|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:41:44   
yudit
Dobro jutro vidim da ste že prešaltale na 3 str,jaz pa nisem uspela zaključit dvestotkeuser posted image bom pač totouser posted image .Mismo kar vredi spali do pol devetih s tem da sam se dvakrat dojili ponoči, zdaj pa šibamo ven na sprehod pa po plenice, dragi je na tenis šel tak da, mala leži na pojstli pa gleda kaj mami šara..user posted image Dans sem full dobre volje , dans zvečer se javim za čvek ker moj gre v  nočnouser posted image , da se mal izčvekam pa iz sebe dam kaj ven...Pri nas vidim da sonček gre tak da bo treba mal vun it hitrica.no lp 

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:42:20   
Freycha
sem včeraj omenila mojemu za vožnjo, pa me je kar napizdil, kaj delam paniko. Da itak ne bo nobene panike. Naj jo dam spredaj, da jo imam pod kontrolo, pa nogo malo bolj z gasa kot sicer user posted image  in da sem po mestu itak že toliko s tamalo prevozila, da pa res ne smem komplicirat. No in ima prav user posted image

super gabiW, tvoj in post od *maje sta me čisto prepričala, da hočem kar nekaj paničariti za brez veze user posted image

aja gabiW te dam na seznam za srečanje? Tebe bi tudi rada spoznala in seveda mojo soimenjakinjo Nežo user posted image user posted image user posted image

Noč je bila katastofalna (ne bi vedela, ker nisem bila jaz dežurna) Menda se je 1.20 že zbudila, bogi revež se je pa nazaj v posteljo ob nekih pol štirih ulegel, ker ni in ni hotela zaspati.  No, potem je pa hvala bogu povlekla do nekih 8h..... bogi moj najdražji user posted image



(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:47:11   
yudit
freycha-saj bo šlo  dans je ponedeljek lep sončn dan, pa gužve tud ni dans bog ve kaj dost, tak da bo vse vredi čuj a še je odprta trgovina z kavbojkami v LJubljani Disel?, no če veš bi rada vedela ker bi si po novem letu šla po ene kavbojke, nevem pa točno ulice  ki je bil ta butik in če še vedno je jaz bi pa rada ene kavbojke od njihuser posted image , no če bboš izvedela bi prosila za infoo.hvala lp pa lepo se mejta v Ljubljani...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:52:31   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: yudit

freycha-saj bo šlo  dans je ponedeljek lep sončn dan, pa gužve tud ni dans bog ve kaj dost, tak da bo vse vredi čuj a še je odprta trgovina z kavbojkami v LJubljani Disel?, no če veš bi rada vedela ker bi si po novem letu šla po ene kavbojke, nevem pa točno ulice  ki je bil ta butik in če še vedno je jaz bi pa rada ene kavbojke od njihuser posted image , no če bboš izvedela bi prosila za infoo.hvala lp pa lepo se mejta v Ljubljani...


yudit v sredo grem v LJ.... za Diesel kavbojke se mi pa ne sanja, kje bi bile..... mogoče ti bo kaka iz foruma znala povedat......

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:52:53   
siskamiska
GabiW valda da morš pridet v sredo.
Freycha nič bat glede vožnje, jaz ju vozim oba sicer zadej, da se ne kregata kdo bo bolj važen in bo spredej sedel user posted image , ampak ni nikoli panike. Če se pa pač začne jokat pa ustaviš na pumpi ali počivališču in jo pomiriš. Ampak bo itak pridna in bo pančkala user posted image .

Premišljujem kam bi še lahko šle razen Čolnarne ki zna bit res problem notri zarad vozičkov user posted image .

Kaj pa če halo Tivoli najamemo? user posted image user posted image

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:54:13   
siskamiska
Yudit a ni Diesel v City Parku?

Bom preverila.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:55:35   
Freycha
2. zadevi:
ŠTAJERSKE BABIKE! Počasi bom klicala za rezervacije za plavanje z dojenčki. Dam vam še en teden, da se odločite, če boste hodile z malčki na plavanje ali ne. Prosim, če mi čimprej sporočite!!
do sedaj smo prijavljene:
- tini6 (Špela)
- nia (Ian)
-madejka (Maj)
- pupi (Naja)
- Freycha (Dita)
 
LJUBLJANSKE BEJBE! Jaz sem v sredo v LJ in se zagotovo dobim s Šiškomško, da ji predam Antilope. Bi pa vas zelo zelo rada spet videla, in če boste za, bi se dobile nekje na kavi. Dobimo se ob 12h, zaenkrat je plac Čolnarna, zbiramo pa še boljši predlog, kjer bo šlo cca 10 vozičkov, 10 babik in 11 otročkov.
 do sedaj smo prijavljene:
- Šiškamiška (David in Domen)
- rumba (Julija)
-*maja (Mija)
- anja7 (Tilen)
- Tašonka (Jure)
- češnca (Anžej)
- bojana2 (Jaša)
- GabiW (Neža)?
- Freycha (Dita)

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:56:38   
Freycha
kaj pa kratochwi? Sicer je to v BTC-ju samo trenutno je to edini plac, ki sega spomnim, da je tako velik, da bi našle plac......

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 9:57:15   
siskamiska
Yudit, sorry, mal sem zgrešila, tisto je Levis.
Je bila pa Diesel trgovina včasih nekje blizu Miklošičeve, samo ne vem če je še.user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:00:52   
yudit
Siskamiska nevem če ke ker sem pred leti jaz bila v enem ko je  neki od železniške postaje naprej po tistih straih ul, pa do  tistih mostov prideš, ja pa tam v tistih ul je bil eden butik, za druge pa nevem pa LJ pa tud ne poznam kaj dost.Če pa je v City parku te je ok ker to lahk najdemauser posted image .Aja freycha -sem mislila da dans gretauser posted image ....

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:03:16   
yudit
JA siskamiska mislim da se tak reče ul,jaz pa sem bila tam pred nekaj leti nevem točno in ve da je full teško nači to znamko kavbojk meni pa so full vredi, zato sem spraševala freycho ker je iz LJ  pa mogoče ve. Bom še mal pobrskala po internetu, vseen hvala..

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:04:26   
yudit
Babike adijo midve grema ven ke mala je tečna ratala, te zdaj šibama , bay lp pa velik sončen danuser posted image

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:05:02   
siskamiska
Yudit, žal NI v City parku. A v MB ga ni nikjer?

A kakšen Hervis nima Diesel kavbojk?

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:05:03   
*maja
Punce kaj pa Galerija Grad pod Emporiumom je tam ful placa sploh zdej ko je prenovljeno?

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:06:17   
Freycha
točno, tam je en lokal, pa ma full placa..... no, to je tudi ena varianta user posted image

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:06:48   
siskamiska
IZVIRNO SPOROČILO: *maja

Punce kaj pa Galerija Grad pod Emporiumom je tam ful placa sploh zdej ko je prenovljeno?


nisem še bla. A je ziher dost placa?
Kako bom pa z vozem dol pršla?

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:09:03   
*maja
Ja zdej je vse prenovljeno maš prou za vozičke narjen z une druge strani kot je Emporium.

Je pa res ful placa k smo bli glih v soboto tm k smošli Turbo Limača čekirat.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:09:21   
Anonimen
uf, sjerbususer posted image

vidim da ste že trojko zalaufale, pridneuser posted image nism še nč za nazaj kej brala, mislim da me čaka ohhohouser posted image
cel vikend sem bla brez računalnikauser posted image moj predragi ga je nameč sesul, pa nanovo vse nalagal...pa rame povečal in kaj jaz vem, pa visto namerava naložituser posted image u glavnem on je itak obseden in malo kaj zašteka in bolj počasi dela, že sesipa compuser posted image
tolk da se javim, zdaj pa morm it pojest neki, k umiram tuleuser posted image

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:10:12   
krkatja
Dobro jutro!
Če že noč ni bila tako dobra, je vsaj jutro drugačno. Naš tamali je prvič sploh pil iz flaše. Izčrpala sem si mleko in stankal je celih 100 mL !!! To pomeni, da bom kdaj celo lahko malega pustila v varstvu! Ah, kako ti takšne majhne stvari polepšajo življenje...

Freycha, mi tudi nameravamo it plavat, ampak skoraj ziher na Ptuj. Tam so termini popoldanski in ker je ati tudi izrazil željo, da "zakravla" s tamalim. Kdaj pa se začne v MB tečaj?

(odgovor članu yudit)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:13:34   
tini6
Jaz si tud zdaj pumpam in delam zalogo za 8. dec, ko imamo en roj dan

(odgovor članu krkatja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:20:23   
mateya24
Dobro jutro čveke!user posted image

3 dni me ni, ve pa že na 3 strani...bog ve kolko mam za prebrat za nazaj...uhhh. Se bom potrudla kasneje, tolko samo da se vam zdaj javim.

No v petek smo meli spet pregled pri karidologinji. In je samo potrdila besede naše P, da operacija 99,9% ne bo potrebna. user posted image user posted image user posted image user posted image  Hodli pa bomo še vsaki 2 mesec preventivno na kontrolo, da nebo ki kakšne ****rije spet...
Jaz sem prav veselauser posted image user posted image user posted image user posted image  Taki kamen se mi je odvalil od srca,da je kar joj.

No drugače pa smo naš vikend preživeli kar ok.
V soboto smo bli v Grazu, pa mi je blo kar malo žal pol...gužvaaaaaa taka, da bi se najraje jokala. Smo kar na hitro pobasali kar smo meli namen kupit, pol pa smo ga šibnili na kosilo gori k enim kolegom. Jih je blo kar fajn videt, ker se drugač bolj poredko (1X na mesec). No pol pa smo ga že šibali proti domu, pa na hitro še mogli skočit v europark po neke ****rije..ko smo prišli domov pa smo tak vsi po vrsti samo popadali v postleuser posted image

ok tolk za enkraz kr se je mala zbudla...ostalo pa še kasneje
pridem nazaj



(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:22:03   
siskamiska
Mateya24 user posted image user posted image

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:27:03   
SANEK1
Bravo punce za 3 del!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
 
Res ste pridne. Včeraj je dragi disk pucal, tak da vas nisem mogla nič čekirat. Pa vklopim zjutraj računalnik, pa me je skoraj kap, ko sem vidla da so že JUlijke 3 del.user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Danes je res lep sonček, moramo izkoristit. user posted image user posted image user posted image user posted image  Pride kera v mesto ali park?
 
Freycha, tudi mene lahko daš na seznam za plavanje. user posted image user posted image user posted image
 
 

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:32:05   
tini6
Me bomo  tudi počasi pakirale. Nia30.6. in Krkatja, sta že zunaj?

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijke 2007 (3. del)
26.11.2007 10:36:43   
rumba
mateya24, super!user posted image
*maja, sloh nisem vedela, da je pod Empiriumom Galerija Grad.user posted image  Ja, super. Jaz sem za. Siskamiska, če bo dvigalo za dol preozko, pokliči, bomo priskočile na pomoč, pa ni vrag, da osem bab ne bo spravilo tvojega vozička dol.user posted image user posted image

(odgovor članu tini6)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?