|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08-2.del
28.11.2007 20:37:24   
mala pikica
Uh, danes pa ste načvekale user posted image Še imam na stari temi 2 strani najprej za prebrat...

Lunca upam, da težave s Pino minejo in da bo lepo sprejela dojenčka.

Handling so pri nas organizirali v razvojni ambulanti. Res je zelo fajn stvar. So nam povedali kar veliko stvari tja do enega leta, pokazali pa so seveda tudi samo rokovanje z dojenčkom. Vse te stvari so zelo lepo prikazane in opisane v brošuri od Vzajemne z naslovom Vadba za dojenčka in mamico. Dobite jo zastonj na vsakem sedežu Vzajemne, dobi pa se tudi DVD, kjer je vse prikazano še v živo.

Sunny ta pravi nakup user posted image Zdaj pa le počivat... in seveda pridno klepetat tukaj. Res se vidi, da smo že skoraj vse doma.

Lusa jaz bi tudi tole v vodi probala, pa na Ptuju nimajo te možnosti user posted image

Alfabeta mene je tudi nasmejal vaš mali pikec user posted image Res so posrečeni ti majhni otročki s svojimi izjavami.

Piškamiška tale tvoj trebuh pa je res prav zanimiv, imamo vse punce večjega kot ti, ki nosiš dva pikca user posted image Stvari pa so prečudovite, je ful dobro videt, ko sta povsod dva enaka kompleta user posted image


No, pa mi je uspelo. Jaz sem drugače kar v redu, edino nenormalno utrujena in z bolečim, trdim trebuhom. Sem bila v Ljubljani (na kavici z Nalin user posted image ) in sem res prišla utrujena domov, čeprav sem bila z vlakom. Je naš pikec tako razgrajal po trebuhu, mu nič ni to zibanje na vlaku ugajalo user posted image Ko sva z dragim jedla, mi je kar ena solzica stekla, tako me je bolel trebuh. Potem pa je ljubi pomil posodo, jaz pa sem šla malo pankat, pa je zdaj kar boljše. Jutri pa imam pregled pri G in upam, da bo urin v redu, sicer lahko pristanem še v bolnici user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januarčice 08-2.del
28.11.2007 20:45:18   
minka28
Pozdravljene Januarčice!
Ker se do zdaj nisem nič oglašala a vendar sem vsak dan
prebirala vaše zgodbe ob katerih sem se tudi nasmejala,sem
konnčno zbrala pogum .Sem v 35 tednu,prejšnji teden sem bila v
porod. na opazovanju ker sem se odprla 2 cm.Dali so mi injekcije za plučka in
me  čez 5 dni poslali domov.No zdaj pa poleg norega otrdevanja
trebuha me mučijo druge stvari. imam par vprašanj za vas .
premikanje user posted image se mi zdi da se je zelo zmanjšalo,kako je pri vas
zelo močne bolečine v zgornjem delu trebuha par cm nad popkom
V bistvu sta to samo te dve stvari ki me skrbita,če je katera med vami
ki pozna odgovor bi bila zelo vesela.Hvala


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januarčice 08-2.del
28.11.2007 20:58:46   
katee
nalin: jaz sem se na zatekanje že čisto navadila, me pa vsakič preseneti oblika mojih gležnjev.

Klepetka: glede daril mi je pa Dedek mraz zagotovil, da bodo tudi do Ribnice prispel, tko da nič ne skrbi.

Sani: ti je bilo zanimivo predavanje? Zdaj sem se res lahko prepričala, da so za vse krivi hormoni!!! Ne moški, ampak hormoni.
Tko da punce, če ne veste, zakaj nekaj delate al pa se obnašate tako, krivi so hormoni!!!user posted image user posted image  Jaz sem bom celo življenje izgovarjala na hormone.

suzanaKK: vse nestrpno čakamo na tvoje javljanje. Madona, jaz sem tok pestke držala, da imam pesti v gipsu, ker so mi vsi členki popokal user posted image .

Zdaj grem pa pod tuš, počakam dragega, da pride domov in mi noge mal zmasira, pol pa v mižule.

Lepo in dolgo noč vsem!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januarčice 08-2.del
28.11.2007 21:16:17   
mala pikica
Minka dobrodošla med nami user posted image Škoda, da nisi že prej zbrala poguma. Oboje kar opisuješ bi po mojem mišljenju lahko bil znak, da se počasi bliža porod. Sicer pa če si bila v P in so te odposlali domov, še verjetno ni zaznati popadkov. To otrdevanje muči kar veliko nosečnic, tudi januarskih, bolečine pa imam jaz danes že cel dan, se sploh ne smem prav premaknit. Bo verjetno najboljše, da čim več počivamo in čakamo, kako se bodo odločili naši user posted image
Lahko še nam zaupaš svoje podatke (vsaj PDP) in te vpišemo še na naš seznam, če seveda želiš.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januarčice 08-2.del
28.11.2007 21:46:39   
nana35
piškamiška,res lepa sobica,mi je všeč,sploh tisto zraven predalnika mi je zelo zanimiva varianta.Tvoj trebušček pa res ni velik,notri pa dva user posted image user posted image .V mojem je enuser posted image ,pa je trebuh veliko večji.Blagor tebi,ni ti tako v napoto.

Tinča,tebi bi pa po moje MŠ potem svtomatsko priznali,če si to že delala v šoli.Moja svakinja je medicinka,pa ker je v šoli imela vse te reči,so ji avtomatsko priznali MŠ.No,edino,če si šla zaradi user posted image ,da je on dobil potrdilo. Meni bodo pa kar lepo pokazali previjanja po porodu,ker sem žal prešvicala to previjanje.

Lusa,jaz pa sem gledala na TV,ne vem točno na katerem programu,da imajo prozorno kad,da lahko spremljajo dogajanje v vodi iz vseh strani.Se mi je posrečeno zdelo.

Joj,Triš,ta pa je bila posrečena z dedijem!user posted image user posted image Bogi dedi,po moje ga je skoraj kap.Bog ve kaj si je mislil,revež.

Koala,če bi bila možnost za naraven porod,ne bi pisala nobenega načrta,naj steče kot steče,drugo se pa že da vse dogovorit sproti.A ti ga boš napisala?

Martinca,vidiš pa šola ni bila v korist,če si že pozabila od včeraj.Pol pa ni čudno,da sem jaz pozabila it v MŠ.

Benika,pol pa hitro pripravljat za user posted image ,kaj pa če le pohiti??

Mala pikica,ti pa se drži in lepo počivaj.

Minka 28,bolje pozno kot nikoli!!Pozdravljena!!Seveda je premikanje user posted image postalo drugačno in bolj leno,gibi pa niso tako sunkoviti kot prej.Glede drugega ti pa žal ne znam odgovoriti,imam težavice,ampak drugačne.Pa malo še vzdržita zuser posted image !!

Tako,pa sem se prebila do konca!In zdaj lahko grem pod tuš,pa spančkat!!Če verjamete!Pred TV pol pa tam zaspat,kasneje pa v posteljo naprej.Lepo noč vsem in papa.





_____________________________

:))


(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
28.11.2007 22:28:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana35)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januarčice 08-2.del
28.11.2007 22:37:32   
minka28
Mala pikica hvala za dobrodošlico.Moje podatke sem že
dala tko da sem že na seznamu takoj pod tabo.
Nana35 tudi tebi hvala za odgovor.
Upam da se mi uspe še oglasit in poklepetat z vami.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januarčice 08-2.del
28.11.2007 22:46:32   
minka28
Pozdravljena nalinRR!
Hvala ti za te spodbudne besede.Glede injekcije je pa tko,ko sem
zjutraj prišla v dežurno so na ctg -ju zaznali popadke in so
mi jih drug dan dali ker niso vedeli ali se bo kaj dogajat začel.In
hvala bogu je drug dan bilo brez popadkov.Vse se je umirilo.Baje
da dajo vse do 34 tedna.Nemore nič škoditi so rekli.
Lep pozdrav

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januarčice 08-2.del
28.11.2007 22:48:17   
mala pikica
Minka user posted image Nisem niti pogledala... Oprosti user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
28.11.2007 23:25:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 5:58:39   
vaney
dobro jutro.

jaz pa ne morem več spatuser posted image  Možek je šel v službo, jaz bom pa malo na RR pogledala, pa šla malo knjigo brat, potem pa upam, da bom še za kakšno urco zaspala.
se beremo, ko se še katera zbudi.

minka28 - dobrodošla in upam, da tvoje težave kmalu minejo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 7:46:52   
nana35
Dobro jutro!
Tudi jaz bedim že...sploh ne vem od kdaj,sem samo čakala,da se moj user posted image vstane, pa da grem z njim v kuhinjo.No,zdaj je že v službi,jaz sem že tri krožnike pomila,nekaj križank rešila...zdaj pa sem tu!

Seveda se danes še kaj oglasim,ko bom imela kaj povedat.Lep dan vsem user posted image !

_____________________________

:))


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 8:29:14   
mala pikica
Nalin jaz imam čisto iste težave z dihanjem. Včasih me kdo prav čudno gleda, kaj zavraga toliko vzdihujem user posted image Samo globoko zajemam sapo, da se vsaj od časa do časa konkretno nadiham user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 8:29:28   
minka28
JUTRO!
nalinRR-nisi sama s to težavo,jaz sem se parkrat ponoč zbudila
in komaj do sape prišla,sem pa ugotovila da si moram naštimat
malo višje vzglavje,tko da zdaj ni panike.
Drugač pa sem zdaj ob kavici in čakam uro da se odpravim do G.
Upam na dobre novice.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 8:31:50   
koala
Najprej minka lepo pozdravljena, težav kot jih opisuješ na srečo nimam, glede gibov, pa tako kot so ti že predhodnice napisale, naši sončki so zdaj že veliki in nimajo več prostora za neke ful akrobacije, sicer pa jaz takšne gibe čutim že skoraj 14 dni. Držim pesti, da tvoj sonček počaka na toplem pri mamici do roka.

mala pikica upam da težave hitro minejo, danes pa fajn zrihtaj pri g. Ja pa moralo biti zanimivo to predavanje.

nana ti si pa že pridna, mene še tudi nekaj posode čaka v koritu od včerašnje pozne večerje od dragega, pa še bo nekaj časa počakala, se mi trenutno ne da.
Aja, glede porodnega načrta, aj jaz ga bom napisala, saj si resnično želim da me ne potisnejo kar avtomatsko v posteljo. No bomo videli kako bo dete sodelovalo.

nalin jaz imam težave z dihanjem samo če ne sedim pokončno, kak polsedeč položaj v postelji odpade, pa če ležim na hrbtu mi takooo slaobo postane da je joj, torej mi samo sedenje ali pa ležanje na boku ostane.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 8:34:18   
ursulina
pozdravljene!

minka, upam, da te ne bomo preveč prestrašile za naprej, ti se kar javi čim bolj pogosto... a ni fino mal pojambrat in držat pesti za druge sonosečke :)

nalin, za nosečke je sploh značilno plitko dihanje, ker s prepono ne gre več user posted image  
mene tudi vsake toliko kar boli v trebuhu, ko se premakne bebica in preteguje, mora mu biti res že tesno user posted image  nič čudnega, da jim je tak šok, ko se rodijo, ko niso več stisnjeni in obrnjeni na glavo user posted image

kok ste vse uživaške, jaz bom nehala aktivno delat tam okoli šele 10.12. oz. če me prej kaj bolj resno ne pomatra moj mali... še dobro, da lahko tudi med delom mal počekiram RR in kaj napišem :)

uživajte in držite se vse s težavami, v ponedeljek pa bi meni odgovarjalo čim kasneje dopoldan. parkiranje pri porodnišnici je ena varianta "nova" parkirna hiša pri KCju, druga pa parkirišče pred porodnišnico, ki je ceneje...

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 8:58:10   
katee
Dobro jutro srečke user posted image !

Jaz sem spala do 8.30, pa še bi, če se moj user posted image  ne bi zbudil.

nalin: mene dihanje načelo matra samo če ležim na hrbtu v kakem čudnem položaju. Pa zadnjič, ko sva z mojim user posted image , sploh do sape nisem prišla, je bilo prav smešno user posted image .

minka28: dobrodošla! Na pregledu bo pa vse OK, boš videla! Eno user posted image  zate!

ursulina: tudi jaz sem pomislila na parkirno hišo. Kje je pa pred P plačljivo parkirišče? Ma, se mi prav smisliš, ker še delaš. Če ti je dolgčas, lahko uletimo k tebi v službo, pa ti družbo delamo.

Jaz imam pa eno vprašanje za vse. Ali ima še katera čisto izsušeno kožo. Jaz sem mažem kot norec z oljem po vsakem tuširanju, zadnji teden pa ugotavljam, da me cela koža srbi, včeraj me je prav skelelo. Sem se morala namazati z ognjičevim mazilom, da je malo zaleglo. Kaj naj naredim??? Ker sem prav živčna zaradi srbenja, skelenja kože.

Danes moram iti še v službo, da nesem bolniški list.

Aja suzanaKK, še vedno čakamo tvoje javljanje!!!

No, lep dan želim vsem. Uživajte! Jaz grem zdaj eno user posted image  spit, da mal k sebi pridem. Papa


(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:02:17   
klepetka
dobro jutro
evo mene na javljanju.Ravno sem spila kapučino ,pa sem se na tebe  ,nana 35 ,spomila ,če si ga tud že .Ker ponavadi ga midve pijeva en tak časuser posted image
mene je pa včeraj zvečer tak ozel ozgaga pekla(PRVIČ V  tej nosečnosti!!!!),da sem mislila da me bo zažgalo.In pol ponoči še enkrat .Ampak sem preživela.

minka,dobrodošla med nami.Še se bboš lahk o naklepetala z nami.Vem da sem firbec user posted image ;ampak ko praviš da si bila na opazovanju v P; tudi jaz sem bila na opazovanju ,pa me zanima v kateri sobi si bla.Lahko da sva se celo spoznali in skupaj gledali TVuser posted image
user posted image
benika,tudi moj trebuh je tako kot si rekla ,tam nekje pri kolenih.Sem in tja mi otrdi ,amapk zaenkrat ni hujšega .Mi je pa G  že takoj ko me je videla ,ko sem stopila čez vrata,rekla  da že odštevam  dneve.Sicer mi je dala še datum za naslednji pregled,ampak je rekla da močno sumi ,da bom še prišla v enem kosu.
Upam da nas res 3/4 januarčic  s takimi in drugačnimi težavami ne rodi predčasno.

nalin,potem see ti trebuh še ni tako spustil ,če ne opaziš.Ker moj je ,brez da se postavim pred špegu,tam pri kolenih .No ,skorajuser posted image Pa še dihaš težko praviš,to je  baje samo "dober "znak ,ker je še trebuh dovolj visoko.Ker jaz diham prav komotuser posted image

mala pikica ,upam da te spustijo domov s pregleda danes ;da bodo izvidi vredu.

user posted image

katee,uf,zdajle  mi je kar odleglo zaradi dedka mraza ,da bo prišel tudi do nasuser posted image user posted image

Triš ,ob prebiranju tvojega posta sem se pa res nasmejala.Bogi dediuser posted image user posted image


sem ravno včeraj zvečer razmišlajal,glede parkiranja pri porodnišnici;Ponavadi je tam tako zabito dopoldne z avti ,da prej zadaneš sedmico na lotu ,kot pa prost parking tam dobiš.Amapk če pa parkiramo v park . hiši ,moramo pa skor na štop do porodnišnice.Al se pa sam omeni zdi takooo zel odaleč

lepo bodite in prijeten  dan







_____________________________



(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:03:09   
nussy
Jutro bejbe!

No, bom še jaz nekako zrihtala, da pridem v ponedeljek v P, ali bi bilo možno vsaj šele okoli enajstih? Ker jaz bom prej v službi še. Bom šla pa obenem plačat za prisotnost očeta pri porodu. Ker takrat, ko bova v porodnišnici že zares ne vem, kako bo, pa še moj ne zna slovensko, tko da mu vsaj nekaj prihranim. Koliko že stane?

Aja, pa zdej sm pa mal zmedena glede teh potrdil iz MŠ. A ne dobijo to samo atiji? A me rabimo potrdilo, da smo hodile? Ne vem, po moje sem mal zamešala vse skupi.user posted image

No, zlikala še vedno nisem, sem pa vsak dan bolj utrujena, iz sedežne vstajam kot medved. Ne vem, kaj še bo.

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
29.11.2007 9:09:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nussy)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:11:20   
klepetka
katee,ja tuid mene zelooo srbi koža ,čeprav se ravno tako mažem z oljem.Sem že prišla na idejo ,če nimam morda povišanih jetrnih encimovuser posted image .Sem G vprašala če jih imam, pa je rekla da ne ker so vsi izvidi krvi vredu.Pa me je vprašala kako sem prišla na to idejo , in sem ji odgovorila ,da jih je imela cimra v sobi ,ko sem bila v P.

nusyy
,ne skrbi preveč ,cunje te bodo počakale za peglat.user posted image


_____________________________



(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:14:52   
mala pikica
Punce, izgleda da se bomo morale čisto sprijazniti s tem, da bomo imele do konca določene težave user posted image To je čar nosečnosti...

Katee izsušeno kožo imam jaz že pol nosečnosti, in to tako, da zvečer samo stresem hlače in pade vse belo dol user posted image Pa se čisto vsak večer mažem z oljem. Srbi pa tudi, bi si vse spraskala...

Klepetka mene zgaga konstantno peče čisto vsak dan. Majhen košček čokolade ali čokoladnega peciva in se mi obrestuje cel dan user posted image Pa mi nič ne pomaga, mogoče malo mleko, pa ga tudi ne morem v potokih piti user posted image

Za dihanje pa sem že prej povedala. takšna sem kot da vsak dan pretečem dva maratona user posted image

Še kje kakšne težave?!?

Grem počasi kuhat kosilo, potem grem v mesto, imam registracijo avta, potem pa h ginekologu. Še se pa oglasim prej, za vsak slučaj, če me pošlje v bolnico.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:15:36   
mala pikica
Zdaj sem se spomnila... Nana kaj so ti že določili datum za CR?

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:26:42   
ursulina
he, kar se družbe tiče, bi bilo fino, samo težko bi se več nosečk naenkrat spravilo v mojo malo pisarno user posted image

no, a pol drži, KAVICA "LJUBLJANČANK" v ponedeljek ob 11.00 v porodnišnici - a to je mišljena kafeterija v pritličju na sredini, a ne?

nussy, potrdilo dobi bodoči očka posebej, ti pa dobiš "štempelj" v materinsko knjižico (če se ne motim, na stran 18 user posted image ).

jaz se tudi še moram spravit prat in likat cunjice... mogoče ta vikend...

v mullerju imajo ful lušne tetra plenice s potiskom, neki plavi medvedki, če jih katera še išče.....

mami mi je prinesla tudi nek persil pralni prašek in lenor sensitive mehčalec za dojenčke - a se ga lahko uporablja že za novorojenčka, ali ne?

že posteljnina je katastrofa za likanje brez mehčalca user posted image

jaz se sama sebi še ne zdim tako okrogla, ko pa se pogledam v ogledalo zjutraj, pa ko kit... user posted image  če se ne namažem min 1-krat na dan z oljem po trebuhu, tudi mene koža srbi - to me opomni, naj ga ne biksam in se namažem, ker se koža očitno razteguje... samo gledam, kdaj bo kaka strija kje, mamma mia....

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 9:32:02   
katee
Vse, ki vas peče zgaga: jaz se s tem ubadam že celo življenje, imamo to v familiji in meni res ful pomaga ali gastal al pa Iberogast kapljice (20 kapljic si nakapljam v vodo in spijem) in je res po parih minutah veliko bolje. oboje lahko v nosečnosti jemlješ, kapljice farmacevti še bolj priporočajo.

mala pikica: si pa res že ful pridna, da greš sedaj kosilo kuhat. Jaz sem danes sama doma ( moj gre na Hrvaško, ga cel dan ne bo, starši so že začeli z novoletnimi zabavami, jih ne bo), sama sebi pa res ne bom kosila kuhala. No, mogoče bi lahko kak ornk zrezek spekla in ga delila s user posted image . hahaha . Si bom verjetno eno solato naredila, pa bo.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?