|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:23:27   
dolenjka
Katere pa so res ziher?

Meti, Suzi, Ella, Vrtnica, Bajsa, Mami28, Lilchy, Marusah,  moja malenkost, še katera user posted image  Jaz sem samo nas naštela za ziher, je še katera "zazihrana"?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:25:27   
dolenjka
Mlavla, vidim te user posted image  A prideš jutri?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:27:20   
MetiLu
Oooooooo, tema o hrani user posted image  Sem na meniju zagledala ravijole z orehi v smetanovi omaki, pa rezance v lešnikovi omaki, tretja opcija so pa rezanci s škampi user posted image  user posted image  user posted image  teli trije so me prepričal user posted image   končna odločitev pa jutri pade.

Sicer pa za ostale punce, ki se niso nič javile, upam, da niso pozabile user posted image  

No, pa še poročilo moje večerje: bašem se z vanilijevim pudingov, v katerega sem zamešala piškotke... mmmmmmmmmmm user posted image  user posted image  user posted image  sej ni čudn, da se tok redim user posted image  



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:28:47   
Suzi*
user posted image  mlavla škili. user posted image  Tud katka je prej bla gor, pa je kar zginla. user posted image

dolenjka, jaz sem nas tud tako malo ziherašic naštela. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:39:51   
MetiLu
ojoj, mene bo raznesl, upam, da bo zdele kakšna aleluja zapela user posted image  če ne ne bo nič z mojim menijem jutri user posted image

Jest mam tele naštete za ziher:
jaz, Dolenjka, Ella, Lillchy, Vrtnica, Mlavla, Srečka nosečka, Nuka, Suzi, Marusah, Anariya, Bajsa, Guerina, Mami28, oz. za Bajso ne vem, a je kej omenjala da je ne bo?
Alo, kok je že ura user posted image  bo treba spat! Že malo križast gledam, samo sem bila kar pridna s pisanjem user posted image  user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:40:07   
Suzi*
uuuu, meti, packa. user posted image  jaz mam to ful rada kar ti ješ. pa povrhu si še stopljeno čokolado prelijem. mmm   ampak zdej pa ne smem niti mislit na to. user posted image  Tud za jutri mi je kar nekej stvari padlo v oči....vse v neki smetanovi omakci user posted image  ampak bom pridna pa kaj bolj "natur" oz. dieti primernega jedla....kakšne testenine z rukolo ali z bučkami ali z brokolijem....pa velik solate iz solatnega bara.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:42:14   
mlavla
no..vidim, da ste me prec zagledale...ja pridem!!!
sam sem vas mogla še mal za nazaj prebrat, ker me kar nekaj dni ni blo tle gor...

< Sporočilo je popravil mlavla -- 26.12.2007 22:44:57 >


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:48:19   
dolenjka
No lepo Mlavla, da se boš tudi ti prisvaljkala user posted image  . Kolkr jaz vem, Anarya ne pride  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 22:51:38   
Suzi*
Kdaj se odpre City park in kdaj Leclerk???????

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 23:06:38   
mlavla
kakor jst vem se City park odpre ob 9h..leclerc pa že prej..mislim,da ob 8h...pa ne me držat za besedo...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 23:08:28   
MetiLu
Suzi, mislim da se oba odpreta ob devetih. Če boš pa tako prindna, se bom pa jutri zraven tebe usedla, pa kej podobnega papcala. Jaz zadnje dni samo hajam user posted image  user posted image  samo tako hrano bašem, ne vem kaj je to user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 23:09:58   
MetiLu
Suzi sem preverila, Leclerc se odpre ob 8.30 user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 23:24:08   
Suzi*
O, kolk ste pridne. Hvala. user posted image  

Evo, sej boste rekle da sem nora, ampak jaz si zdele barvam lase. user posted image user posted image   Ful mam narastka, pa si ne upam taka pred vas. pa nisem kupila svoje rdeče barve, ampak sem kar eno rjavo barvo, ki sem jo imela doma gor ruknla. user posted image  Upam, da bo ok, no, vsaj narastek naj mal prebarva, pravo barvanje s striženjem pa itak pride na vrsto čez dober mesec, obvezno preden gremo rodit.

meti, zmenjeno, čeprav te bodo po moje druge premamle s kakšnimi dobrotami na krožniku in sladičkami. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 23:27:54   
dolenjka
Suzi, nisi nora, jaz sem do zdaj zavijala darila, zdej si grem pa vse nohte postrižt, ker mam vse polomljene od kuhe, peke, pospravljanja in nerodnosti user posted image  Pa tko lepe sem imela celo nosečnost user posted image
Mater mam otečene noge, a lahko jutr v copatih pridem?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 23:33:26   
Suzi*
dolenjka, jaz ti ne bom nič zamerla, če prideš v copatkih. user posted image user posted image  
tud jaz si moram še par nohtov porihtat, ker so se men tud polomili. o madona, pa pol sem si jih pobarvala. user posted image user posted image user posted image  user posted image  mah, grem počas to dol sprat, pa spat.

ajdi se vidimo jutri. lahko noč.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 23:40:17   
dolenjka
Na mojih so bli še sledovi piškotov, terana, ko sem liker kuhala .... No, zdej grem v kopalnico in potem v spalnico po beauty sleep user posted image
Se vidimo jutri user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 7:45:31   
pina-1
jutro čveke...

sem prišla vam samo zaželet en lep in prijeten dopoldne na čveku. dejte tolko čvekat, da se bo cela slovenija tresla...vsem nam lumpim, ki žal ne pridemo pa naj se nam dve uri kolca, ker nas boste tako obirale do kostiuser posted image user posted image .
jaz celo noč nisme spala..malo me je uni hudič od mojga razkuru... Mahh škoda besed. pa na vas sem mislila in na srečanje, kolko bi jaz šla na čvek.... mahhhh grem pa na cuker test..user posted image user posted image user posted image user posted image


še enkrat čveke moje lepo se mejte in vprašajte v kravalu a lahko pridemo naslednjič z vozeki k njimna obiskuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 8:37:57   
dolenjka
Je rekla Pina uživajte v kravalu user posted image  user posted image  user posted image  Sam kelnarji ne bojo user posted image  user posted image  user posted image

Upam, da ne bo še kakšna od "ziherašic" zahinavla!

Sem pa vesela, da ste ubogale in se do srečanja nobena ni začela odpirat! Tko, zdej pa naslednji ukaz: do 31.1. nobenega odpiranja, jasno?? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 8:38:10   
nuka
No punce sam na hitro. Se vidmo pol ob 11.30.



_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 8:38:45   
dolenjka
user posted image  user posted image  user posted image  Nuka user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu nuka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 8:53:32   
Janey
Jutro.
Lepo se imejte pupike danes. Načvekajte se. Upam da bo dovolj prostora, da spravite vse bušije v en prostor. Bom mislila na vas. Nasmejte seuser posted image user posted image
A ktero tut vse boli ko se zbudi?Noge, medenica, menda vse kosti na telesuuser posted image ??user posted image Jaz se komaj skobacam iz postelje.  To je prava misija kak se vstat iz posteljeuser posted image user posted image
Moj lubi je šel bordat, tak da sma z user posted image sama. Grema malo vrjetno na obiske. Najprej pa seveda zajtrk in vse to.
Lep dan vam želim in lepo se imejte. Jaz bom pa z mislimi pri vas. papa

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 9:03:22   
MetiLu
user posted image ...

Spat sem šla ob pol enih in bila ob treh že na wc-ju, pol so me ene more tlačile in sem dve ure spala s prižgano lučjo, zjutraj je pa moj prilomastil z nočne, pa sem se zbudila user posted image  

Dolenjka, če prideš v copatih, grem jest v pižami user posted image  user posted image  user posted image  Sicer pa škoda da se nismo zmenile za trenirke. Men se ne da oblačit.

Za spremembo je danes za zajtrk paštetka na kruhu, pol se bo treba pa že počasi med žive spravit, pa vsaj mal maskare na oči vržt, če ne se me boste ustrašile user posted image  user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 9:07:37   
dolenjka
Meti, men so noge splahnele, tko da bom spet une gojzarje obula user posted image Evo, najd neki za oblečt, ker v mojo črno strelco pa res ne paše blondinka v kaki razvlečeni pižami user posted image

A sam maskaro boš uporabla? To bo pa premal, se te lahko še kelnar ustraši user posted image Prosim, da je make up popoln, ker jaz sem se še obrila za vse vas user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 9:07:37   
Marusah
Dobro jutro...

Jaz sem pa spala kot angelček user posted image  Zdej pa še pozajtrkujem, se oblečem,... pa se odpravim na pot proti LJ da ne bom preveč pozna in da mi ne bote vse pojedle user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 9:09:04   
dolenjka
Marusah, ne preveč jest, al bi rada finočo dans špilala ko se bomo prvič vidle? user posted image

Neki naj vam bo jasn, jaz ne bom nič fina, se bom fajn najedla, nikol ne veš kdaj je gostilniška hrana zadnja, pred tisto v porodnišnici user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?