|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 18:54:45   
Shorty_
 Nika je zadnjič pri teti probala hrenovko in se je tako oblizovala da bi pojedla vsak dan tri če bi ji dala, ja pa pri poli salami in piščančjih prsih se tudi oblizujeuser posted image pa ima šele 1 leto

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 18:58:11   
BrankaO.
Aha pol pa to imajo ateji že v genihuser posted image ker je naš tudi takuser posted image Sam on kar v center v mcDonaldsauser posted image pol pa mami sitnauser posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:01:00   
Anonimen
Mi smo se basali s toplimi sendvičiuser posted image user posted image

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:03:15   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

NIvess kolk je pa stara tvoja?

jest mam skoraj 2leti staro punčko in če bi bilo po njenem, bi vsak večer jedla baaaasoooo, hrenovko al pa suho salamo!

Naš škrat enako!! Pa še pašteto dodam na seznamuser posted image   Itak da ne pustim, pol je pa križ!

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:04:36   
BrankaO.
Topli sendviči pa tudi pri naših zadnje čase aktualniuser posted image Pol se pa zaplete taveča brez sira tamala pa ne preveč zapečengauser posted image Pol pa mami atija zadolži za sendvičeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:22:39   
TIA22
vam povem da se je splačalo. sva se najedla kot pujsa. njami, njami. Ata igra karte, midva pa gledava rebelde.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:29:47   
Anonimen
kaj res kuhate večerje? user posted image meni še na misel ne pride!!!
pri nas je večerja za tamali recimo skutka lj. mlkaren podložena s sadjem, al pa kos kruha z medom, marmelado, evrokremom, tamala je udi salame in sir, kdaj kosmiči v mleku ali čokolino, sem pa ke in to je že fuuulll je hrenovka in jogurt, al pa topel sendvič oz toast s sirom.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:33:19   
Anonimen

kaj res kuhate večerje? user posted image meni še na misel ne pride!!!


Ja, no griz al pa mlečni riž je že treba skuhat, saj ne delam nekih specialitet z omakami. Pa hrenovko tudi ne more surovo jest, kaj več od tega pa itak ne kuham za večerjo, še to se mi zdi premalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:35:09   
Anonimen
Največ, kar naredim, so palačinke enkrat na mesec.
Drugače pa je žemljo s pašteto ali poli salamo. Ali pa tuno. Drugega pa itak ne je.
Aja, no, pa hrenovko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:36:13   
melanija
Jaz skoraj vedno kuham večerjo. Kosilo jemo točno ob 12h in potem postanemo kar zelo lačni do 18 h ko imamo večerjo. In moj se ne bi zadovoljil samo s kruhom z dodatkom, ali pa sedvičem. Mora biti kaj konkretnno skuhano. Pa mojima dvema puncama (2 leti in 3,5) to zelo paše. Takrat pojesta potem pa je do spanja konec s hranjenjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:37:04   
natasaom
naša kruha sploh ne je zraven hrenovk.ona je samo eno stvar!samo krompir,ali samo meso al samo juho al samo hrenovko,salamo al pa sam kruh...edin pašteto si namaže na kruh..makaroni ne smejo imet ene pikice mesa-če bo jedla makarone..v vrtcu pa je vse.
za večerjo dobi kej tacga,da ni treba za šporgetam stat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:37:13   
Anonimen
Včasih nardim miške.To gre ,palačinke mi pa zginjajouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:40:36   
TIA22
jaz pa se trudim kuhat, ker rada pač to počnem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 19:42:12   
Anonimen
Popečen kruh, poli salamo, sit, hrenovke, pašteto....skratka same zdrave stvari user posted image .

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 21:34:26   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz ji krih nadrobim v jogurt, če ne gre drugače, tu ga ne vidi takoj user posted image


Ej, jaz isto delam. Aleks se dere " ne ne kruš"  (kruš je kruh), potem dvakrat okol mize laufa od same togote, ta cajt mu pa v jogurt zamešam kruh. Potem se malo umiri in sede v stolček in komentira " mmmmmm, doba ogo"  ( mmm, dober jogurt) ...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 21:43:40   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Zverinca, a ti kej drsaš? Bi šla kdaj za večerjo drsat?user posted image


če mi pr mcdonaldsu postavjo drsliščeuser posted image

drgač pa ja, sem drsla.. uhuhuuu let nazaj... še zmer pa znam nasankatuser posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 22:31:35   
Rožica I
Včeraj puranja prsa, rdečo peso in vanilijev sladoled, danes čokolešnik, včasih kakšno enolončnico, včasih kruh- maslo- med, mlečni riž, palačinke, mleko in kruh noter nadrobljen.. Pozimi bolj gledam, da so večerje tople.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kaj za večerjo?
10.12.2007 22:45:13   
karmy
Tamal je za večerjo pojedu čokoladne žepke ( zadnje čase bi jih na kg pojedu pol jih pa seveda več kot tri ne moreuser posted image )  jaz pa rogljičke jem

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kaj za večerjo?
11.12.2007 9:56:52   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

kaj res kuhate večerje? user posted image meni še na misel ne pride!!!
pri nas je večerja za tamali recimo skutka lj. mlkaren podložena s sadjem, al pa kos kruha z medom, marmelado, evrokremom, tamala je udi salame in sir, kdaj kosmiči v mleku ali čokolino, sem pa ke in to je že fuuulll je hrenovka in jogurt, al pa topel sendvič oz toast s sirom.


Ja, vsaki dan - dol na temi od kuhanja kosil jaz v bistvu odgovarjam za večerjo. Če ješ kosilo ob 12.00 in potem junior nekje ob 15.00 poje še malco (skuto, sadje) ga ob 18.30 ne morem odpravit samo z nečem suhim na hitro. Pa mož ima rad tudi toplo. Čokolešnika in tega pa naš mali ne je. Se je kar drl in odrival proč krožnik tudi če je bil lačen - če pa sem mu skuhala polento in mu jo dala pa se je hotel udušiti na njej, zato tega niti ne kupujem več, ker je šel rok trajanja mimo ali pa so se mi zaredili tisti ljubki črvički.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kaj za večerjo?
11.12.2007 16:13:35   
Lia25
Mi smo pa vceri nardil tole:

http://www.mojirecepti.com/recept/hrenovke-v-listnatem-testu.html

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?