva ji pri kosilu dala malo piščančka za probati.Je bilo slano!user posted image user posted image user posted image In pomoje je to bilo krivo.Ne dam ji nič več slanega!user posted image user posted image
Mene pa zanima kdaj mora dojenček k zobozdravniku?
Glede kg in lepotnih operacij:Kg imam več kot preveč in počasi gredo zdaj dol.Na lepotno operacijo pa ne bi nikoli šla.
A ve svoje otroke date na gola tla ali na dekice?Pri meni se zdi kot da je malo preveč mrzlo da bi jo dala na gola tla, zato jo dam na deko pa še bojim se ker se kar naprej obrača in trebuha na hrbet in kontra da se ne bi udarla v glavo!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 8:26:44   
nia30.6
IZVIRNO SPOROČILO: corfu

A bi katera kavo, si jo ravno kuham, pa Aljaž je primaširal iz sobe...


jaz bi!!!!!user posted image

jutro!
najprej dolg za včeraj Lan in Lana vse naj najuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ne vem kak sem lahko pozabila, saj sta rojena na moj roj.danuser posted image


aja nočka tako tako, spet mamo zabasan nosek, por smo jedli pred 3 dnevi pa še zdaj prdka po njemuser posted image
Afnica Lan ga piči enako kot moj Ian, ga je treba met pod kontrolouser posted image user posted image user posted image
aja pa še eno vprašanje zate, morda ne spada ravno sem ampak, ker smo ravno pri odločanju.....ta tla, ki ti jih mali pridno pucauser posted image a mate to parket?ful je lep, a bi mi hotela na zs povedat kak se obnese, kateri les...pa vse to?plliiiiisssssuser posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 8:31:11   
tinispela
Jutro!

Jaz bi tud kavo, moja še ni kuhana! Si jo grem zdaj.
Naša nočka, dokaj v redu, ampak zjutraj se prehitro zbudi!!!! Kje so časi ko je do 9 spala????user posted image
Sem pa ji, ko se je ob 11 prvič zbudila, dala čaj iz lončka za pit, je ful pila in potrem potegnila za 2 uri! bravo mami!!user posted image

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:08:14   
bačko
Punce!Nujno!
Z možem imava februarja 10 let odkar sva skupaj pa  ne vem kaj naj mu kupim!Rabim ideje!Prosim!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:12:57   
Češnca
Uf, bačko, ta bo pa težka... Mojmu ni problem kej kupit, ko ma tolk hobijev! user posted image user posted image  Ali bi rada praktično darilo ali bolj romantično?

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:14:22   
Češnca
aja, dobro jutro!!! Tud jest sem pri user posted image , Anžej pa zraven mene kaka. user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:15:35   
tinispela
Hm, odvisno od tvojega proračuna. Kakšno razvajanje, večerja - varianta slow food, vikend (ne  vem če bi se obneslo pri mali pikici) razvajanja z masažami,...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:24:51   
Češnca
Sem opazla, da imamo že 4. del... user posted image  Ampak še ni čist zalaufal! user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:26:27   
tinispela
nisem opazla
ja saj smo že 199!!!!

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:28:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Punce, a ste ve dobile Fluonatril za zobke? Namreč pri zadnjem pregledu pri P sva jih dobila, ampak je potem v lekarni rekla, da naj premisliva, če bi ji sploh dajala, ampak ni pa hotela povedati zakaj user posted image  Pa da naj P vprašava, če je res nujno potrebno user posted image  Kako mnenje glede tega imate ve oz. ste dobile te tabletke in boste dajale?



jaz sem jih dobila celo da bi jih sama jedla, ker v mleko prehajajo, ampak jaz sem se odločla da jih ne dajem, glede na grozne polemike ki dse pojavljajo...pa nikjer v svetu jih ne dajejo več, ker baje raka povzroča ta fluor, pa itak je v vodi in v zobni pasti ( marsikje so celo zobne paste s fluorom prepovedli ) in če je stroka tko razklana, jaz ne mislim nečesa otroku dajat. Pa itak, če otroka že od začetka ne navadiš na temeljito ustno higieno, noben fluor ne pomaga. to pa je dejstvo.

proei lepotnim operacijam jaz načeloma nisem, dokler je to pač v okviru normale in če ima oseba, ki gre pod nož, pošlihtano po glavi. ker če se bo nekdo zaradi posega boljše počutil, bo bolj zadovoljen s sabo in samozaveste in se bo to odražalo na njegovem kopletnem življenju - zakaj pa ne. samo problem je, k navdano je tko, da poseg je opravljen, težave v psihi pa ostajajo. mi je pa absurdno, to kar eni delajo s sabo č- k se na dauč vid, da je že cela faca plastičnauser posted image in jih kr zateguje in se še nasmejat ne mojo...groza...pa itak, če si notri gnil in nikakav, ne morš bit lep v nobenem primeruuser posted image

kile so pa men 4 ostale, samo rit mam neprimerljivo večjouser posted image oz. širšo, pa čez tebuh me je več in čez joškeuser posted image sem že zadnjič rekla, da mi ni jasno, ker povsod me je več, pa samo 4 kile razlike, nikamor me pa ni manj, da bi se to pokrilouser posted image pa dobr, načeloma sem zadovoljna, sploh ker je res ves celulit izginil, brez da bi kaj ekstra počela za to, zdaj edino ta trebuh je treba v red spravit, pa telovadim kar pridno, samo je bolj za celo telo, bo zgleda treba kak dodaten trebušnjak še naredituser posted image joški se mi pa zaenkrat niso nič povesili, so lepo tam kjer majo za bituser posted image edin leva je večja k desnauser posted image

madejka jojuser posted image a res tolk časa že ničuser posted image je men se glih vtrgauser posted image da ne govorim o mojmuuser posted image jaz morm rečt da sma kar pridna, ni daljše suše, se pa to res pozna ful na odnosuuser posted image dost manj tečnobe in slabe volje in tega, če je sex redno na sporeduuser posted image

baja sem jaz tu študirala, da kak majo vse prevlke joške, a edin jaz mam male a kajuser posted image user posted image

no, zdaj pa ulo zrihtat, ma dost spanjauser posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:37:04   
SANEK1
Dobro jutro!

Ne upam se preveč hvalit, ampak vseeno upam da se naše stanje vrača na prve 3 mesece, ko je Živa prespala celo nočuser posted image Spi že 12 ur, samo 1x se je zbudla za hranjenjeuser posted image user posted image user posted image

Bačko, v Mb ima ena gostilana savno in jazzuzi samo za 2.user posted image   Dobiš ključe, se zakleneš, uživaš. Lahko si zraven prineseš pijačo, jedačo, svečke, lahko si cel čas gol...  V glavnem super jeuser posted image user posted image user posted image
Mi2 se grema razvajat ravno v nedeljo.user posted image

Pozanimaj se, če je tudi pri vas kaka taka varianta. Pol pa še na večerjo.
-masaža za 2
-če imata varstvo, kak 1-dnevni izlet
-vožnja z balonom
-mogoče si kaj močno želi, pa mu to nabaviš
-karte za koncert
user posted image user posted image user posted image

Corfu, tvoj sine pa ima na ful lep datum r.d. user posted image Sigurno je ful pameten, lep skratka čudovit otrokuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:40:36   
Freycha
Dobro jutro čveke!


danes sem lahko lepo spala in je prav pasalo. Čeprav sem spala 9. ur v kosu, bi še kar spala in spala in spala.... komaj čakam, da bomo kdaj Dito dali v varstvo za čez noč, da si bova skupaj z dragijem privoščila spanec v nedogled user posted image

Sem se pa prejle zbudila, pridem v dnevno sobo in vidim Dito in dragega skupaj spati na kavčuuser posted image user posted image  Kak lep pogleduser posted image user posted image

Zdej pa počakam še na kavo, da jo dragi skuha, pa zaštartamo z dnevom!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:40:52   
bačko
Finačno naj bi bilo bolj skromno ker dobimo konec tega meseca avto tako da bi raje kaj praktičnega.Hobi ima samo igranje badmintona.Sem mislila kupiti kako hudo pižamo in iti kam na kako kosilo ali večerjo.Pikica bi mogla z nama ker jo nerada kje pustim!Vi kar napišite vaše ideje bom že kaj vmes našla!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:51:27   
kapica
Sanek, jooj, tole z savno se pa tak fajn slisi, sem kr luste dobilauser posted image .
Rumba, ja,. ygleda da ajdova kasa se vedno pali, ker ne upam kaj drugega probat, ko mi pa tak pase malo spanjauser posted image user posted image user posted image .
Backo, jaz bi tud kupla se nakaj za obletnico, nisem najprej mislila nicesar, sem pa ze enkrat razmisljala o dvd/ju kamasutra. Sem vidla gori v eni trgovini, pa grem ravno danes pogledat, ce imajo kaj takega. Ali pac kaj drugega v smisli romantike&erotikeuser posted image . Pa ni predrago, po mojem mnenju.




_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 9:59:51   
SANEK1
Bačko, ne bom pametna. Samo idi preko sebe, pa jo probaj, če bosta šla kam jest, vsaj za eno urco kje pustit. Boš vidla kak bo pasalo.
Nama tudi na začetku ni blo glih vseeno. Samo ker sma kar hitro s tem začela, nama je zdaj cool. Saj ne rečem da je ne pogrešama, ampak je res noro dobro ko si vsaj za urco, dve...malo sam.user posted image user posted image user posted image

Dlje bosta zavlačevala, težje jo bo kje pustit. Jaz si mislim, da če sta moja mama in tašča obe 2 otroka gor spravli in smo vsi 4 dokaj OK, pol ni user posted image , da še Žive nebojo znali malo pomirkatuser posted image user posted image user posted image ¸
To je moje mnenje.user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 10:20:21   
bačko
Sanek saj imaš prav!Enkrat sva jo že pustila pa je jokala kot dež 15 minut potem pa je zaspala!Če bova šla na večerjo jo bom verjetno pustila doma in bo kdo prišel sem!

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 10:45:12   
Anonimen
Jaz vas sploh ne folgam več sledit. user posted image

(odgovor članu bačko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 10:46:21   
madejka
Hvala babike za user posted image ... so zgleda vsi prišli na kup včerajuser posted image user posted image user posted image
Mami od A_R in Ronči kak dobre cotke!!!user posted image user posted image user posted image
Corfu naša nočka je bla enaka včerajšnji... zgleda mu korenček ne dene dobro, ker ga je full napenjalouser posted image A so vaši otročki vsi ok sprejeli korenček???
Bačko kopel z večerjo za dve osebi v zdravilišču Laško - to bi ti jaz predlagala za darilouser posted image Mi2 sva to dobila za poročno darilo in zdaj vsako leto greva okoli obletnice in taaaak paše! Samo varstvo si je treba poleg pelat, pa se medtem kopajo al pa šetajo po Laškem.
Baja in Ulla tud jaz sem mela premale joške prejuser posted image Zdaj jih pa v noben "civilni" modrček ne morm stlačituser posted image



_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 10:50:17   
Ronči
Zvesta danes grem v knjižnico, dej mi predlagaj kakšno zanimivo branje...pa ne preveč težko, kaj razvedrilno-humornega, pa da je vseeno dobro za prebrat.
RAvno sem končala od Dese Muck Peskovnik boga otroka...pa me ni preveč navdušila.


(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 10:56:13   
Anonimen
Ronči... jaz zdaj berem Axtago: Harmonikarjev sin in mi je res ful všeč... Pa Senca vetra mi je bila ful dobra....

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 11:05:24   
Ronči
Hvala, si jo vzamem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 11:26:59   
baja*
freycha 9 ur v kosu?! važičkauser posted image  Ne vem, kdaj sem nazadnje... pa pomojem še nekaj časa nemuser posted image mogoče ko bom v penzijiuser posted image
o madejka a je ratalo? Superuser posted image user posted image

mali nekaj pokašljujeuser posted image  upam, da ne bo kaj resnega iz tega ratalo...

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 11:47:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

Hvala, si jo vzamem user posted image


Upam, da bo tudi tebi všeč...

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Julijke 2007 (3. del)
14.1.2008 11:48:09   
madejka
Baja je ratalo jauser posted image user posted image Sem si naprej vzelauser posted image Samo cajt si je treba vzet... Posledično pa spet nisem naspana, ker sma šla šele nekaj po 1 spatuser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?