|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 21:48:25   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi


IZVIRNO SPOROČILO: valla.

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Jaz sem prehodila celo garažo, da sem našla svoj avto (ja, Pety, tudi moj je bil na tisti strani kot tvojuser posted image )

 

kolk Bailey-ev si že ti spila? user posted image user posted image Pa garaža je bla skoraj čisto prazna user posted image user posted image


Očitno je bila kombinacija seksa in bejlija pogubna; pa še tako suvereno sem odvila na drugo stran garaže....user posted image



Pogubna je bila definitivno tista voda na bowlingu. Da boš vedela za drugič kar na sexu vztrajat. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 22:13:08   
benika
Hja, ni glih šlo vse po planih. V bistvu nismo šle bowlat, ker je prišlo do rahlega nesporazuma med beniko in niko. Tako sta si skočili v lase, da sva ju z vallo. komaj spravili narazen. Bilo je kar hudo. Benika ima spraskano levo lice in longeto na levi nogi, ker je padla po stopnicah, nika ima pa odkrušena prednja dva zoba, pa en šop las na glavi ji manjka, pa še nekaj modric po nogi. No, jaz sem hvalabogu samo eno fasala, pa še to se ne vidi, če imam dolge hlače, valli. sta pa strgali verižico


user posted image user posted image user posted image



pety sem prebrala samo prve stavke o beniki in mislila (ker se ji take stvari doma zelo rade zgodijo) da je res padla.


user posted image user posted image user posted image

Dobile smo čevlje in stezo št. 4, potem pa je igro otvorila Valla kot najbolj izkušena. Za pravi šok je poskrbela Benika, ki je očitno rojena za bowling in že razmišlja o profi karieri, sploh sedaj, ko pospešeno išče duši prijetno in donosno službo. Ampak res, ženska je podirala tiste keglje kot za stavo in po prvi igri krepko vodila. Čisti začetnik, rojeni bowlar!


user posted image user posted image user posted image

Meni je bilo res ful fajn in se že veselim naslednjega decembrskega srečanja.


user posted image

Jaz sem prehodila celo garažo, da sem našla svoj avto (ja, Pety, tudi moj je bil na tisti strani kot tvojuser posted image )


user posted image user posted image user posted image

Benika, kako je blo na novem DM?


user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 22:15:30   
pety78
He, he, he, benika, hudo, sploh decembrsko srečanje...user posted image user posted image user posted image

No, povej, kako je bilo v de-emu. Kwa si pa nabavlala? user posted image

_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 22:18:48   
benika
Danes sem prišla do spoznanja, da te v naši firmi solze popeljejo precej dlje kot pa prošnje in lepa beseda.

Šla sem prosit vrhovnega poveljnika (šefa namreč), če me lahko ima v mislih, ko bodo spet iskali nekoga za 8 urni delovnik. In potem me vpraša, če mi 6 ur ne odgovarja. WTFuser posted image Ne, mi ne, ker mam že itak plaču v kuurcu, potem bi bilo pa še cca. 150 € manj. In potem sem mu (malce pretirano) še naložila, da smo v finančni krizi in da meni šteje vsak cent in se ob vsem tem govoričenju še fajn razjokala. In rezultat mojega dretja je...........pogodba za nedoločen čas in obljuba, da mi bodo v najkrajšem možnem času zrihtali novo delovno mesto za 8 uruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V glavnem, po enem tednu sem spet lažje zadihala, želodec me ne boli več in končno lahko nekaj pojem, ne da bi vse izbruhala.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 22:19:48   
benika
o, povej, kako je bilo v de-emu. Kwa si pa nabavlala?


user posted image user posted image user posted image

DM-delovno mesto!!!!!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 22:21:07   
benika
He, he, he, benika, hudo, sploh decembrsko srečanje..


Za vse neudeleženke 1. uradnega babjega večera še pomembna novica......decembra se gre na ..............................................................




















































MOŠKI STRIPTIZuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iiiiiiiiiiiiiii ha!!!Ouje!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 22:21:22   
pety78
V glavnem, po enem tednu sem spet lažje zadihala, želodec me ne boli več in končno lahko nekaj pojem, ne da bi vse izbruhala.


Ojej, revica. No, super si to zrihtala!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke! A lahko vprašam, kje pa delaš sedaj? Drugje ali isto kot prej, samo da drugo delovno mesto?

_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 22:22:42   
benika
A lahko vprašam, kje pa delaš sedaj? Drugje ali isto kot prej, samo da drugo delovno mesto?


V isti firmi, druga lokacija, slabše delovno mesto, pa še za skrajšan delovnikuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 22:23:19   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: benika

o, povej, kako je bilo v de-emu. Kwa si pa nabavlala?


user posted image user posted image user posted image

DM-delovno mesto!!!!!



Ma, saj vem, nooooooooooooooooooooooooooooooo....user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Septembrke 2005- 2. del
1.9.2009 6:48:55   
Nika v službi
Juhej, Benika, tole s službo si super izpeljala! Držim pestke, da se čimprej najde potreba po tistih 2 urah dnevno....

Sicer pa sem se kot čisti diktator odločila, da razglasim najbolj zabavno RR-jevko na našem forumu.

Trara, trara, trara: 1. Pety
Trara, trara, trara: 1. Benika

user posted image user posted image user posted image user posted image

Jah, kaj čmo, saj si tudi v SP delijo mesta, pa si ne bi naši zabavljačici tule.

Dobro jutro vsem in uspešen dan!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   [Brisano sporočilo]
1.9.2009 10:04:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Septembrke 2005- 2. del
1.9.2009 10:22:47   
benika
Tudi mi smo že iz vrtca in bilo e super. Jakob me ni šmirglal 5 posto, njemu je bilo važno, da so tam knjigice, pa da si lahko čaj skuha na otroškem štedilniku, najbolj navdušen pa je bil nad toboganom v igralnici.user posted image user posted image user posted image jokal pa ni nič. Bravo moj dedecuser posted image user posted image user posted image

Valla. uživajte na morju!!!



< Sporočilo je popravil benika -- 1.9.2009 10:23:12 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Septembrke 2005- 2. del
1.9.2009 10:27:24   
benika
a veste kaj - Anže ima ful rad pesmi na temo zabava, norenje ali pa malo bolj poskočne - vse slovenske. Bi mu rada naredila en mix, zbiram predloge za komade, ker to žel niso ravno moje vode. Do zdaj imam cela DVA komada: Cela ulica nori (Kingston) pa Hip hop od Juliette Justin. priporočali so mi pa še Čuke - gremo na morje. Še kaj?


Čuki-Zvočnik na pločnik, pa od Atomikov Choco-la,...

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Septembrke 2005- 2. del
1.9.2009 10:32:46   
Nika v službi
Bravo za vse vrtičkarje!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Septembrke 2005- 2. del
1.9.2009 11:23:52   
tažana
ursae: daj mi na ZS pošlji naslov ti po pošti pošljem kakšen CD. Jaz jih nekaj imam ampak nimam zraven izvajalcev in točnih naslovov pa ti ne znam napisat.

CD poiščem jih zapečem potem pa čimprej pošljem se bom potrudila da čimprej user posted image .

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Septembrke 2005- 2. del
1.9.2009 20:19:01   
tažana
ursae: dobila naslov samo mi nekaj pekač nagaja user posted image . bom ukrepala dalje...

Lahko noč

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Septembrke 2005- 2. del
1.9.2009 21:19:55   
spelka12
nika poročilo je bilo izvrstno. Zdej mi je pa res žal, da nisem prišlauser posted image .

Na pregledu. Napačno oddana voda in rezultat je cukra imam 14 user posted image  user posted image  user posted image . Sestri res ni bilo jasn, kako ga imam lahko kar naenkrat tolk. Ja če sem pa celo noč hodila lulat, pol me pa ni tam nič tiščal. Je pa moja g. danes izrazila resno skrb nad porodom v Kranju. Pravi, da če ji ne bo všeč plan poroda (spisat mi ga more dr. v Lj.) me bo rajš kar v Lj. poslala rodit. Jo spoštujem, ker je vsaj po pravici povedala, da Kr. pač ni 100% usposobljen za take primere. Jah nč, bomo pa imel na pol "žabarja". Železa še vedno premalo, dobila še dodatne tablete. Jutri pa UZ user posted image .
Sem pokukala k sosedu in moja previjalna se že dela user posted image user posted image .

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Septembrke 2005- 2. del
1.9.2009 21:44:54   
Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

Jah nč, bomo pa imel na pol "žabarja".



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Septembrke 2005- 2. del
2.9.2009 8:14:31   
pety78
Jutro,

Evo mene doma gledam na uro...user posted image user posted image user posted image Sva šli s Kajo v igralnico, ko se je zaigrala sem se zmuznila ven. Sedaj grem pa čez pol ure po njo. Če bo pridna jo bom pa še mal pustila.
Glede na to, da se me je včeraj ves čas držala, se mi kar zdi, da ne bo šlo to gladko skozi. No, bomo videli. Upam na najbolje.

Kako pa ve uvajate? Ali ste še vedno v igralnici z njimi?

LP

_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Septembrke 2005- 2. del
2.9.2009 20:08:22   
tažana
Čer! sem že popoldan pisala pa mi je vse zbrisalo user posted image .

špelka: Kdaj pa naj bi ti izvedela kakšen bo plan poroda. a boš dobila datum, da ti sprožijo ali bodo čakali da se samo začne?
Ampak veš kaj ni važno če bo mali žabar, glavno da bo vse vredu. Žabarstva ga boš že odvadila user posted image .

Evo sedaj pa grem vodoravno...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Septembrke 2005- 2. del
3.9.2009 8:21:56   
2ursae
ninočka ali katera druga, ki ve:
zanima me, kje se da dat tiskat sladkorno slikico za na torto - a je nekje v črnučah, ali drugje?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Septembrke 2005- 2. del
3.9.2009 20:21:23   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: tažana


špelka: Kdaj pa naj bi ti izvedela kakšen bo plan poroda. a boš dobila datum, da ti sprožijo ali bodo čakali da se samo začne?
15.9. imam v Lj. posvet. Zadnjič je rekel, da grejo pr njih ene 4 dni pred PDP-jem že ležat v bolnico, pol pa čakajo, da se začne samo od sebeuser posted image . Men se sliši čudno. Drugač pa takoj, k začutim, da se kaj dogaja morm laufat v bolnico, nič čakat pa štet minutke pa.... samo šibat. Taka mam navodila zaenkrat.
Ampak veš kaj ni važno če bo mali žabar, glavno da bo vse vredu. Žabarstva ga boš že odvadila user posted image .
O vem vem. Hitr ga bomo nazaj na gorenjsko navadiluser posted image .

Na UZ-ju je blo vse super. Mali je čist malo pod povprečjem, obrnjen je z glavco navzdol. Ostalo se pa ni nič vidlo, ker Štefko ni bil niti sekunde pri miru.
Ta teden je pa za mene res ena A. Sem bla že živčna zarad vozka, če sem mogoče pozabila potrdit predračun, pa zarad previjalne, ker prej ne mislim začet peglat pa....  živčna na kvadrat. In danes najprej kličejo, da bo jutri vozek že v Lj, pol mi pa še mizar pripelje previjalnouser posted image user posted image user posted image . Ful je lepa, pa velika tud. Bi lahko 3 naenkrat previjalauser posted image . Tko da tetra plenice se že sušijo, ostalo pa za vikend. Potem pa peglanjeuser posted image . Sem pa odkrila, da ima moj candy program allergie, namenjen ljudem z alergijami in dojenčkom. Jutri probam.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Septembrke 2005- 2. del
4.9.2009 7:40:29   
pety78
Uf, komaj sem vse prebrala, tolk ste se razpisale. user posted image
Mene pa mal šraufa po trebuhu....saj veste, tisto stanje tik preden tečemo na sekret....user posted image To pa zato, ker peljem spet malo v vrtec in me mal skrbi. Ma, saj sem kolkr tolk skulirana, ampak psiha pa kava naredita svoje. Še 10 minut in odpeketamo. Včeraj sem se ji zmuznila ven in jo pustila tam dve uri. Malo je tu pa tam pojokcala, sploh, če je kdo drug začel, drugače pa ni blo panike. Kako bo kaj danes pozorna, da ji ne bom ušla...Uf! Ker pa pa pri nas preprosto odpade. Se bi drla in metala po tleh ko pr norcih.
Eh, saj bo!

Čaw


_____________________________



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Septembrke 2005- 2. del
4.9.2009 14:22:11   
tažana
pety: težko sledit, a ne? user posted image kako je bilo s Kajo danes v vrtcu?

Jaz sem danes iz posvetovalnice in mi je za drugi teden dala napotnico za CTG. Mi je pa po UZ vidla, da plodovnica počasi zori user posted image . Mi je kazala da nekaj plava notri- ampak na amnio me pa ni dala user posted image . Čez en teden imam spet pa bomo videli kaj bo takrat. Sploh nisem vedela, da lahko po UZ vidi če kaj plava notri user posted image .

Sem se pa načkala, da je JOJ! in to samo zaradi tega ker je taka klepetulja user posted image .

špelka: Če se ti kaj začne a šibaš v Kranj ali v Ljubljano? No sicer pa še malo počakaj, da user posted image še malo zraste.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Septembrke 2005- 2. del
4.9.2009 14:29:22   
pety78
Moja miška je bila pridna, ko sem jo oddala, je mal pojokala, oziroma ko je opazila, da me ni. Potem sem pa ob enajstih šla po njo, je pa vzgojiteljica sedela na tleh na blazini, Kaja ji je pa v naročju spala. user posted image user posted image user posted image Ko se je zbudila, je bila pravi dobrovoljček. user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?