|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 13:55:43   
kapica
Jao punce, kaj ste zakuhale, sem vas iskala, kje ste, pa vidim da ze tretji deluser posted image user posted image .

Midva sva bila zjutraj ze 2 uri zunaj, je blo suuper, sedaj Dino spet spancka, jaz sem kosilo ze skoraj koncala, telovadla sem, pol se pa se mal k njemu vlezemuser posted image .

Najprej vas pa aml preberem, da vidim, ce ste kaj pametnega napisale, al ste sam cvekaleuser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 14:00:41   
siskamiska
Ajvy user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke za nečaka, mamici in očku pa tudi čestitke za korenjaka in veliko veselih trenutkov.

Mi smo bili pa nazaj iz mesta, smo šli pogledat sodelavce na Trubarjevo. Ravno še sonček smo ujeli, ker je tukaj že vse oblačno.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 14:11:43   
Anonimen
Evo, midva sva nazaj s triurnega sprehoda...

Ajvy..... čestitke za nečaka....sta prava korenjaka...

Freycha, zaj te grem pa pogledat....

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 14:24:34   
kapica
Ajvy, cestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image . Oo, kak lepo. Kako si pa ti, a je ze kaj boljse z kasljem?
Mateya, jaz bi tud popizdla da mi kaj takega narediuser posted image . Sem se kr zdaj najezila, ko sem tvoj post brala. Cist prav da se ej tvoj postavil na vajino stran. Pa saj clovek more bit mal blesav, da kaj takega naredi, al kako? Jjoooj, groooza, sem kr na svojo tasco jezna, ceprav se nic kaj takega ni naredilauser posted image .
Madejka, saj sem tu, ce pa ste me tak zadelale z tolkimi strani, da sem vas komaj preletelauser posted image .
Pupi, saj to je pa super spanec kaj ti tvoja dovoli. Kaj se sploh pritozujesuser posted image ? Upam, da ti bo kmalu bolje no.
Rumba, uh, kak fajn da vam gre boljse, lepo za slisatuser posted image .
Ulla, uh, nic nisi napisala ce si nas kaj pogresalauser posted image ?
Tasonka, a je tvoja glava danes kaj boljse in sta otroka bolj mirna? Res upam da sta, ker ko tvoje poste berem si vcasih kr zelim sam pri enem ostat. Ceprav bi rada imela veliko familijouser posted image .
Freycha, Dino mi ze 2 urci spi in danes ne rabim bit zraven njegauser posted image .Grem pogledat tvojo frizurcouser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 14:29:42   
kapica
Freyhca, ti fajn pase, jaz sem pa cist drugi tip, mislim da me z taksno firzuo ne boste kdaj videliuser posted image . A to za cike pa se lahk sam pod tvoj post tam podpisem. Ne vem od kod to pride, da s epo tolkem casu tak fejst lusta cikov, bi jih kr jedlauser posted image .
Madejka, pejd na zvestin blog, pa pol gres tam na Freychinuser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 15:03:15   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jaooooo luda kuča.... dragi nabija Metallico


A pri vas se tud to dogaja? user posted image

mateya user posted image  samo, da ni potrebna operacija! user posted image  Se mi je kar spodnja čeljust povesla, ko sem tole o tašči in korenčku brala... user posted image  Tud men bi se utrgal!!! Bi ji take napovedala... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: madejka

joj se zdaj z eno kolegico menim na MSnju in mi pravi, da če ženska doživi orgazem, ko se dela otrok, je večja verjetnost da bo punčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nekaj v zvezi s kislostjo pa bazičnostjo mi razlagauser posted image user posted image user posted image



... le kaj to pomeni za nas, ki imamo fantke user posted image  user posted image user posted image user posted image  Pravijo, da če velikokrat user posted image  je punčka, če ne, je fantek! Pri nas se ta teorija ni obnesla! user posted image

Ajvy čestitke za nova člana!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   Kolk je to lepoooooo!

Freycha Dita zgleda zadovoljna... ker ma vse naokrog pod kontrolo! user posted image  user posted image  

Naš pikec pa zdajle nina, upam da bo vsaj pol urce! Sva bla 2 urce na sprehodu, najprej sva šetala po sončku, potem v dežju in na zadnje spet po sončku. user posted image  Prav luštno je blo!

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 15:14:39   
Češnca
Tašonka kako ste danes? Upam, da bolje! user posted image

Kapica saj ta hudo mine in pozabiš!!! Tašonkina malčka se bosta lahko skupi igrala in bosta ful povezana! In veselje ju bo gledat!!! user posted image  Kaj meni pomaga moj starejši brat user posted image  Ga še poznam ne prav dobro! user posted image  

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 15:19:41   
kapica
Cesnca, mas prav to za otroke, seveda, sam cez je pa treba iti neuser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 15:20:38   
siskamiska
Ajvy in Bačko: a se nam v sredo pridružita????????

A sem pozabila še katero ljubljančanko ali okolišanko?

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 15:30:40   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Cesnca, mas prav to za otroke, seveda, sam cez je pa treba iti neuser posted image .


Aaaaa, juser posted image  ga! user posted image  Brez tega pa ne gre. user posted image

Zdej pa šibam za štedilnik! Mali se počasi prebuja... Priden je bil! user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 15:31:21   
tini6
Medve sva tud bille 2.5 ure zunaj. Zdaj pa upam da bo zaspala.
Freycha, ne uspe mi pogledat tvojega bloga? Pomagaj!

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 16:00:02   
SANEK1
Teta Ajvy, čestitkeeeeeeeeeeeeeee za user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!
 
Mateya24, tvoja taščica pa je res pravi user posted image . Joj, da meni to naredi, bi na licu mesta eksplodirala in ji povedla svoje. Mislim, kak si upa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 16:36:53   
tini6
Matey24, čisto prav si odreagirala. Kako si upa to naredit, ne da bi starše vprašala! Grrrr

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 16:52:48   
Freycha
tko, sem bila danes pri treh ribnikih na sprehodu in je bilo super fajn. Vozičkov pa toliko, kot bi imele tekmovanje user posted image  babike, kdaj gremo tja na sprehod, potem pa malo do mesta in na kavico itd....... full lepo in mirno okolje. Danes je le malo pihalo, pa mene tudi to ni motilo user posted image

Madejka v tem stolčku menda lahko sedijo od treh mesecev naprej oz. glavo mora že držati. Je pa res, da jo dam notri samo za par minut, da jo počasi navajam na stolček. Problem je samo v tem, ker se stalno dol sklanja in grize to plastiko user posted image  evo dokaz:
user posted image

in Zvesta, komentar na friđiduro?user posted image  a sem tolk grozna, da si brez besed? user posted image

Kapica želja po čikih pride od utrujenosti. Če samo pomislim kako je bilo, ko sem bila v službi in sem si vzela 5. minut in enega v miru skadila.. mmmmm..... user posted image  Danes sem imela možnost prižgati in ga nisem user posted image user posted image user posted image user posted image  kako sem ponosna nase user posted image user posted image user posted image user posted image

Češnca Dita itak hara pri nas doma in naju vrti okoli prsta user posted image

jaaaa Ajvy in Bačko dajta se nam pridružit user posted image user posted image user posted image user posted image

joj mi je moj rekel, da sem čist divja. Namen sem imela do Šiškemiške priti zaradi Antilopov, zdej bom pa pol RR-a skupaj zbobnala.... ampak kaj, ko bi vas tako rada videla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tini6)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 16:53:36   
Freycha
aja pa še to: Dita je danes tako pridna, da bi jo kar lubčkala user posted image user posted image user posted image user posted image  včeraj je bila pa celi zmaj.... Očitno jo je še luna dajala user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 16:58:35   
SANEK1
Freycha, pa se mi je zdelo da sem te v mestu vidla. Si bla mogoče z Sonjo?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:00:35   
Freycha
od kje pa ti sonjo poznaš????user posted image

ja sem bila ja....

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:07:42   
SANEK1
Ja, od kod pa ti? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Skupaj sma " trenirali " pri Baradi.
V petek sma se po dolgem času vidli v mestu, ona je bla na  user posted image  v Astoriji, jaz sem šla mimo. Danes pa sem jaz bla na user posted image  v Avstoriji in je ona šla mimo. Rekla je čaka.
Pol pa smo se glih odpravljali in sta švignili mimo in se mi je zdelo da si ti, sem misla da vaju bom dohitela, pa sta bli prehitri.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:16:17   
Anonimen
Uau... Freycha.... Hudo dobra frizura. Moram še tukaj pohvalit. user posted image user posted image user posted image

Čuj, s tem fkupbobnanjem ljubljanskega RR-a si me tak nakurla, da bi še jaz najraje šla v LJ.

(odgovor članu SANEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:32:24   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: SANEK1

Ja, od kod pa ti? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Skupaj sma " trenirali " pri Baradi.
V petek sma se po dolgem času vidli v mestu, ona je bla na  user posted image  v Astoriji, jaz sem šla mimo. Danes pa sem jaz bla na user posted image  v Avstoriji in je ona šla mimo. Rekla je čaka.
Pol pa smo se glih odpravljali in sta švignili mimo in se mi je zdelo da si ti, sem misla da vaju bom dohitela, pa sta bli prehitri.user posted image user posted image user posted image


preko enega kolega smo se enkrat srečali. Pa nama je njen mož Jan zrihtal enkrat en hostel v Brnu (na Češkem) in smo se tudi v Brnu dobili in šli na kosilo. Potem se pa nismo več srečali. Ko sem bila pa noseča, sem šla pa v Štorkljo na telovadbo in lej jo njo tam user posted image  potem sva si pa izmenjali cifre in sva zdej v stikih in se občasno (1x na dva tedna) dobivama na čveku in opravljanju user posted image user posted image user posted image user posted image  Jah potem se moramo pa nujno kdaj skupaj dobiti na kavi in čveku user posted image user posted image user posted image user posted image

jah medve full hitro hodiva user posted image  no, pa sej ti si tut bolj ta hitra user posted image user posted image  

hvala hvala Zvesta, men je tut full všeč. No, lahko bi bila še bolj odbita, ampak je tut to super user posted image

Thja, a prideš s tanovim avtom v LJ?user posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:35:02   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Čuj, s tem fkupbobnanjem ljubljanskega RR-a si me tak nakurla, da bi še jaz najraje šla v LJ.


Jaaaaaaaaaaa, zvesta pridi!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ok, sam mal sem vas prečekirala, zdej bom pa pridno za knjige sedla! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:43:43   
SANEK1
Kak je svet mali!user posted image user posted image user posted image
Sem čist pozabla, da je Sonja že gospa-poročena. Kolko se spomnim je pri njima šlo vse na hitro. user posted image user posted image user posted image
Sma se glih z Sonjo menle, dea je srečela še eno vozičkarco, ki je hodla k Baradi in sta se tudi zmenle, da se vse 3 dobimo. user posted image user posted image user posted image
Tak da ko se bosta naslednjič zmenli,  se vama z veseljem pridružim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:45:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
Thja, a prideš s tanovim avtom v LJ?user posted image


Se še sploh nisem uspela peljat v njem, niti kot sovoznik. user posted image

kako je pa kaj vreme za sredo napovedano?

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:49:06   
Freycha
ja hudiča... to je treba takoj sprobat Zvesta user posted image

vreme? supersončno user posted image

SANEK velja! Mogoče v četrtek? Jo bom jutri poklicala, če ima kaj časa, pa se dobimo user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:49:38   
SANEK1
Aja, Freycha odštekana frizura.user posted image
Kaka user posted image !!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?