|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:35:39   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Zdajle smo dali čez spet eno dozo krčevitega joka. Tolk se mi smili. Kdaj naj bi minilo tole vnetje, upam, da je bakterijsko, da bo prijel AB, če je virusno smo pa tam.user posted image user posted image user posted image


imaš ZS

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:36:14   
trdozimc
200 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:36:59   
trdozimc
Zdaj pa naj Pikica odpre novo temo, ker ima glede naslova neke želje, se mi zdi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:46:14   
Vrtnica79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , za 200tko!

Eh, saj sem vedela da bom zamudila. Preden jaz prilezem do compa..................



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:46:58   
diduska
Pozdravljene čebelice,

vse pridno pišete, da pa jaz ne bom zaostajala, dodam:

najprej pikica*, čestitke za magistrsko....upam, da čimprej oddaš v oceno in zagovarjaš. Vem, približno kakšen filing je, ker sem 10 dni nazaj tudi sama diplomirala user posted image .

No, nisem vsega prebrala, ker ene 3 dni zaostajam, ker ste se tako razpisale. Vem, pa da je bila med drugim tema o odstavljanju od dud...mi2 se dojiva samo še ponoči 2x, nisem pa razmišljala o tem, da bi jo nehala kaj kmalu dojiti, ker nama tako čisto paše. Seveda pride kakšen dan še dnevno crkljanje - danes je tak dan, ko sva obe malo bolj zaspančkani.

Spanje, naša čisto po svoje....vsak teden drugače...do dopusta (8 mesecev) se je uspavala sama brez vsega, si jo okoli 8-ih položil v posteljico in je zaspala. Zdaj pa s flašo čaja, z ninico, zaradi utrujenosti....kakorkoli že, pred 9 uro nikoli. Je čisti hiperaktivc in spi le 2 uri čez dan, zbudi se ob 7-ih in gre spat ob 9-ih. V vrtcu so mi pa zatrdile, da so se še vsi insomniaki slej ko prej navadili na dnevni ritem vrtca.

Ja, jaz sem spet doma (prejšnji teden sem bila že v službi), v petek pa spet nazaj....beda. Je pa naša pikica cel vikend uživala z mano, kar crkljala se je, ker se ponavadi ne. Me je pogrešala, ker sta jo babi in oči čuvala, ko sem bila v službi - težko je, ko si 9 mesecev 24/7 z otrokom.

No, upam da bo zadostovalo .....za 200-ko.

Lahko noč...   

_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:48:22   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

Zdaj pa naj Pikica odpre novo temo, ker ima glede naslova neke želje, se mi zdi user posted image user posted image user posted image



PIKICAAAAAAAA....................ajde otvori nam part II!

jaz neupam, da nebom spet kregana da sem narobe naslov napisalauser posted image




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 21:52:29   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , za 200tko!

Eh, saj sem vedela da bom zamudila. Preden jaz prilezem do compa..................




Too late! user posted image user posted image user posted image user posted image  Nič zato, boš pa pri drugi spet pomagala, saj če ne bi bilo tvojih seznamov, bi bile zdaj šele pri 50. user posted image

Pikica, čestitke za nalogo, pa tebi diduska tudi! user posted image

Zdaj pa nočka!

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Decemberčki 007
22.9.2008 23:08:28   
botrca
Čestitke tudi od mene za 200 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Naš Jan sladko spančka, skopan vedno hitro zaspi. Tudi jaz grem spat, ker sem utrujena.

Nočiko vsemuser posted image .

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Decemberčki 007
23.9.2008 8:25:17   
pikica*
Vidim, da sem bila na tapetiuser posted image . A to moramo zdaj same novo temo odpret, al kako?

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

Zdaj pa naj Pikica odpre novo temo, ker ima glede naslova neke želje, se mi zdi user posted image user posted image user posted image



PIKICAAAAAAAA....................ajde otvori nam part II!

jaz neupam, da nebom spet kregana da sem narobe naslov napisalauser posted image



Joj, pa ne no.....a sem tak zmaj? A nobene druge tist e ne motiuser posted image ?

IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Pikica*, čestitke, da boš kmalu ga. mag., babi servis pa tudi vedno prav pride.user posted image



No, malo bo še trajalo, ker začetek oktobra dobim odgovor, če je zadeva ok, ampak konec je zdaj res blizu. Do konca porodniške moram to uredit, ker me v službi že čakajo vizitke z novim nazivom.
Babi servis bo pa fajn zadeva ja. Sicer bo bolj v okrnjeni obliki, ker je moja mama bolj zaposlene sorte. Najprej služba, pa zdaj si je še tečaj angleščine omislila. Ampak kakšen večer se jo bo pa dalo ponucat. In za naju je že to ogromnouser posted image .

Zdaj pa gremo v akcijo. Moram Lovrota zrihtat, ker imava danes sistematskega. Me zanima koliko ga bodo navagali.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Decemberčki 007
23.9.2008 8:33:09   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Vidim, da sem bila na tapetiuser posted image . A to moramo zdaj same novo temo odpret, al kako?


Ja, mislim, da kar novo temo odpreš. No, ko ti Lovrota zvagajo kar hitro odpri novo in poročaj, pa da bomo me lahko še kaj naklomfale.


IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

Zdaj pa naj Pikica odpre novo temo, ker ima glede naslova neke želje, se mi zdi user posted image user posted image user posted image



PIKICAAAAAAAA....................ajde otvori nam part II!

jaz neupam, da nebom spet kregana da sem narobe naslov napisalauser posted image



Joj, pa ne no.....a sem tak zmaj? A nobene druge tist e ne motiuser posted image ?



Ne, nisi zmaj. Mene bi tudi zelo motilo, ampak sem štajerka po duši, tam je pa itak povsod E poleg. user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Decemberčki 007
23.9.2008 8:34:02   
mižek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi od naju za 200user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Decemberčki 007
23.9.2008 8:46:16   
lana38
Tako ste čvekale, prilezle do 200. Kje pa je zdaj 2. del?user posted image  Kam zdaj naj pišem, ha...?user posted image
Mi2 s Timom imava tudi danes sistematski pregled. Jaz pa komaj čakam, da ga P vidi, ker se nikakor ne more znebiti tega prehlada. Mi gre že pošteno na živce, pa še strah me je kar naprej, da ne bo iz tega kaj ratalo in bo spet vročina.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Decemberčki 007
23.9.2008 8:52:26   
Raho
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bravo za 200

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Decemberčki 007
23.9.2008 9:38:49   
t*e*j*k*a
200user posted image user posted image user posted image user posted image

Ena je spraševala kako mali zaspijo podnevi - pri nas prakticiramo crkljanjeuser posted image . Glavo ima na moji rami naslonjeno in ga zmanjka.

A mi zna katera razložit zakaj se naš mali zvečer že ob 10.00 zbudiuser posted image , zaspi pa okol pol devetih? Sicer večinoma sam zaspi nazaj, mal se dere (kaki 2 minuti s presledki) pol ga pa zmanjka.

Čestitke vsem ki ste diplomirala in nardile magisterijuser posted image user posted image user posted image
Mene še čaka diploma, jo trenutno popravljam, potem pa upam da bo v redu. In da bom še letos dipl.

papa

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Decemberčki 007
23.9.2008 9:59:08   
želva
user posted image user posted image user posted image 200. ne morš da vrjameš, smo prilezle na konec 1. delauser posted image .

ElaM user posted image enga od naše Mance, sam ga hitr pošlji nazaj, ker naša tud tuli ponočiuser posted image ne, resno, upam, da ni kaj hujšega.

JA, spet nismo spal, pa saj sem že vajena.

Trdozimc, ma kje ima pa moj časuser posted image user posted image Saj veš kako je to, smo ženske 2krat bolj sposobne.Hvalabogu, kam bi pa drugače prišli. Po pravici povedano tud nimam srca, da mu zvečer rečem naj še tamalo uštima.Mu rečem, kadar je je doma popoldne, ko pa dela od 6 zjutraj  pa do 7 zvečer, ga pa kar pri miru pustim.
Sicer mi pa ni hudo, mi še ful časa ostaja, zato smo pa še enga naročiluser posted image .

MAg. pikica, čestitke, pa naj se babi servis čimvečkart obnese


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Decemberčki 007
23.9.2008 11:18:07   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

A mi zna katera razložit zakaj se naš mali zvečer že ob 10.00 zbudiuser posted image , zaspi pa okol pol devetih? Sicer večinoma sam zaspi nazaj, mal se dere (kaki 2 minuti s presledki) pol ga pa zmanjka.



Dovolj ima spanja! user posted image  Te malo hecam, ampak malo je pa tudi res. Toliko očitno rabi, da se spočije, potem se mora pa še za naprej uspavat, ker opazi, da je noč. Naša dva sta tudi to počela (no, Iva še občasno). Potem je pa odvisno: če mu nič ne fali hitro zaspi nazaj, če je pa žejen, lačen ali pa ga mučijo zobki ali boli karkoli drugega, ja pa uspavanje težja naloga - in včasih nemogoča, takrat mu ''moraš'' pomagat, tako da mu ustrežeš v določeni želji.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Decemberčki 007
23.9.2008 11:22:29   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: želva

Trdozimc, ma kje ima pa moj časuser posted image user posted image Saj veš kako je to, smo ženske 2krat bolj sposobne.Hvalabogu, kam bi pa drugače prišli. Po pravici povedano tud nimam srca, da mu zvečer rečem naj še tamalo uštima.Mu rečem, kadar je je doma popoldne, ko pa dela od 6 zjutraj  pa do 7 zvečer, ga pa kar pri miru pustim.
Sicer mi pa ni hudo, mi še ful časa ostaja, zato smo pa še enga naročiluser posted image .



Joj, pri dveh ti šele ostaja časa!!!!! user posted image user posted image user posted image

Ma, veš kaj, moj dela vsak dan po 12 in več ur. Sicer je res, da je ful priden in ima otroke neskončno rad, ampak je tudi utrujen. Glej midva sva se tako zmenila: materinstvo in gospodinjstvo je šiht 24 ur na dan, torej kdo dela več? Jaz moram zvečer skoraj vedno še kaj za jest naredit, pospravit in flaše pomit, če ponoči jokajo, jaz vstanem, on otrok itak ne vidi ves dan, torej je idealno, da jih (no, zdaj enega) on umije in uspava. Sta pa mala dva navajena, da do 20. zvečer oba spita in nama torej ostane potem še malo časa za naju. - Ni pa vedno tako idealno, kot se sliši  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Decemberčki 007
23.9.2008 13:25:20   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*



Joj, pa ne no.....a sem tak zmaj? A nobene druge tist e ne motiuser posted image ?




Pa, ne no. Saj nisem tako mislila.

Ti je tako Trdozimc povedala zakaj je "e" notri. Ja, štajerciuser posted image .


Kaj zdaj, bom pa te jaz začela 2 del če ga nobena noče odpretuser posted image


A bo Decembrčki 007 dobro?



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?