|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:44:49   
mml
suzana user posted image  za lepo opravljen izpit. Zdaj pa lenarit in uživat user posted image



Aja pranje perila...jaz sem prejšnjič za user posted image  prve tri mesece prala brez mehčalca in z dodatnim izpiranjem, po tem sem pa prala normalno vse stvari skupaj in z mehčalcem. Verjetno bom tudi tokrat tako, vsaj tiste reči, ki pridejo neposredno v stik s kožo

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:47:25   
klepetka
Suzana KK,čestitkeuser posted image user posted image ,zdaj pa le uživaj v veselem decembru

_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 10:48:11   
mala pikica
Suzana user posted image user posted image user posted image Saj smo že prej vse vedele, da boš naredila user posted image

Pleničke, jaz jih imam nekje 25-30, od tega 10 potiskanih, so res kar nekaj tanjše od belih. Pa za malo lepše stvari bodo; za na povijalno, pa pri dojenju, pa mogoče za v voziček malo pocarkljat... Za široko previjanje pa vsekakor bele.

Pri pranju pa sem jaz vedno dala malo mehčalca, je dosti bolj mehko vse, lepše se lika, pa še malo diši user posted image Upam, da ne bo problemov s kožo.


Tako, zdaj pa počasi grem. Če se do večera ne oglasim, potem sem verjetno v bolnici. Pa nimam še namena rodit user posted image   Bom pa sporočila Lusi ali pa Muziki kako in kaj.  Lepo bodite...


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:05:20   
SuzanaKK
Mala pikica, drži se!!!! Pa pridi kar lepo domov, kaj boš že zdaj v P. visela. Joj kako je fajn, jaz sem še kar v pižami, še kar tule na RR bluzim, potem bom šla pa pod tuš, pa v posteljo brati kako super "lahko" literaturo ali pa gledat TV.
Katee, glede suhe kože. Jaz imam s tem problem že vso življenje, redno hodim na letne preglede tudi k dermatologinji. No in prav ona mi je že ful dolgo časap nazaj povedala, da se suhe kože ne sme mastiti, ampak samo vlažiti. Tako da je olje neprimerno, jaz ti toplo priporočam Nivein losion, svetlomodra embalaža (ne temnomodra, ker tisto je pa eno ful mastno mleko za telo), piše da je trofazni. Jaz se zjutraj stuširam, namažem in imam do naslednjega dne kožo kot dojenček. Zvečer se po trebušku zmasiram še z ognjičevim mazilom (kupila sem ga pri zeliščarki na štantu v Intersparu, super zadeva) in do sedaj nimam še ene strije, kožo pa ful nežno. Pa sem do sedaj poskusila že 1001 stvar.



_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:05:46   
sani1
mml- seveda ti ustrežemo da se dobimo v slaščičarni. Bi bila prehuda, da bi se morale vse odreči sladkarijam zaradi mene...  Jaz sem že tako sama dovolj sladka, da ne potrebujem še dodatka... vam bom kavo zmešala z svojim prstom, da se prepričate....user posted image user posted image user posted image

Torej v ponedeljek velja ob 11ih v slaščičarni pod Emporijumom...   Vabljene vse, ki ste še za  klepet in malo smeha!!! 



(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:09:29   
vaney
Suzana KK, čestitam, čestitam, čestitam za opravljen izpituser posted image user posted image user posted image . Si kar predstavljam, kako je bilo to pri meni, tako da...........ena veliiiiiiiiiiiiiiiiiika skrb manj. Zdaj pa imaš še kar nekaj časa za poležavanje, uživanje, šopingiranje, kofetkanje.........same lušne stvari.
Uživaj v preostanku user posted image .

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:11:01   
piškamiška
Pozdravček tudi z naše strani!

Danes sem imela čudne sanje in sicer, da se je začelo. Pristana sem v postonjski porodnišnici, jaz pa sem hotela iti v ljubljansko. potem so mi dali tiste svečke za sprožanje poroda. V glavnem bilo je nadvse čudno in potem ko sem se zbudila nisem več vedela kaj se dogaja. user posted image user posted image user posted image

Najprej glede kavice v LJ, ve se kar lepo zmenite v BTCju. Bom se jaz vam prilagajala. Načeloma mi je pa uredu ob 11 v tisti "sladkarni", ki jo je predlagala Mml. Aja Mml, ali te lahko prosim, da prineseš s seboj marelo. Hvala.user posted image


Minka28 dobrodošla. Kot vidiš samo nekaj jambramo, vendar ni tako hudo kot se bere, ker vse uživamo v nosečnosti, a ne punce. Tvoje težave se mi zdi, da so normalne. Če bi bilo karkoli narobe, bi ti v P povedali oz. opozorili na to. Vsekakor pa, če te ful skrbi pa le pokliči G in ga vprašaj - za vsak slučaj. Glede gibov so ti pa ostale že napisale.

Zadnjič je ena od vas spraševala kaj pomeni "patološka nosečnost". Meni osebno zelo ponesrečen izraz za nosečnost, ki poteka malo drugače kot ponavadi oz. jo je potrebno bolj redno in podrobno spremljati. To so nosečke, ki imamo večplodno nosečnost (avtomatično je taka nosečnost smatrana patološka); nosečke, ki so starejše oz. full mlade nosečke (starostnih omejitev ne vem točno, predvidevam pa da to to nosečne tam okoli 45 ali najstnice); nosečke, ki imajo probleme s prekomerno težo; nosečke, ki imajo kakšne bolezni, zaradi katerih je potrebno bolj podrobno spremljati razvoj bejbice; nosečke, pri katerih se predvideva oz. ugotovi zastoj rasti itd. upam, da sem izraz nredila malo bolj prijazen.

SuzanaKK
, vse čakamo na tvojo super novico!user posted image   ..., aAHA sem prebrala.....ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Benika, malo še zdrži, sicer pa so sedaj bejbice taglavne in če se one odločijo priti ven, bodo prišle, pa če se me na glavo postavimo, ane.

Jaz se nad  izsušeno kožo  spravim z oljem (tisto Eucerinovo) in mlekom za kožo. Namažem se povsod, dvakrat na dan, sploh pa trebuh in noge. Izsušenost je sedaj večja zaradi centralnih itd., srbeča koža pa zaradi raztezanja. Tudi mene je neverjeno srbelo po zgornjem delu trebuha. Pa so mi naredil jeterne teste in je bilo vse ok, tako, da je bilo to pač posledica raztezanja.

Prisotnost očeta pri porodu - mislila sem, da se to plača tik pred porodom. Ali je možno plačat že prej????? Nisem vedela. Kaj pa je potrebno imeti s seboj?user posted image

Ful lušne tetra plenice s potiskom - jaz bi jih imela, samo iamm že navadnih malo morje....ene 50-60 komadov. Mislim, da bo dovolj. So pa tudi meni ful kjut tele potiskane.user posted image

Jupi za hormone!!!!!!!!!!!!!!!  da se lahko za marsikaj zgovarjamo na njih!user posted image user posted image user posted image


Kar se tiče pranja cunjic, bom jaz dala par kapljic eteričnega ojla notri, da bo dišalo. Baje je sivka uredu, da ni alergena. Nisem pa prepričana. Namesto mehčalca, pa se baje uporablja malo kisa, da naredi peerilo mehkejše. Ali katera prakticira to varianto s kisom? Me zanimajo vaše izkušnje s tem.user posted image

ja pa še to, danes ali pa jutri dobim knjige o dvojčkih, ki sem jih naročila po Amazonu. V Sloveniji se ne dobi nič, tako, da sem morala v ZDA naročit. mogoče bom pa potem jaz kakšno napisala, skupaJ  z, recimo Karmyko. user posted image

Komaj čakam na hitro pošto, potem pa naval na knjige. user posted image


Toliko za sedaj, sem se tako razpisala, da ste vmes ze ful napisale. user posted image

čimmanj težav in čimveč lepih trenutkov z vašimi bušiji!

lpuser posted image user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:22:49   
limma
SuzanaKK - najprej čestitke user posted image user posted image user posted image  sicer pa nismo dvomile v tvoj uspeh, a ne, punce? user posted image  za urejanje očetovstva si že odgovorila, da je na CSD, hvala.

Jooj, koliko ste napisale v enem dnevu, jaz bom kar malo po spominu odgovarjala....

najprej en velik user posted image  in user posted image  za vse s težavami... res je jamranje nov šport januarčic, kot je rekla sunny morning... in ko vas berem, si mislim, da sem še dobra.. včasih težko diham, ponoči me občasno peče zgaga, kak dan sem čisto boga in počivam, ker imam trd trebuh, če sem preveč leteča, mi zatečejo gležnji,... ampak si mislim, da to pač spada zraven. tako, da se ne smemo pustit! res pa pomaga, če se upočasniš, jaz sem zdaj 100% bolj na izi user posted image  tudi jaz mojega ves čas kregam, kam tako hiti, naj me vednar počaka, saj sem user posted image ... ampak se še ni navadil, ker prej me nikoli ni dohajal user posted image

porodni načrt (koala) - kako to izgleda, si ne predstavljam najbolj? a kar napišeš želje na list papirja in ga tam babici oddaš al kako?

rojevanje v vodi je super user posted image  nam so v MŠ šoli rekli, da je to zdaj v MS možno in se je večini zdelo zelo zelo fajn.. pri nas v SGju so samo žoge.. drugače pa klasika. no EA je možna vseh 24 ur, ampak se najbrž na bom odločila. prispevek za bodoče očke znaša 15 € in poudarili so, da ne rabita ne oče ne mamica potrdila o obiskovanju MŠ!! to velja za celo Slo, saj je bilo v Ur. listu določeno (ne da se mi iskat, kdaj), da si lahko porodnica izbere nekoga, ki bo z njo (mamo, sestro, katerokoli polnoletno osebo, ampak samo eno!), tako da naj vas nehajo utrujat s potrdili. postavite se zase user posted image

aja, da ne pozabim - minka, dobrodošla, lepo, da si se nam pridružila user posted image

z izsušeno kožo imam tudi sama težave, po telesu, še najbolj po hrbtu in obrazu... kožo mi kar skup vleče. se namažem z eno super mastno kremo in čez pol ure je isto kot prej... polna sem belih luskic, da ne govorim, kakšne so cunje - bel "snegec" se kar vsipa iz njih. katera je že napisala, da so za vse krivi hormoni user posted image , malo pa po moje tudi suh zrak od kurjave. pa več je treba pit, da se navlažimo od znotraj. na zdravje!user posted image

m. pikica - enkrat sem nekje prebrala, da tudi cimet pomaga pri težavah z zgago.. probaj, škodit ne more.

koliko imate tiste, ki boste uporabljale pamperske, tetra pleničk (za široko povijanje)? jaz jih imam 17 in 15 povijalnih hlačk, a bo dovolj za začetek? danes bom pridna in jih bom zlikala. perem pa prvi stroj cotik za user posted image , brez mehčalca, ker ga vsi odsvetujejo... si ne predstavljam, kako bodo lepi, mehki plišati pajacki (ki naj se ne bi likali?!?) trdi user posted image  

tu je spet sonček, grem malo na zrak preden se zasedim. lep dan s čim manj težavami vsem souser posted image !


(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:36:10   
urssyy
Veste berem vas že 1 uro in se sprašujem če nismo že na meji z zasvojenostjo z RR-omuser posted image .

Mala pikica držim pesti, Suzana KK čestitam, ljubljančanke uživajte na kavici, Nalin RR tudi jaz imam težave z dihanjem..to spada v nosečnost

Vsem ostalim velik pozdrav, ker sem že pol pozabla kaj ste pisale........

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:39:53   
limma
piškamiška sem šla dodat malo kisa (domačega, jabolčnega) in javim, kako se bo obneslo.
moja mami prisega na kis, sodo bikarbono in vse naravno. bom še njo vprašala za kak nasvet. pralni oreščki se pa za zelo umazane cunje in belo perilo ne obnesejo - preizkušeno od mami user posted image

suzanaKK - bom si kupla ta Nivein losion, upam,da bom vedela, katerega user posted image  za trebušček uporabljam eucerinovo olje in čisto karitejevo maslo, pa me nič ne srbi.

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:46:17   
katee
suzanaKK: user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:53:08   
katee
punce, a vam lahko postavim eno ful neumesno vprašanje? pri vsaki, ko napiše kakšen post, se pri imenu pojavijo zvezdice. Ene imate samo eno, ene dve, ene pa po več. V čem je tuki fora???

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:56:09   
klepetka
katee,te zvezdice naj bi se večale s številom objav.Bolj kot kljofaš ,več imaš zvezdicuser posted image

_____________________________



(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:58:56   
martinca
limma, nam je zdaj nazadnje v MŠ rekla da bomo rabli približno 50 navadnih plenic in 10 do 20 previjalnih hlač. 

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 11:59:18   
katee
klepetka: a zato maš ti že tri zvezdice???user posted image user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 12:00:06   
martinca
 katee, jaz sem ugotovila da imam zdaj že dve zvezdici.user posted image madonca sem pridnauser posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 12:27:04   
katee
martinca: mml ima že 4 zvezdice. Prava klepetulja! user posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 12:38:59   
martinca
mislim da je ena pisala da majo v mullerju v lj v BTC-ju tetra planičke s potiskom. preverjeno - nimajo jih več, sem bodoči svakinji rekla naj gre vprašat ker je ravno tam pa je rekla da jih nimajo več. sam za informacijo sem sporčila da ne bo katera zdaj za brezveze tja hodla.

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 13:09:50   
mml
katee se bom potrudila in manj klamfala user posted image  user posted image  (samo ne vem koliko časa bom zdržala)...se moram potrudit, da bom imela do januarja že 5*, kar pomeni, da moram napisat še ene 400 sporočil user posted image . Grejo pa zvezdice nekako tako: 1- 50 *, 51 - 100 **, 101 - 500 ***, 501 - 2000 **** > 2000  *****

limma jaz ima približno 20 tetra plenic in 5 povijalnih hlač, poleg tega nameravam pa uparabljat Pampers Newborn, po tem pa Activefit. Enako je bilo tudi pri Manci in je bilo plenic čisto zadosti...tako da ne vem kaj boste počele s 50 plenicami...

piškamiška tvoja marela se tako ali tako stalno vozi z mano, tako da ni panike, samo spomni me, da ti jo dam, da ne bo še naprej v avtu user posted image

kar se pa moje sladkosnednosti tiče...jaz sploh nisem tako sladkosnedna...samo Manca ima 13. decembra RD in ji moram naorčit torto za praznovanje, pa moram prej malo poskusit, kaj pride v poštev user posted image

Sem bila pri šefu in mi je samo želel zaželetit prijetno nadaljevanje nosečnosti in vse dobro...tako da se pokam domov, ker sem naredila, kar je bilo za naredit in nima smisla, da visim tukaj in delam nered user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 13:29:50   
benika
SuzanaKKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image No vidiš, pa je šlo. ČESTITKE!!!

Plenice; jaz imam cca. 15 navadnih tetra plenic in 20 potiskanih plenic iz Hoferja. Pa se mi zdi, da potiskane niso ne vem kako tanjše od teh navadnih. Povijalnih plenic nimam, ker nismo Benija nikoli široko povijali. 50 plenic se tudi meni zdi mal pretirano, ker jih itak sproti pereš in sušiš.

Sladkosnednost; jaz bi lahko čokolado trenutno jedla 24 ur na dan, če bi mi kdo to dovolil. Zanimivo pa je, da mi ne paše sladoled, saj bi normalno zanj ubijala, poleti in pozimi.

Plenice bomo mi uporabljaji Müllerjeve, tako Newborn kot tudi kasneje. Sem pa zadnjič primerjala cene različnih plenic različnih velikosti in sem ugotovila, da moraš za pol manjši paket Newborn pleničk plačati isto ceno kot za normalno velik paket plenic za našega tavelikega. Kaj pa vem, tule mi nekao logika ne gre zraven. Itak znajo služit, aj moraš na začetku user posted image  previjat na 3 ure, kasneje pa ve celem dnevu porabiš 3-4 plenice.

Martinca, vem, da imajo potiskane plenice v Pikapolonici, če želiš, ti pa lahko jaz pogledam še v našem Műllerju in ti jih vzamem ter pošljem.

limma, jaz sem cotike prala kar z mehčalcem (Silan sensitive). Reakcije pa nismo imeli nobeneuser posted image Pa še tako lepo so dišale.user posted image

piškamiška, v KR prisotnost očeta pri porodu plača oče po končanem porodu, preden gre domov (no, vsaj 2 leti nazaj je bilo tako).

Minka28, dobrodošlauser posted image user posted image user posted image !

Meni se pa že 3 noči sanja o dojenju. Sanja se mi, da Jakoba dojim in dojim, vendar nama ne uspe. In vsak dan se potem zbujam žalostna, saj tudi Benjamin ni bil dojen, ker nisem imela mleka. Želja po dojenju je pri meni ogrooooomna in ne vem, kako se bom sprijaznila z dejstvom, če mi tudi tokrat ne bo uspelo.
 
Jakob je zadnje dni precej manj živahen oz. so njegovi gibi nežni in jih čutil samo kot neko premikanje in ne več kot brcanje. Po eni strani po vseh prejšnjih akrobacijah to kar paše, po drugi strani pa pogrešam brcike.


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 13:41:21   
vaney
Meni je pa danes poštar prinesel novo odločbo od ZZZS (komisija). So mi celo odobrili polno bolniško za zadnje 3 tedne pred porodniško (so napisali, da se je od zadnje odločbe moje stanje dejansko spremenilo-ne, res???user posted image ), tako da je ta problem rešen in mi še celo ostane 2 dni dopustauser posted image .

Drugače sem se pa danes spravila prat stvari za user posted image . Za 1 stroj imam dekic, za 1 plenic in za ene 3 cotik, pa sem pri cotikah naredila velikiiiko selekcijo. No, boljše preveč kot premalo, ne?

Imam pa eno vprašanje: vem, kaj so previjalne plenice in teh imam veliko, kaj pa naj bi bile povijalne hlače? A to je mišljeno kot povijalni pas (tisto z v vrvico) za široko povijanje ali je to kaj drugega.
Sama sem kupila potiskane tetra pleničke v Kiki (en paket), tako za lepše, drugače pa, če imate navadnih dovolj, se mi zdi brezveze pretiravat.

Pridne boditeuser posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 14:15:03   
martinca
benika, kako si prijazna user posted image . bom še šla danes pogledat v maribor v mullerja če jih imajo, če ne te bom pa res mogoče prosila.
vaney, točn tak kot si napisala. za široko povijanje so.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 14:19:00   
Lusa
mala pikica-ti še pa kar lepo nazaj na čvek pridi ,kaj boš sedaj v P.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: urssyy

Veste berem vas že 1 uro in se sprašujem če nismo že na meji z zasvojenostjo z RR-omuser posted image .



Seveda smo zasvojene ,samo januarja pa se bo vse spremenilouser posted image

mml-me veseli ,da si končala z delom!

benika-jaz ne bom imela newborn ,ker baje itak ni velike razlike med newborn in dvojkico ,ja v ceni in količini pa je velika razlikauser posted image

vaney-samo ,da se je porihtalo s tvojo odločbo.

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 14:28:42   
ursulina
martinca, meni je potriskane tetra plenice prinesla mami iz muellerja v kranju - tam jih torej preverjeno imajo (pakirane po tri skupaj), cene pa žal ne vem. so pa lušne in nič bolj tanke ob belih.

no, to pa nisem vedela, da je galerija grad tudi pod emporiumom. a to skozi vhod pa dol po stopnicah, al kako?
sani, jaz ti bom naredila pa drugačno uslugo in mojo tortico pojedla zate, a prov user posted image  joj, se mi res prav milo stori, da ne smeš sladkarij--- meni se bi kar zmešalo, samo sladko mi paše, upam, da ne bo mali še kake alergije na kakav fasal od tele moje sladke prehrane...

na, torej, kako je ratalo pranje s kisom?
suzana, ČESTITKE!!! user posted image  ful si pridna, zdaj pa uživaj zasluženi počitek!

klofajmo čimveč, da se bomo čimveč svetile! user posted image
kaj delajo februarčice, pa mi itak ni jasno... user posted image  

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 14:41:39   
nana35
Koala,prav da boš napisala porodni načrt.Moja prijateljica ga je tudi imela,pa zastonj,ker se je potem porod čisto drugače obrnil.Ampak za vsak slučaj... jaz bom pa samo povedala,da bi rada,da potem moj user posted image dobi user posted image prvi na kožo,kot so opisovali v MŠ,da prereže popkovino...pa saj to bo itak sam rekel,po moje ga bodo vprašali.

Sedaj pa razmišljam,če bi bila budna pri CR ali ne.Moja prijateljica gre rodit v Avstrijo in bo imela CR,pa je naročena 10 dni pred rokom,bi bila že prej pa je vse polno.In ona bo budna.Kaj se vam zdi,je to res psihičen pritisk...ali pa te res nafilajo s pomirjevali in ni tako zelo hudo.Sestra v MŠ je rekla,da moraš na tak poseg biti psihično pripravljen...mogoče pa sem.

Sedaj pa sem že večkrat opazila oz.začutila,da mojega user posted image kolca.Se mi kar smili,ker si mislim,kako je meni nadležno,ko me kolca.
Katee,jaz imam na nogah-stegnih ob straneh in na riti nenormalno suho kožo,pa si jo namažem z oljem,čez 10 min.pa je tako kot da je nisem namazala. To že kar nekaj časa opažam.
Klepetka,seveda sem spila kapučino,vsako jutro ga spijem!Lepo da si se name spomnila,jutri pa se bom jaz nate!!user posted image Tudi mene je ene dva do tri krat pekla zgaga,ampak zdaj nič več,moram kar potrkat...
Nussy,kaj pa vem,saj me mamice smo itak na porodu,kajne?Kaj pa nam bo potrdilo?Po moje ga očki rabijo.Kaj pri vas morate plačat prisotnost očeta?Koliko pa stane?Ali katera ve,kako je v Mb?Ko je moja svakinja rodila,ni bilo treba nič plačat,zdaj pa ne vem...
mala pikica,če ti temu praviš čar nosečnosti...user posted image Ne,nimam še datuma za CR,upam,da ga dobim na naslednjem pregledu,bo dovolj zgodaj.Hvala,da si se spomnila!
Sem iskala v DM-u tisti njihov prašek in mehčalec,pa prašek imajo,mehčalca pa ni.Je rekla prod.,da je verjetno šel iz programa...Super,ne?
Suzana KK zate pa čestitke za opravljen izpituser posted image user posted image !!
Lusa,ti pa se res potrudiš za vsako stvar.Jaz ti priznam,da te res občudujem.Na žalost jaz nisem tako vztrajna niti potrpežljiva.Pa imam verjetno kako drugo dobro lastnost.Verjetno tečnobo,v tem pa sem profesionalka. Kar mojega user posted image vprašaj,še predno boš stavek do konca izgovorila,ti bo že kimal...user posted image .

Lepo bodite!!

Aja,pa res,februarčice bodo počasi že imele 3.del,tudi meni ni nič jasno??user posted image

< Sporočilo je popravil nana35 -- 29.11.2007 14:43:28 >


_____________________________

:))


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?