|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:54:10   
GabiW
O hudooo, kako ve šopate te strani. No Freycha lahko daš vprašaj iz seznama kofetkarc v sredo stran. Se bova z Nežo prišli pokazat. user posted image user posted image user posted image

No sigurno tole že veš, ampak vseeno mi materinski čut ne da miru in ti moram napisat da ne pozabi izključiti sovoznikov airbag. Pa ne zamerit, ne morem iz svoje kože, da ne bi dajala kakšnih pametnih nasvetov.

Ajvy ČESTITAM ti za dvojno tetko!

No se vidimo v sredo, do takrat pa fajn bodite pa fejst lupčkite svoje mladičke!

papa

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:56:58   
Anonimen
splet okoliščin je tak, da ga še ni bilo mogoče sprobat...

ampak mogoče pa jutri...

(odgovor članu SANEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 17:57:42   
Freycha
jupiiiii prideš user posted image user posted image user posted image user posted image


ja, ja mami, saj ga vedno izključim user posted image  hvala user posted image

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:01:09   
madejka
Jaz grem pa jutri v park s taščico in svakom in nečakinjouser posted image user posted image So bli dans tud in ta mala hoče še jutri, pa pridejo po mene! Danes sem se okol bajte šetala... dolgčas! No, če bo jutri katera tam naj pokliče pa mi dans reče za tel. na ZS!

Kapicaaaaa!user posted image Hvala za navodilauser posted image

Freycha sej sem ti že rekla, da maš kul frizuro, ne?user posted image Tak se grebem, da bi te vidla na bloguuser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:01:43   
rumba
Iiiiiiiii, GabiW, user posted image user posted image user posted image  Super, da prideš!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:03:31   
rumba
Freycha, sem morala še jaz pošpegat na tvoj blog in moram rečt: AAAAAAAAA hudo dobra frizura. Ful ti paše.user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:10:23   
corfu
Jaz bi tud vidla to Freycha-frizurouser posted image user posted image user posted image user posted image

vas ženske pa enostavno več ne dohajamuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:15:43   
tini6
Freycha, ta frizura je glih zate

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:17:17   
Anonimen
corfu.. kak se lahko ti s to kilometrino zgubiš?

malo pljunit v roke, pa boš takoj za nami user posted image

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:20:02   
Freycha
user posted image hvala punce user posted image

sej mogoče se komu čudno zdi, kaj se zdej tak hvalim s to frizuro, samo sem čakala od konca junija, da se grem postrižt, pa dolgo časa sem sploh gruntala kam it, ko pa sem se odločila kam grem, sem pa en mesec na vrsto čakala. In ker jaz nisem hitro zadovoljna s frizerjem sem nadsrečna, da tokrat sem. Za info, pri prejšnjem frizerju, kamor sem potem hodila 8. let sem se prvič zjokala, ko me je postrigel, ker sem si bila tako grozna. Samo mi je čez en teden frizura postala všeč in sem bila njegova stranka vse, dokler se nisem preselila v MB....

Kar me je pa spomnilo, da bi mogoče v sredo lahko skočila še v center in ga šla pozdraviti user posted image

(odgovor članu tini6)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:22:36   
Anonimen
kje si pa zvohala tega frizerja na Ptuju?

In prav je, da se pohvališ, ker ti res, res paše... Pa ful si shujšala tudi... se ti že na obrazu vidi... Sem ti kar malo fauš...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:36:01   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

kje si pa zvohala tega frizerja na Ptuju?

In prav je, da se pohvališ, ker ti res, res paše... Pa ful si shujšala tudi... se ti že na obrazu vidi... Sem ti kar malo fauš...


mah nekaj časa sem opazovala lekarnarko k je imela vsakič super frizuro, pa sem se enkrat opogumila in jo vprašala kam hodi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:43:31   
Freycha
2. zadevi:
ŠTAJERSKE BABIKE! Počasi bom klicala za rezervacije za plavanje z dojenčki. Dam vam še en teden, da se odločite, če boste hodile z malčki na plavanje ali ne. Prosim, če mi čimprej sporočite!!
do sedaj smo prijavljene:
- tini6 (Špela)
- nia (Ian)
-madejka (Maj)
- pupi (Naja)
-SANEK1 (Živa)
- Freycha (Dita)
 
LJUBLJANSKE BEJBE! Jaz sem v sredo v LJ in se zagotovo dobim s Šiškomško, da ji predam Antilope. Bi pa vas zelo zelo rada spet videla, in če boste za, bi se dobile nekje na kavi. Dobimo se ob 12h, pod Emporiumom, v Galeriji Grad.
 do sedaj smo prijavljene:
- Šiškamiška (David in Domen)
- rumba (Julija)
-*maja (Mija)
- anja7 (Tilen)
- Tašonka (Jure)
- češnca (Anžej)
- bojana2 (Jaša)
- GabiW (Neža)
- Freycha (Dita)


(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:43:49   
Anonimen
a ono v Hočah?

Joj, si zdaj ne morem priklicati njene slike pred oči.... ko me je takrat razočarala, da nimajo vodice proti gingivitisu...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:46:13   
Freycha
črne, na paž postrižene, ampak vedno nekaj posebnega.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:48:43   
Anonimen
saj je bla samo ena taka mlada, če se prav spomnim...

bom jo šla gledat user posted image

pa a to si frizerju rekla, kaj si želiš, ali si se mu čisto prepustila? ker meni se sanja ne, kaj bi mela in kaj bi mi pasalo...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:53:46   
Freycha
sem samo rekla; hočem spremembo. Pa je rekel, da imam v osnovi fajn frizuro in da bo malo dodelal in je to nastalo. Sicer pa taki umetniki ne marajo preveč, da jih omejuješ.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:55:03   
madejka
Hihi, jaz sem pa imela novo frizuro pa razen svakinje nihče ni opaziluser posted image user posted image Pa sem imela postrižene, sicer bolj malo no, pa čisto frišne pramene v treh barvahuser posted image Pa noben opazil...  Bi se menda tud mogla tak hvalituser posted image

Tak freycha zdaj si me pa okužla, da sem si šla blog delat... samo še nisem mela nič časa vpisat. Bom zvečeruser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:56:08   
Anonimen
ko bi mene videl, bi se samo za glavo prijel in me obril na 0,3 ...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:56:53   
Anonimen
madejka, pa glej, da boš naslov posredovala...

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:58:09   
Freycha
madejka zdej sem pa užaljena user posted image  jaz sem zadnjič opazila, da imaš nove pramene

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 18:59:38   
mateya24
Hojla punce.

Spet pridno čvekate. No midve sma se dans malo potepali zdaj pa se veselo igra v svojem kotičkuuser posted image

Dajte mi povedat, kak dolgo otročki prebavljajo hrano. Ker je prej popoldan spet pokakala malo presnetega korenčka...pa me zanima, kdaj se bo to dokončno prebavlo?! Ve katera?!

Pa vidim, da ste na temi frizur in frizerja. Jao, jaz sem tud taka pri glavi ko neko strašilouser posted image   Sam kaj ko je moja frizerka na bolniški, ker ma rizično nosečnost, v decembru ma rok, pol pa še porodniška...sam kaj ko nimam ravno korajže kam drugam it, mi je ona ful ok vedno nardila. No če bo šlo tak dalje, in bom še dalje odlašala bojo me počasi lahko na njivo postavli za ptiče strašituser posted image , sam kaj ko je zima tu, koga bom te strašla..zgleda, da sam sebeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 19:00:51   
Anonimen
mateya... meni se zdi, da maš čisto vredi frizuro....

(odgovor članu mateya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 19:00:52   
nia30.6
jao en dan me ni bilo pa tolko novega! zdaj sem eno uro not spravljala!user posted image

Freycha jaz bi tud rada vidla tvojo sexy frizurco!kje?

Ajvy čestitke!

Tini pravkar sem sprobala pumpico,ni šlo do konca, ker je tak vreščal, da je še zdaj užaljen!user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 19:01:28   
Anonimen
hej, nia... kje se potikaš... sem te malo pogrešala...

(odgovor članu nia30.6)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?