|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 10:15:40   
muki1
Doma.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 10:23:51   
lelaval
Moja bo doma, ker sem jaz doma - pa nisem na porodniški. Če bi delala, pa bi jo dala v vrtec.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 10:27:13   
dory
Naš bo do sedmega januarja doma. Se bo vsaj mal pozdravil.


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 10:37:54   
CUKRČEK
moja triletnica bo z menoj doma...sem na porodniški z dvojčkoma in bo imela še ona počitnice. Pri nas združijo skupine in če ni njene vzgojiteljice, jo imam raje doma. Ker je hči ful občutljiva in gre zelo enrada k drugi vzgojiteljici.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 10:41:37   
klepetka
bo do 7.1. doma ,ker sem na porodniški 

_____________________________



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 10:46:10   
metkica1
Moja bo doma celih 14 dni. Sem na porodniški in mislim da bi imela kar malo slabo vest, če bi jo dala v vrtec, ker bo večina doma, drugo leto pa bosta itak morali biti v vrtcu, ker bo mamica v službi.


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 10:56:38   
Lenny
Najin maxi bo do 7. januarja doma. Sem bila med zadnjimi in na spisku ni bilo nobenega, ki bi drug teden prišel v vrtec, tako da bodo menda naredili le eno združeno skupino za vse tri enote. Imava pa oba dopust, maxi gre na smučarski tečaj, tako da ...... uživali bomo!

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 11:19:05   
triša
Mi smo tudi do začetka januarja doma.
 Žarnica če si doma boš ja imela otročka pri sebi, meni niti na misel ne pride, če sem doma da bi jo v vrtec vlekla.
Mi, ki moramo imeti otroke v vrtci iskoristimo vsak trnutek da smo skupaj.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 12:10:15   
tinatona
Naš bo pa v vrtcu, ker jaz delam. Pa ga bom mogla v drugo skupino vozit...

LP Tina

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 12:25:30   
Anonimen
Če bi bila na porodniški bi imela otroka v času združevanja skupin sigurno doma.

Sem pa v službi in bove doma od 22.12-2.1., potem jo pa dam v vrtec se do 7.1. učim za izpit in spravim stanovanje malo na red in potem 7.1. v službo.

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 12:51:39   
PAJO
nas bo tud doma ker sm jz tud se na porodniski.
po novem letu pa delat:)
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 12:58:38   
Nika v službi
Jaz imam dopust do 07.01., torej bom doma 14 dni. Prihodnji teden gremo itak na počitnice, tako da je ne bo v vrtcu, 3. in 4.01. pa jo bom verjetno dala v vrtec, da bom lahko še doma kaj postorila.

Pri nas je vrtec odprt, od 24. - 28.12. bodo skupine združene, kje in kako, ter katere vzgojiteljice sploh bodo tam, bo znano, ko bodo videli, koliko otrok se je prijavilo za varstvo.

Tudi če ne bi nikamor šli, bi bila Nika doma pri meni. Praznikov se vsi veselimo, ker bomo lahko več skupaj. Tudi sicer se izogibam bivanju v vrtcu takrat, ko so kakšne počitnice ali kaj takega, ker so oddelki združeni, naša pa je letos šele začela obiskovati vrtec in je navajena predvsem na svojo skupinico in njej ljubi vzgojiteljici.

Če bi bila na porodniški, ne bi bilo dileme za praznike - bi bili vsi skupaj doma.

Tudi vzgojiteljicam se bo prilegel dopust, ne vidim ovire, zakaj ne bi bil otrok doma, če imaš tako možnost.

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 13:01:06   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Barči78

Jaz sem tudi na porodniški, pa jo bom imela do 7.1. doma.


Enako.

Ne vem, kako je v ostalih 11 skupinah v vrtcu, ampak v skupini kamor hodi hči je bil le eden od 24-ih obkljukan na seznamu. Ostali bodo doma.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 13:27:38   
Hanna M.
naša bo 24.12 doma, ker jaz še delam, ostale dni imam dopust, takrat bo z menoj doma.


_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 14:59:55   
glen
doma bo

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 19:55:19   
Balerina
No jez ne vidim to razlog če je mamo ali oče na porodniškem oz. staršovskem da pol mora pa bit otrok doma.
Za otroke zna bit zelo stresno če gre po 14 dneh cartanja doma spet v vrtec, sploh če ne hodi rad v vrtec.

Ampak mi nimamo tekšnih težav Gaja zelo uživa v vrtcu in gre rada tja. Čeprav bo mož 14 dni na dopustu bo Gaja vsaj kakšen dan šla v vrtec. Ne bo pa tam od 6:30 do 16: 00 kot je to običajno ampak od 8 do 13 ali 14, do konca počitka.
Bo pa sigurno doma 24. ker bodo tudi ostali iz njene skupine in je brez veze da je pol sama, ša čeprav je navajena tudi otrok iz drugih skupin.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 20:38:41   
*bubi*
Zdaj pa sem res presenečena, da bo toliko otrok doma user posted image

Jaz sem ga prijavila za 27. in 28. in vzgojiteljici se je zdelo čisto logično, da bodo otroci v tem času hodili v vrtec. Moram pa preverit, kakšno je zdaj stanje prijav, da ne bo kje edini user posted image  user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 21:10:24   
petja
Naslednji teden bo v vrtcu, zadnji teden/prvi teden novega leta pa ne, ker gremo smučat. Jaz imam naslednji teden dopust samo 24. 12., moram pa kar nekaj stvari še urediti in se mi zdi huje, da tamalo cel dan s sabo vlačim po opravkih user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
17.12.2007 23:05:33   
Anonimen
Fant bo tamalega dal v vrtec 27. in 28., ce bomo pa kam sli, pa se to ne bo v vrtcu. Za vsak slucaj je pac vpisal.

LP

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
18.12.2007 7:40:19   
mojsoncek
Nas bo doma, ker imava oba z mozem dopust in ne bomo zjutraj vstajali samo zato, da bomo tamalega v LJ peljali v vrtec (kljub temu, da gre ful rad).

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
18.12.2007 7:58:40   
tannya
Z zanimanjem sem prebrala to temo. Prav začudila sem se, da bodov teh dneh vsi otroci doma. Nač vrtec bo normalno odprt in glede na seznam, ki so ga na vrata prilepile vzgojiteljice, bo večina otrok iz naše skupine v vrtcu (razen 31. in 24). Če se prav spomnim samo treh od cele skupine ne bo. Hodimo pa v vrtec na Fužinah v LJ.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
18.12.2007 8:03:23   
*ANA*
Naša bo tudi doma, sem pa tudi jaz na porodniški user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
18.12.2007 8:15:01   
bumerang
No, zdaj bom jaz izpadla kot ful slaba mama ...
Jaz sem od danes dalje do 3. januarja doma in sem ga odkljukala za vse dni. Če bomo kam šli, bo definitivno šel zraven, ampak te dni no, kaj vem, meni se le zdi, da samo doma viset ni ravno prav.
Ven ne greva, ker piha močna burja, po trgovinah se mi ne da hodit, še manj pa njega vozit zraven, ker ga to ne zanima, kakih prijateljev nima, da bi jih lahko povabili domov in da bi se s kom igral, se bojim, da mu bo dolgčas.
Je pa res dvoje: drug za drugega imamo vedno dovolj časa, ker sicer hodim ponj vsak dan ob 12 in smo vsi cele popoldneve skupaj, in v tem času ga nameravam peljat za okoli 8.30 - 9, ponj pa priti po kosilu ob 12.
Se mi zdi, da v tem času dobi ravno tisto najbolj kvalitetno iz vrtca, meni pa tudi paše malo miru.

Pride katera z mulci na obisk, da bom tudi jaz svojega pustila doma? user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A bodo vaši otroci drugi teden v vrtcu?
18.12.2007 8:28:49   
tannya
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

No, zdaj bom jaz izpadla kot ful slaba mama ...
Jaz sem od danes dalje do 3. januarja doma in sem ga odkljukala za vse dni. Če bomo kam šli, bo definitivno šel zraven, ampak te dni no, kaj vem, meni se le zdi, da samo doma viset ni ravno prav.


Hej, meni se ne zdiš prav nič slaba mama. Prav nasprotno. Pomembno je, da je tisti čas, ki ga preživiš z otrokom kvaliteten, količina je manj pomembna.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
18.12.2007 9:17:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tannya)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?