|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 15:00:39   
Anonimen
Pozdravljene januarčice!

Do zdaj sem samo prebirala vaše čvekanje,pa bi se vam tudi jaz pridružila.
Upam,da me sprejmete,nekaj časa še imam,sicer pa se moj
dan D zelo hitro približuje.
Aja,me ja nana35 povabila sem na čvek.user posted image
Hahahahauser posted image
Piškamiška,glede sivke ti ne znam nič kaj povedat,kak je kaj alergena.Meni se vsaj zdi da je,al pa si domišljam,da mam alergijo na njo.Ko pridem v stik z njo me že samo zarad vonja začne ful bolet glava.
SuzanaKKuser posted image user posted image user posted image
Mala pikica,ti pa kar počivaj in enouser posted image  zate in tvojegauser posted image

Jupi,tud jaz sem začela kar lepo zatekat,pa še krči me dajejo


Uživajte

(odgovor članu nana35)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 15:08:30   
benika
Teja27, DOBRODOŠLAuser posted image user posted image user posted image user posted image

Napiši še kaj več o sebi, kdaj imaš rok, kaj boste cartali, imate že izbrano ime....sej veš, babe smo firbčneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 15:14:58   
vaney
nana35, meni je šel včeraj dragi iskat v DM tekoči detergent in mehčalec, pa je vse dobil in ni nič rekla, da ga bodo ukinili. Poglej še v kakšen drug DM, če ne, bo pa tudi kakšen drug dober, ne?

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 15:18:07   
martinca
Nana35, mojemu se je včeraj 4krat kolcalo. ponavadi se mu tak enkrat do dvakrat na dan. včeraj pa res ne vem kaj je bilo. verjetno je bolj po mamiciuser posted image , je mami prava kolca ženička.user posted image user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 15:36:47   
benika
A mogoče čisto spuščen trebuh, pekoča bolečina v spodnjem delu trebuha ter precej boleče mednožje kaj pomenijouser posted image Pa ne se mi smejat punce, ampak prvič se mi kaj takega dogaja, pa ne vem kaj naj počnem s temi bolečinami. A nej jih preležim ali rahlo ignoriram?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 15:39:52   
klepetka
benika ,pa ti vešp da sva midve čist na istem.?!Jaz upam da to še ne pomeni da bova mogli že iti.Aja ,pri men iše dodam lahk o bolj mirno detece

_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 15:47:21   
Anonimen
Benika, sem iz okolice MB, stara-mlada 27-haha.
Imam ze eno user posted image  staro 4leta ime ji je Hanna.
To je moja drugauser posted image
Pričakujemo pa še enouser posted image ,ki ji je pa sestrica izbrala ime.In ker je tudi nama zuser posted image  všeč,bo Renee.
PDP pa je 3.1.08
Sicer jaz upam,da bo prej,ciljam tisti teden med božičem in silvestrovim.
Mam pa občutek,da me bo zagrabilo ravno za praznikeuser posted image
Pripravljeno pa imamo že vse.
Samo moja torba za P še ni pripravljena,pa bo tudi kmalu.

Hanna,pa komaj čaka na sestrico in me že sprašuje kdaj bom šla rodit.
Pa sem ji rekla,da moramo še malo počakat,da me zaščipa pa tak dalje in zdaj njo ščipa že vsak danuser posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   [Brisano sporočilo]
29.11.2007 15:53:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 16:44:53   
minka28
Klepetka,daj se malo opiši da se te spomnim,zakaj si bila not in a si gledala tam tv z nami

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:07:23   
minka28
Pozdravljene souser posted image !
No pa še iaz da povem malo kako se je iztekel moj pregled.Bilo je kar pestro.
G je bila zelo presenečena da imam tako trd trebuh in da imam take bolečine je rekla
da ni dobro in da sigurno ne bouser posted image zdržal do konca.Pritisk mi je izmerila 4krat in je bil
visok.Dala mi je napotnico za patol ambulanto in moram jutri iti tja.Zakaj grem tja pa ne vem.
Tudi to da slabo čutim gibe čez dan je rekla da ni dobro.Uglavnem upam da mi ne bo treba spet
ostati v porod.Že tist teden mi je bilo groza.
Zaradi tega se še slabše počutim in zdaj grem kar spakirat torbo ker mislim
da me bodo jutri kar obdržali a seveda upam da ne.
Punce lepo se imejte in čuvajte svoje srčke.

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:18:45   
mala pikica
Sem še med vami user posted image Se me ne boste kar tako rešile user posted image Stvar je taka; zatečena sem še vedno, kar fajn, urin se je od prejšnjega tedna malenkost popravil in zaenkrat sem še zaprta. Ginekolog je rekel, da če zatekanje ne bo minilo, da bomo sprožili porod kakšnih 10 dni pred PDP-jem. Pa bomo pač januarski decembrčki user posted image
V glavnem, čez en teden imam kontrolo, takrat bomo tudi naredili CTG.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:22:38   
martinca
teja27, dobrodošla med nami januarčicami čvekami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:29:25   
mml
teja27 lepo dobrodošla user posted image

mala pikica lepo da si še z nami in v enem kosu...kdo bi pa seznam urejal, če tebe ne bi bilo user posted image

ursulina ja Galerija Grad je po novem tudi pod Emporiumom, tako ko prideš dol po tekočih stopnicah, če greš skozi vhod za Emporium

benika bi ti z veseljem kaj svetovala, pa se mi sanja na kako in kaj...bolečine v mednožju po mejom bolj kažejo na širjenje medeničnih kosti in simfize kot na karkoli drugega...

klepetka nič sladkega, nič začinjenega, nobenih gaziranih pijač, čim manj mleka, nič hrane vsaj 2 uri pred spanjem...no to mislim, da so vsi idetni nasveti, ki zmanjšujejo kislino...pa seveda privzdignjeno vzglavje...upam, da bo kaj pomagalo user posted image

Ja februarčice so pa sploh ultra čveke user posted image

lusa hvala za lepe želje. Mi je bilo danes kar malo čudno, ko sem se pakirala iz službe, prvič so bili čisto drugačni občutki...

Z Manco sva še en teden sami user posted image , po tem pa pride user posted image  za čez vikend domov in po tem še za 4 dni v Avstrijo...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:30:15   
nana35
Prej sem eno stran izpustila,sploh je nisem prebrala,joj,toliko pišete,da sploh več ne morem sledit!!user posted image
Mene pa zanima,če pri meni tam ki je ime piše Maribor in od kdaj sem aktivna na RR?Jaz pri sebi tega ne vidim,vidim pa pri drugih.
Mala pikica,upam,da se vrneš še domov,drugače pa se drži pa ne ostat do konca.Razen če že res misliš rodit.Aha,si se vrnila,zdaj vidim.Pa bo PDP pač 22.12!!Moja prijateljica ima tudi 1.1.rok,pa gre na CR 21.12.,tako da ni nič hudega.user posted image user posted image user posted image za srečo!!
Suzana,hvala za nasvet glede suhe kože.Sem si pa mislila,zakaj so moje noge vedno suhe,četudi jih mastim.No,zdaj vem,torej jih bom navlažila,pa bomo videli!!Imam pa tudi ognjičevo mazilo in lahko s tem tudi poskusim.
piškamiška,glavno da so bile samo sanje.user posted image S to patološko nosečnostjo je tako kot z rizično.Vse ki smo nad 35 se smatramo kot rizične,pa če bi se še nevem kako dobro počutile.user posted image
Martinca,zakaj toliko plenic??Jaz imam okoli 30 plenic,več jih ne mislim imeti,saj bom imela tudi Pampers ali kakšne pač že.Mogoče jih je samo v MB zmanjkalo-plenic mislim,kje drugje pa jih mogoče še dobiš,če se potrudiš.
mml,če bi bilo tako bi jaz morala imet že 3 zvezdice,pa imam le dve!!user posted image
Benika,pri cenah pleničk ni logike,važno da se več zasluži!!Glede dojenja pa tako-ne obremenjuj se že zdaj s tem,upaj da vama bo uspelo!!To boš kasneje videla.Vidiš kako vpliva nate,ker se obremenjuješ s tem da se ti o tem že sanja??!!user posted image

Meni je mama kupila tiste najmanjše pleničke newborn,tako da se ne bom obremenjevala s ceno.Drugače pa bom imela tiste od 3-6.

Teja27,si se končno odločila??Lepo,dobrodošla pri nas in  da bomo čimveč čvekarile še tukaj!!
Vaney,saj sem rekla prodajalki v DM-u,da mogoče pa kje drugje še najdem in je rekla da je možno.Poskusila bom v mestu,tale lokalni DM ni ravno pretirano velik.
Benika in Klepetka,držim pesti,da še to ni to,če pa je pa - VSO SREČO!!user posted image user posted image
Minka28,tudi tebi enako želim,upam da prideš domov,če ne pa tudi VSO SREČO!!user posted image user posted image

Evo,pa sem končno na koncu!!Zdaj mislim,da nisem nič izpustila!!


_____________________________

:))


(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:32:45   
mala pikica
Jah, meni se tudi zdi, da smo že čisto zasvojene z RR-jem, jaz si sploh ne znam predstavljat, da vas dva dni ne bi nič brala user posted image

Katee dve malenkosti; mislim, da si ti omenila Gastla kapljice. Kakšnega okusa pa so, ko jih zmešaš z vodo? Pa še zvezdice... Odvisno je, koliko postov imaš objavljenih na RR-u. Ti imaš trenutno 2 user posted image , ko boš imela čez 500 postov (vsaj zdi se mi tako, ali pa mogoče 700, ne vem točno), dobiš naslednjo zvezdico. In tako naprej... Jaz bi rekla, da kažejo obsedenost z RR-jem user posted image Saj zdaj vidim, da so že druge vse to povedale...

mml zdaj pa na polno uživaj!!!

Teja dobrodošla user posted image Veš da te sprejmemo, še vsako smo.
Bomo prej načvekale 400 strani, pa bomo tudi me imele 3.del kot februarčice user posted image
Na seznamu boš pa takoj, ko mi ga moderatorji sem prestavijo. Zdaj je 1.del zaklenjen, pa ne morem kopirat našega seznama v ta del user posted image

Minka upam, da bo vse v redu, pa malo še le vzdrži v enem delu user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:35:36   
mala pikica
nana nič od tega ti ne piše, bo verjetno treba v profilu preverit. Tam pri nastavitvah zasebnosti poglej, ne smeš imeti nič obkljukano. Zvezdico pa dobiš, ko boš načvekala 500 postov user posted image Če boš pridna, ti mogoče celo danes uspe user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:37:41   
nana35
mala pikica!Po moje pa bom res napisala 500 postov!!Kje pa,menda do konca ne.Ko pišem jaz so posti doooolgi,štejejo pa samo za enega,žal!
A ti veš,kaj naj spremenim v profilu,sem že sama gledala,pa ne bi vedela??

_____________________________

:))


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:39:21   
nana35
Pa sem našla napako!!

_____________________________

:))


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:49:45   
mala pikica
user posted image user posted image user posted image nana, se že vse vidi!!!

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:54:46   
nana35
Ja,sem opazila!!Končno,sem mislila,da samo jaz svojega ne vidim,druge pa vidite.Zdaj pa ne smem več pisati,samo prostor bom zavzela.Pa kaj res nimam kaj druga za počet??user posted image

_____________________________

:))


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 17:58:45   
mala pikica
Jaz tudi ne vem, kaj naj delam user posted image Nana greva na user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 18:04:44   
klepetka
nana35,pri vsakem postu po moje piše končno število;tud če bi jih pogledala npr.100 nazaj.Predvidevam da je tako

mala pikica ,super da so te spustili domov.Se ne damo ,kajneuser posted image ,mi decem berski januarčki(dobro si to napisala)user posted image

minka
,ravno sem razmišljala,ko si rekla da si bla prejšnji teden not.No jaz sem bila sprejeta točno 14 dni nazaj (na četrtek in sem ostala 4 dni  tam do ponedeljka).Drugače pa sem ena taka blond z zelooo velikim trebuhom,za katero so vse punce najprej mislile da sem že krepko čez rokuser posted image )Sice rp a saj tam so več al iman jvs glih ,v tistih spranih haljah.A si bla pol v sobi z mamico ,katera pričakuje trojčke?Aja,no pa ne rabiš še not ostat ,noo.Ne ,resno ,želim ti vso srečouser posted image

mml, od zdaj oz.od jutri naprej pa nameni en del dneva tudi lenarjenju .Omara je prispela?




_____________________________



(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 18:24:32   
mml
klepetka omara prispela, je še v prafaktorjih, ker sedaj se moram pa dogovorit še za montažo user posted image . Sem danes klicala možakarja, ki je za to pooblaščen in sva se "zmenila" za tisti teden po 10. 12. ker ta vikend user posted image  ne pride domovi, je pa treba odtransportirat ta staro omaro in odstranit še nekaj stvari, to pa res ne bi sama počela...Samo bolj me skrbi, da monterja ne bo, ker ko sem ga vprašala, če rabi še kakšne podatke, je rekel, da me bo že naslednji teden pokical...samo če me ne bo, ga bom jaz spet v četrtek user posted image

mala pikica imam toliko stvari za postorit, da sploh ne vem kdaj bom lenarila user posted image , po moje po PDP, ko bom čakala na user posted image  

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   [Brisano sporočilo]
29.11.2007 18:31:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mml)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januarčice 08-2.del
29.11.2007 18:35:51   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: sani1
Sunny Morning a ti pa nebi prišla na kavico v ponedeljek v Ljubljano???  Si enkrat napisal, da če se bomo dobile v Lj da se boš potrudila, pa bi se recimo ta ponedeljek???  

Kako si vedela, da mi ravno to roji po glavi? Sem že resno razmišljala, da bi se vam v ponedeljek res pridružila. Moram tako ali tako it še v H&M, pa še v Ariel bi rada skočila, pa bi bilo najbolje, da to čimprej opravim, ker se mi v drugi polovici decembra res ne bo nikamor dalo. Bom videla kako se bom počutila v ponedeljek, pa se bom potem dokončno odločila.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?