|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (3. del)
25.11.2007 22:57:43   
pupi
Jaz še en sušilni perila zložim, tuširat in spat, ker mi bo glavo razneslo!!!user posted image  Mene pa je res fajn zgrablo!!

Lepo noč vsem!!

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijke 2007 (3. del)
25.11.2007 22:58:35   
rumba
Freycha, lahko noč! user posted image

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julijke 2007 (3. del)
25.11.2007 23:00:48   
rumba
Pupi, tudi tebi, lahko noč!user posted image
Jaz pa še en stroj perila obesim, pod tuš in v horizontalo.

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julijke 2007 (3. del)
25.11.2007 23:20:55   
madejka
No babike, vidim da ste že pobegnile. Grem jaz tudi!
Lahko noč!


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 1:28:33   
Anonimen
Eh, jaz sem imela pa pester večer. Sama z mularijo, drla sta se mi obadva večino večera, potem se je mali posračkal, da mu je na hrbtu butnilo ven, se na hitro odločim, da ga bom kar skopala, sem z nagecom letala po stanovanju (samo v tetra pleničko sem imela ogrnjenega) in pripravljala banjico zakopat, me je celo polulal, potem pa po kopanju še do 22h od obeh dretje, ki para možgane.user posted image

Sem bila pa cel dan crknjena, da sem komaj stala na nogah, zdej je pa že tolk ura, men se pa ne spi.user posted image Pa nisem nič počivala čez dan, da ne bo pomote. Čudna sem...

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 7:16:33   
Anonimen
jutro! user posted image

Katastrofalna noč. Take še pa res nismo imeli. Od polnoči naprej je spal maksimalno 15 minut v kosu. Kaj ga je matralo me ne vprašat.

Sem poskusla vse.

V večini primerov je bilo dovolj, da sem ga pobrala, malo pocartala in odložila nazaj. Spal kot top 15 minut.
Občasno to ni bilo dovolj, zato sem ga dala na zizo, na kateri je veselo spal. No, po moje bi spal gor celo noč, a je vlekel, vlekel, grizel, žnurmal, ni da ni... So me na koncu začele bradavice bolet, mleka pa tak ni več/še blo, ker je zvečer vse spraznil, jaz pa se še nisem uspela naspat, da bi novo ratalo.
No, ob treh sem pomislila, da pa je zgleda res lačen ker je ultra vlekel zizo in poleg spal. No, je v spanju pojedel res 120 ml (vse kar sem nardila in bi pomoje tudi 4 deci požrl), a se spanje ni kaj bistveno popravilo.

Če je to bla luna kriva, bom jo dala razstrelit, jebuser posted image .

Zdaj veselo cota pikapolonico v postli, jaz pa komaj čakam, da gre nazaj spat, ker mi bo pisker razneslo. Ko da bi bla najhuje pijana. Še ravno ne znam hodit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 7:44:52   
pupi
Dobro jutro tudi z moje strani!
Nikoli nisem tak zgodnja, danes pa sem  in to ne po zaslugi Naje, ker ona pač rada spi, ampak mam sama sabo težave user posted image . Taaaaaaak mam nos zabasan, teče mi non stop z njega, glavobol, kašljam, v glavnem meša se mi!!!!!!

Tak kot sem že omenla mala je spala od 20ih-6ih se je najedla, zdaj pa že naprej drnjoha. Če je kdo vesel, da sem budna je naša mačka, ker se meče tu po meni.

Nič se še tekom dneva kaj tipkamo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 7:46:59   
pupi
Zvestauser posted image user posted image user posted image  za tebe!!!

Zakaj pa mu ne narediš več kot 120ml, če je lačen, naša 180 mazne ko keks.

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 8:14:38   
Anonimen
pupi.... njegova običajna doza je 170 ml, ki jih običajno 30 pusti, zadnje dneve pa mi je nekje od 40-90 ml na obrok... Ponoči pa sploh ne zahteva flaške ampak mu je ziza dovolj.... zato sem mu nardila malo manj, ker sploh nisme vedla, če bo jedel...pa zgleda sploh ni bila finta v lakoti...

zdaj je zjutraj sicer pomazal 110 ml, a danes spet nenormalno poliva, tako sem že pol dobila nazaj in 2x preoblekla njega in 1x v celoti mene... user posted image

kaj ga te matra?

(odgovor članu pupi)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 8:57:14   
siskamiska
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

user posted image  Pravite Čolnarna..... pa mislite, da pridemo vse not z vozički? Sicer je varianta, da jih zunaj parkiramo in imamo otročke v naročju.user posted image   


a ti zgledam kot hobotnica?? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 8:59:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska
a ti zgledam kot hobotnica?? user posted image user posted image user posted image user posted image


Mislim... Zdaj sem si te tako živo predstavljala, pa crkavam tu od smeha.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo priznaj, da bi ti včasih pasalo, da bi mela kiro lovko več, ne?

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:00:09   
*maja
Dobro jutro user posted image . Mi smo meli danes super noč. Mala je spala od 21.00 pa vse do pol šestih zjutraj, sem jo nafutrala in zdaj še vedno spi user posted image . Mater kako je tole pasalo, sem se končno po dolgem času spočila user posted image .

Zvesta user posted image  saj bo bolje.
Freycha nič bat, ker greš sama z Dito v Lj, jaz sem šla nazadnje sama z vso mularijo v Podčetrtek pa je skoraj 2 uri vožnje do tja. Sej če ti vmes sitnari, se pač ustaviš in to je to. Kein problem user posted image . Saj bo šlo.
Tašonka točno vem kako je izgledal tvoj večer user posted image , pri nas je ponavadi tudi tako kadar mojega ni doma, samo da moraš pomnožit krat dva kot je bilo včeraj pri tebi user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Evo, to sem si vedno želela videt spray

Saj je ena rekla, da dela to tud sama, sam se ne morm spomnit kerauser posted image user posted image Mi je sicer full kičast izdelek, ampak zanimivo je gledat, kak dela.



Mi smo tole umetnijo že dve leti zapored gledali na Krku je en model delal ravno tako s spreji takele slike v centru mesta. Zanimivo videt.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:01:00   
*maja
IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska

IZVIRNO SPOROČILO: rumba

user posted image  Pravite Čolnarna..... pa mislite, da pridemo vse not z vozički? Sicer je varianta, da jih zunaj parkiramo in imamo otročke v naročju.user posted image   


a ti zgledam kot hobotnica?? user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  si me nasmejala zdele user posted image .

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:01:21   
lencyyy
Dobro jutro!!!

Madona punce ste pridne ,vas je pa res težko slediti tolk na čvekateuser posted image user posted image user posted image ,kar rabiš nekaj časa da vse prebereš.
No midve imava pa dons dohtarja in upam da bo že padla prva pikica,smo čakali norice pa jih hvala bogu ni bilo.Tko da mava dons kompletni pregled še kri ji bodo prej vzeli da se bo vidlo ,če se je že kaj popravilauser posted image upam.
Tko vzunaj se je pokazal sonček ful dobruser posted image user posted image ,tko da bo kakšen sprehod padu pa bo.Uglavnem zdej pa grem pa se še kaj beremo


_____________________________

11.7.2007 Je na svet pokukala našaTaja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:03:22   
siskamiska
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska
a ti zgledam kot hobotnica?? user posted image user posted image user posted image user posted image


Mislim... Zdaj sem si te tako živo predstavljala, pa crkavam tu od smeha.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo priznaj, da bi ti včasih pasalo, da bi mela kiro lovko več, ne?


nebi se branila 2 lovk več, to pa zato da bi medtem ko porivam voziček in čvekam po telefonu lahko zraven jedla še sladoled user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:03:35   
Anonimen
lencyyy... sem na seznamčku gledal, da se tvoja pikica bolj malo redi... a mogoče veš zakaj je to?

(odgovor članu lencyyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:04:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska

nebi se branila 2 lovk več, to pa zato da bi medtem ko porivam voziček in čvekam po telefonu lahko zraven jedla še sladoled user posted image


da nisi ti malo egoista? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:04:26   
siskamiska
Zvesta kje pa je "glasuj za Izaka?" user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:05:42   
Anonimen
sem ga skenslala, ko itaq nimamo šans za zmago, pol pa je brezveze, da vas matram...

sicer pa lepo in hvala, da si se spomnila...

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:07:10   
siskamiska
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska

nebi se branila 2 lovk več, to pa zato da bi medtem ko porivam voziček in čvekam po telefonu lahko zraven jedla še sladoled user posted image


da nisi ti malo egoista? user posted image user posted image user posted image


"malo" kar spusti user posted image user posted image

nisem egoist ker če bi imela dodatne lovke bi dala sladoled še tamalimdvema user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:11:08   
rumba
IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska

IZVIRNO SPOROČILO: rumba

user posted image  Pravite Čolnarna..... pa mislite, da pridemo vse not z vozički? Sicer je varianta, da jih zunaj parkiramo in imamo otročke v naročju.user posted image   


a ti zgledam kot hobotnica?? user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Če bi katera lahko bila, bi pa res ravno ti bila najprimernejša.user posted image
Pa DOBRO JUTRO vsem!user posted image

< Sporočilo je popravil rumba -- 26.11.2007 9:15:34 >

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:14:44   
rumba
Naša nočka je bila tudi ok. Julija je zaspala že ob desetih!user posted image user posted image  In smo spali do osmih, enkrat vmes pa se je na hitro podojila. Pridna.user posted image
Danes imam pa še Hano doma, ker imava od dvanajstih kardiologa. Zdaj nisva bili že eno leto, me prav zanima, če je že kaj bolje. Pa upam, da se tokrat ne bo drla, da jo bo lahko malo bolje pogledal, ker do sedaj je na vseh pregledih tako kričala, da je sploh ni dobro pregleda.

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:18:51   
bojana2
Kjeee je sonceeee???????? A niso včer napovedal, da bo nekaj dni lepo???? Pri nas pa SPET dež!!! Že fuul dolg nisva bla na sprehodu...user posted image

Aja...dobro jutro....

Nočka je bla kar ok, sam mal mi je čudn ker moj mali lahk samo na boku spi...tkoj ko se obrne na hrbet se zbudi in tečka, ko pa ga spet na bok obrnem je ok...sej ni panike, sam moram parkat na noč sam zaradi tega vstat...user posted image
Tud v vozičku obvezno na bok, na hrbtu mi sigurno ne bo zaspal...user posted image ...hmmm....

Pa okoli vratu so se mu pojavile rdečice, kot eni lišaji zgledajo...a bi blo lahk to od vročine?? Mogoče ga preveč oblačim...user posted image ...pa lepo z vodo umijem, fajn obrišem, namažem z riboderminom...pa ni nič bolš....najraj bi ga k zdr peljala...user posted image ...

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:21:08   
GabiW
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

ja a bi me res bilo treba bit strah, da grem sama v LJ? Se mi zdi, da se niti ne zavedam, v kaj se spravljam........


Dobro jutro,

pri tem postu pa moram oddati svoj glas. Freycha, nič te ne sme bit strah. Ne vem v kakšno tolažbo ti bo tole, amapk medve z Nežo greva vsaj 1x na teden v Savinjsko k mojim in to je cca 75 km, od tega 50 avtoceste ostalo pa na trenutke kar precej vijugaste, ozke, luknjaste ceste. Vedno jo imam spredaj, da jo vidim, da ji poberem dudiko, ko ji ven pade, da jo pobožam, če slučajno kaj jamra,... In ni noben problem. Ponavadi spi celo pot ali pa vsaj 3/4. Da bi jo imela zadaj, pa si sama ne bi upala na pot. Mal težko se je ustavit na avtocesti, če začne otrok kričati. Jaz imam pač rada vse pod kontrolo v avtu.

Tako da le pogumno na pot, ne preveč hitet, pa bo vse super. Nikakor pa ne it s strahom na cesto. Pa kolikor pišete, da si ful leteča, bo to zate mala malica.

Drugače smo pa mi odlično.  

< Sporočilo je popravil GabiW -- 26.11.2007 9:32:15 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:39:28   
tini6
Ne morem verjet, da smo že na 3! Naša noč je bila kar ok, razen pač dojenja na tri ure. Eno vprašanje: Ko se začne zvečer z GH, ali potem kaj bolje spijo, mislim v enem kosu? Upam!
Uživajte vse, ki boste v čolnarni!user posted image
Freycha, boš videla, prav uživale boste, ko pa je tako lep dan.

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?