|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  206 207 208 [209] 210   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 14:44:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

user posted image Dakec res hvala za odgovor!user posted image
Imam še samo eno vprašanje, kako dolge so te čakalne dobe 6 mes. ali eno letouser posted image , in kaj je za njih mlado, jazbom stara 28 let in se trudimo že skoraj tri leta da dobimo pikicouser posted image !


Jst sem 29 in so mi rekli, da na drugi postopek IVF moram čakati 8 mesecev predno dobim novi datum. me je pa takoj vprašala koliko sem stara in stavek "aha pol se pa vidimo čez osem mesecev". Pa še to vem, da bo šele takrat pogovor in spet novi datum začetka postopka. user posted image  Ampak sem vesela, ker je že skoraj polovica čakanja že mino. user posted image  No vsaj upam da bo kaj prej.

A si že imela kakšne preiskave v domači bolnišnici? Vzrok neplodnosti?

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5201
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 14:52:01   
Anonimen
Sayuri, a si še kr user posted image . Boščica. Sem pa vesela da te berem.


Abra, kdaj se bo to končalo? Dobro opravi tvojo težavico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5202
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 15:06:05   
Anonimen
Dajamaja, sem vesela da si ozdravela. Želim ti čimprej začetek postopka. user posted image

(odgovor članu dajamaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5203
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 15:06:29   
lara light
Abrauser posted image  tako malo te poznam, pa vem, da si pridna kot mravljica, mila in vztrajna. Komaj čakam, da greš čez te težave in da ti uresniči velika želja. Pošiljam en kup dobrih misliuser posted image

Pikovit, sej ne poznam veš, verjteno je kak manjši kraj...je pa res, da so se poslabšali v kuhinji, zadnjoč sem dobila gnile bučkeuser posted image na pizzi. Brez besed, veš kako je smrdelo, ko se je zapeklo..bomo šli pa kar drugamuser posted image

ANIME, če poiščeš nazaj moj post ob 2 UZ...situacija enaka tvoji: na mestu ene injekcije taka bolečina, da tudi taknt nisem smela, videt pa nič. Čez par dni je minilo. Glede pa porezat se s flaškicami pa sem rekorder...saj veste, še danes se mi vidijo ureznine na obeh rokahuser posted image  maxi neroda leta!

Sayuri, sem skopala jamo: daj noter te slabosti in bomo skupaj zagrebli!user posted image
Josica sa tebe, ta pos vesejauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5204
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 15:07:20   
Anonimen
Pa še nekaj, šefov ni zato visim tukaj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5205
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 15:09:18   
lara light
Dakec, daj si duškauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5206
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 17:01:39   
lara light
Dakec, povej po pravici, šefi so se nepričakovano vrnili in te zalotili pri dejanju..user posted image

In moje sotrepetalke? Lejla? Dobrovoljčica?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5207
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 17:04:47   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

[
Glede na to, da v službi še ne vedo za to, nimam pojma kaj naj bi se vsak drugi dan izmislila, zakaj zamujam v službo.



Anime - jaz sem se pri zamrznjenčkih vsak dan vozila iz MB v LJ pa tudi niso vedeli v službi zakaj gre.... sem bila 4 ure na bolniški, 4 ure pa v službi in to celi teden..... So firbcali, pa sem rekla, da imam neke preiskave..... end of story....


(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 5208
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 17:05:37   
Anonimen
Lara light, glih sem ti hotla napisat, da sem že nazaj. user posted image  Ma blo je kar napeto.
Kaj počnejo tvoji otroc?

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 5209
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 17:06:24   
Anonimen
Ribica a tvoje slabosti so minile?

(odgovor članu gold fish)
  Neposredna povezava do sporočila: 5210
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 17:14:14   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: dakec

Sayuri, a si še kr user posted image . Boščica.


Ja dakec user posted image . Sem tako utrujena in izčrpana, da samo ležim user posted image . Popoldne gre vse iz mene ven. Popolnoma vse user posted image . Sedaj čakam izvide krvi. Se me je zdravnica v ponedeljek kar ustrašila, takšne podočnjake sem imela in čist bleda sem.... Če izvidi ne bojo vredu, grem v ponedeljek v bolnico user posted image , da mi dajo infuzijo. user posted image   Moji kg so na - 2kg. Namesto, da bi se redila, hujšam user posted image . JAz močno upam, da se bo tole bruhanje kmalu končalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5211
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 17:16:15   
gold fish
Abra in Dajamaja - hvala za lepe želje...... tudi vama želim, da se mi v kratkem pridružita ..... navijam za vaju....user posted image

Dakec - pa ne , da si ti kje iz Štajerskega konca?

Darja* - kuku.....user posted image



Punce, moram vam povedat, da že dva dni nisem user posted image  ....., danes mi je bilo zjutraj malo slabo, pol pa nič več tak fejst......samo taki čudni občutek v grlu.....

aja,
Dajamaja - kot je že pikovit napisala, so na GK sestre III res ful prijazne user posted image user posted image , pa kar nekaj punc je takih, ko ima recimo UZ in pride njen zdravnik in opravita zadeve..... Tako da ti kar vprašaj ......po moje ti dr. Vogler ne uide.....
Zadnjič, ko sem jaz imela punkcijo je bila ena za ET in je bil njen dr. Tomaževič... - ni bil v službi, ampak ker je bila njegova pacientka se je preoblekel in njej naredil ET, potem spet preoblekel in nam je dalje delala punkcije dr. Bokalova...
Meni je pa po eni strani dobro to, da se malo menjajo, da izveš še kaj druga kot pa samo eno mnenje.....

Pozdrav,

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 5212
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 17:17:56   
cati
Oktavija jaz semtvojih let in sva bila vpisana v čakalno knjigo februarja postopek se pa je potem začel z septembrom.  Računaj da ko te vpišejo v čakalno knjigo še 6-9 mesecev.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5213
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 17:18:20   
gold fish
Dakec - niso še čisto mimo, samo ni mi cel dan slabo, pa bruham zdaj že 2 dni ne .... sem se ravmno malo prej pohvalila..., preveč ne smem, da ne pride kaj nazaj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5214
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 17:26:24   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: dakec

Lara light, glih sem ti hotla napisat, da sem že nazaj. user posted image  Ma blo je kar napeto.
Kaj počnejo tvoji otroc?


user posted image  moja otroka sta pridna po očiju, niti ne veš, da souser posted image  

Ribica, lepe noviceuser posted image ...zmeraj boljš bo počutje...pa si doma upam?

Sayuri, kaj ti naj skuhamo tu na forumu, da boš čimprej dobra?  Juhico najboljših želja le zate in tvoja otročička! Drži se!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5215
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 17:41:25   
DaisyE
Čer, čer. Dons sem ob bolj humani uri doma. user posted image

Dajčimajči madona, tebe je pa res navdušil tale Vogler. No ja, saj se je res potrudil. Ampak, kako se boš pa Reškotu odpovedala?

Za moj postopek ne vem. Je sicer takoj začel računat, ko sem povedala, da ni nič, pa kar po telefonu mi je hotel terapijo zamenjat user posted image , pa spet mu ni bilo nič jasno, ko sem povedala, kolk je blo celic, me je takoj vprašal, če imamo kaj zmrznjenga, pol sem ga pa prekinila in objasnila, kaj nas čaka. Zmenila sva se, da prideva oba k njemu, ko dobiva rezultate, da jih skupaj pogledamo in pogruntamo, kaj naprej. Če bo vse ok, si mislim, da bi znali aprila začet. Tako da, ja, mogoče bomo pa skupaj. Kakorkoli, ne glede na vse, se priporočam za pir. user posted image user posted image user posted image

Pikovitek, kdaj maš UZ? 6. 2.? Navijam, navijam.

Lara, otroc so pridni. Kaj veš, mogoče se pa že prijemljejo. 5-7 dni po oploditvi/punkciji. Ampak tvoji so hitri, zdravi in lepi. Si na dobri poti.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5216
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 18:16:49   
Katrin
Drage uporabnice,

prosim, če si odprete novo temo, jaz pa bom to zaklenila, saj je že presegla "mejo" (200 strani).

Hvala za razumevanje in srečno!

katrin RR

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 5217
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 18:29:19   
dajamaja
Marjetka, na pir menda ne bova čakali do aprila. Saj veš, da ima vsestranske zdravilne učinke. user posted image  
Vidim pa da za druge moje predloge na zs se pa nisi ogrela!? Ti, ti.. ne zdej "v ponedeljek začnem".
Sej se ne navdušujem menjat Reša, kdo bi me pa pol zabijal na račun moje starosti... bi mi še v glavo kej stopl. Res pa nisem pričakovala, da me bo Vogler tkole fejst zrihtal. Če bi me še v postopek takoj vzel, bi pa verjetno poskusila še z njim. user posted image  Sicer je pa še Reš rekel, da če bom že pri njem na operaciji, da lahko tudi z njim nadaljujem. Pravi ljubezenski trikotnik user posted image user posted image user posted image  
 
Ribica, kako se pa sploh v vrsto postaviš? A ni treba čakat na zaporedno številko? Pri Rešu je dost, da se tja spravim.

Lara, dobre znake imaš, kar ohrani jih, da bomo lahko nazdravljale k uspehu!

Dakec, a ti greš čez 8 mesecev naprej!? V MB je menda najpočasneje, ne?

Punce hvala vsem za dobre želje in če ima kakšna še kak nasvet, kako v Lj preiti v prve bojne vrste ... pregled imam 3.4. in bi aprila rada šla v boj, ko mamo že zmenjeno z Abro, Pijo, Marjetka bo tudi a ne? Sem še katero spustila!?   

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 5218
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 18:32:49   
DaisyE
Sem mislila, da so nas že zaklenili.user posted image

Seveda se ogrevam za tvoje predloge dajamaja. Sem že trikrat prebrala post. In nujno rabim enga, da me v rit brcne. Najboljš takoj zdaj.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5219
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 18:37:22   
dajamaja
user posted image že ogrevam nogice... da te bincnem.  Hočeš javno al te zasebno?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 5220
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 18:39:27   
dajamaja
IZVIRNO SPOROČILO: Katrin RR

Drage uporabnice,

prosim, če si odprete novo temo, jaz pa bom to zaklenila, saj je že presegla "mejo" (200 strani).

Hvala za razumevanje in srečno!

katrin RR


U pa res. Kaj bomo zdaj? Marjetka, a si upava?

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5221
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 18:42:38   
DaisyE
Probava lahko.

Najprej me ti bincni, pol me bo pa še Katrin. Pa tebe tud. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5222
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 18:43:48   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: dobrovoljčica

Olja še ena nova tu gor.

Že nekaj časa študiram, da se vam pridružim in sem se končno odločila.
V petek sem imela punkcijo, pridelali pa smo štiri celice. V ponedeljek sem imela transfer, vstavili user posted image user posted image pikici, za ostali dve pa še čakam obvestilo o zamrznitvi. V  postoku ivf, sem pri dr.Rešu.
Zanima me sledeče, ali ima katera bolečine, napihnjenost  v predelu maternice od dneva punkcije? No bolečina ni tako zelo huda je pa moteča, ko se vsedem ali vstanem.Stokrat hvala.

dobrovoljčica



Dobrodošla še uradno tukaj gor!!!!
sicer sem jaz zdaj bolj "padalske sorte", in pridem res bolj redko pogledat, če je kaj novega, zdaj pa sem te prav poiskala, ko sem te v novi temi v spisku med trepetalkami našlauser posted image user posted image , ja super, seveda držim pesti, da se med user posted image  preseliš, juhu!!!!!

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5223
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 19:09:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja



Dakec, a ti greš čez 8 mesecev naprej!? V MB je menda najpočasneje, ne?



Tko kot vas berem in kako hitro greste v nove postopke, očitno je MB najpočasnejši. Sam kaj se čem prestavljat, če me pa v MB  semenčeca čakajo. user posted image

No punce, katera bo odprla novo temo?

(odgovor članu dajamaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5224
   RE: IVF / ICSI - december / januar
31.1.2008 19:11:54   
Anonimen
SAYURI, NAJ SE TI LE UREDI ZDRAVJE in da ne boš rabila v bolnico.

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 5225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  206 207 208 [209] 210   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  206 207 208 [209] 210   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...





sindarin

Kaj je najpogosteje vzrok za nenačrtovan nakup igrače?

me pritegne, ker jo opazim v izložbi (25%)

privlačna embalaža (1%)

želja otroka (37%)

ugodna cena (24%)

drugo (14%)


Število vseh glasov: 174

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!