|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005- 2. del
4.9.2009 14:30:52   
pety78
Tažana in Špelka, zdržta še mal, no. user posted image Saj se mi smilita, ko vaju pogledam. user posted image Sta pa lepi. user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Septembrke 2005- 2. del
4.9.2009 20:46:09   
teta beta
Pri nas smo tudi fajn zaštartali novo vrtčevsko leto, ni nobenih problemo, Daša je ostala v isti skupini in pri istih vzgojiteljicah, kar mi je zelo všeč. Štirje iz njene skupine so šli v "tavečjo", čeprav letos praktično ni velike in male skupine, saj so povsod zraven tudi tamali, ker drugače niso mogli skombinirat. Tako sta zdaj skupini 1-5 in 2-6. Naša je zdaj menda druga najstarejša in je večkrat "učiteljica", pomaga vzgojiteljicama, kar se ji zdi blazno blazno fino. Mogoče bo dobila malo več občutka za rokovanje s tamalimi, ker z Janošem dela včasih kot z igračko . Podojenčila se je pa že itak med počitnicami, tako da tega ziher ne bom mogla vrtcu pripisat .

A Kaja je pa že v vrtcu... pa saj Tilen bo tudi šel... no, naš mucek je še doma in uživa. Zdaj že naredi kakšne 4 samostojne korake, a še to ne velikokrat. Je pa zato bolj samostojen pri jedi, vse hoče sam, sam tudi pije iz skodelice (navadne). Dober je pri fino motoriki, govori pa ne kaj dosti.

Daša se neki zbuja, grem tja.Lp!

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Septembrke 2005- 2. del
6.9.2009 9:03:12   
Pia67
Kako bogokletno. Jaz na netu v nedeljo, ob lepem sončnem vremenu. Kam sem prišla user posted image .
Izkoriščam prost trenutek predno greva z dragim na en dolg tek, skuhava kosilo in se lotiva nadgradnje pasjega boksa. Projekt dojenček, ki bi privekal te dni- od RR-ja še vedno dobivam obvestila v katerem tednu sem, no, zdaj v 40. tednu pa bodo končno odnehal, kljub mojim prošnjam, da mi je težko, ko preberem koliko sem noseča, ker nisem več user posted image , se je sprevrgel v projekt mali kuža, ki je še najbolj podoben polarni lisički.
Nino je pred uro odpeljal njen ... (baje ne sme imenovati user posted image  kdo bi to bil, uganite in ...) za dva dni, toliko je bila pripravljena potrpeti Nina, njen RD bodo praznovali jutriuser posted image , v sredo bom v vrtec prišla še jaz (projekt skupnega praznovanja v vrtcu z otrokom in njegovo skupinouser posted image , izdelovali bomo pikapolonice iz recikliranega materiala).
V soboto nadaljujemo žurko, torej bo ves teden v simboliki 4. leta.

Fotke novega člana- švicarskega ovčarja, slavljenke in torte, ki še ni dobila dokončne domišljijske podobe sledijo.

Aja, moja služba res na kožo pisana, ustvarjam, sprehajam in razveseljujem dva večna otroka.

Novi vrtičkarji pogum, user posted image  še malo pa bo, ostale pa hvala, da ste in vas veselo prebiram.


Damjana

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Septembrke 2005- 2. del
6.9.2009 9:12:38   
A-N-J-A
2ursae-slikico greš delat v Pekarno Vrhnika na Brnčičevo.To je v tisti stavbi kjer je Siesta oz. Moj Fituser posted image

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Septembrke 2005- 2. del
6.9.2009 21:13:29   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

2ursae-slikico greš delat v Pekarno Vrhnika na Brnčičevo.To je v tisti stavbi kjer je Siesta oz. Moj Fituser posted image


hvala user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.9.2009 10:32:25   
pety78
Lepo pozdravljene, tokrat iz mojega delovnega mesta, ki sem ga zapustila pred dobrim letom in pol. user posted image

Šment, kako hitro teče čas.


_____________________________



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.9.2009 12:01:56   
ninocka
Se samo pofockam, da smo nazaj z dopusta, pol grem pa brat.

Edino tole - a bi mele v petek piknik pri meni?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.9.2009 14:18:23   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Se samo pofockam, da smo nazaj z dopusta, pol grem pa brat.

Edino tole - a bi mele v petek piknik pri meni?



Jaz v petek ne morem, Nika je v toplicah do sobote, za ostale pa ne vem. user posted image


_____________________________



(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.9.2009 14:20:14   
pety78
Tažana, a ti mogoče veš, kaj je to za ena firma Polo d.o.o. iz Tržiča, ki delajo obutev? Našla sem jih na šuštarski samo tam, ko so razstavljali, nisem pa našla stojnice. So meli pa ene take lepe zlate balerinke, da se mi sanja o njih. Še Matjaž je ful iskal štant, da bi si lahk čevlje kupla. user posted image Ne nejdem jih na netu, vem pa, da majo spletno stran. user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.9.2009 15:18:16   
tažana
kje pa so razstavljali?
Polo user posted image drugač prvič slišim.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.9.2009 15:33:51   
pety78
Evo, sem našla.

http://www.polo-obutev.si/

Tele taprve rožaste bi imela....user posted image

Sem jih klicala, so ful prijazni, bom šla te dni enkrat pogledat, kaj imajo. Je rekel, da mi lahko pošlje tudi po povzetju, pa vrnem, če mi ne bodo prav, pa sem rekla, da sem itak iz Tržiča, tako da ni panike, lahko pridem osebno.
Pol je pa rekel, da je mislil, da sem s Koroške....user posted image


_____________________________



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.9.2009 18:20:26   
benika
Edino tole - a bi mele v petek piknik pri meni?


Zame ni ovir, spljoh neuser posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Septembrke 2005- 2. del
7.9.2009 20:14:44   
tažana
pety: ja sedaj vem o kom govoriš. sem imela že oboje njjihove čevlje, ki so zgoraj na sliki (sandale napoli in čevlje berlin) pa so bili oboji zelo dobri. Kje se jih pa kupi pa do sedaj nisem vedela. Mi jih je mati nosila po vezah user posted image . v Lomu pa itak ne moraš od bajte do bajte hodit pa spraševat user posted image .

Petek, piknik... user posted image user posted image - do petih dela, sami pa mi ne diši peljat.
Jutri grem na CTG sama pa imajo vsi drugi s tem več problemov, kot jaz. V ljubljano pa tudi jaz ne reskiram, se obračam za volanom kot robot user posted image . pa zdnje čase sem prav lena, tako da se ve kar na piknikirajte user posted image .

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 8:39:02   
pety78
Vau, Tažana, super za info. Jaz sem se zagledala v Balerinko Piso, ampak v zlati barvi. Ta na sliki mi ni tolk všeč, zlata je bla pa ful super. Mogoče grem danes v Lom. user posted image Mi je pa všeč, ker so usnjene in upam da tudi ful udobne. user posted image

Punce, kaj je sedaj to za en mrk? A ste kaj skregane med sabo? user posted image A vam jaz kaj napišem? Sedaj sem v službi, 8 ur za mašino, RR je kar skoz odprt, no, skoraj skoz, tako da, če želite, da vas mal zabavam, kar povejte. user posted image
Evo, grem en fajni vic poiskat....


_____________________________



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 8:40:34   
pety78
Dodje Mujo kuci navecer pijan k'o letva, i zavuce se pored Fate koja je vec spavala.
Kad se probudio vidio je cudnog covjeka kako stoji pored kreveta noseci
dugu bijelu halju.

- "Tko si ti?" - priupita Mujo.

- "Ja sam Sveti Petar!".

"Jel' to znaci da sam ja mrtav?"

- "Da!"

"Ali, imam jos tolko razloga za zivot, nisam se oprostio od obitelji...

Moras me poslati nazad i to odmah".

- "Mozes se reinkarnirati, ali postoji kvaka. Mogu te poslati nazad ali

samo

kao psa, ili kao kokos.

- "Onda bolje kao kokos posto znam da ima farma, odmah blizu kuce".



Petar zapljesne rukama, pojavi se svjetlost i Mujo se nadje prekriven perjem
kako kljuca okolo po dvoristu.
Dodje pijetao do njega i pita Muju:

- "Sta, znaci ti si nova kokos, jel' uzivas prvi dan ovdje?"

- "Je super je, ali imam cudan osjecaj iznutra kao da cu eksplodirati."

- "Ma to ovuliras, nije to nista. Nemoj mi reci da nikad nisi snijeo

jaje?

Ako nisi, samo se opusti i pusti da sve ide svojim tijekom."


I Mujo se opusti i nakon nekog trenutka izleti jaje. I obuzme Muju milina jer je po prvi puta osjetio majcinstvo. Kad je snijeo drugo jaje,obuzelo ga
je jos veci val emocija i znao je da biti reinkarniran kao kokos mu je nesto
najbolje u zivotu sto mu se moglo dogoditi... Ikada!!!

Uzitak je bio nezamisliv i taman kad je htio snijeti trece jaje osjeti udarac u potiljak glave i cuje Fatu kako vice

- "Probudi se, picka ti materina pijana, seres po krevetu..."

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 10:08:42   
pety78
A nobena se ne smeji mojmu vicu???? user posted image

Čakte, grem še enega poiskat.


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 10:10:35   
pety78
Na izletu so prespali otroci v šotorih.Janezek ni hotel spati sam, zato je tršica rekla naj bo pri njej.Toda Janezek se premetava.
Tršica ga vpraša kaj je.
Navajen sem spat pri mami in imam prstek na popeku.
Te pa ga daj meni tudi, pa zaspi.
Čez čas se tršica oglasi:Janezek to pa ni več popek.
Janezek pa: tudi moj prst ni več!

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 10:12:36   
pety78
Ni smešen? user posted image

No, pol bo pa mogoče tale...

Je Janezek prišel iz šole pa je očetu povedal, da je dobil tri cveke in sicer iz telovadbe, matematike pa slovenščine.
Pa ga oče vpraša:"zakaj si pa dobil cvek pri telovadbi?"
janezek odgovori:"Ja tovariš mi je rekel, da naj dvignem desno nogo, pa sem jo dvignil, pol mi je pa rekel, da naj dvignem še levo nogo!"
Oče reče:"Ja a boš na ****u stavu?"
Janezek reče:"Ja sej sem jest tud to rekel, pa sem cvek dobil zato!"
Oče:"Ja zakaj pa si dobil vic pri matematiki?"
Janezek:"Vprašala me je kolk je 3+2, pa sem rekel 5.POl me je pa vprašala še kolk je 2+3!"
Oče:"Pa sej to je isti ****!!"
Janezek:"Sej sem jest tud rekel, pa sem cvek dobil!"
Oče:"Kaj pa slovenščina?"
Janez:"Ja morali smo napisat spis O Lepi sosedi!"
Oče:"A o tej kurbi?"
Janezek:"Sej sem jest tud tko rekel, pa sem vseeno dobil cvek!!!"


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 10:43:16   
pety78
Kwaaaaa???? Nobeni ni nič smešno?

Kaj pa tale?

Prideta oče zajec pa mali zajček iz gozda pa vprasa mama zajkla malega zajčka: zakaj si pa polulan? pa odgovori mali zajČek: medved si je z atjem rit brisu js sm se pa tk smeju da sm se kr polulu!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, dost mate!


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 10:45:39   
teta beta
Hehe, pey, dobri štosi user posted image user posted image , prvi mi je bil najbolj všeč.

Jaz vas samo na hitro pozdravim in naj povem, da smo bili včeraj na kavici z Niko na dopustu.  PRav fino so videt.
Drugače pa sem pravzaprav prišla vpščit Nini za rojstni dan:

VSE NAJBOLJŠE, NINA, ŽELIMO TI VELIKO ZDRAVJA IN VESELJA!!!!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 16:12:02   
Pia67
O Teta Beta, hvala za voščilouser posted image , no, še dobro, da Nini nisem delala reklame za RR, trenutno zamišljeno riše tortico, ker sem ji rekla, da bova zadevico magari poskenirali in jo dali na internet kot voščilo vsem ostalim septembrčkom.
Jutri pa v Ninin vrtec za dobro urico, moram si še zmislit zgodbico o Pikapolonici (tako se imenuje Ninina skupina) in izdelavi pikapolonice iz embalaže za jajca. Pobarvali so žjo e danes.
Razen smrkavega noska in dopolnjenih 4. let nič novega. Čez dve leti bo že šola user posted image .

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 16:16:04   
pety78
Točno, Nina praznuje. user posted image

DRAGA NINA, VSE NAJBOLJŠE IN ENO DOBRO TORTICO TI ŽELIM, PA DA BO NOSEK ČIMMANJ SMRKAV.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Vid je bil pa lani pri pikapolonicah. user posted image Letos je sonček, Kaja pa zajčica (playbojeva zajčica). user posted image



_____________________________



(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 18:01:41   
spelka12
pety a ti si pa že v službiuser posted image . PA gre res hitro. Prehitro. Vici so bli pa superuser posted image .
pia jest sem tud ful dolgo prosila, da mi skenslajo koledar. Končno sem dobila pravo osebo in je bilo urejeno po  minutah. Slikce kužija bi pa zelo rada vidla.

nina vse najboljše in veliko sončnih, igrivih in veselih dniuser posted image user posted image

Tale teden je pa bolj naporen. Zgleda sem pretiravala s pucanjem, pranjem in obešanjem. Rezultat je boleč trebuh, otrdevanje in krčiuser posted image . Ampak po drugi strani je pa rezultat oprava previjalna, oprane cunce za malega in pospravljeno stanovanjeuser posted image . Pa v soboto sva se zmenila za prostor za žurko, ko se Štefko rodiuser posted image . Super bo. Škoda, ker bom zamudila. Sej bo benika vse pofotkala, da se bom lahko mal nasmejalauser posted image .

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 21:33:03   
benika
NINČA, VSE NAJBOLJŠE, NAJ TI NA NAJBOLJŠI TORTI GORIJO 4 LEPE SVEČKE, DA BOŠ ŠE NAPREJ TAKO PRIDNA IN VESELA DEKLICA. Čestitke tudi tebi, Pia!

user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Septembrke 2005- 2. del
8.9.2009 22:43:43   
2ursae
NINA, JUHUHU, VSE NAJBOLJŠE, MAČKICA MALA ... no, ne več tako mala ;)
Pa mamici tudi, seveda, ko je pred štirimi leti dala vse od sebe in to počne vsak dan, ki je minil od takrat user posted image

user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?