|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:00:38   
Anonimen
Joj, alba jaz sem čisto not padla, bi te ful rada spedenala in zategnila v neke krpice. user posted image user posted image

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:01:09   
smigli
http://.promod.fr/

ta trgovina je tudi fajn

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:04:27   
Anonimen
Tak steznik sem jaz nekoč že imela, samo verjetno ga ni nikjer več, ker sem ga nosila v srednji šoli. Bi bilo pa lepo čez srajco, se mi zdi, da ja. Samo šit, k ga ni.  Škotski karo, ja, saj vem, da ni za tako fešto, samo mi je pa lep. Kravate ne bi, se mi zdi, da bi tastarmu čist ego zbila. Se pravi: imam velo srajco, ker drugega verjetno v NM ne bom našla oz. grem še v NY pogledat user posted image  in kavbojke. Imam črne gležnarje s peto, bi bilo O.K.? Kaj pa nakit? Sploh kaj ali ne? SLikce, prosim.

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:05:04   
Tiamo
nivessssssssssss, a bi nas rada s svojim dekoltejom še bolj zakompleksala user posted image

Dej še kake ideje, če si brez oprsja?!

Mirani, un program noče prilepit slike na RR user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:06:40   
Magi*
uf, jaz ne bi čez srajčko dala karo brezrokavnika. mi deluje preveč grunge-arsko al pa še kako knoflo zraven, pa je punkovsko, sam tak bolj poslovni punk. user posted image

čeprav, kaj pa vem kako tvoj lajbč zgleda? daj napopaj slikco.

jaz osebno bi šla raje v tisto smer, ki jo predlaga nivess. saj ni treba imet glih korzeta, lahko imaš samo oprijet top ali pa širši pas, če te skrbi, da bi bila v korzetu preveč upadljiva.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:06:55   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Joj, alba jaz sem čisto not padla, bi te ful rada spedenala in zategnila v neke krpice. user posted image user posted image


Enako.

Še zadnji nasvet, potem pa grem delat, ker so me že skoraj zasuli s papirji.user posted image
Žal slikc ne morem prilepit ...
Srajca od NaraCamice - ni poceni, so pa ful lepe zadevce...

link -  http://www.naracamicie.it/donna1.html

(na hitrco sem nekaj pogledala -
1 vrsta slik / 2 slika, zadnja slika
2 vrsta slik/ 5 slika
user posted image
3 vrsta slik / 3 slika, 4slika (varianta alla Nivess - srajica/top)
..... )

Poglej si malo, jaz grem pa veselo na delo.user posted image

< Sporočilo je popravil Felicity -- 6.12.2007 10:10:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:07:02   
Anonimen
Si mislila kot tole?

user posted image

ne, tole mi ni preveč všeč oz. na meni ne bi bilo dobro.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:08:14   
Magi*
če bi imela srajco s korzetom, potem bi ti za nakit svetovala samo en večji prstan. nič drugega.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:12:17   
MiRaNi
Tiamo : ma ja zgleda da noče. Se matram pa ne greuser posted image  

Nivess maš pa dober smisel za obleke no pa sej lahko tut vse oblečeš na to svojo malo rituser posted image . Jst bi te morala enkrat sabo vzet v šoping kot modnega svetovalcauser posted image . No čez kak mesec ko še mal shujšam.

Albina oprosti, ker smetim.


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:14:02   
Anonimen
O, feličita, kaj so pa tle hude srajceuser posted image  Samo, kje pa to imajo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:14:37   
Anonimen
Kaj pa kaj takega, čisto simpl in seksi.

user posted image

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:17:44   
Anonimen
Jaz bi oblekla ozke kavbojke, temno modre (ali pa črne, če so dovoljene), lakaste balerinke, zgoraj pa mogoče belo bluzo, pa dekolte bi si obezno z belčicami namazala. Pa kakšno verižico, meni je všeč srebrna iz kakšnih velikih kvadratnih glidov, kot kakšna ketna. Ali pa če je še s perlami kombinirana, ampak mora biti malo odbita.

Lahko je bluza tudi satenasta, to je zdaj ful in.

Aja, pa na uhane ne pozabi, ti veliko naredijo. Tudi kakšne večje srebrne si nabavi, da bodo h ketni pasali.

Za frizuro pa ne vem. Jaz bi imela kar spuščene, za za ušesi na eni strani, pa s srebrnimi bleščicami posute, isto kot dekolte.

Jaz ima eno kremo s srebrnimi bleščicami, tak tekoč gel, ki je in za kožoiun za lase. To poskusi kje dobiti.

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:18:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Kaj pa kaj takega, čisto simpl in seksi.

user posted image


Se mi zdi pa kar preveč enostano, mogoče user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:19:04   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

O, feličita, kaj so pa tle hude srajceuser posted image  Samo, kje pa to imajo?


Žal točno ne vem kako je po slo. Mi v NG jo imamo, V Lj je tudi (Nazorjeva se mi zdi), na obali je tudi baje, za ostalo pa žal ne vem.
Bo katera druga kaj več vedela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:20:13   
Anonimen
Meni so itak te hlače svetovne.user posted image


user posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:23:43   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Meni so itak te hlače svetovne.user posted image


user posted image


Samo so ji pa za kakšno številko prevelike.

Sicer pa Nivess, od kje ti tako joške, madona???? Jaz sem imela približno take, takrat ko sem rodila, zdej je pa spet spredi platfususer posted image user posted image user posted image user posted image Grem na drevo jokat.

Al bina, če imaš joške, kot Nivess, jih definitivno moraš poudariti. Me pa zanima, ali si kupila klasično belo srajčko - mislim klasični model, ki se zapne do vratu, ali odprto, dekolte varianto, rusi ovratnik? Tole se mi zdi precej pomembno pri kombiniranju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:24:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

O, feličita, kaj so pa tle hude srajceuser posted image  Samo, kje pa to imajo?


Žal točno ne vem kako je po slo. Mi v NG jo imamo, V Lj je tudi (Nazorjeva se mi zdi), na obali je tudi baje, za ostalo pa žal ne vem.
Bo katera druga kaj več vedela.


V Kranju je trgovina Nara Camice v Mercator centru. Ampak tam so pregrešno drage bluze, albina, to ni zate. Zame tudi ne.

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:25:44   
Strawberrie Cherrie
Naro Camice se res splača kupovat na razprodajah - ker itak pred razprodajami nič ne prodajo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:26:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Meni so itak te hlače svetovne.user posted image


user posted image


za tole imam preveliko rit, ne bi bilo v redu.

Ideja od spliš se mi zdi v redu, ja. Torej, imamo: Belos rajco, kavbojke (to moram še kušpit, ker tiste, ki jih imam, niso po piz...mrzle vode vredne, edino balerinkse mi ne potegnejo v tej kombinaciji, jaz bi raje morda kakšen na pol kavbojske v černem, če bi dobila, pa z niszko peto, pa ne škornje, ampak gležnarje, ker škornji mi grejo na živce. Zdaj, nakit, recimo veriga, v kakšnih barvah? Črno belo ali kaj drugaga? Srebro, pa recimo malancan ne bi šlo ali pač?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:27:31   
Anonimen
Al bina, če imaš joške, kot Nivess, jih definitivno moraš poudariti. Me pa zanima, ali si kupila klasično belo srajčko - mislim klasični model, ki se zapne do vratu, ali odprto, dekolte varianto, rusi ovratnik? Tole se mi zdi precej pomembno pri kombiniranju.


ne vem, grem v vrečko pogledat. Pridem nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:28:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Al bina, če imaš joške, kot Nivess, jih definitivno moraš poudariti. Me pa zanima, ali si kupila klasično belo srajčko - mislim klasični model, ki se zapne do vratu, ali odprto, dekolte varianto, rusi ovratnik? Tole se mi zdi precej pomembno pri kombiniranju.


ne vem, grem v vrečko pogledat. Pridem nazaj.


Ti pa si faca. A sploh ne veš, kakšno bluzo si kupila?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:30:35   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Al bina, če imaš joške, kot Nivess, jih definitivno moraš poudariti. Me pa zanima, ali si kupila klasično belo srajčko - mislim klasični model, ki se zapne do vratu, ali odprto, dekolte varianto, rusi ovratnik? Tole se mi zdi precej pomembno pri kombiniranju.


ne vem, grem v vrečko pogledat. Pridem nazaj.


Ti pa si faca. A sploh ne veš, kakšno bluzo si kupila?user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:31:55   
Rožica I
Po moje je na teh veselodecembrskih feštah na tone kiča..odveč user posted image !
Če greš na rock koncert, oblečeš kavbojke, zgoraj kaj črnega oprijetega, z ne preveč velikim dekoltejem (ala t-shirt, samo ozka različica in z dolgimi rokavi), kakšno dobro ogrlico (etno stil), škornji pa mogoče raje pod hlačami (razen, če imaš dolge noge in čvrsto mini ass user posted image ). Preko reklc, pa je!
Frizura, takšna razkuštrana ali strogo polizana nazaj, make up pa je fajn, če ti naredi kakšna vizažistka (če imaš srečo in jo srečaš v kakšnem nakupovalnem centru).
Najhuje je videt, da imaš ganz nove cunje, ki se še niso dobro vsedle na tebi in frizuro, direktno od frizerja ..user posted image
Samo moje skromno mnenje..user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:33:46   
Anonimen
Alba, še vedno enostavno?user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:36:31   
ery
Nivess, no kaj pa bi predlagala takim ženskam, ki nimajo vse skup nič jošk? user posted image  
Sem suha, kupila sem črne kratke hlače res dobre... Kaj imaš v mislih, d abi oblekla zgoraj???

Prosim..imaš kako idejo? user posted image

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?