|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December(ke/čki) 2006
2.4.2009 11:27:24   
Najaa
emaa, a nima vsaka zavarovalnica svojega cenilca? user posted image  Itak moraš na zavarovalnico peljat avto, ni tak?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: December(ke/čki) 2006
2.4.2009 11:29:26   
emaa
Ja moraš sam meni ni za v Lj avto peljat, če lahko cenit dam v Domžalah. No sploh mi ni za  z avtom it. In imajo tudi tu cenitve, sicer 2x na tedne, ampak so. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: December(ke/čki) 2006
2.4.2009 12:23:28   
Najaa
Aja, sej res, ti moraš v Lj.

Jaz sem danes čisto zmešana... sploh ne vem, kaj govorim, kaj pišem... Zdaj mi je moj javil, da ni bakterija in sploh ne rabi AB. user posted image  Ta vročina mora sama od sebe minit. Kri ima pa slabo. user posted image  Vzeli so ji še brise in vodo, zdaj čakata na izvide.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: December(ke/čki) 2006
2.4.2009 20:16:45   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Aja, sej res, ti moraš v Lj.

Jaz sem danes čisto zmešana... sploh ne vem, kaj govorim, kaj pišem... Zdaj mi je moj javil, da ni bakterija in sploh ne rabi AB. user posted image  Ta vročina mora sama od sebe minit. Kri ima pa slabo. user posted image  Vzeli so ji še brise in vodo, zdaj čakata na izvide.


Najaa na žalost je pčitno podobna viroza kot jo je imela Nika pa mislim da tud Dominik že ko je do 10 dni možna huda vročina do 40C pol pa kar naenkrat pade in je konec. Držim pesti da so izvidi ok in vročina hitro pade.

Šibam pod tuš in v mižule, aja služba je še vedno super, sploh ker imam konec aprila že kolektivni dopustuser posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: December(ke/čki) 2006
2.4.2009 20:23:25   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Zdaj mi je moj javil, da ni bakterija in sploh ne rabi AB. user posted image  Ta vročina mora sama od sebe minit. Kri ima pa slabo. user posted image  Vzeli so ji še brise in vodo, zdaj čakata na izvide.
Najaa pri nas je bilo tako, po 14 dneh se je ponovilo v še hujši obliki. Nečem strašit, samo naj res oreng pogledajo. Mi smo zaključili z AB in se dokončno pozdravili. Pocrkale so vse bakterije, žal tudi une zdravilne. In smo pridelali glivice na pimpldragonarju.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: December(ke/čki) 2006
2.4.2009 21:21:11   
Najaa
Sej zato sem pa vesela, da jo je peljal na infekcijsko, da so oreng pogledali.
Hvala, punce.user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: December(ke/čki) 2006
2.4.2009 21:53:18   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sej zato sem pa vesela, da jo je peljal na infekcijsko, da so oreng pogledali.
Hvala, punce.user posted image


To pomeni da je viroza??

Upam da ste vsi skupaj bolje.

Zdej grem pa ninatuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: December(ke/čki) 2006
2.4.2009 23:24:35   
Najaa
Viroza je, ja.
Popoldan ni imela več vročine, bomo vidli kaj bo ponoči. Zda bi pa lahko res že šlo počasi na bolje.

Lahko nočko! user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: December(ke/čki) 2006
3.4.2009 7:33:09   
essa411
Najaa upam, da je Tija končno brez vročine. Kako pa je z najmlajšo?

Ojej Lovro...zate ena user posted image  user posted image

R1ta_ kako sem vam fovš za vreme...tukaj ni ne konca ne kraja oblakom in dežju...je pa vsaj že malo topleje.

Najaa sem kupila tisto sestavljanko ampak je zanimiva samo ko je sestavljena (da bi jo sam nima potrpljenja...)

In ja, L govori huj ko kašna baba user posted image . Vse razloži...Včeraj ko sem prišla domov mi je reku: "A me posim poplaskaš...po nogici"...Drugače ogromno razlaga in uporablja izraze A veš?, A plou? pa tale mu je ljub (sevede takrat ko se nam kam mudi): še manjutko (še 1 min ---> beri še 15 min minimalno user posted image )

_____________________________

http://essa411.moj-album.com/

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: December(ke/čki) 2006
3.4.2009 18:38:08   
Najaa
Lan user posted image user posted image  Le po kom tako rad govori? user posted image  user posted image

Tija je boljša danes. Vročino je imela samo zjutraj, ampak ne visoke. Je pa zelo utrujena zdej, spat pa ne more. user posted image
Nika je dobro... sam skoz bi bila na rokah... user posted image

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: December(ke/čki) 2006
4.4.2009 11:32:15   
frufru
Midva sva zdaj iz sprehoda s poganjalcem-traktorčkom. Je imel zadaj prikolice in sva morala vse kamenčke na cesti pobrat in dat v prikolico, pa regratoe cvetke matrgat, pa bagr pobožat user posted image In sva za cca 1km porabila uro in pol.
Zdajle sva pa pirhe namazala in gatke oblekla. Je reku, da ne bi mel pleničke in da bo povedal, če bo treba na wc. Bomo videl,kako bo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: December(ke/čki) 2006
5.4.2009 20:40:08   
Najaa
Hej punce.

Kako ste kaj? Uživate s svojimi sončki? Danes je bil res lep dan... Ampak mi nismo šli ven. Z Niko sva se kar doma cartale. V bistvu ima kar močne krče. Ko jo začnem hranit, jo začne zvijat. Ampak je zelo potrpežljiva punčka in razen zvijanja redko spusti kak glasek. Se mi tak smili, ko jo muči, ona pa tiho ko miška, sam tiste veliko okice me gledajo. user posted image  Včasi to traja kar dolgo in najbolj jo potolaži zizika tak da imava maratonska dojenja. user posted image  Zato se mi danes tudi ni ljubilo ven. Ko je končno zaspala, me je čakalo še kuhanje in razni opravki po bajti...
Tija je pa boljše - končno! Včeraj je po tednu dni spet spala normalno ponoči, danes pa je že malo več jedla. Pije pa tak skoz dobro, tak da se vsaj zarad tega nismo sekirali. user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: December(ke/čki) 2006
5.4.2009 22:03:15   
Shorty_
Dober večer!

Kar nekako ne najdem časa da kej napišem. Na kratko midve sva mobilni s kolesom in Nika ful uživauser posted image obe čelado na glavo pa gasssss!user posted image luštno je res.
Tko da sva ta dva dni malo trenirali bicikliranje ker jo v torek in sredo sama peljem in grem iskat ker možek dela  po 12huser posted image

Kar se službe tiče je uvodna evforija minila, govorice da se je že zgodilo da je plača zamujala me niso razveselile in že cel vikend sem nervozna..mah...upam na najbolje.

V vrtcu imajo že 4je iz skupine norice in čakamo da b še Nikica pikica, dobesednouser posted image

Drugače pa komaj čakam spet nedeljo da bomo malo skupaj ker med tednom bo divje, tko da brez zamire če se bom malo bolj redko oglasila, še vedno vas imam rada.


Lp Shorty

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: December(ke/čki) 2006
6.4.2009 11:33:41   
r1ta
Evo še mene!

Vikend je bil lep in aktiven. Včeraj sem si zašila eno oblekco, ati in Ančka sta pa začudo bila strpna in pridna, da sem reč lahko dokončala. Danes me nekaj pajkla, da bi še kaj zašila, ampak verjetno bom imela šele zvečer čas za kroj in rezanje. Zdajle šibnema z Ančko ven. Imamo spet lepo vreme!

Najaa sem vesela, da je Tija boljše!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: December(ke/čki) 2006
6.4.2009 13:48:33   
Najaa
Ojla.

Pri nas pa sončeeeeek sije. user posted image  Čakam kolegico za vozičkanje in eno belo user posted image  (ma primorci bi rekli latte machiatto user posted image ). Ful sem dobre volje, pa ne vem zakaj... user posted image  Aaj, mogoče zato, ker sem se spet naspala. madonca, sva skor do pol 11h spale. user posted image user posted image  S tem, da od 4-6h nisva in se pogliha. user posted image
Ma, sem zdej prilepla enih smajlijev, na še enga user posted image user posted image user posted image  ups, dva... no, tri. user posted image  pa še en... dej grem...

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: December(ke/čki) 2006
6.4.2009 14:28:55   
Shorty_
Een hitr pozdravček iz službe in poljubčkek vsem pikcem in pikicam, še urica in pol in grem domov, komaj čakam...



papa shorty

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: December(ke/čki) 2006
7.4.2009 11:47:23   
Najaa
Kje steeeee, punce? user posted image
emaa in Barbk, kako ste in kako podnajemniki? user posted image
shorty ima veliko dela tak da razumem. user posted image
r1ta ziher kaj šiva, če ne to pa pospravlja. Ali pa mogoče montira? user posted image
tatam, kako tvoja družbica?
Ženkica, pogrešam te. Bi se imela veliko za pogovorit. user posted image  Ko bom v Lj nujno, da se dobimo.
frufru tud služba?
moj_moj pa sestavlja puzzle tak da tud razumem. user posted image
essa, hmm, kje si pa ti? user posted image

Mi smo pa končno izvedeli, da je imela Tija adeno virus. user posted image  Tako da sreča, da smo ločili punci, ker če bi Nika to dobila, ne vem... bolnica nam ne bi ušla.  Je pa Tija dosti boljše. Danes je še vodo dala, kri je pa v redu.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: December(ke/čki) 2006
7.4.2009 12:39:16   
emaa
Ni časa, ni časa slabosti in bruhanje še vedno prisotne, David je alo bolan, tako da je z mano doma. DRugega pa nič takega. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: December(ke/čki) 2006
7.4.2009 13:11:08   
essa411
najaa saj veš kje me najdeš user posted image

_____________________________

http://essa411.moj-album.com/

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: December(ke/čki) 2006
8.4.2009 7:08:14   
tintara
Dobro jutro!
Se kar nekaj casa nisem oglasila, pa sem mislila, da sem fuuul zamudila, pa vidim, da ste napisale kako stran. Je cisto prelepo vreme, da bi bil za racunalnikom, ane.

Tudi mi smo bili prejsnji teden bolni. Najprej G. dva dni vrocine, potem pa cez par dni se N. Virusi se pac morajo deliti in tako sem zdaj na vrsti jaz, moz pa tudi ze jamra, da ga boli grlo. No, bomo preziveli.
Ocitno je tale pomlad nas kar dodbra sesula. Sem brala in vas je bilo tudi dosti bolnih. No, saj se april, potem maja je pa res ze bolje, ane. Mooorje, a ga vohate? (razen primork seveda). Meni se misli ze vrtijo okoli praznikov in sam studiram kam bi sla. Ponavadi pol tok casa studiramo, da je ze vse rezervirano. Bo treba pohitet.

Nic punce, imejte se fajn. Se slisimo, T

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: December(ke/čki) 2006
8.4.2009 9:41:37   
r1ta
Se na brzino javim!

Ja Najaa, res šivam. Včeraj sem se spravila šivat še eno majčko/bluzo zase.

Ana je vredu in kar naenkrat se je drastično spremenila. Iz tečke je postala spet prijazna Anika, ki nima prav nobenih težav s spanjem. Trkam!

No, bežim. Danes sem poštekala, da pojutrišnjem že potujemo in me čaka še pucarija, šoping in pakiranje... Kdaj? Nimam pojma!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: December(ke/čki) 2006
8.4.2009 10:48:55   
Najaa
r1ta, se bomo kaj zmenili, ko boste v Celju?
Jaz bom imela v torek čas. Moram h frizerju, nujno. Sem misla it preden rodim, no pa se ni izšlo. user posted image  Pa moram si kupit kaj za oblečt, ker imam še kar nekaj kil viška in nič drugega kot trenerko ne spravim na sebe. user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: December(ke/čki) 2006
8.4.2009 15:07:56   
r1ta
Najaa pa veš da bi šlo! Se boma slišale!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: December(ke/čki) 2006
8.4.2009 16:14:00   
frufru
uuuu ste napisaleuser posted image , mamo PC na popravilu, smo trojance fasal, pa se zdajle v službi malo šlepam.  :icon_redface:Mi smo zdravi in uživamo na sončku, trenutno proučujem vrtce. Smo včeraj na roditeljskem v vrtcu zvedli, da bo od sept. ta enota samo za ta malo in morajo vsi letniki 2006 in 2007 ven in se prepisat drugam user posted image HB, da so toroci ki se prepisujejo na prednostni listi, samo vseeno nimam pojma v katerga ga dat.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: December(ke/čki) 2006
8.4.2009 23:55:24   
r1ta
No tak. Popoldan je Anika začela tarnat da jo boli trebušček in se je ob krčih prav zvijala, zraven pa jokala. Ko je krč popustil je bila za deset minutk kot da ji nič ni, potem pa spet in spet. Klicali smo dežurnega, pa so rekli, da naj ji dam svečko in nekaj toplega na trebušček. Ni pomagalo ne eno in ne drugo. Jesti ni želela, pila je po malem. Nazadnje sem poskusila še z banano in postanim jabolkom, kar pa je zbruhala. Potem je imela še en krč in nič več. Tako da upam, da je samo pojedla kaj neodgovarjajočega in bo zdaj vredu... Madona!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?