|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 21:26:33   
sonček33
dejansenka  - o ti si pa še pika na i. Dve čudoviti novici. lepo, da si priškla k nam. Tu se imamo luštno. pa hvala za pestke. Jih potrebujem.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5151
   RE: IVF / ICSI - december / januar
30.1.2008 21:32:28   
pikovit






user posted image  AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image
 
 
Ponedeljek, 04.02..
 
Torek, 05.02.
 
Sreda, 30. 1.
Gloria - UZ
Anime - UZ
Shuka - Punkcija
Mismis - UZ
 
Četrtek, 31. 1.
 
Petek, 1. 2.
 
Sobota, 2. 2.
 
Nedelja, 3.2.

 
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
LaraLight greje user posted image user posted image  - TEST 11.02.2008
Lejla007 greje user posted image user posted image  - TEST 12.02.2008???
 
user posted image  Mlinčkauser posted image
user posted image KOSTANJuser posted image
user posted image Mišolina (LJ)user posted image
user posted image  Daisy (PO)user posted image
user posted image netka34user posted image
user posted image Abra (PO)user posted image
user posted image **NiNa**(LJ)user posted image
user posted image  Jadrnica (PO)user posted image
 
user posted image  

user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V DECEMBRU / JANUARJU / FEBRUARJUuser posted image


  • dole (2.IVF;MB,dr. Vlaisavljević) 12.12. razgovor
  • Rmeli nadaljuje v februarju
  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 19.12. razgovor, Suprefact in Gonal
  • andreja07 (PO,dr.Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • Kostanj (PO,dr.Reš) nadaljuje kmalu!
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič) 15.1. razgovor
  • reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš) januarja v nov boj
  • cati (27let),(MB) zamrznjenčki
  • spelka12(26 let) (2.ICSI;PO,dr.Reš) 4.2. razgovor
  • M.L.B.K. (35let)(PO) januarja v nove boje
  • mandarinca (32let) v nove boje - zamrznjenčki
  • Goldy (LJ) pokliče pri januarski M
  • mavrica72 (PO,dr.Merlo) pokliče januarja
  • dajamaja (PO;dr.Reš) 8.1. pogovor
  • mlinčka (29let),(1.IVF;LJ) 3.12. začetek Suprefact,nato Menopur,17.12.UZ
  • šemalo (2.IVF;LJ) januarja v nov boj
  • GITA14 (LJ) februarja po zamrznjenčke
  • jadrnica (PO) zamrznjenčki, ET 16.1.
  • tejka** (LJ) začetek konec januarja
  • mismis (33let)(1.IVF;LJ,dr.Drobnič) 28.januarja pregled krvi pred prenosom zamrznjenčkov
  • pikovit (31let) (6ICSI;PO,dr.Reš) januarja začetek
  • lejla007 (25let),(1.IVF;LJ,dr.Vogler)) 21.12 razgovor,26.12. začetek Suprefact,
  • mihi78 (1.ICSI;MB,dr. Vlaisavljević) začetek špikanja januarja, punkcija in ET po 19.2.
  • DaisyE (3.ICSI;PO,dr.Reš) punkcija 12.1, ET 17.1.
  • bilka (LJ) zamrznjenčki februarja
  • T1979 (PO,dr.Reš) februarja v nov boj
  • arneja (34let),(2.IVF;PO,dr.Reš) februarja v nov boj
  • Linda25 (ICSI LJ) 7.2. začetek špikanja
  • lara light (1.IVF;PO,dr.Reš) 10.1. razgovor in začetek špikanja
  • zarja1 (1.IVF;LJ) začetek februarja
  • m.rudovič februarja v nov boj
  • *ajetam*(LJ) začetek januarja
  • Darja* (3.IVF/ICSI?;MB) 11.1. razgovor
  • Mijavček (32let),(3.IVF;LJ)  11.1.začetek Suprefact, 25.1. UZ
  • Lupita
  • Shuka (2.IVF/ICSI;PO,dr.Reš) 10.1. začetek Diphereline, 28.1. UZ
  • ANIME (ICSI;PO,dr.Reš) 15.1. začetek Suprefact, 24.1. Menopur
  • konina (LJ) februarja zamrznjenčki
  • majc (2.ICSI;LJ) 27.12. začetek Suprefact
  • Crnitulipan februarja po zamrznjenčke
  • teja*(6.IVF;LJ) 14.1. začetek Suprefact
  • banga začetek februarja (9.2. začne s kratkim postopkom)
  • pajčolanka (1.ICSI;PO,dr.Reš) 7.2. začetek Diphereline, nato Menopur
  • oktavija (1.IVF/ICSI;MB) 

      user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V MARCU / APRILUuser posted image

      • netka34(35let)(2.ICSI;LJ)  21.3. razgovor
      • sonček33 (LJ) pokliče prvi dan M v marcu
      • Pija76 ponovno v boj
      • ušula spomladi v nov boj
      • Sulfinija (4.IVF;LJ) marca v nov boj
      • vijolica30 (2.IVF;LJ) začetek marca
      • user posted image

        koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image user posted image ,  Staša1user posted image , gloria, tosjauser posted image , perlicauser posted image ,  Bety upa, mozart, _rebeca_user posted image , anadejka, pika 74, MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormyuser posted image , tassi1, dakec, citrončica, maša74, barbarela77, tobika, Goya (30 let)user posted image user posted image ,  Darmaruser posted image ,  Zalazoya user posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Abra, ,
      user posted image NOSEČKE oktober/novemberuser posted image
       
       MARTINŠČICA (33let),(LJ) user posted image user posted image , _rebeca_ (28let),(PO) user posted image user posted image ,  maja24 (24let),(PO)user posted image , tita13 (PO) user posted image , sayuri (31let),(PO)user posted image user posted image , Stormy (LJ) user posted image , Meeryana (30let), (MB)user posted image , Ana_P(29let),(MB)user posted image , Lotty (PO)user posted image , Amelia (31let)(PO)user posted image , pf (PO)user posted image , meybebaby (MB)user posted image , Goldfishuser posted image
      user posted image NOVE NOSEČKEuser posted image
      user posted image KITTY pregled 28.12. (javi se)
      user posted image   gloria (27let),(LJ) pregled 30.1
      user posted image  Johnie pregled???
      user posted image Pikica26, pregled 07.02.
       
       

      Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

      Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke. 
       
       
       
       
      Evo sem malo seznam kopirala,ni nobenih popravkov.Bom probala kaj narest 

      (odgovor članu mismis)
      Neposredna povezava do sporočila: 5152
         RE: IVF / ICSI - december / januar
      30.1.2008 21:39:46   
      pikovit
      Ups Lejla sori nisem videla,da si bila tako pridna.Super za seznamuser posted image user posted image user posted image .Si ga pa prav lepo praznično obarvala.Evo ga bom zdaj kopirala.

      (odgovor članu pikovit)
      Neposredna povezava do sporočila: 5153
         RE: IVF / ICSI - december / januar
      30.1.2008 21:41:55   
      pikovit


      user posted image AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image  
       
       
      Ponedeljek, 04.02.
       
      Torek, 05.02.
       Gloria - UZ (pri svojem G)
      Pikovit uz

      Sreda, 06.02.


      Četrtek, 31. 1.
      mismis - UZ
      Petek, 1. 2.
      Tejki - ET
      Sobota, 2. 2.
      Shuka - ET 
      Nedelja, 3.2.

       
      user posted image
       
      user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
      (beri TESTI)
       
      LaraLight greje user posted image user posted image  - TEST 11.02.2008
      Dobrovoljčica greje user posted image user posted image - TEST 11.02.2008
      Lejla007 greje user posted image user posted image  - TEST 12.02.2008
       
      user posted image  Mlinčkauser posted image
      user posted image KOSTANJuser posted image
      user posted image Mišolina (LJ)user posted image
      user posted image  Daisy (PO)user posted image
      user posted image netka34user posted image
      user posted image Abra (PO)user posted image
      user posted image **NiNa**(LJ)user posted image
      user posted image  Jadrnica (PO)user posted image
       
      user posted image


      user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V DECEMBRU / JANUARJU / FEBRUARJUuser posted image


      • dole (2.IVF;MB,dr. Vlaisavljević) 12.12. razgovor
      • Rmeli nadaljuje v februarju
      • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Gonal, 19.2. do sestre Blanke
      • andreja07 (PO,dr.Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
      • Kostanj (PO,dr.Reš) nadaljuje kmalu!
      • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič) 15.1. razgovor
      • reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš) januarja v nov boj
      • cati (27let),(MB) zamrznjenčki
      • spelka12(26 let) (2.ICSI;PO,dr.Reš) 4.2. razgovor
      • M.L.B.K. (35let)(PO) januarja v nove boje
      • mandarinca (32let) v nove boje - zamrznjenčki
      • Goldy (LJ) pokliče pri januarski M
      • mavrica72 (PO,dr.Merlo) pokliče januarja
      • dajamaja (PO;dr.Reš) 8.1. pogovor
      • mlinčka (29let),(1.IVF;LJ) 3.12. začetek Suprefact,nato Menopur,17.12.UZ
      • šemalo (2.IVF;LJ) januarja v nov boj
      • GITA14 (LJ) februarja po zamrznjenčke
      • jadrnica (PO) zamrznjenčki, ET 16.1.
      • tejka** (LJ) začetek konec januarja
      • mismis (33let)(1.IVF;LJ,dr.Drobnič) 28.januarja pregled krvi pred prenosom zamrznjenčkov
      • pikovit (31let) (6ICSI;PO,dr.Reš) januarja začetek
      • lejla007 (25let),(1.IVF;LJ,dr.Vogler)) 21.12 razgovor,26.12. začetek Suprefact, ET 29.1.
      • mihi78 (1.ICSI;MB,dr. Vlaisavljević) začetek špikanja januarja, punkcija in ET po 19.2.
      • DaisyE (3.ICSI;PO,dr.Reš) punkcija 12.1, ET 17.1.
      • bilka (LJ) zamrznjenčki februarja
      • T1979 (PO,dr.Reš) februarja v nov boj
      • arneja (34let),(2.IVF;PO,dr.Reš) februarja v nov boj
      • Linda25 (ICSI LJ) 7.2. začetek špikanja
      • lara light (1.IVF;PO,dr.Reš) 10.1. razgovor in začetek špikanja, ET 28.1.
      • zarja1 (1.IVF;LJ) začetek februarja
      • m.rudovič februarja v nov boj
      • *ajetam*(LJ) začetek januarja
      • Darja* (3.IVF/ICSI?;MB) 11.1. razgovor
      • Mijavček (32let),(3.IVF;LJ)  11.1.začetek Suprefact, 25.1. UZ
      • Lupita
      • Shuka (2.IVF/ICSI;PO,dr.Reš) 10.1. začetek Diphereline, 28.1. UZ
      • ANIME (ICSI;PO,dr.Reš) 15.1. začetek Suprefact, 24.1. Menopur
      • konina (LJ) februarja zamrznjenčki
      • majc (2.ICSI;LJ) 27.12. začetek Suprefact
      • Crnitulipan februarja po zamrznjenčke
      • teja*(6.IVF;LJ) 14.1. začetek Suprefact
      • banga začetek februarja (9.2. začne s kratkim postopkom)
      • pajčolanka (1.ICSI;PO,dr.Reš) 7.2. začetek Diphereline, nato Menopur
      • oktavija (1.IVF/ICSI;MB,dr.Vlaisavljević) 14.5. posvet 


        user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V MARCU / APRILUuser posted image

        • netka34(35let)(2.ICSI;LJ)  21.3. razgovor
        • sonček33 (LJ) pokliče prvi dan M v marcu
        • Pija76 ponovno v boj
        • ušula spomladi v nov boj
        • Sulfinija (4.IVF;LJ) marca v nov boj
        • vijolica30 (2.IVF;LJ) začetek marca
          user posted image
        • koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image user posted image ,  Staša1user posted image , gloria, tosjauser posted image , perlicauser posted image ,  Bety upa, mozart, _rebeca_user posted image , anadejka, pika 74, MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormyuser posted image , tassi1, dakec, citrončica, maša74, barbarela77, tobika, Goya (30 let)user posted image user posted image    Darmar user posted image ,  Zalazoya user posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Abra, 
        user posted image NOSEČKE oktober/novemberuser posted image
         
         MARTINŠČICA (33let),(LJ) user posted image user posted image , _rebeca_ (28let),(PO) user posted image user posted image ,  maja24 (24let),(PO)user posted image , tita13 (PO) user posted image , sayuri (31let),(PO)user posted image user posted image , Stormy (LJ) user posted image , Meeryana (30let), (MB)user posted image , Ana_P(29let),(MB)user posted image , Lotty (PO)user posted image , Amelia (31let)(PO)user posted image , pf (PO)user posted image , meybebaby (MB)user posted image , Goldfishuser posted image
        user posted image NOVE NOSEČKEuser posted image
        user posted image KITTY pregled 28.12. (javi se)
        user posted image   gloria (27let),(LJ) 05.02. UZ pri svojem G
        user posted image  Johnie, pregled 12.02.
        user posted image Pikica26, pregled 07.02.
         
         

        Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

        Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.





        (odgovor članu lejla007)
        Neposredna povezava do sporočila: 5154
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        30.1.2008 21:42:16   
        jadrnica
        pikovitek -krasen seznam user posted image user posted image user posted image user posted image
        tolk, da raportiram:
        Danes za kosilo sem poklicala nasega ata Reša, se mi res zdi, da je bil na južni, ker je full neki šumel okol njega,
        skratka mu vse brzinsko zraportiram, je bil kr mal zalostenuser posted image user posted image , se mi zdi, skratka, z marcem začneve z novim postopkom in se moram 10 dni pred next user posted image tečko pri njem oglasit, kar bo kmalu po 20. februarju.,


        Se mi je zdel tako smešen, ker me je vprašal, ali imamo še kakšne zmrznjenčke user posted image user posted image - halo ponavadi me to njega kličemo in nas odganja s stavkom , če ni pošte jih ni user posted image user posted image user posted image

        potem mi pa reče: kako pa potem za naprej, pa jaz njemu: ja, kaj vi svetujete, pa on: koliko ste pa stari? pa jaz: 29, 30 bom kmal, pa on, ja dajte pol kr naslenji mesec prit......no tako, da prva stvar ki me je vprašal, so bila leta, ajaaj, očitno je res pomemmmmben faktor povsod user posted image user posted image user posted image user posted image

        (odgovor članu pikovit)
        Neposredna povezava do sporočila: 5155
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        30.1.2008 21:46:43   
        gloria
        Dobrovoljčica dobrodošla...hvala ti
        Sulfinija hvala tudi teb...juter pa en velik+++++
        Gita,Lara,Pf,Kikaa hvala...jaz vam iz srca želim da čim prej zagledateuser posted image ...res ste zlate
        Lejla kakšen lep seznam...kr rastopim se ko ga gledam
        Dejansenka dobrodošla...končno ti je ratal hauser posted image ...vesela sem da se bova še tuki gor spremljale...še enkrat čestitke za user posted image
        Sonček 33 hvala ti...jaz sem tud danes čist v takem stanju o user posted image  pa da ne govorim...slikce sploh ne izpusti iz rok...si jo je kr prilastiluser posted image
        Ribica ja ni velike razlikosti v velikosti.Na monitor nisem gledala ker se sloh ne da.Dr.Požlepova je sam govorila...je začela gv se vidi pol je pa en čas obstala da sem se kr vstrašla da ploda ni.Iskala je še drugega sam kaj ga ni našla,so sledi,tud na slikci se vidi nekaj...Povedala mi je da naj mi še moj gin.pogleda sam da ne verjame da je kaj.Jaz sem vseen vesela sam da zdrži do konca.Dabroston jemljem že od danes.
        Če sem katero izpustila naj mi oprosti in ji tukaj še enkrat povem hvalauser posted image user posted image user posted image

        (odgovor članu sonček33)
        Neposredna povezava do sporočila: 5156
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        30.1.2008 22:09:13   
        jadrnica
        dobrovoljčica - welcome na RR čvekarskem forumu, saj vidim, da si že čist v elemenu user posted image user posted image user posted image
        glede napenjanja po punkciji in ET - ja je prisotno bilo vse tui pri meni, itak sem pa imela hiperstimulacijo:) mene je še za na stranišče vse bolelo


        sulfinija  - navijam za user posted image , daj zjutraj cimprej raportiraj, ker lahko pogledam pred ali pa šele po sluzbi, res ti privoščim , da bi pa zagledala plusek, saj veš vse je mogoče
        dejzica, gloria, pikovitek, anabanana, lejla, lara skuša :)user posted image in ostala kompanija, lepose imejte in uzivajte,

        jaz bom spet do konca morila meseca marca, ker bom na meni ljubih iglahuser posted image user posted image user posted image to pomeni, da se moram februarja maximalno nasortat in v formo spravit, to bo žur.

        aja, a ve že veset kaj boste za maškare user posted image user posted image , zbiram predloge


        (odgovor članu gloria)
        Neposredna povezava do sporočila: 5157
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        30.1.2008 22:09:30   
        dejansenka
        glorija a  moram  po te tablete k svojemu osebnemu zdravniku a ne jaz sem čisto pozabila
        saj ne bo nič narobe ker jih danes nisem vzela user posted image user posted image

        (odgovor članu gloria)
        Neposredna povezava do sporočila: 5158
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        30.1.2008 22:33:13   
        gloria
        Dejansenka ja pri svojmu dr.ali gin.ih dobiš.Men se zdi da ne bo nič narobe če boš juter začela.Kolk je pa bil velik plodek?

        (odgovor članu dejansenka)
        Neposredna povezava do sporočila: 5159
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 8:31:13   
        Sulfinija
        Jutro!
         
        Da vas ne bom dolgo matrala  mojim testom.Delala sem ga zjutraj ob petih in nimam pojma kaj je bilo vendar se na tetsu ni prikazala nobena črtica niti kontrolna ne in sedaj resno ne vem user posted image user posted image user posted image .Me pa nekja zvijapo mojem iz moke spet ne bo nič kuha kot vndo do sedaj.
         
        Sedaj pa se šibam oblečt,posteljo naredim pol pa šibam v banko in pa vse latarne gor udarim še danes iščem darilo za mojega za 30.rojstni dan.
         
        LPuser posted image user posted image user posted image

        _____________________________

        Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

        (odgovor članu sonček33)
        Neposredna povezava do sporočila: 5160
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 8:39:14   
        Anonimen
        Sulfinija, še enkrat naredi test. Tako se je tudi moji sestri zgodilo, niti ene črtice ji ni pokazalo. Test je ponovila naslednji dan in se ji je pokazal rahel plusek. Sedaj pa teka na okoli naša mala triletnica.
        Držim pesti in srečno. Pa poročaj.

        Tudi mojo sestro je noro zvijalo.


        (odgovor članu Sulfinija)
          Neposredna povezava do sporočila: 5161
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 8:45:17   
        Anonimen
        Čao mami26, dobrodošla nazaj. user posted image

        (odgovor članu mami 26)
          Neposredna povezava do sporočila: 5162
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 8:51:43   
        pikovit
        Sulfinija mogoče pa res še enkrat naredi test.Tudi moji svakinji se je to zgodilo.Dons pa je pravi razgrajač.Star 3 leta.
        Drugače pa tudi moj ta vikend šteje 30.Mu bom pa naredila album iz najinega skupnega življenja.V 15 letih se je že nekaj nabralo.Kupila pa sem mu uro.

        (odgovor članu Anonimen)
        Neposredna povezava do sporočila: 5163
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 8:57:15   
        Sulfinija
        Pikovit,jaz albuma ne bom della kajti tkole imava vse slike v albumah najine skupne.
         
        Jaz mojemu ure n bom kupovala,kajti jo ima,jaz se nagibam k zlati verižice debeli in polni,ker jo sedaj ima vendar neko tanko,ki se non stop trga in mu bom v ta namen tole kupila.Kok si pa dala ti za uro?Verižice niso poceni sploh če hočeš kaj boljšega in kvalitetnega?
         
        LPuser posted image user posted image user posted image

        _____________________________

        Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

        (odgovor članu pikovit)
        Neposredna povezava do sporočila: 5164
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 9:25:05   
        oktavija
        IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

        Dan dekleta!

        user posted image user posted image No jaz sem dobila prvi datum za posvet v Mariboru pri dr. Vlaisavljević dne 14.05.2008 ob 11.20 uri.

        Zdaj me pa mal zanima kako izgleda prvi posvet, ali moreva bit oba z možem, ali naredijo kako preiskavo, koliko časa traja..... u glavnem vse kar je vezano na to....
        Pa še nekaj. Zanima me če katera ve kako je če si samoplačnik, ali res prideš takoj na vrsto in koliko stane, saj sem dobila informacije da samoplačniško prideš na vrsto takoj...user posted image

        Hvala za odgovore in pomoč!user posted image user posted image user posted image



        Dan!
        user posted image Malo se žalostna ker mi ni nobena odgovorila. Sej vem da ste te teme že 1000x predelale, ampak bi vseeno prosila samo za kratek odgovor kaj me čaka prvič in kako naprej!

        Hvala še enkrat za odgovor!user posted image

        _____________________________

        Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

        (odgovor članu oktavija)
        Neposredna povezava do sporočila: 5165
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 9:52:19   
        dejansenka
        plodek je velik  12 mm dobro a ne

        (odgovor članu gloria)
        Neposredna povezava do sporočila: 5166
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 9:54:55   
        mismis
        Oktavija, nikar žalostnih učk, sej veš v tej poplavi postov, se včasih kaj spregleda.
        Jaz ti žal ne morem povedati, kaj te čaka v MB, ker sem na GK LJ, sigurno se bo pa našla kakšna, ki je v MB.


        Sulfinija, zelo mi je žal, ker vama ni uspelo po naravni poti, sem že upala, da tokrat bo.

        Gloria, čestitike za srčka

        Jadrnica, ti maš pa res veter v jadrih, da tako kmalu štartaš z novim postopkom. Držim pesti, da tokrat bo.

        No, jest sem imela danes spet UZ, malo smo zrastli od včeraj, (18,13,13), tako da moram jutri spet na UZ, da bodo videli, če je slučajno folikel že počil.

        Za vse ostale, trepetalke, navijačiče in nosečke, držim pesti, da se bo vse super izteklo..



        (odgovor članu oktavija)
        Neposredna povezava do sporočila: 5167
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 9:59:38   
        pikovit
        Sulfinija delala mu bom tak album,katerih slik nimava skupnih.Recimo njegovi dosežki iz službe ali pa najina srednješolska ljubezenska pisma....

        Za uro pa sem dala 350€

        (odgovor članu Sulfinija)
        Neposredna povezava do sporočila: 5168
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 10:02:37   
        pikovit
        Oktavija tudi jaz ti ne morem pomagati,ker hodim v Lj.A greš prvič v postopek.Mogoče ti lahk razložin kako gre v Lj.,sej kakšnih bistvenih razlik ni.

        (odgovor članu pikovit)
        Neposredna povezava do sporočila: 5169
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 10:06:20   
        Sulfinija
        Oktavija,jaz sem bila v MB,sedaj pa sem na GK LJ.
        Na prvi posvet sem šla skupaj z možem v MB in isto tudi v LJ.
        Na prvem posvetu v MB smo skupaj z zdravnico predelali najine otroške bolezni,od družinskih članov nato pregledali moj hsg in oba spermiograma,natos em jaz dobila kup napotnic za kri in moj še za spemiogram.
         
        V LJ pa sma šla prvič prav tako oba s tem,da sem tam takoj prišla na vsto za IVF,ker sem imela vse preiskave za sbao in tudi dva neuspela ISCI v MB.
         
        Upam,da sem ti kaj pomagala.
         
        LPuser posted image user posted image user posted image

        _____________________________

        Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

        (odgovor članu pikovit)
        Neposredna povezava do sporočila: 5170
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 10:13:32   
        Anonimen
        Oktavija, ti bom jst z veseljem odgovorila, sam da pridem domov iz službe, tam nekje ob 18 ali 19 uri. Prav?

        V službi ne morem kaj veliko pisati. user posted image

        (odgovor članu oktavija)
          Neposredna povezava do sporočila: 5171
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 10:20:15   
        lara light
        Oktavija, žal ne vem...sem v Dravljah in Postojni. Punce, ki ste v MB, Oktavija rabi odgovor!!!
         
        Daisy, kje si ti? Hvala za pozdrave in vračam x100 nazajuser posted image  Dej, ne tolko delat in se gnat, herojev mamo dovolj, pa še tistim kradejo glave-beri bronaste doprsne kipe...a se bomo kej našemle v soboto?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem celo leto super maškara, tko da ne bo težko...user posted image
        Jardnica, ko sem ti voščila dobrega vetra, še vedla nisem, da tako perfekten sploh obstaja, da te vodi že z marcem novim podvigom naposti...fantastikuser posted image Super, super! Še Reš je zamenjal kriterije zate, boljš ne more bit!user posted image

        Sulfinija, a si naredila ponovno test? Čakam...user posted image

        Sonček, ti pa imaš nick...prekipevaš, polna energije, lepo. Pošlji še nam malouser posted image ti bomo hvaležne...

        Vsem (bodočim) mamicam želim prekrasen dan!user posted image


        _____________________________

        Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
        Coelho

        (odgovor članu pikovit)
        Neposredna povezava do sporočila: 5172
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 10:21:44   
        lara light
        Dakec, odlično, si že ti prevzela nalogo,pridnauser posted image

        _____________________________

        Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
        Coelho

        (odgovor članu lara light)
        Neposredna povezava do sporočila: 5173
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 10:25:11   
        oktavija
        Hvala Sulfinija in vse ostale punace za odgovore, zlate ste!user posted image user posted image

        _____________________________

        Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

        (odgovor članu lara light)
        Neposredna povezava do sporočila: 5174
           RE: IVF / ICSI - december / januar
        31.1.2008 10:28:11   
        pikovit
        Oktavija sem ti poslala zs

        (odgovor članu oktavija)
        Neposredna povezava do sporočila: 5175
        Stran:   <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
        Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
        Pojdi na:





        V teh okoliščinah ne seksajte
        Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
        Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
        Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




        Nos.
        пеперутка16

        Kako majhnim otrokom čistite nos?