|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 11:17:07   
tažana
nika vse najboljše za rojstni dan user posted image user posted image .

mene so poslali domov. Voda je bistra zato čakajo, da se bo začelo samo user posted image . Sem si pa kar oddahnila in me je kar odneslo iz porodnišnice user posted image . Nevrjetno kako rada jaz prelgam stvari na drugič user posted image . Samo tokrat se ne izmuznem. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 11:23:09   
Nika v službi
Hvala vsem za čestitke. Prvi del praznovanja je v celoti uspel, preživeli smo res eno krasno popoldne v družbi družine in prijateljev ter sosedov. Torta je bila pravi hit, nekateri sosedi so jo jedli kar na klopci na našem igrišču.user posted image  Hja, pač otroci so se zunaj igrali, starši so uletavali enkrat očka, enkrat mamica, pa kužke so sprehajali in jaz sem pač vsakemu ponudila kos torte (ker je bilo Barbike za vse dovolj). Prav nihče se je ni branil, tako da sem v naši soseščini Pety naredila veliko reklamo. No, v bistvu si jo je sama s svojim krasnim in slastnim izdelkom.user posted image Hvala, bejba.

Tažana, lepo slišat, da si še v enem kosu. In ja, tokrat se ne izmuzneš.user posted image

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 14.9.2009 11:24:04 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 11:50:59   
pety78
Hello,

Sem se spomnila na en dober vic...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, je hud. user posted image user posted image user posted image user posted image


Kako ste kaj, babnce? Jaz sem dekliščino preživela, včeraj je imel tudi moj dragi rojstni dan, pa nas je peljel v Begunje k Avseniku na kosilo. Bilo je ful dobro, da sem še danes sita... Aja, ne, sem glih en piščančji sendvič pojedla. user posted image

Nika, hvala za reklamo...user posted image Veš kaj me zanima....Kdo je polizal čokolado z Barbike...?

Tažana, a ti pa kar tako, potegneš črto in se delaš, kot da ni nič? Sprijazni se....kmalu bo treba rodit...user posted image








_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 12:43:07   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


Veš kaj me zanima....Kdo je polizal čokolado z Barbike...?




Nika, jasno, to je domena slavljenke.user posted image

Ti, daj mi povej kakšno fejst foro za dekliščino, kakšne "naloge" ste vi zadali bodoči nevestici? Mene dekliščina čaka v petek, pa bi se rada vnaprej pripravila...user posted image

A pri Avseniku, praviš, da je fajn? Kaj pa cenovni rang? Malo več napiši, ker je info o kakšni dobri restavraciji vedno dobrodošla...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 13:08:04   
pety78
Nika, jasno, to je domena slavljenke.user posted image


No, pol je ok, ker sem se bala, da jo je Tomaž. user posted image user posted image user posted image

Ti na mail pošljem naš progam za dekliščino, boš mela vse podrobno opisano.

Cene za Avsenika pa ne vem, ker sem za Kajo laufala, medtem, ko je Matjaž plačeval. user posted image Ga bom pa vprašala.


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 13:41:36   
tažana
evo pety že gorenjka postaja. Ko je treba plačat že laufa za otrokom user posted image .

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 14:23:41   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: tažana

evo pety že gorenjka postaja. Ko je treba plačat že laufa za otrokom user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 15:45:53   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: tažana

evo pety že gorenjka postaja. Ko je treba plačat že laufa za otrokom user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 20:56:53   
teta beta
Nika, vse najboljše, predvsem veliko zdravja in seveda veselih uric z mamico, atijem in drugimi najbližjimi!!!!!!! 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 21:38:35   
A-N-J-A
NIKA VSE NAJBOLJŠE ZA ŠTIRICO!!!!!!
user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Septembrke 2005- 2. del
14.9.2009 22:03:42   
Pia67
Nika vse naj, naj v 4. letu starosti.
 
Kaja user posted image  za prve korake.
 
Tažana, se sprašujem, če nisi že tik pred zdajci ali pa je že vse za tabo in crkljaš majhno štručko. Po zapisanem bi znalo nekaj takega bit. Lepo ...



Poslušam koncert po radiu(Dan D in simfoniki na valu 202). Še vedno sem pod včerajšnjim vtisom, ko sva bila z user posted image  v Križankah. Za RD Nine sem bila tudi jaz deležna pozornosti in sta starejša dva častila karti in popazila na Ničko. Ne vem kateri je name naredil večji vtis U2 v Zagrebu avgusta ali včerajšnji. Enkratno user posted image .

Ninin RD je minil v znamenju vročine, vreme je zdržalo, kljub deževni napovedi, Nino pa je zdelala vročica priprav, torto je še posipala s srčki in bleščicami (tudi mi smo imeli nekaj rožnatega z vilinskim navdihom), potem pa je v naročju user posted image   vročična zaspala, ko pa je bil čas, da prižgemo svečke, je miže dejala, torta je moja in jaz bom pogasila svečke. Calpol je deloval, vendar noč na nedeljo ni bila takšna, imela je visoko vročino, grde sanje in zjutraj raje nisem odšla na tekmo. Crkljanje se je obrestovalo, saj je danes hotela v vrtec in popoldan sva že noreli s kužkom.
Fotk ne bo iz znanih razlogov. Kuža pa jih ima preveč, se ne morem odločiti user posted image .

Lepo praznujte, če se ne beremo ...

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.9.2009 0:10:39   
Nika v službi
Hvala še enkrat za vsa voščila.

Pia, vesela sem za vajine skupne trenutke in glasbene užitke. Bravo, večkrat takole!

Upam, da se Nina čimprej pozdravi!user posted image user posted image user posted image

Obveščam vas, da sem končno uspela naložit nekaj slikic - vabljene k ogledu.

Nočko!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   [Brisano sporočilo]
15.9.2009 8:43:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.9.2009 8:51:54   
pety78
DRAGE MOJE, NAJ IZREČEM ISKRENO DOBRODOŠLICO MALI NEŽI, KI JE PRIJOKALA NA SVET DANES OB 7:59.

Iskrene čestitke mamici Tažani, očiju in sestrici Katarini!!!

JUHUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUU user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.9.2009 8:53:58   
pety78
Anže, vse najboljše za 4. svečko!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.9.2009 8:56:07   
pety78
Joj, sem skoraj pozabila pomembne podatke...Neža P., velika 50 cm, težka 3200g.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.9.2009 9:11:14   
pety78
Za telegram bo poskrbela Benika. user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.9.2009 9:51:12   
Nika v službi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

DOBRODOŠLA, NEŽA (kako lepo ime!)!
Mamici, očku in ponosni sestrici Katarini pa iskrene čestitke!
 


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.9.2009 17:46:26   
benika
Mala Neža, dobrodošla med nami!
Iskrene čestitke mamici, atiju in še posebej starejši sestriciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   [Brisano sporočilo]
15.9.2009 18:57:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.9.2009 20:02:21   
benika
Telegram zrihtan in poslan, za darilo smo Neži priložile modelirno maso za odtis rokice in nogice v dekorativni škatlici  (no ja, bo to bolj za mamico, ampak spominček bo pa Nežin)user posted image

< Sporočilo je popravil benika -- 15.9.2009 20:03:14 >

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.9.2009 21:29:17   
2ursae
bravo Tažana, čestitke user posted image . Neža si je izbrala res super datum za prihod na svet user posted image . Pa še anagram besede "Anže" je user posted image .

hvala za čestitke mojemu slavljencu. Za nami je ful naporen dan - v prijetnem smislu, smo se ves dan namakali v Atlantisu, otroka sta blazno uživala, čas nam je noro hitro minil. Med tem, ko je Bor spal, sva se pa z mojim izmenjavala na tavelikih toboganih user posted image , za Anžeta pa lahko mirne duše trdim, da je preživel sigurno dve uri na otroškem toboganu. Skratka, res kvaliteten skupni čas, samo se do sitega naigrali in nanoreli. Pol smo šli pa z BTC busom (za oba prva vožnja z busom, sta bila ful zadovoljna in smo jo nazaj grede ubrali še en extra krog, ker nista hotela dol) v  CP v kitajsko restavracijo in na tortico. Zdaj pa že spita kot ubita.

Žur za dedke in babice smo imeli že v soboto, Uroš je naredil super dobro torto - dinozavra.

Je bil pa Anže ful vesel daril (komplet od Mehana in naredi-sam-vulkan komplet), pa še neke malenkosti in se nama je ful zahvaljeval in govoril, kolk so lepa darila. Vau, fantič je res vedno bolj odrasel user posted image . Bor je pa dobil knjigico-puzzle o vozilih. Aja, valla, Bor gre po Nikovih stopinjah. pri rosnih še ne dveh letih sestavi 15-koščkov z malce pomoči user posted image .

grem se vržt na kavč, ju3 je spet delovni dan.

nočko

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Septembrke 2005- 2. del
15.9.2009 21:51:39   
benika
Anže, srček mali, vse najboljše za rojstni dan,
pa želimo ti eno fajno žurko, pa veliko torto in kup daril!!!
Čestitke seveda tudi tebi, 2ursaeuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 8:15:06   
Nika v službi
Dragi Anže, vse najboljše za rojstni dan!

Ker si torto imel že ta pravo, odlično, najboljšo (bravo, oči, za dinotauser posted image ), ker ti je Benika že poslala krasnega tigrčka, ti Nika pošilja spomin na tvojo prvo ljubezen:

                                       user posted image

Naj ti tale čudovit set kablov podaljša praznični občutek vsaj še za en dan..user posted image

Benika, hvala, ker si uredila telegram in izbrala super darilce!user posted image

Še posebej pa iskrena hvala v imenu kolegice, moje sosede Tanje, ki si ji zares polepšala dan z izposojo - in dostavo (hvala, Edo!) - kolesa za Quinny-ja. user posted image A bo uredu, če ti ga prinese kar na Nikino praznovanje 03.10.? Je njen sinček Val tudi povabljen.... Če potrebuješ prej, pa javi, bomo poskrbeli, da dobiš robo nazaj.

Ja, da vam povem, naša soseda ima 4-mesečno dojenčico in prav takega Quinny Conforta kot sem ga imela jaz oz. ga ima zdaj Benika. Včeraj popoldan je šla z vozičkom na sprehod in ker ima mali avto, mora sprednje kolo odstranit iz vozička. To je tudi storila, otroka lepo napokala v avto, dala voziček noter in odpeljala. Ko je prišla domov, je kakšni 2 uri kasneje ugotovila, da je na parkingu pozabila sprednje kolo od vozička! Šibala je sicer takoj nazaj na mesto zločina, ampak žal kolesa ni bilo več.user posted image  Zdaj je v BC naročila novega, ampak traja cca. 14 dni, da ga dobijo. Je bila res čisto obupana, saj je mislila, da bo zdaj 14 dni ostala nemobilna, tako pa ji je naša Benika zares polepšala dan! Hvala!!!!


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Septembrke 2005- 2. del
16.9.2009 8:21:48   
pety78
He, he, he, Nika, kaka fotka...user posted image user posted image user posted image

Benika, ma ti si nova mati Terezija. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja, dobro jutro bejbe, a kdo dans praznuje?user posted image user posted image user posted image


Vse najboljše _______ za tvoj 4. rojstni dan! (vstavi ime po potrebi)
user posted image user posted image user posted image

Da ne boste rekle, da sem pozabila...user posted image

Naj povem, da je naša Kajla frajla danes kar rokice iztegnila, ko je prišla vzgojiteljica po njo na vrata. Pa nič ni zajokala, niti včeraj. Tako da pri nas upam da ne bo kasneje kakih večjih pretresov, ker do sedaj je vse lepo sprejela. Prejšnji teden je sicer zajokala, ko sem jo dala iz rok, ampak se je takoj pomirila.
Vid pa tudi rad gre v vrtec. user posted image

Jaz mam pa nove čevlje. user posted image user posted image user posted image

Mejte se lepo, spijem kavo do konca, potem pa veselo na delo.


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?