|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 58 59 [60]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasavske nosečke :)))
1.8.2010 19:24:56   
malajka84
A je mogoče kat
: o
era bl ana 3d pri Mlinariču u Zagorju? Kakšna je cena, kakšen je on? Se splača it?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: Zasavske nosečke :)))
1.8.2010 19:25:50   
malajka84
Ok...nimam pojma kaj se je zgodl z zgornjim komentarjem....uglavnem zanima me vse o Mlinariču.:)

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: Zasavske nosečke :)))
5.8.2010 14:54:16   
Anonimen
Si spremenila nick?user posted image user posted image Jaz nisem bila na 3D, tako, da ti ne morem pomagat. Je šla pa moja prijateljica in je imela grozno nesrečo, saj se mali nikakor ni hotel pokazat. Še spola ni izvedela - se že prej na nobenem UZ ni videlo, tam pa tudi neuser posted image Jaz samo to vem o njem, upam, da ti bo znala katera druga kaj bolj pomagat.

Lp

(odgovor članu malajka84)
  Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: Zasavske nosečke :)))
12.8.2010 20:35:42   
womanpolice
Živjo!

Sem nova na vašem forumu "zasavske nosečke" in upam, da me boste sprejele medse.

V ponedeljek sem bila na merjenju bete. 13. dan po transferju zamrznjenega zarodka je beta 1203, dr. pravi, da zelo lepa. Prvi ultrazvok pa imam 24.8.2010. Izračunala sem si PDP na RR in je 14.4.2011.

Sva na umetni oploditvi že dve leti in pol in za nama so 4 postopki (4 neuspešni transferji), 5. transfer je pa bil uspešen - postopek z zamrznjenim zarodkom. Nikoli v postopkih nisva prišla do zamrznjenih zarodkov, tale je bil prvi in pravi. Tri postopke sva dala čez v LJ, nato sem bila na laparo in histeroskopiji, nato sva se prestavila v MB, kjer so čisto nasprotje od LJ v pozitivnem smislu. So zelo prijazni in res, pravi strokovnjaki, zelo uspešni. Toliko zgodovine o najinem trudu za otročka.

Mogoče še le nekaj o meni... stara sem 29. let (v začetku leta bom 30), 25. septembra se poročim, hodim v službo,... aja, doma pa sem iz Litije.

lp, wp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: Zasavske nosečke :)))
12.8.2010 20:38:22   
womanpolice
Vidm pa, da nas ni velikoooo user posted image Pa kje ste Zasavčanke??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: Zasavske nosečke :)))
14.8.2010 15:22:06   
katis
Zdravo,

malo malo se na tem zasavskem forumu dogaja user posted image .

Se še niti nisem javila, ker se nič ni dogajalo. Zdej pa, no, morda bomo pa mal oživele temo.

womanpolice, držim pesti, da tokrat pa bouser posted image  in da kmalu dočakata user posted image  .  

Stara sem 33 in iz Hrastnika, poročena. Doma imam enega 3 letnika in čakamo še enega fanta. ZA razliko od prve user posted image , sem tokrat ves čas v bolniški in moram precej počivat. Komaj čakam oktober, da pride naš user posted image .

Lep pozdav vsem Zasavkam!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: Zasavske nosečke :)))
16.8.2010 8:38:37   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: katis

Zdravo,

malo malo se na tem zasavskem forumu dogaja user posted image .

Se še niti nisem javila, ker se nič ni dogajalo. Zdej pa, no, morda bomo pa mal oživele temo.

womanpolice, držim pesti, da tokrat pa bouser posted image  in da kmalu dočakata user posted image  .  

Stara sem 33 in iz Hrastnika, poročena. Doma imam enega 3 letnika in čakamo še enega fanta. ZA razliko od prve user posted image , sem tokrat ves čas v bolniški in moram precej počivat. Komaj čakam oktober, da pride naš user posted image .

Lep pozdav vsem Zasavkam!


ja, očitno se res malooo dogaja na zasavskem koncu. Upam, da se jih bo zdaj kaj več opogumilo. Hvala za pesti. TO je tudi prvič, da smo prišli do nosečnosti, upam, da bo uspešno do konca, saj si res že neizmerno želiva otroka. Pa tudi moj ni več tko rosno mlad.
A ti pa že oktobra... to pa bo hitro... jst bom tud ves čas na BD, zaradi kratkega materničnega vratu in me čaka cerklaža.

lp, wp.

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: Zasavske nosečke :)))
13.9.2010 9:11:57   
tincy82
Živjo, punce...

Jaz mam pa eno vprašanje, če bo mogoče katera kaj vedla... in sicer me zanima, če je res, da poteka morfologija v Trbovljah samo ob ponedeljkih ob 10-tih? Zadnjič sem klicala, pa mi je tako povedala sestra na ginekološki. Se mi pa zdi malo čudno, ker mislim, da je bilo včasih ( ko sem bila prvič noseča) vsak dan od 8 - 10 ure. Poleg tega se mi zdi, da je potem verjetno ogromna gužva, glede na to, da hodimo tja nosečke iz celega Zasavja in pridemo vse na isti dan, isto uro?

LP!




_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: Zasavske nosečke :)))
13.9.2010 11:54:52   
malajka84
jst sem tudi za, da se tale tema malo obudi....:) dejmo mal delat na tem:)
drugače pa 3D je mimo, sm šla u Litijo...sicer se naša pupa tud ni ne vem kok hotla kazat...no po delčkih mamo celo...

Drugač pa morfologijo sm jst mela ob 12 u Trb...pa nas je blo ene 6 ob isti uri naročenih...tko d ne vem no...ne bom pametna:)

Uglavnem dejmo temo zbudit..pa nardit en seznam..tega lahk jst ni panike...no bom pobrsklala po inf., ki st ejih do zdej dale bl frišnih seveda, pa nardim en seznam....

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
   RE: Zasavske nosečke :)))
13.9.2010 12:13:27   
malajka84
user posted image


user posted image

KDO, OD KOD,KDAJ,....??

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

WOMANPOLICE- 29LET- LITIJA- PDP:14.4.2011

KATIS
-33LET- HRASTNIK- PDP:

MALAJKA84
- 25LET- HRASTNIK- 11.11.2010user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: Zasavske nosečke :)))
13.9.2010 12:14:39   
malajka84
tko zdej pa napište še podatke pa jih dodam na seznam...pa vse,ki še pridete prav tako...sej nam bo ratalo ožvet tole zadevo..al ne?:)

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: Zasavske nosečke :)))
13.9.2010 12:37:36   
Heilie
Evo jaz sem ena zasavska nosečka:) Stara sem 25 let in imam PDP uradno še vedno 9.3., po nuhalni pa 4.3. user posted image Sem že videla  temo, samo nisem nič pisala, ker se mi je zdelo, da nas ni ravno veliko user posted image

Me zanima, če bo kaj oživela tema, dajmo punce user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: Zasavske nosečke :)))
13.9.2010 12:56:00   
malajka84

user posted image


user posted image

KDO, OD KOD,KDAJ,....??

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

2010

KATIS
-33LET- HRASTNIK- PDP:?
MALAJKA84- 25LET- HRASTNIK- 11.11.2010


2011
WOMANPOLICE- 29LET- LITIJA- PDP:14.4.2011
HEILIE- 25LET-?- PDP: 9.3.2011


user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: Zasavske nosečke :)))
13.9.2010 20:08:24   
malajka84
ker je tule tema zastarela, pa da nam ni treba do 50.strae novega, sem naredila novo, na spodnji povezavi....pridružite se...prav tako sem ta seznam dala tja in tam začenjam frišno debatto...punce ostalo je pa na vas:)

Nova debata: http://www.ringaraja.net/forum/m_5353399/mpage_1/key_/tm.htm#5353399

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 1489
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 58 59 [60]
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 58 59 [60]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?