|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005- 2. del
26.8.2009 14:45:03   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

mačke, jaz res ne morem, letos zihr ne - sem do vratu v učenju in me divji večer lahko čisto iz tira vrže. Ko naredim izpit, pa JASNO DA! Žal, tako je zdaj pri nas ...



Ja, kaj pa če bi knjigo zraven prinesla in ko ne bowlaš, pač mal študiraš...user posted image user posted image user posted image
Drugače pa...hmmm, boš morala najmanj eno brezplačno pravno svetovanje nuditi vsaki septembrki...na leto. Najmanj to, da se vsaj malo oddolžiš. user posted image

_____________________________



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Septembrke 2005- 2. del
26.8.2009 14:47:10   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

mačke, jaz res ne morem, letos zihr ne - sem do vratu v učenju in me divji večer lahko čisto iz tira vrže. Ko naredim izpit, pa JASNO DA! Žal, tako je zdaj pri nas ...



Drugače pa...hmmm, boš morala najmanj eno brezplačno pravno svetovanje nuditi vsaki septembrki...na leto. Najmanj to, da se vsaj malo oddolžiš. user posted image


Jaz sem kvoto za letos že izkoristila.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   [Brisano sporočilo]
26.8.2009 15:54:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Septembrke 2005- 2. del
26.8.2009 15:57:45   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: valla.
Maš pa slovnično napako v podpisu: VRTEC - poglej user posted image


Ja, vidiš, to sem pa pozabila napisat, je tudi meni padlo v oči....user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Septembrke 2005- 2. del
26.8.2009 16:12:02   
spelka12
Če boste res v Tušu, pol pridem. Ampak športala pa ne bom. Kvečjem, če vam kugl zmanjka se javim za nadomestekuser posted image user posted image . Pa pridem čips pa omakce pojest, al pa pico...... mah sem že spet lačnauser posted image .

tažana a ti pa že popadke šteješuser posted image . Jest sem 3 dni nazaj čutila prvega, ampak se je takoj umirilo. Sem vzela 2 magnezija v pol ure pa res pomaga.
Zadnji teden se počutim super in malo več hodim naokol, pa v trgovino grem vsak dan peš. Upam, da bo tkole do konca. 2.9. imam UZ in upam, da bom vidla Štefkota z glavo navzdol in v nizkem štartu.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Septembrke 2005- 2. del
26.8.2009 19:36:54   
tažana
Ja nekaj štejem pa nisem čist ziher kaj user posted image .

Včeraj in danes popoldan me ves čas neki špika - tko neprijetno pa ne vem a me po črevesju. ma, vse je isto pomojem. bomo vidl kaj bo...

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Septembrke 2005- 2. del
26.8.2009 20:08:26   
2ursae
popravljeno user posted image .

saj se odklopim od učenja - vsako popoldne z otročki pa en dan v vikendu imamo frej ... tko da ... čisto dovolj. Ne bit hude, itak ne znam keglat user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Septembrke 2005- 2. del
26.8.2009 20:11:50   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

p.s. Luštkan podpis, ta Adijeva pesmica tudi mene vedno znova gane.... Lepo si se spomnila ... in aktualno. September se bliža...


men je on ful zakon. Sem se odločala tud za eno "receijsko" user posted image :

namesto dnarja, da bo mir
plačilno sredstvo naj bo skret papir
da bo končno vsak ga imel
vedno pri roki kolkor bo hotel,
da preskrbljen, bogat in sit
si z njim lahko obrisal bo še rit....ki....co

a ni the best user posted image  ... pa še na tone krasnih ima user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Septembrke 2005- 2. del
26.8.2009 21:14:57   
Nika v službi
Ja, se strinjam, Adi je zakon. Pa Mlakar tudi.user posted image Pa še kdo.

2ursae, tudi jaz še nisem bowlala, tako da - neznanje ni opravičilo. Imaš še kakšen tehten razlog na zalogi?user posted image

Špelka, pridi, ja, pa glej, da boš točna. 20:06 je tista ura! user posted image Zaradi mene lahko komot poješ vse razen ledene kave.user posted image

Tažana, povej tvojemu ta malemu/ta mali, da naj se malo umiri.user posted image

Pri nas pa dogaja na polno. Sem danes izvedela veselo novičko, da je naša soseda, Lukova mamica, noseča. Juhej, še ena nosečka!

Jutri gremo k frizerju (no, midva s Tomažem, Nika bo za spremstvo), v petek se dobimo z mojo prijateljico Marijo in njenim Damijanom, da dorečemo logistiko poroke, v soboto bova z Niko na pohodu po štacunah (Tomaž bo pospravljal), saj morava kupiti darilo za Tobijo. V nedeljo smo namreč povabljeni na piknik.

Prihodnji teden imam Francoze na obisku, v petek malce potiho planiram prost dan, da se v miru pripravim za oddih, pa po trgovinah bi malce šla pogledat, če bi kaj simpatičnega našla za poroko za oblečt, v soboto pa itak štartamo proti Podčetrtku. Na spisku opravkov imam še darilo za Saro, darilo za Klemna (Tomažev brat praznuje RD na isti dan, kot imava midva obletnico poroke), darilo za mladoporočenca, splanirat moram fešto za Nikin rojstni dan, pa njej kupit darilo.... ojej, ojej, ne vem, kako bomo preživeli tale september. Da ne omenim, da sem predvidoma od 20. - 26.09. v Nemčiji. Ole!

Nočko!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Septembrke 2005- 2. del
26.8.2009 22:15:02   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

2ursae, tudi jaz še nisem bowlala, tako da - neznanje ni opravičilo. Imaš še kakšen tehten razlog na zalogi?user posted image



sej tisto o neznanju je bil samo nameček. Glavni problem je pač cajt, ki ga imam premalo. Včasih, ko sva z mojim še igrala igrce na računalniku, si imel en "spell" (- kako je to po naše: urok, magija), ki se mu je reklo "time stop". Kva bi to zdaj rabila - cajt se je ustavil za vse, razen zate. Se pravi, da bi se lahko ful učila, v resnici bi pa minil le en trenutek user posted image . A mam skromne želje user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 8:20:23   
Nika v službi
2ursae, igric nisem nikoli igrala, ampak tale urok mi je zelo všeč. Tudi meni bi zelo prav prišel. Hopla, time stop, vse zamrzne, jaz grem lepo v miru po štacunah, opravim vse nakupe, grem k frizerju, k pedikuri, manikiri, vse splaniram, podelam... in hopla, re-aktiviram življenje ostalih. Bajno!user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 8:46:06   
tažana
nika: sem vedla, da boš najprej rekla, da greš v miru po štacunah user posted image !

Jaz že pravim novemu članu naj še počaka- ker nimam doma še nič za oblečt pa mislim da me že sedaj nič ne uboga user posted image . No saj zaenkrat se ponoči vse umiri ampak me resnično skrbi, da bo en večer kar počilo user posted image . potem bom pa vsa zmedena letala gor pa dol ker nimam še pripravljeno.
Bo potem Aljaž okrog skakal, ko bom jaz v porodnišnici user posted image .

Imam pa sedaj v planu da se malo umirim user posted image . če mislim počakat še kakšne 14 dni bom res mogla več ležat- ampak jaz tega ne znam user posted image . Če bom ležala niti ne vem kako bom še vse pripravila user posted image .

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 8:55:42   
benika
Če bom ležala niti ne vem kako bom še vse pripravila


Ti sam reci, pa bomo eno delavsko brigado udarle. Ma ni hudič da ti 5 bab v enem dopoldnevu ali popoldnevu ne zrihta sobe in cunjuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 11:17:51   
tažana
Sej nimam več veliko- drobnarije, ki jim ni konca user posted image .

No cunje sem danes dobila oprane in zlikane (kaj bi brez mamiceuser posted image ) še omarico počakam, da jih bom kam zložila user posted image .

Pa dokumente moram poiskati, da bom lahko vse papirje zrihtala, ko bo čas za to. user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 14:21:38   
tažana
eno vprašanje!
Tiste, ki mal bolj poznate ikeo in podobne stvari. utrnila se mi je super ideja kako bi pridobila prostor v moji predpotopni kopalnici. ali se lahko kje pri nas kupi take "omarice" oziroma ali gre katera prav kmalu v ikeo user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 14:34:37   
Nika v službi
Hja, Ikeine stvari se pri nas ne dobijo, ampak imaš Ikeo blizu, v Celovcu in tale zadeva je na zalogi, sem preverila.user posted image  Pošlji svojega dragega na izlet. user posted image

Nekaj podobnega sem sicer videla v Lesnini na Brdu, ampak je bila bolj otroška varianta, za otroško sobo.

Jaz imam sicer v planu Ikeo še septembra, ampak če pogledam realno, res ne vem, če bom ob vseh zadevah, ki sem si jih nakopala, lahko speljala še Graz. Grem raje tja, ker so bolje založeni, Ikea tam je večja. Torej, jaz ti obljubiti ne morem....

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 27.8.2009 14:37:49 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 14:43:38   
tažana
Kje pa ga upam poslat po nekaj kar ni v njegovem interesu user posted image . Mi bo kaj drugega prinesel user posted image pa spet ne bom imela kar si želim.

Sploh pa tudi jaz nisem še nikoli bila v Ikei in bi še jaz debelo gledala kje in kam moram zaviti, da tole najdem user posted image .
nekaj sem že na netu najdla ampak ne vem če imajo kaj barve za izbirat user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 15:04:07   
Nika v službi
Kako ni v njegovem interesu?! Potem pa naj zobno ščetko in razir aparat nosi v žepu, da bo pri roki....

Descu spisek, navigacijo dobi na netu ali pa vpraša, saj je poliglot, evrčke služi tako kot ti, pa naj lepo kupi, kar familija potrebuje. Basta.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 15:18:17   
tažana
ne da mu ni v interesu imet pospravljeno, ampak on in trgovine je 25 različnih pojmov- nobena stvar ni tako nujna,da bi jo moral sedaj sam it kupit user posted image . Bo počakal da grem jaz z njim user posted image .

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 15:44:05   
Nika v službi
Saj je bilo mišljeno malo za šalo, malo zares.user posted image

Ja, nič, saj sem rekla - ščetko, pasto, brivnik, milo, deodorant, nekaj lističev skret papirja in še kakšno malenkost v žep - problem rešen.user posted image

p.s. Ne zamerit, malce mi seka že na popoldan...user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Septembrke 2005- 2. del
27.8.2009 15:50:11   
tažana
veš da. glavno da ima krtačko na dosegu rokeuser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Septembrke 2005- 2. del
28.8.2009 10:12:01   
doroteja23
Tažana jaz sem to kupla v šparu! Ampak se to raztegne če je prevelika teža gor!
Ker to ej iz takega smešnega materiala! Sem pa jaz dala manj kot 11€!

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Septembrke 2005- 2. del
28.8.2009 17:38:43   
pety78
Teta beta, jaz sem pa zadnjič na Gibi Gibu vzela eno knjigico, ker ni bila od nobene, v upanju, da jo vrnem na naslednjem srečanju. Včeraj pa slučajno gledam, ker jo mam v avtu, da je iz knjižnice Žalec. Šment! Ti jo pošljem po pošti?

_____________________________



(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Septembrke 2005- 2. del
28.8.2009 20:06:05   
tažana

IZVIRNO SPOROČILO: doroteja23

Tažana jaz sem to kupla v šparu! Ampak se to raztegne če je prevelika teža gor!
Ker to ej iz takega smešnega materiala! Sem pa jaz dala manj kot 11€!



res grem kuj jutri pogledat! Če se pa preveč raztegne se pa ne bom niti toliko sekirala, kaj pa mi omarice nihče ne namontira user posted image user posted image . Že 2 leti čakam na novo kopalnico- takrat naj bi dobila tudi omarico, ampak iz te moke ne bo kruha. bom kar še eno leto čakala user posted image .

A ni to moška pamet vse bi imeli pri roki, omarice v kopalnici pa nobene user posted image . Jaz sem pa čarovnica Mica in znam čarat user posted image .
Se opravičujem, sem že dva dni rahlo nastrojena proti nasprotnemu spolu user posted image pa se moram sem in tja mali izkašljat. user posted image

Danes sem sama in mi nihče ne more težit, Katarina spi jaz bom pa spala čez recimo 15 minut user posted image .

Lahko noč...

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Septembrke 2005- 2. del
29.8.2009 0:00:19   
benika
Kdaj se dobimo danes?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?