|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December(ke/čki) 2006
9.4.2009 9:18:10   
Najaa
Ana zate user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: December(ke/čki) 2006
9.4.2009 11:47:39   
essa411
ojej Anika! user posted image user posted image user posted image  Upam da je že vse ok!

frufru_sam je čudno da tisti ki že imajo mesto v vrtcu morajo še 1x dat vlogo...? čeprav s prednostjo...

mi tudi čakamo na odgovor iz vrtca...letos septembra nas čaka uvajanje. ve ste večinoma to že dale skozi, nas pa to še čaka... user posted image

_____________________________

http://essa411.moj-album.com/

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: December(ke/čki) 2006
9.4.2009 13:24:07   
frufru
no mogoče sem nerodno napisala. Dobili smo vlogo za prepis v eno od enot istega vrtca. Tukaj kjer smo zdaj bosta po novem samo 2 jaslična oddelka, v eni drugi šoli pa samo 2 predšolska oddelka (tam nimajo prilagojenih wc)user posted image  Tako imamo na izbiro 3 enote, samo ena pa dela do 16.30 in je tam fuuuuuuuuuuuul naval, ko so službe večinoma do 16h. Nimajo nobenega parkirišča, ampak za otroke je pa špica. Na hribčku nad mestom, s travnikom in gozdom v sklopu vrtca, do centra 5-15 minut hoje. Ostali so vsi do 16h. user posted image  in izven centra mesta, do katerih mamo 5-15 minut z avtom. Če zamudiš te štrafajo pri plačiluuser posted image

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: December(ke/čki) 2006
9.4.2009 13:29:50   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: essa411

letos septembra nas čaka uvajanje. ve ste večinoma to že dale skozi, nas pa to še čaka... user posted image
Essa saj nas bo enako čakalo. Z julijem bo ta enota, ki je v OŠ zaprta (zaradi počitnic in stroškov), otroci bodo združeni z drugimi enotami. Tko bo do septembra, sicer z isto ekipo vzgojiteljic( no vsaj eno od njih). Glih se bodo navadli na spremembo, pa bo moral it v novoizbrani vrtec.user posted image

In bo ziher kriza, ker se je fuuuul navezal na vzgojiteljico, pa že zdaj ma zadnje čase foro, da ne bi šel v vrtec.user posted image

Še eno vprašanje. A je možno, da se kožica na pimpku znova zlepi? Mi smo se rešili glivic, ampak pimpka pa ne pusti umivat. Včeraj mu ga je R probal umit, mu je pa kri teklauser posted image user posted image  solze in vpitje, pol smo pa raj nehal.

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: December(ke/čki) 2006
9.4.2009 14:01:59   
r1ta
Frufru, o pimpku pa res nič ne vem. No, skoraj nič...user posted image

Takle je. Ponoči se je frača zbudila okol enih in me je klicala, češ da je au. Ok, sem jo prinesla k nama v posteljo in je čez noč še ene 2x jokala, da je au, zjutraj pa nič več. Lepo je pojedla čokolino, ki je tudi ostal v njej. Malo prej je pojedla kos kruha s pašteto, po lastnem izboru in povrh še banano. Očitno ima apetit. Upam, da bo vredu. Tako da, jaz sem na brzino pospravila stanovanje, medtem ko se je ona zamotila s plastelinom, zdajle gre počivat, jaz obrišem tla, potem pa lahko začnem pakirat. Zvečer se me je pa taščica usmilila in nas je povabila na večerjo...

Držite pesti, da stanje ostane dobro, da se jutri odpravimo proti deželici!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: December(ke/čki) 2006
9.4.2009 22:20:50   
Najaa
r1ta jaz zelo močno stiskam pestke! user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: December(ke/čki) 2006
10.4.2009 9:30:20   
r1ta
Evo, spakirano po tavečjem imam. Zdajle skočim še v center po par stvari, Ana je šla v vrtec. Včeraj je bila malo slabše volje, ampak trebušček je bil vredu, kakala je tudi samo enkrat. Lahko da je tisti dan pojedla kaj takšnega ali pa je imela kako šnel varianto trebušne viroze. Kakorkoli že, danes gremo na pot! Se vam javim enkrat v nedeljo! Pridne bodite in lepe praznike vam želim!

Poljubčki vsem!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: December(ke/čki) 2006
10.4.2009 15:41:59   
Shorty_
punce do nadaljnega sem brez neta.....oz...brez kompov....se švercam iz službe......se tipkamo ob prilikki

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: December(ke/čki) 2006
11.4.2009 13:51:17   
frufru
Ojla, mi smo imeli danes velik dan.
Lovro je bil celo dopoldne brez pleničke (ker je zjutraj ni hotel met, je hotu met gatke kot oči user posted image ) In sem mu rekla, da mora povedat, pol sva pa sesala in postelje preoblačila.  Sem nesla deke ven n sonce, pa malega kar na enkrat ni. Ga iščem, pa grem nazaj in najdem copate na sredi hodnika, mali pa stoji na stranišču in čepe vleče hlače dol, da bo lulal user posted image user posted image . Pol se mu je pa tako fajn zdelo, ko ni bil polulan. Pol sva še zunaj hamlala. Pa šla spet lulat, pa z biciklom do vrtnarije in spet lulat. user posted image Zdaj ko je šel spat pa smo mu dal pleničko. Ko s zbudi, bosta pa z R žegen nesla župniku pokazat user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: December(ke/čki) 2006
11.4.2009 15:58:55   
frufru
Tko moja sta nazaj. Sta šla dobesedno žegen samo pokazat. Lovro ni hotel it v cerkev user posted image je hotel it domov. Pol sta pa šla in je mali zavil proti vrtcu user posted image Tako, da sta prišla domov po ovinkih user posted image
Pa da ne pozabim:

VESELA ALELUJA!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: December(ke/čki) 2006
12.4.2009 9:23:48   
r1ta
Jutro punce! Se vam javljam iz deželice! Potovali smo lepo, Ana je bila pridna! Hvala Bogu na tehniki, ker brez tiste naprave za risanke gledat v avtu (nimam pojma kak se reče) bi bilo pa težko. Nobene gneče na cestah, vreme pa celo pot prekrasno! Da o vremenu v deželici ne govorim! Jaz pa zase spakirala zimsko garderobo! user posted image  Dober razlog, da me pelje dragi v šoping!user posted image
Skratka, Ana se je tako zelo razveselila babice in dedija, da je komaj folgala letat od enega do drugega! Takoj je šla dedijeve koze pozdravit, potem je prišel še brat z družino in je bilo veselja polna hiša! Smeh na obrazih in radost v srcih! Lepo je biti spet doma!

Lepo nedeljo vam želim!

Lovro, hip hip huraaaaa!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: December(ke/čki) 2006
12.4.2009 12:44:40   
Najaa
r1ta super, da ste doma. Kar čutim iz tvojega posta, kako si vesela. user posted image  Za torek se pa lahko kaj zmenimo, če boste imeli čas.

Tudi jaz želim VSEM SKUPAJ LEPE VELIKONOČNE PRAZNIKE! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: December(ke/čki) 2006
12.4.2009 22:25:22   
tintara
En prazničen ku, ku.
Vidim, da nismo ravno pridne s pisanjem, kar pomeni da smo rpidno zunaj na soncku s svojimi. Super. Tako je prav, ane.
No, pri nas ze vsi spijo, jaz pa tukaj mal kukam. Ampak pocasi bom tudi jaz odpeketala.
R1ta: dobrodosla doma! Zdaj pa spet uzivajte.

Takole, da ostanemo nekaj casa na prvi strani.

Lep ponedeljek se zelim (a nifajn, k je nedelja zavecer koncno enkrat taka lepa, da te ne mori, da je pa drug dan treba vstat.

Aja, zadnjic sem brala nas decembrke v pricakovanju (takle cas 2006). MAl od zacetka in se je bilo fajn mal spomnit na te case. Takrat ste se mi zdele se neznane (na zacetku - no razen nekaterih, ki so mi bile ze od zacetka nekako blizu - NAja, predvsem ti), zdaj pa kar vse poznam??? Fajn.

Nic, bluzim. T

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: December(ke/čki) 2006
12.4.2009 22:29:48   
Najaa
Oooo, koga vidim! tintara! user posted image  A veš, da jaz tud vedno, ko se spomnem na tiste začetne nosečniške čveke, se spomnem najprej nate in na Zasanjano! user posted image  Smo bile prve, no sam smo tud imele rok vse na začetk dec.

Tako. Nžrti smo, napiti smo, zmatrani smo... otroc spijo, mi2 pa tud grema počas. Bil je lep dan, malo tudi naporen, kar pač spada zraven dveh malih otrok. user posted image  Jeeeeej, jutri je tud fraj dan! To sem vesela zarad mojga, ki mu ni treba v službo, sej jaz sem vsak dan fraj. user posted image

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: December(ke/čki) 2006
12.4.2009 22:44:47   
tintara
Ja, tudi jaz se spomnim nas treh. Smo bile nekaj casa same, potem ste pa le prisle se druge. In spomnim se, da sem na zacetku se folgala imena in datume in neko predstavo o nekom skupi drzat, potem pa nas je bilo ze prevec. Tocno vem, da sem do konca menjala Manetko in Moj-moj. No, ne njiju, ampak recimo kraj. Sem bila prepricana, da je Mojmoj iz Trzica, Manetka pa iz Loke.  No, zdaj pa vecino celo poznam. Super.

Hm, sem videla, da so se nove decembrke ze zacele zbirat. KAj mislite, naj se jim pridruzim? user posted image  

Aja, Moj-moj, se eno vprasanje zate. Upam, da bos kaj prisla in prebrala. Radi bi sli na Blegos, no ne jutri, ampak kmalu. Enkrat smo bili, k sem bila noseca z NAdjo, pa sem tam naletela na rampo. Jaz sme bila se s terena navajena, da rampe ni bilo, no napis, naj tam pustimo avto je bil pa ze takrat. Sam da sem zginila na porodnisko takrat, se je pojavila rampa. In tu je moje vprasanje. Takrat smo sli pes po neki dokaj strmi na vrh (od rampe), sama pa sem sla enkrat s Prve ravni. Tam se mi zdi ful fina potka, ravno za take male (zdaj je v tej vlogi Nadja). No in zanima me, ali kaj ves, se tista rampa zapira ali je bolj za strasit. Vem da so na Pohorju za strasit, na Pokljuki pa ne. Ce ne si bom mogla kljuce po sluzbeni poti zrihtatuser posted image  Od kje pa vidva sibata gor? Hm, saj gor zna bit pa se sneg, kaj? No, nic hudega, bomo sli pa kaj kasneje.

Lep pozdravcek, T

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: December(ke/čki) 2006
13.4.2009 9:04:52   
emaa
Na hitro pozdravim, nisva nič pc prižigala te dni. Moje slabosti, bruhanje so še vedno prisotne, samo bom šla vseeno v službo, da grem mal med ljudi (jih bom mela hitro dost, sam kaj češ). Otroci zdaj vsi zdravi, brcike tudi že čutim, sem pa danes noseča točno 15 tednov, gre kar hitro. No, če se boste kaj dobivali, pša če mi bo zeslo, bm probala kaj pridet. Tintara midve in  pa moj_moj se pa verjetno v arboretumu vidimo, kmalu gremopo letne karte. Pa dopust mam tud že rezerviran, upam, da bo vse v redu, da junija lahko gremo. 

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: December(ke/čki) 2006
13.4.2009 14:07:04   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tintara

Hm, sem videla, da so se nove decembrke ze zacele zbirat. KAj mislite, naj se jim pridruzim? user posted image   


JA!!! user posted image user posted image user posted image

(bi nam rada kaj povedala ali je to samo vprašanje? user posted image )

emaa, jaz sem v sredo še v Lj, bi se lahko dobile. Ampak samo dopoldan.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: December(ke/čki) 2006
14.4.2009 6:53:43   
tintara
Bi rada, bi, pa se ne bom user posted image .

Uf, spet sluzba. Komaj cakam prvi maj, ko bo celk teden fraj. No, saj bo kmalu. Mi se se odlocamo, kam bi sli. Na koncu nam bodo pa spet vse zarezervirali. Midva sva kampista in tega ni treba nikol rezervirat in mi je prav tuje rezervirat ful vnaprej. (no, saj zdaj ni vec toliko), moznosti je pa tudi dosti. Nase morje, Sardinija ali pa kake toplice. Pomoje bo zmagalo morje, tak da NAjaa, se vidimo.

lp, t

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: December(ke/čki) 2006
14.4.2009 9:21:21   
emaa
Najaa ne bo šlo, včeraj je Luka zakuhal (pomoje pokasiral od Davida), pa še avto je an servisu od une prometne, pa mi nadomestni ne rpipada, tako da nisem mobilna.
Tintara držim pesti.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: December(ke/čki) 2006
14.4.2009 23:23:08   
frufru
Čer, smo imeli PC na servisu, tako, da smo imeli en teden odvajanje od interneta.
Velika noč  je bila pri nas bolj velik dan. Mali je bil celepraznike brez pleničke, razen za spat. In je lepo šlo. Smo imeli samo 2 katqstrofi user posted image Danes je šel poba v vrtec brez pleničke. No bomo še delal na tem. Je povedal, samo so prepozno prišli do WC, pol so ga pa kar v pleničko dale. user posted image
Včeraj je bila pa druga prelomnica. Je pri sosedih sprobal kolo s koleščki. Pa je prec skapiral kako in kaj. In  se je pol 2 uri motil s tem in se vozil po dvorišču gor in dol. On bi šel kar na cesto. Samo mu nismo pustili. Danes smo šli gledat za bicikel. Pa me je na rit vrglo. Tak s torpedo bremzo (bremzanje s pedalom nazaj) s  primernim razmerjem okvirja stane 120 € user posted image user posted image user posted image Mislim to je pa too much. Sej je res scwinnov samo vseeno. Ostali so imeli pa preveliko razmerje okvirja. Bo treba počakat na novo pošiljko v Pikapolonici. Tam sem enga vidla za 70 €,samo je bil že oddan user posted image Al pa malo po netu pobrskat.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: December(ke/čki) 2006
15.4.2009 10:20:42   
Ženkica
Ekola; Kaja je postala inšpektorca http://www.moj-album.com/uredi/mojakaja/15210144/?os=15470666 user posted image

V petek je dobila očala in jih kar rada nosi, ker je ugotovila, da pač bolje vidi z njimi.
Dodala sem dve slikici v album.

Sicer smo zdravi, veliko smo zunaj na sončku. Pleničke še laufajo, jezik tudi, je namazan z vsemi žaubami user posted image .

Barbk: v nedeljo smo vam mi trobili, ko ste zavijali h Kavalu; vem ja, nič vam ni bilo jasno; smo šli na Šmarno, potem pa h babici na kosilo

aja, btw: Kaja je prišla cca 70% poti sama na Šmarno Goro, dol pa 100% celo pot; oči jo je nesel v ruzaku, tam čez "kuhinjo", kjer so ful visoke naravne štenge in ne bi nikakor mogla sama it
Drugi dan smo vajo ponovili iz šli iz Stične na Lavričevo kočo. Celo pot (cca 1 uro hoda) je šla zopet po svojih nožicah. Kot kaže, bomo letos začeli hodit v hribe; se res že ful veselimo.

Najaa: kdaj prideš v Lj.?

pa pa

Ženkica

< Sporočilo je popravil Ženkica -- 15.4.2009 10:21:36 >

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: December(ke/čki) 2006
15.4.2009 23:05:53   
frufru
Evo se še jaz malo pobaham. Tkole je zgledalo naše prvo pedaliranje na kolesu: http://www.mojvideo.com/video-lumpi-kolesari/667954517e72966d35e2

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: December(ke/čki) 2006
16.4.2009 7:36:36   
essa411
Jutro!
Smo čisto zaspale na RR...user posted image

frufru_super za bicikliranje in lušten avatar.

ženkica_lepe fotke! ne morem verjet da eni že tolk prehodijo...mi smo šli včeraj samo na sprehod cca. 1km od doma pa je že jokal da ga noge bolijo user posted image ... šla bi na Šmarko, jo mam pred nosom, sam je L res pretežak za nosit...mogoče moram pa samo probat in bo šel v hrib raj kot po ravnem ?? user posted image

R1ta_kako se imate?
Najaa?
Barbk?
emaa?

_____________________________

http://essa411.moj-album.com/

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: December(ke/čki) 2006
16.4.2009 8:05:03   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

Evo se še jaz malo pobaham. Tkole je zgledalo naše prvo pedaliranje na kolesu: http://www.mojvideo.com/video-lumpi-kolesari/667954517e72966d35e2


superca, bravo user posted image

Kaji je pa pretežko poganjat; se usede gor, pa jo mal potiskamo naprej, pol ma pa dost; razen kadar z očijem šibata, to je pa kul

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: December(ke/čki) 2006
16.4.2009 10:29:34   
emaa
Naša dva nočeta poganjat, David itak misli, da je sedež preozek, na kolesu zadaj bi se pa skoz vozil, stalno teži za čelado, pa da se gremo pelat.
Ženkica kaj ima kaja dioptrijo, da rabi očala veliko?

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?