|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
28.12.2007 14:54:39   
Peteršilj
IZVIRNO SPOROČILO: riders

IZVIRNO SPOROČILO: BAGI
Pa štamprli loze seveda.user posted image


Ja, tud to, sem pozabila!   user posted image
[/
quote]


to pa obvezno!!!!

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
28.12.2007 19:17:55   
* Mateja *
Sam da je sladko pa sem zadovolna. To pomeni marmerada s putrom, nutela, rogljič, krof, tortica, zdej v tem času potica, navihančki al pa žepki od Pečjaka, ne branim se pa niti salame, sira, jajčk, kakega namaza. Odvisno od dneva. med tednom kaj bolj lahkega. Med vikendom pa moj tata pripravlja zajtrk, torej so gotovo jajca na oko, umešana, s slanino, suho al navadno klobaso,... Važno da drži cel dan človeka pokonci, če je tak zajtrk.

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
28.12.2007 21:19:06   
mojsoncek
Ponavadi med tednom doma zjutraj nic ne jem (ker vstajamo ob petih in to zame ni cloveska ura za jesti), si pa potem v sluzbi okrog osmih privoscim kaksen jogurt ali banano ali pa rogljicek. Cez vikend pa naredimo kaksno omleto, kadar jemo vsi skupaj.

Na dopustu (npr. na morju na terasi) je pa pa zajtrk obvezen in takrat ponavadi jemo cisto razlicno. Od mueslijev, do sira, do jajc in slam in ne vem kaj se vse...

No, jaz osebno od "salam" jem bolj ko ne samo prsut in vsake kvatre mortadelo, klobasic ne jem (razen hrenovke, ampak se to ne za zajtrk), ja pasteta mi pa tudi zapase vsake toliko.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
28.12.2007 22:39:09   
Anonimen
Pašteto dvakrat na leto.

Drugače pa za zajtrk sadni sok in nič drugega.
Razen kadar spim do enajstih, takrat pade kakšna žemljica...user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
28.12.2007 22:47:08   
Jančika_
Obvezno najprej na tešče svež sok iz citrusov, zmešan s sokom rdeče pese, potem pa slan zajtrk, s tem, da ne jem mesa. Marmelado prenašam samo v krofu 3x na leto, med mi paše samo med nosečnostjouser posted image . Viki kremo lahko sicer zmažem v nekaj dneh celo taveliko pakungo na žlico brez kruha, ampak tudi nikoli zjutraj (raje zvečer pred spanjem, bolj zaležeuser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
29.12.2007 9:54:27   
klepetka
jaz pa jem vsako jutro  in to vsako stvar  en čas kar v enouser posted image .Zdajle trenutno kakšen teden že  med in margarino.Pol en čas samo banane,pol en čas samo sendviče,....itd.dokler se ne naveličamuser posted image

_____________________________



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
29.12.2007 13:12:13   
Naja30
Zdaj, ko sem noseča, mi fuuul paše slan zajtrk, čeprav sem pol fuuul žejna še par ur. Drugače pa imam najraje kakšen mlečni namaz (z zelišči ali sirni) in obvezno mleko zraven. Ko sem na dieti, pa 2 enaka sadeža.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?