|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005- 2. del
29.8.2009 0:03:02   
doroteja23
BENIKA kaj tebi ni za spat?!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Septembrke 2005- 2. del
29.8.2009 8:48:49   
tažana
vidve obe imate zanimivo uro bedenja user posted image .

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   [Brisano sporočilo]
29.8.2009 8:51:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tažana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Septembrke 2005- 2. del
29.8.2009 11:55:04   
benika
A pol rečemo zbor med 20. in 20.30 uro? Gor na vrhu pred bowlingom? Na koktejlu?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Septembrke 2005- 2. del
29.8.2009 14:17:19   
benika
Jah nič, mi gremo od doma in ker nobena noče odgovorit na moj kveščn, me zvečer NE bo!user posted image user posted image user posted image

Resno, lepo prosim, če mi lahko ena dobra dušica poesemesa kdaj je zbor, ker gremo k tašči, kjer ni neta.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Septembrke 2005- 2. del
29.8.2009 14:55:12   
Nika v službi
Oj, kot rečeno, zbor je 20:06. Jaz bom točna.user posted image

Če ima katera čas priti prej, sem lahko tam tudi že ob 20:00.

Vržem še sms tebi, Benika.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   [Brisano sporočilo]
29.8.2009 15:05:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4832
   [Brisano sporočilo]
29.8.2009 15:57:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Septembrke 2005- 2. del
29.8.2009 21:38:00   
teta beta
O, pety, ja, prosim, pošlji mi knjigico, ti bom povrnila stroške. Saj je sploh nisem pogrešala, ne vem niti točno, katera je. A Kaja že hodi? Naš Janoš je danes naredil parkrat enega, včasih dva nesigurna korakca.

Uživajte danes, mogoče se vam pridružim naslednjič.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Septembrke 2005- 2. del
30.8.2009 21:32:42   
2ursae
ja kva, a kar še bowlate user posted image ? Kako je bilo?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 7:13:51   
tažana
niso jih ven spustil!? user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 9:00:36   
pety78
No, da vas ne bo preveč firbec matral...
Hja, ni glih šlo vse po planih. V bistvu nismo šle bowlat, ker je prišlo do rahlega nesporazuma med beniko in niko. Tako sta si skočili v lase, da sva ju z vallo. komaj spravili narazen. Bilo je kar hudo. Benika ima spraskano levo lice in longeto na levi nogi, ker je padla po stopnicah, nika ima pa odkrušena prednja dva zoba, pa en šop las na glavi ji manjka, pa še nekaj modric po nogi. No, jaz sem hvalabogu samo eno fasala, pa še to se ne vidi, če imam dolge hlače, valli. sta pa strgali verižico.user posted image A mogoče katera ve, kje bi se dobila verižica z velikimi belo rjavo bež perlami?

No, toliko zaenkrat.

LP

_____________________________



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 9:10:15   
2ursae
pety, dej nehi user posted image , itak že vem, da tebe s takimi ni za resno jemat user posted image .

a veste kaj - Anže ima ful rad pesmi na temo zabava, norenje ali pa malo bolj poskočne - vse slovenske. Bi mu rada naredila en mix, zbiram predloge za komade, ker to žel niso ravno moje vode. Do zdaj imam cela DVA komada: Cela ulica nori (Kingston) pa Hip hop od Juliette Justin. priporočali so mi pa še Čuke - gremo na morje. Še kaj?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 9:22:42   
Nika v službi
Težko pišem z dvema odkrušenima zoboma, zato kasneje......

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 12:19:46   
spelka12
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa ve mene res farbate no.
pety sem prebrala samo prve stavke o beniki in mislila (ker se ji take stvari doma zelo rade zgodijo) da je res padla. Me je skor kap zadela.
tažana kako si kaj? So se krči umirili?

Jest sem bila že naštelana cel dan na bowling, pol sem pa dopoldne najprej skup padla na wc-juuser posted image . HB da je bil moj doma, da mi je močil glavo z mrzlo brisačo. Zgleda, me je vreme čist sesulo. Zgornji pritisk sem imela 90. Prejšnji dan sem pa mela čez dan ene krče, pa celo en resen popadek. Danes ponoči pa spet en popadek. Pomojem me Štefko mal zafrkava in si misli "en na dan prežene zdravnika stran." user posted image user posted image user posted image .
Še dobro, da imam jutri pregled in v sredo UZ.
9.9. greva pa v MŠ. A ste ve hodile? Vem, da jih ni 100% resno jemat, ampak kaj pametnega pa sigurno izveš ane?
V sredo grem urejat papirje za porodniško. benika sem klicala tja pa so mi rekli, da bi jih lahko oddala že po 23.8., ne rabijo zadnje plače.

No poročilo iz bowlinga. Katera se bo opogumila?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 12:23:58   
Nika v službi
Špelka, bom jaz kasneje napisala, samo da tale injekcija popusti....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 12:42:50   
tažana
očitno neprisotne ne bomo izvedele kako je bilo user posted image .

Špelka: meni se je kar umirilo. sedaj 2 dni imam čisto mir.
sem pa danes dobila datum za materinsko šolo- začnem 7. in končam 15. user posted image . Bom videla kaj od tega bom dočakala user posted image . grem pa pogledat iz firbca (1. sva bila v Kranju, sedaj grem pa sama v Tržiču) menda je tukaj pri nas precej vredu zadeva. Je manjša skupina in dejansko učijo pravilnega dihanja. V kranju je takrat samo pokazala ( pa še to pomojem narobe user posted image ) Bomo videli.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 13:49:11   
pety78
očitno neprisotne ne bomo izvedele kako je bilo user posted image .


Boste zvedle, boste. Vam bom jaz sedaj na kratko povedala, kako je bilo. Fajn!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 14:02:51   
tažana
user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsaj zmagovalko razglasite, da bomo lahko ploskali! user posted image - če ste sploh igrale user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 14:16:29   
Nika v službi
Ha, ha, en'ga pa firbec matra!user posted image

No, upam, da me kdo ne zmoti in da bom uspela dokončati tale post....

Z Beniko sva se dobili ob 19:30 v Coctail baru v Tuš centru in ob Sex on the beach malce predelale nekaj tem... Skoraj točno (no, naj ji bo, spodaj na parkingu je bila natanko ob 20:06!) se nama je pridružila Pety. Naročila še ona svoj seks in odšla v šoping. Dobesedno. V eni štacuni (kateri že?) je (skoraj) vse po 4,90€ (no, majčke so po 2,90€!) in članica našega klana je zapravila skoraj 15€! Vmes je prišla tudi Valla, naročila ni nič, ker se ni noben kelnar primajal v tistem času, potem pa je bil že čas, da se prijavimo v bowlingu. Mimogrede, rezervacijo je Valla dobila potrjeno ob 19:30, ko je že odhajala od doma...user posted image

Dobile smo čevlje in stezo št. 4, potem pa je igro otvorila Valla kot najbolj izkušena. Za pravi šok je poskrbela Benika, ki je očitno rojena za bowling in že razmišlja o profi karieri, sploh sedaj, ko pospešeno išče duši prijetno in donosno službo. Ampak res, ženska je podirala tiste keglje kot za stavo in po prvi igri krepko vodila. Čisti začetnik, rojeni bowlar!user posted image

Jaz sem zasedala zadnje do predzadnje mesto, s Pety sva bile ogorčen boj, na koncu pametni popusti (beri: bila sem zadnja).

Ugotovila sem sledeče:
1. bowlat se ne da z dolgimi nohti
2. s sabo je treba prinest štumfe (mož mi je sicer dajal cel kup instrukcij, kako se moram zadeve lotiti, ampak da bi me spomnil na to malenkost, pa ne!)
3. optimalna je krogla št. 8
4. steza bi zame morala biti zamaknjena nekoliko v levo.user posted image

Sicer pa je bowling ful fajn zadeva, absolutno bo treba še ponovit oz. ponavljat.

Zmagoslavje in luzerstvo smo šle proslavljat v spodnji bar (z imeni lokalov bosta poročilo opremili Benika in Pety, no mogoče tudi Valla, glede na njeno frišno navdušenje nad Kranjemuser posted image ), kjer smo nadaljevale s popivanjem.user posted image  Valla pije rdeče vino + coca colo, jaz Bailey's, Pety in Benika Bandidos. Pety smo komaj preprečile, da ni zaplesala na mizi, mene pa je hudo zanimal osamljeni gospod v kotu. Ob glasni muziki smo krepko tulile, da smo se lahko pogovarjale, zato ne bi bilo nič čudnega, če bi katera naslednji dan ostala brez glasu. Obdelale smo študentska leta, RR, otroke, seks, može, torte, praznovanja.... Za konec smo dobile ognjemet in tja proti eni zjutraj smo se odpeljale vsaka na svoj konec.

Jaz sem prehodila celo garažo, da sem našla svoj avto (ja, Pety, tudi moj je bil na tisti strani kot tvojuser posted image ) in doma ugotovila, da sem eni dolžna moj zapitek vode ob bowlingu. Sem se šele doma spomnila, da smo tam tudi pile in verjetno tudi plačale, le jaz sem to naredila čisto po francosko. Torej, tista, ki je plačala, javi se.

Meni je bilo res ful fajn in se že veselim naslednjega decembrskega srečanja.

Včeraj smo dobili na obisk bodoča mladoporočenca, bili smo po daljšem času na kavici v Polni skledi, zvečer pa Niko pripravili na 1. vrtčevski dan.

No, mimogrede, današnji prihod v vrtec je bil čisto katastrofa. Tako se je veselila, da gre v vrtec, da bo videla svoje prijateljčke, pa pokazala nov nahrbtnik in copatke svoji Branki (vzgojiteljica), potem pa šok in strašen jok, ko je ugotovila, da so oddelki še združeni, da je Branka še na dopustu (Tea je itak že na porodniški), da ni njenega ljubega Naluja.... oh, oh, oh, kar srce se mi je trgalo, ko jo je po poslavljanju potem ena od vzgojiteljic vso tulečo odnesla v igralnico. Samo upam, da se je potem čimprej potolažila.user posted image




_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 15:45:59   
pety78
4. steza bi zame morala biti zamaknjena nekoliko v levo.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hmmm, Nika, glede na tako izčrpno poročilo, pa da ti je uspelo pozabiti pomemben podatek....da je samo valla. uspela dokončati igro,.... ker nam je potem čas potekel...user posted image user posted image user posted image user posted image
Drugače pa benika rojena bowlinčarka, al kako se temu reče. user posted image
Jaz sem Matjažu rekla, da greva ta teden en večer bowlat, čeprav se mu ne da, ampak bo moral it. Za varstvo bom pa probala taščo nafehtat, da pride za eni dve urci sem kako knjigo brat, mal tv pogledat, al pa kaj pospravit. user posted image

Tako da, če bo katera še pred decembrom za akcijo, se lahko kamot dobimo. Pač odpišemo tisto prej in po popivanje, pa rabiš res cca urco in pol za vse skupaj, pa si doma. user posted image

Aja, Nika, tisto pijačo med bowlanjem je dala benika. Bilo bi res dober mal skup potegnit, ker se mi zdi, da bi morale še valli nekaj dat.

_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   [Brisano sporočilo]
31.8.2009 16:48:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4847
   [Brisano sporočilo]
31.8.2009 16:51:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 19:14:00   
tažana
Se je splačalo! sem se vsaj malo nasmejala, če že bowlala nisem! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Septembrke 2005- 2. del
31.8.2009 21:43:27   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Jaz sem prehodila celo garažo, da sem našla svoj avto (ja, Pety, tudi moj je bil na tisti strani kot tvojuser posted image )

 

kolk Bailey-ev si že ti spila? user posted image user posted image Pa garaža je bla skoraj čisto prazna user posted image user posted image


Očitno je bila kombinacija seksa in bejlija pogubna; pa še tako suvereno sem odvila na drugo stran garaže....user posted image

Benika, ob priliki se ti oddolžim za rundo, ki si jo plačala.

Pety, zame kak bowling v septembru odpade, imam tako vse natempirano, da ni variante, da še kam bowling stlačim.... Mogoče v oktobru....

Še Nikino praznovanje RD bomo kot izgleda imeli v oktobru (03./04.10.), ker preprosto nimamo nobenega septembrskega vikenda več frej - kriza, res!

Valla, uživajte na morju! Naj vam bo tokrat vreme naklonjeno!

Špelka, dobro opravi jutri na pregledu. Čakamo novičke! In ja, smo te pogrešale v Tušu... V materinsko šolo sva midva s Tomažem hodila in sicer v ZD Domžale, kjer je neprimerno manjša gneča kot v Ljubljani. Midva sva bila zadovoljna.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 31.8.2009 21:49:00 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?