|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odnos brat-sestra
17.12.2007 0:20:51   
Anonimen
Pri nas več od objemanja in poljuba na lice nismo prišli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odnos brat-sestra
17.12.2007 21:09:33   
Anonimen
o boh nimam komentarja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odnos brat-sestra
17.12.2007 22:12:32   
caillou
Ti, a brat je sestro takole grel ? A pa si siugrna, da sta to brat in sestra ? Midva sva z možem tud enkrat sred mesta zaigrala prepir za parkirplac. A misliš da je kdo vedel da sva z iste postelje user posted image ?
Čudno ali pa samo gola naivnost ? To je tukaj vprašanjeuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Odnos brat-sestra
17.12.2007 22:32:44   
pravljica
jaz bi pa imela takšnega brata...ma če bi bil vsaj bratranec, bi že blo ok user posted image  

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Odnos brat-sestra
18.12.2007 13:26:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Tole lubčkanje, objemanje, stiskanje mi je čisto normalno. Vsaj pri moji bodoči pravoslavski žlahti. Tole o teh telefonih, pa ozadjih mi je pa kar malo bolano.user posted image


????

pri pravoslavcih naj bi bilo to v navadi????

Kot vem, je pri narodih, ki živijo južneje od nas (tudi Italijanih na jugu, Špancih, pa našem Balkanu) samo pristnejši, bolj teledsen stik ko se pozdraviš, ne pa tole kar aspirinčica opisuje... saj pravoslavci niso incestuozni, madona!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Odnos brat-sestra
18.12.2007 13:55:33   
mojamura
jaz mam 2 brata pa si še za novo leto ne damo lubčka....samo stiska rok in to je to....

to kar pa delata tale brat in sestra, opisana v prvem postu, pa ni samo pretiravanje, ampak to je že dejansko bolano.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Odnos brat-sestra
19.12.2007 15:43:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ti, a brat je sestro takole grel ? A pa si siugrna, da sta to brat in sestra ? Midva sva z možem tud enkrat sred mesta zaigrala prepir za parkirplac. A misliš da je kdo vedel da sva z iste postelje user posted image ?
Čudno ali pa samo gola naivnost ? To je tukaj vprašanjeuser posted image .


Ja, zagotovo sta prava brat in sestra. Preverila, in spoznala sem tud njuna starša.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Odnos brat-sestra
19.12.2007 18:36:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: misska

IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Tole lubčkanje, objemanje, stiskanje mi je čisto normalno. Vsaj pri moji bodoči pravoslavski žlahti. Tole o teh telefonih, pa ozadjih mi je pa kar malo bolano.user posted image


????

pri pravoslavcih naj bi bilo to v navadi????

Kot vem, je pri narodih, ki živijo južneje od nas (tudi Italijanih na jugu, Špancih, pa našem Balkanu) samo pristnejši, bolj teledsen stik ko se pozdraviš, ne pa tole kar aspirinčica opisuje... saj pravoslavci niso incestuozni, madona!


Preberi kaj je napisano. Ne govorim izrecno od pravoslavcev, da jim je v navadi user posted image  In moja bodoča žlahta se takole pozdravi s poljubi, objemom, isto ko se poslovi. In odnos je pristnejši zaradi tega, tole sem hotela povedat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Odnos brat-sestra
19.12.2007 18:39:12   
Anonimen
Pr nas je isto. Poljubi, objemo, stiskanje ampak le ob pozdravu in odhodu. Ampak ta odnos med bratom in sestro pa je res malce čuden.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Odnos brat-sestra
20.12.2007 20:41:46   
sončnica24
Kaj jaz vem, midva z bratom se mama tudi rada, ampak lupčkava pa drug drugega hraniva pa ne. Pa nima ne on mene na telefonu pa jaz njega ne. Malce čudno je to priznamuser posted image

Je pa blo enkrat zanimivo sva bila na enih počitnicah z večjo skupino ljudi pa je en mislil da sva fant pa punca, ker si pač vse zaupava pa mama en dober odnos je bilo meni to tako smešno še zdaj se temu smejimouser posted image .

Je pa res da se še tako enkrat na mesec morava skregat ker drugače nekaj manjkauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Odnos brat-sestra
21.12.2007 10:44:50   
tanikaa
Kaj takega še svoj živi dan nisem videla. user posted image  Mam sestro, katera živi 240 km vstran od mene. Se pogosto slišive, ko pride domov jo stisnem k sebi. Brez poljubčkov. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Odnos brat-sestra
21.12.2007 11:19:46   
bt08
Ja men je to tud čuden,sej ga objameš brata,pa za praznik daš poljubček,sam v javnosti take počet je pa men bolano,mogoče za mene,da za njih ni.Ampak vseeno!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?