|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 13:24:50   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: rija
mislim, da pa naši jani73 take odličn pašejo user posted image user posted image



oooooooo hvala, hvala! user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 13:30:35   
Barbs
Pa če imaš okrog vratu zadeve, pa na ročicah, da si ne bi kakšnih ogromnih uhanov (v navalu modne strasti) vtikala v uha. Če maš možnost si daj kako malo malo bunkico (srebrno) ali pa nič.

Pa Alena od BFM lepo pozdravi, Gregata pa ni treba, ker itak po koncertu ne bo več vedel, za kaj gre. 

Jaz ne bom mogla it.

p.s.
Aja, na frizuro pozabli. pejt do frizerke in reskiraj tist dnar. Pa ne pustit, da bi kako čelado delala gor. Ena je rekla "z vetrom v laseh" ... to ti bo pasalo, je pa res, da če boš na koncertu norela in švicala, boš na afterpartiju imela bolj malo vetra tam gor...Lepo se imej.

< Sporočilo je popravil Barbs -- 6.12.2007 13:31:10 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 13:35:13   
solatja
ja, bleščicam v laseh bi se tudi jaz odpovedala, ker so mi cukr od cukra s cukrom... res kičasto do konca! do dekolteju še nekak, ampak na laseh pa ne. moj okus, pač.

torej, eno vprašanje: rock koncert se meni precej izključuje s fensi fešto po njem in razen če nisi navajena biti po 5 ur skupaj v čevljih na peto in totalno zrihtana, ti svetujem, da se po koncertu preoblečeš (sploh, če se misliš dret in plesat, ti bo sveža garderoba prav prišla). v tem primeru je treba sam to pazit, da se ne bo preveč vidlo, da si se preoblekla.

za koncert: kavbojke, kako majco (oprijeta, malo poseben potisk ali kaj takega - nič preveč vpadljivega) in čez oprijet rekelc, lahko tudi kako jopo, če imaš kaj pravega, pa neopazne superge ali bulerje.
po koncertu si preoblečeš majico in jo zamenjaš z drugo majico ali še boljše tuniko (mislim, da je tunika namenjena temu, da skrije "nepravilnosti": trebuh, rit), ker je zelo ohlapna. lahko tudi ohlapnejši top. čez daš isti rekelc (če kdo obrajata menjavo, rečeš, da ti je bilo ful vroče in da se nisi več dobr v tistem počutila, in da si tuniko vzela s sabo za vsak slučaj), obutev zamenjaš za lepše čevlje na peto.

nakit izbereš tak, ki paše na oba zgornja dela : kaki uhani in/ali verižica (prstani meni osebno niso preveč všeč), lahko tudi opaznejši (večji in bolj pisani), če je ostalo bolj enobarvno.

make-up: na barvo las in oči: zlati toni na vekah (l'oreal ma eno ful dobro senčilo, ki se preliva v več odtenkov, heligraphic se mu reče, se mi zdi, pa tak rdečkast zgleda), lahko močnejši, skoraj nujno s črno črto, mogoče celo rjavo user posted image (rock koncert) in črna maskara, manj opazna zlata šminka ali glos. puder mi je že samoumeven, pa kej za poudarit lica, tudi v zlatem / rjavem odtenku.

lasje: glasujem za igrive, mogoče čisto malo navite, da zgledajo kot naravni, pa mal gela gor, da mal stran stojijo, da niso čist ob obrazu, ker praviš, da te moti). ravnih las ne bi dala, razen če bi imela kako ful dobro špango, ki bi se pa nujno morala ujemat z nakitom.


moja predstava je torej taka, da naj bo garderoba temnejša (hleče: temno mode, sive, črne), majica in tunika/top tudi (kaka temno zelena, olivna, črna z vzorcem itd.) pa potem zraven kak opaznejši nakit v barvi školjk. deluje fajn tako za na koncert kot tudi precej elegantno zna delovat. kaj praviš?


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 13:37:22   
solatja
sem tako dolgo pisarla tole, da si me prehitela user posted image
ampak sliši kr dobr vse tole, kar si nabavila. čakam še slikovni prikaz user posted image


< Sporočilo je popravil solatja -- 6.12.2007 13:49:41 >


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 13:55:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: solatja

sem tako dolgo pisarla tole, da si me prehitela user posted image
ampak sliši kr dobr vse tole, kar si nabavila. čakam še slikovni prikaz user posted image



solatja, vseeno hvala, res si se potrudila user posted image

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   [Brisano sporočilo]
6.12.2007 14:02:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 14:16:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Kaj ni koncert v Nm? Saj tam so sami podgurci, tako, da se ne rabiš do konca spedenat. Če pa iščeš samopotrditev, potem pa le.
Pa faj fešto vam želim.user posted image



hej, punči, če si brala od začetka, potem si mogoče zasledila, da gre za 20 let radia - koncert + radijska zabava. In moji bivši sodelovci si vsekakor zaslužijo, da se z njimi dostojno komunicira in da se človek v znak spoštovanja tudi malo lepše obleče. Pa v znak, da spoštuješ sebe in da se znaš ob določenih priložnostih obnašat. Razumeš, živka? Se mi ne zdi, da bi ravno lahko...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   [Brisano sporočilo]
6.12.2007 14:21:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 14:21:20   
Anonimen
Bravo stra, lepo si to napisala. Jaz tudi ne razumem kje je tu samopotrditev, če se človek parkrat na leto malce bolj uštima? Pa ne bi rekla, da si boš naflancala kako maturantsko obleko..tak pa jeans, srajčka, pas...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   [Brisano sporočilo]
6.12.2007 14:27:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 14:30:22   
Anonimen
Ja to pa maš zelo prav.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 14:59:04   
Tiamo
podgurci
Kdo so to?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 15:01:32   
srki
No, super al bina, sem prepričana, da boš še nivess zasenčila v vsej tej lepotiuser posted image user posted image .

Komaj čakam slikce, pa seveda uživaj na zabaviuser posted image .

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 15:17:01   
Anonimen
, da gre za 20 let radia - koncert + radijska zabava

Ufff sedaj sem pa že res stara...Pol je verjetno to StudioD, ali kako?
Ja hudo boš spedenana 100/h, pri tebi se za samopotrditev pa res ni treba bat user posted image user posted image user posted image i... Podgurci so pa itak zakon...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 16:46:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tiamo

podgurci
Kdo so to?


Tisti, ki živijo na desnem bregu Krke.....če me orientacija ni pustila na cedilu user posted image .

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 16:49:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Temne kavbojke, klasične
bela srajca
črn pas kot nivess (dobila v Andor)
dva malo širši črno srebrni zapestnici in črno srebrne uhane.

Po moje bo v redu, se bom pofotkala, pa boste skomentirale.


Čakamo :)).

Pa dobro se zabavajte :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 17:31:58   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Samopotrditev ni razvidna iz kavbojk in srajčke, ampak iz raztegnjenih postov, tem, slik in pozornosti po kateri kliče vaša psiha.
Kar hitro me popluvajte, ampak me ne gane.



po mojem je pa alba volila za Danila, zato pa zdej med podgurci bi rada izstopila. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 18:33:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Samopotrditev ni razvidna iz kavbojk in srajčke, ampak iz raztegnjenih postov, tem, slik in pozornosti po kateri kliče vaša psiha.
Kar hitro me popluvajte, ampak me ne gane.



po mojem je pa alba volila za Danila, zato pa zdej med podgurci bi rada izstopila. user posted image user posted image user posted image


What??? user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 19:27:12   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Samopotrditev ni razvidna iz kavbojk in srajčke, ampak iz raztegnjenih postov, tem, slik in pozornosti po kateri kliče vaša psiha.
Kar hitro me popluvajte, ampak me ne gane.



po mojem je pa alba volila za Danila, zato pa zdej med podgurci bi rada izstopila. user posted image user posted image user posted image


What??? user posted image


ah nič, interna fora z živko. user posted image  pa brez zamere.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 20:52:50   
Barči78
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

O, muki, a je tole srajca pa telovnik posebej ali skupaj? Ker je hudo dobro.


Pojma nimam. Pojdi pogledat, rekla si, da mate S.Oliverja v NM. Izgleda kot da bi bilo posebej user posted image .


Sem glih podobno kupila v CA, je pa to iz enega dela, ful lepo zgleda, tud na kavbojke.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 22:40:04   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Samopotrditev ni razvidna iz kavbojk in srajčke, ampak iz raztegnjenih postov, tem, slik in pozornosti po kateri kliče vaša psiha.
Kar hitro me popluvajte, ampak me ne gane.



po mojem je pa alba volila za Danila, zato pa zdej med podgurci bi rada izstopila. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

živka se vratilauser posted image

Kak je naš Lojzekuser posted image ? Še zmeraj špila na orgliceuser posted image ?

Alba ne pretiravaj pri make upu. Lase si pa kar spuščene pusti. Brez špangic. Make up bi pa jaz kar naravno varianto ruknila, še posebej, če se drugače preveč ne šminkaš. Glede na to, da si rdeča so naravni zemeljski tonu super.user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Rada bi res dobro zgledala
6.12.2007 22:46:50   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Evo, pri meni je to aktualno. Čisto simpl, udobno, poceni in elegantno. Bluza in kavbojke, okrasiš s "steznikom" to bni lahko zdaj dobila skoraj vsepovsod. Pa ene črne škornje, oprijete kavbojke in si gotova.


user posted image


user posted image

tole mislim nivess

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   [Brisano sporočilo]
6.12.2007 22:59:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 6:18:14   
Anonimen
Alba ne pretiravaj pri make upu. Lase si pa kar spuščene pusti. Brez špangic. Make up bi pa jaz kar naravno varianto ruknila, še posebej, če se drugače preveč ne šminkaš. Glede na to, da si rdeča so naravni zemeljski tonu super.


Hvala, namerava podobno.

Tiste bluze s telovnikom pa v Oliverju v Nm nimajo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Rada bi res dobro zgledala
7.12.2007 6:46:19   
srki
Al bina, jaz pa še čakam slikceuser posted image .

Živka, kaj pa tebe dajeuser posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?