|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:37:49   
Strawberrie Cherrie
Pomojem,če si vzela bluzco z deklotejem, da si kupiš kavbojke s čimvišjim pasom. Topshop ima kavbojke s korzetom, vendar bi mogla do Emporiuma.
Verjetno bi nekaj sličnega našla tudi v NY-> če boš imela srečo. Potem imaš kavbojke z visokim pasom, srajčko in pod kavbojke še škornje. Načeloma lahko imaš zraven gležnarje, ampak meni na kavbojke z visokim pasom najbolj sedejo čimmanj vpadljivi čevlji z čimvišjo petko.
Frizurca - nekaj polizanega nazaj, enostavno
Precej vpadljiv makeup.
Pa res kakšen kos nakita, ki bo naredil svoje. Prstan?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:39:08   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: ery

Nivess, no kaj pa bi predlagala takim ženskam, ki nimajo vse skup nič jošk? user posted image  
Sem suha, kupila sem črne kratke hlače res dobre... Kaj imaš v mislih, d abi oblekla zgoraj???

Prosim..imaš kako idejo? user posted image


Belo srajčko, 3/4rokavi na ruski ovratnik, preko pa oprijet puli brez rokavov - brezokavnik v črni bravi. Meni je pomembno, da ima srajca dobre rokave, ki se lepo zavihajo.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:39:20   
Tiamo
ojoj

user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:39:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Po moje je na teh veselodecembrskih feštah na tone kiča..odveč user posted image !
Če greš na rock koncert, oblečeš kavbojke, zgoraj kaj črnega oprijetega, z ne preveč velikim dekoltejem (ala t-shirt, samo ozka različica in z dolgimi rokavi), kakšno dobro ogrlico (etno stil), škornji pa mogoče raje pod hlačami (razen, če imaš dolge noge in čvrsto mini ass user posted image ). Preko reklc, pa je!
Frizura, takšna razkuštrana ali strogo polizana nazaj, make up pa je fajn, če ti naredi kakšna vizažistka (če imaš srečo in jo srečaš v kakšnem nakupovalnem centru).
Najhuje je videt, da imaš ganz nove cunje, ki se še niso dobro vsedle na tebi in frizuro, direktno od frizerja ..user posted image
Samo moje skromno mnenje..user posted image


Ja, stem se pa strinjam, sploh s tem zadnjim.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:40:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ery

Nivess, no kaj pa bi predlagala takim ženskam, ki nimajo vse skup nič jošk? user posted image  
Sem suha, kupila sem črne kratke hlače res dobre... Kaj imaš v mislih, d abi oblekla zgoraj???

Prosim..imaš kako idejo? user posted image


Saj pa ne rabiš imet nič jošk za to, kaj sem jaz prilepla na začetku.user posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:40:45   
Strawberrie Cherrie
Ja tale je čist za rock koncert: http://balkanskekurve.thefreebizhost.com/mina/images/mina%20kostic-139.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:42:01   
Anonimen
Najhuje je videt, da imaš ganz nove cunje, ki se še niso dobro vsedle na tebi in frizuro, direktno od frizerja ..
Samo moje skromno mnenje..


O ja, s tem pa se globoko strinjam. Ni šans, da grem prej k frizerju user posted image

Bluza je "klasična", teliranan na oprsju ima podolžno šive, tako, do pod jošk, kot ne vzorec, široke manšete in navaden klasičen ovratnik.

Saj zdaj pa sploh ne vem več, če bi imela to belo srajco user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:43:56   
Strawberrie Cherrie
Sicer pa al bina, najbolj je pomembno, da boš oblekla TISTO, v čemer se res dobro počutiš. V čem je finta, da se tlačiš v neke fancy šmenci stvari, če to nisi ti. Zažigala boš,sproščena boš, če boš oblekla oblačila, ki so ti pisana na kožo.
In toliko na prvo oceno preko RRja se mi zdi, da si ti precej bolj športni tip, kot pa eleganten.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:48:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Sicer pa al bina, najbolj je pomembno, da boš oblekla TISTO, v čemer se res dobro počutiš. V čem je finta, da se tlačiš v neke fancy šmenci stvari, če to nisi ti. Zažigala boš,sproščena boš, če boš oblekla oblačila, ki so ti pisana na kožo.
In toliko na prvo oceno preko RRja se mi zdi, da si ti precej bolj športni tip, kot pa eleganten.



Ja, ve to je res, no, pa saj kavbojke pa nekaj gor je še vedno športno elegantno, se mi zdi. Za hudo eleganco pa res nisem, to se pa strinjam.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:50:00   
Strawberrie Cherrie
A na tuniko preko kavbojk pa nisi pomislila. Tako da ti je ravno nekje preko riti, opeta,potem pa našponaš en dober pas višje in voila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:52:24   
Anonimen
Samo ta ni normalnauser posted image  Kaj pa kaj takega alba, je kr rockovsko user posted image

user posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:52:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

A na tuniko preko kavbojk pa nisi pomislila. Tako da ti je ravno nekje preko riti, opeta,potem pa našponaš en dober pas in voila?


Se mi zdi, da ne bi bilo v redu, bi mi še večjo rit naredilo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:53:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Samo ta ni normalnauser posted image  Kaj pa kaj takega alba, je kr rockovsko user posted image

user posted image


mala, ne seri jagode. Raje mi zdaj povej, kje naj dobim tak steznik kot ga imaš ti, da ga probam, če mi paše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:54:07   
Rožica I
Daj tisto ta novo srajco gor, pa bo!
Ko boš spila par pirov, (jo boš itak slekla user posted image  user posted image ) , in ti bo lih ravno za cunje, ne?
user posted image user posted image user posted image

Ja, saj, vem, grem zajle dol z neta..user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:54:19   
Miss Piggy
Nivess, sej albina ne gre na narodno...user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:55:58   
Anonimen
Za hudo eleganco pa res nisem, to se pa strinjam.


Ah, kaj nisi user posted image  seveda si
user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:56:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Daj tisto ta novo srajco gor, pa bo!
Ko boš spila par pirov, (jo boš itak slekla user posted image  user posted image ) , in ti bo lih ravno za cunje, ne?
user posted image user posted image user posted image

Ja, saj, vem, grem zajle dol z neta..user posted image


ja, saj jo verjetno kar bom. Pa steznik bi imela, bi mi pasal, se mi zdi. Samo še make up pa frizura, ta me jebe zdaj, frizura. No, saj kaj prida nimam za narediti, malo zalizato, pa bo, se mi zdi, ker ne prenesem, da imam lase po obrazu. Kakšno bleščico, a ne, Spli? Kakšne barve make up pravite, imam rdečkaste lase, no, temno vrtnico al kaj je že, zeleno rjave oči in to je to. Kar kaj takega zemeljskega, verjetno. Mislim, ne nekih rozik pa zelenih, pa modrih barv...to mislim.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:56:55   
Anonimen
Lahko ti ga pošljem po pošti danes, ga dobiš jutri.user posted image  steznik mislim

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:57:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Lahko ti ga pošljem po pošti danes, ga dobiš jutri.user posted image  steznik mislim


Če ga ne dobim, mi ga bo š res, ker mi je kul. Saj če ga bom potem res imela, pa ne morem garantirat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 10:59:20   
Anonimen
To je rešitev zate user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 11:00:21   
Anonimen
user posted image

A ni dober puli brezrokavniček? O.K., saj za na kakšno gala parti ni, ampak ima pa bleščice vmes.

Še tavelika slika:

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 11:01:52   
Anonimen
Pošlji mi naslov na ZS, pa ti ga pošljem danes.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 11:08:45   
ery
jA, nIVESS, ZA TISTI STEZNIK MORAŠ PA RES POKAZAT, DA NEKAJ IMAŠ, DA PRIDE POL DO EFEKTA.... user posted image  Ja kak dobra bela srajčka in črn brezrokavnik.. Samo kje dobiti kake fajn bele srajčke???

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 11:10:49   
Anonimen

jA, nIVESS, ZA TISTI STEZNIK MORAŠ PA RES POKAZAT, DA NEKAJ IMAŠ, DA PRIDE POL DO EFEKTA.... user posted image   


Ravno zaradi steznika ne rabiš imet ne vem kakšnih ziz, ker je steznik lepo oprijet in ti zize s tem poudari.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 11:17:52   
ery
Ajaaaaaa, to je to.. user posted image  Pišuka, sam še zmer ne vem, če bi si jaz to upala gor dat... Bi blo pa fino za zabavo 14.12., črene kratke hleče, bela srajčka in ta steznik kajne?

Kje se ga pa kupi?

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?