|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali imate vi tudi...
7.12.2007 15:07:49   
Anonimen
Ali imate vi tudi....

Ja, še hujšo imam. Še svojega vnuka ni videla in ne želi videti, kaj šele mene. Pa stanujemo samo 2 km narazen. Pa ni šans, da bi kaj poslala ali poklicala in voščila.
Potolaži se, moja je še hujša.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali imate vi tudi...
7.12.2007 15:12:33   
Mešamdrek
Kakor zgleda imam pa jaz srečo.Babice po obeh straneh bi dale vse za mojega sinkota.Igrač ima za celo skladovnico,ljubezni pa tudi na pretek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali imate vi tudi...
7.12.2007 15:14:18   
Anonimen
O, kaj bi jaz dala za takšno.Naša nam pa vedno in povsod za vratom visi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali imate vi tudi...
7.12.2007 15:22:06   
lemavrica
Še ena taka tukaj. Pri nas pa nista samo tašča in tast taka, imam tud mami tako da je pred porodom govorila kaj vse bo nakupila in naredila za vnuka zdaj pa nič od nje. Tast ga v 3 mesecih ni niti 1x vzel v roke, tašča se gre pa babico za pol ure in to je to.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali imate vi tudi...
7.12.2007 15:24:58   
Anonimen
Nismo skregani, ne da bi vedela. Celo enkrat me je poklicala če sem kaj jezna nanjo user posted image

Tudi možu pozabi voščiti za rojstni dan in mi mož reče, da takšna pač je.

Meni je pa bedno, saj če ve, da sem rodila, tega ne pozabi kar tako in bi me lahko obiskala ali pa prišla kasneje pogledati vnuke. Pa se ji ne da očitno.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali imate vi tudi...
7.12.2007 20:44:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali ima še katera takšno babico ali imajo samo moji otroci tako srečo user posted image


Ne; kljub temu da pa jaz sem težek karakter user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali imate vi tudi...
7.12.2007 22:29:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

O, kaj bi jaz dala za takšno.Naša nam pa vedno in povsod za vratom visi.


user posted image user posted image user posted image



ja, tudi naša tast in tašča sta taka...pri njima itak štejejo samo vnukinje...pa kaj češ....kot je ena napisala, saj si bo otrok sam zbral, koga bo imel rad in kao se razumemo user posted image .

hvala bogu, da je vsaj ena babi pravo srce user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali imate vi tudi...
7.12.2007 22:36:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: srček

Pa saj nebi rekla nič, če mi nebi 9 let nakladala da ko bo ona enkrat babi bo vnuka zasipala z darili, oblačili, kam vse ga bo vozila.....bla bla bla. Celo nosečnost me je bilo strah da jo bom imela 12 ur na dan za vratom, sedaj pa se zgodi da jo po 2 tedna niti ne vidim, ko pa le pride pa je to za 10 min, pove vse o svojih težavah in je že več ni.


Mogoče je pa iz tvojih reakcij razbrala ta tvoj strah in zdaj noče biti v nadlego.
Ampak enim pa res nikoli ni nič prav - enkrat nočete, da preveč tiščijo v vnuke, drugič se vam zafržmaga, če jih cel teden ne pošmirglajo ... ja, drage dame, kaj bi sploh radeuser posted image Ljudje pač niso vidci, da bi kar iz lufta vedeli, kaj vam paše ali ne. se ravnajo po občutku,


Sem dobila enak občutek...

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali imate vi tudi...
7.12.2007 22:57:40   
MarijaPo
Mi smo tudi imeli tezave z babicami. Sprva se nikakor nismo mogli ujeti. Nama je slo na zivce, ce sta prihajali, ker je bilo treba vse pospravit in ker je bila Eva samo atrakcija, midva pa vsa zivcna. Je trajalo 1 leto, da smo nasli varianto ki vsem ustreza. Tasca vzame Evo za 1 ali 2 dni, moja mama pa gre vcasih po Evo v varstvo in jo pelje na sprehod, ali pa jo vzame k sebi za 1 ali 2 dni. Pri tem si ne hodimo v zelje en drugim in je prav fino. (Torej, obe imata nek svoj nacin dela z Evo in potem ni neke histerije okrog tega, a delata vse prav in nimata obcutka, da ju midva nadzorujeva.) Kaj kdo kupuje in prinasa ni tok vazno kot to, da sta z njo in da se imajo fino (da gre Eva rada k enim in drugim). Mi pa seveda prav pride, ce kaj kupita za oblect al pa pojest. To je vsekakor fino.

Po moje je kljuc v tem, da so babice same z otrocicki, obiski so meni 100x slabsi, ker nima nihce nic od njih. Ce pa so same z otroki, se morajo nekako angazirat in se tudi bolj zastekajo z otrokom.

{ri nas zamuja samo tast (ki je locen od tasce in ima svojo partnerko, ki nima otrok). Tadva se Eve se prevec bojita in je zato noceta imeti sama. Pride pa kdaj tast na obisk in potem je Eva atrakcija in je treba vse pospravit, tako da teh obiskov ne maram prevec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali imate vi tudi...
8.12.2007 0:25:14   
karmy
ojej... ja moj tamau ma tako babico ja. prvo leto je dobil čestitko za rojstni dan, do danes pa nobenega glasu več ...ah ja...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ali imate vi tudi...
8.12.2007 10:32:02   
študentka Mici


{ri nas zamuja samo tast (ki je locen od tasce in ima svojo partnerko, ki nima otrok). Tadva se Eve se prevec bojita in je zato noceta imeti sama. Pride pa kdaj tast na obisk in potem je Eva atrakcija in je treba vse pospravit, tako da teh obiskov ne maram prevec.


A je tak problem enkrat na let pospravit stvari, če pride tast na obisk. jaz bi pospravljala non stop, samo, če bi bil še živ in če bi še vedno tko rad prišel k men, kot je takrat. Njemu pa ni blo nikol škoda cajta. Zmer si ga je vzel in prišel....  

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali imate vi tudi...
8.12.2007 12:13:17   
Markova
Uh, sem prav vesela, da nimam takih izkušenj. Pri nas so za oboje vnuki center sveta. Nikoli se ne vsiljujejo, če prosimo za pomoč so na voljo, če se le da. Kar se pa tiče vzgoje se pa oni ne vtikajo v najino, midva jim pa tudi pustiva proste roke. Pravila so znana, otroka dobor vesta, kje so meje doma, pri moževih starših je precej podobno, moj dva sta malo bolj kritična, ker za jih za moje pojme preveč razvajajata. Ampak ajd, dokler je samo in si ne hodimo v zelje je to še ok.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ali imate vi tudi...
8.12.2007 23:56:46   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

v porodnišnico je k meni prišla le, ko sem 1. rodila.




Moja pa ne. Sicer sem samo enkrat rodila, ampak porodnišnice še od odzunaj ni videla, kaj šele, da bi mene in vnuka prišla pogledat. Jaz pa v jok in na drevo.


Saj če bi bila takrat zmožna plazit, bi hitro bila za tabo. user posted image In še tisti 1x bi bilo bolje, da ne bi prišla user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?